IP parādīšana (Javascript) + Contact Form

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

latkowsky
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 25
Pievienojies: 16 Aug 2008, 18:00
Reputācija: 0
Atrodas: Ogre

IP parādīšana (Javascript) + Contact Form

Post no latkowsky » 09 Sep 2008, 15:12

Jau atkal man nākas lūgt Jūsu palīdzību. šoreiz es vēlētos uzzināt sekojošas lietas:
1)Vai ir iespējams ar Javascript vai vnk kādu kodu panākt to, ka es ieeju mājaslapā un tur uzrādās Jūsu IP adrese ir tāda un tāda. Zinu, ka ir tādas lapas, bet googlis man nepalīdzēja atrast kā to uztaisīt.
2)Nepieciešama palīdzība ar contact form. Pašlaik man ir tāda forma, kura sastāv tikai no viena faila, respektīvi contact.html un send.php viss ir vienā failā. Bet es gribētu, lai sastāv no diviem failiem, jo ja ir vienā, tad tur nav iespējams iemest javascriptu. Tātad, kāds lūdzu varētu te iemest kodu vai uzrakstit tutoriāli kā uztaisīt contact formu kas sastāv no divām lapām, contact.html (visi aizpildāmie lauki, tādi būtu 3 - Jūsu e-pasts, Jūsu vārds, uzvārds, Jūsu komentārs) un send.php (kurā būtu tas, kas panāk, ka forma nāk uz e-pastu + texts, kurā ir kaut kas taml\idzīgs - palides, jūsu vēstule ir nosūtīta.)

Paldies!

drono
Lietpratējs
Atbildes: 706
Pievienojies: 14 Mar 2007, 15:59
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja

Post no drono » 09 Sep 2008, 15:21

1) Ar javascript vien nevar. Var ar PHP:
echo 'Jūsu IP adrese ir '.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];

2) Tas, ka viss ir vienā failā, neliedz izmantot javascriptu.
bet vispārīgā gadījumā

pirmaisfails.html:

Code: Select all

...
<form method="post" action="otraisfails.php">
Vārds&#58; <input type="text" name="vards" />
e-pasts&#58; <input type="text" name="vards" />
...
</form>
...
otraisfails.php:

Code: Select all

<?php
$vards = isset&#40;$_POST&#91;'vards'&#93;&#41; ? htmlspecialchars&#40;$_POST&#91;'vards'&#93;&#41; &#58; "vārds nav norādīts";
$epasts = isset&#40;$_POST&#91;'epasts'&#93;&#41; ? htmlspecialchars&#40;$_POST&#91;'epasts'&#93;&#41; &#58; "";

mail&#40;...&#41;;
...

?>

Pievienot atbildi

Return to “Web un Programmu pamācības ”