Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

Ko Tu vēlies redzēt Notepad 3.versijā?

1. Modernizētu sākumlapas dizainu
6
13%
2. Modernizētu Foruma dizainu
3
6%
3. Pilnībā pārstrādātu lapu
18
38%
4. Man patīk patreizējā versija
15
31%
5. Man ir savs viedoklis (iekomentēt)
6
13%

Total votes: 48

samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona
Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Post no samurajs » 19:30 / 15. Sep, 2008

Nav aiz kalniem laiks, kad Notepad atkal atdzims jaunā, atsvaidzinātā dizainā. Tradicionāli tas notiek katra gada sākumā, Notepad dzimšanas dienā.
Vēlamies apkopot lietotāju viedokļus par izmaiņām, kuras visvairāk būtu nepieciešamas.
Š eit nu varam izteikties, kritizēt, dot ieteikumus!
Image

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes:2011
Pievienojies:13:45 / 14. Mar, 2007

Post no deivs001 » 19:37 / 15. Sep, 2008

Ir visādi sīkumi visā lapā ko derētu savest kārtībā. Piemēram, ātrās atbildes lodziņu vajag lielāku.
Vajag "vieglo" versiju. lai var no telefona pārlūkot. Es no sava WM IE vispār neko nevaru saprast.
"You can't expect to hit the jackpot if you don't put a few nickels in the machine" / Flip Wilson
Image

drono
Lietpratējs
Atbildes:706
Pievienojies:15:59 / 14. Mar, 2007
Atrodas:Liepāja

Post no drono » 20:05 / 15. Sep, 2008

Kreisajā pusē "Jaunākais rakstos" un "Jaunākais forumā" vajag rādīt arī tad, kad ir atvērts raksts vai foruma tēma.

sir_irius
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:448
Pievienojies:17:52 / 1. Jūl, 2008

Post no sir_irius » 20:16 / 15. Sep, 2008

Emm, būtu jau forši, ja visu sāktu veidot no 0, tobiš - jauns kods, jauna lapa arī dizains jauns... :)

foxsk8
Moderators
Atbildes:5080
Pievienojies:12:33 / 22. Feb, 2007

Post no foxsk8 » 20:34 / 15. Sep, 2008

sir_irius wrote:Emm, būtu jau forši, ja visu sāktu veidot no 0, tobiš - jauns kods, jauna lapa arī dizains jauns... :)
Ja nauda nāktu no zila gaisa, būtu laiks 24 stundas dienā, kad nodoties mācībām un kodēšanai, tad arī tiktu viss veidots no nulles, reāli vēl man nav tik lielas PRO zināšanas, lai pilnībā engine veidotu no nulles. Kāda vaina ir phpbb? Nesaprotu tos cilvēkus, kas nīd, ka phpbb nav labs, ka phpbb nav tas un šitas. Viņi visi smagi kļūdās, jo balstās uz citu cilvēku viedokļiem.

Tātad jaunā versijā foxsk8 skatījumā:

1. Unikāls dizains, tas būs 100% ja Axors nepiekāsīs ar tā veidošanu
2. Tiks iziets uz funkcionalitāti un ērtumu, lai lapas apmeklētājs nējūtās kaut kādā CS modificētā lapā ienācis, tikai info ir par IT
3. Noteikti būs WAP versija, ne gluži WAP, bet nu caur Mini Opera visu varēs daudz ērtāk aplūkot, tā sauktais lite skins
4. Alfa, tiks ieviests SEO, tā sauktais Mod rewrite, kas veido smukus urļus, adreses
5. Ir tik daudz ideju, ka es visas nespēju atcerēties, vai arī daudzas tiek apslāpētas tā rašanās brīdī. Tātad no tā sanāk, ka būs tādas iespējas, kas nemaz nebūs plānotas un izteiktas.
6. Tiks reanimēts čats, iespēja čatot, pievienot biedrus, redzēt tieši, kurš draugs ir online, kurš nav, tā teikt web skype. Iesākts jau veidot (Alfa)
7. Sludinājumu dēlis (Alfa, kaut kur kodējums nozudis kodu jūrā)

Visiem ir iespēja izveidot sarakstu par plāna punktiem, ko vēlētos redzēt V3 versijā, pēc tam katru iesūtīto ideju, domu, uzlabojumu, mēs izskatīsim, izvilksim kopsavilkumu, lai būtu visiem labi, jo katram lietotājam būtu grūti izdabāt.

+ visam, tiks veidoti jauni konkursi, kur lietotāji varēs arī kādu vērtīgu balvu dabot piedaloties konkursos.

Personīgi man šī ir ļoti smaga tēma, jo idejas ir daudz, ieteikumi, utt... Ceru, ka saprotiet mani, ka viss šis pasākums tiek veidots lietotāju labā, notepad.lv nekad netieksies uz boot.lv pusi un neslavēs sevi par vislabākajiem un lielākajiem, vienkārši mums ir savādāka uztvere un portāla attīstības politika, ko tikai daži šeit zin.

Paldies par uzmanību.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

Loading
E-žurnālists
Atbildes:1632
Pievienojies:18:08 / 25. Feb, 2007
Reputācija:1

Post no Loading » 23:09 / 15. Sep, 2008

Sakārtot dizainu, lai tas būtu vienots un elementāri saprotams. Pielāgot forumu lietotājiem.
Piemēram, ātrās atbildes lodziņu vajag lielāku.

Sid
Vecākais lietotājs
Atbildes:979
Pievienojies:21:20 / 14. Mar, 2007

Post no Sid » 00:32 / 16. Sep, 2008

Kāda vaina ir phpbb? Nesaprotu tos cilvēkus, kas nīd, ka phpbb nav labs, ka phpbb nav tas un šitas. Viņi visi smagi kļūdās, jo balstās uz citu cilvēku viedokļiem.
Nu nezinu kā pārējie, bet es balstos uz savām domām :D Laikam vēlviena iespēja pačīkstēt, ka vajag update'ot admin forumu, to, kas man nepatīk, 1x jau sūtīju Tev uz mailu. :) Lai nu kā - te vairāk vajadzētu tieši non-staff domas dzirdēt. :)

ā, btw, manuprāt, foruma dizainu vajadzētu mazliet mazāk phpbb viedīgu, tas pats attiecas arī uz rakstiem. Forumu ta vēl varētu pieciest, bet raksti, kas izskatās kā rakstīti vienkārši forumā, tomēr neizskatās tā, kā mana kritiķa acs to vēlētos redzēt :D Varbūt jaunajā versijā vajag tā kā apollo - izlasi rakstu, un, ja gribi, lasi komentus? (fiksa ideja un drošivien tiks nolikta)

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 11:54 / 16. Sep, 2008

Tātad reāli es zinu kas mani sagaida, pilnīgi sajāts kods, ka es tajā beigās varēšu tikai orientēties, bet rezultāts būs tāds, kādu Sid gribētu. Doma jau nav slikta, uz sitienu ir 50 % doma, kā to varētu dabot gatavu.

Sākumā vajag izstrādāt dizainu, jo engine paliek manā ziņā, nav portāla bez sakarīga, kruta, un ērta dizaina.

TB, Sid, tu biji domājis, kā tā sistēma ir iekš boot.lv, kad raksti tiek parādīti savādāk? Itkā būtu stulbi, priekš foruma atstāt jau esošo engine bet priekš rakstiem veidot atsevišķu engine. Tātad jaunajā versijā noteikti būs iekļauts paginators un Lasīt pilno rakstu raksta noformējumā, kuri gribēs, varēs uzspiest uz linka, kas parādā foruma izskatā to rakstu ar visiem komentāriem.

Variet arī iesniegt foruma skices, layoutus, lai apmēram varētu iedomāties, kādu tieši foruma skatu, dizainu, layoutu Jūs gribētu. Vieni bļauj, lai Avataru atstāj, otri saka, ka nevajag, trešie saka, lai mouse over avatārs parādās. Tad nu tiec gudrs, kurš būtu vislabākais variants.

+ Visam ir jau pasūtīts jauns hostings pie serveris.lv, kas būtiski palielinās lapas ielādes ātrumu, kā arī nebūs vairāk ar nano.lv jākaro par normāla konta uzturēšanu, ja nevar pavilkt portālu, lai saka uzreiz, nevis savā pagrīdes kantori nes no viena servera uz otru.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 12:11 / 16. Sep, 2008

Laikam 90% gribēs lai avataru redz, bet tam jau sadomājām foruma apgraizīto versiju (opcionāli). Un lielāku ātrās atbildes laukumu visi prasa. Un smailijus tādus ko var ar standartsimboliem attēlot:
1=:)
2=:D
3=;)
4=:(
5=;( [raud]
6=:P
7=:O [wtf?]
8=:@ [angry] Un mosh vēl kāds...
Image

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 12:16 / 16. Sep, 2008

Ä€tro atbides lauku šodien uzlikšu lielāku uz jau V2 versijas.

marr
Vecākais lietotājs
Atbildes:569
Pievienojies:23:05 / 23. Mar, 2007
Atrodas:Rīga

Post no marr » 12:41 / 16. Sep, 2008

kūl, paldies par lielāku ātrās atbildes laukumu, jau sen par to biju izteicies ;)
pēdējā laikā, vismaz no manas puses lietots "smailijs" ir arī (giggle), vai nu kā kurā vietā to raksta.
Par forumu/lapas skatu - teorētiski vislielākais atbalsts būtu ja katrs pats opcionāli var izvērtēt, vai viņš grib mouseover'us (es negribu, personīgi :) ), avatarus, tos gan personīgi gribu, utml. Vai tas ir reāli, tas jau ir cits jautājums, uz kuru nemāku atbildēt :D

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 13:20 / 16. Sep, 2008

Tātad tad būtu jāveido vismaz vairāki skini vai otrs, kaut kā tos blokus izveidot ar ajax, kas rādās kas nē, ko rādīt portālā ko nerādīt, bet tur jau augstākā pilotāža, lai tādu fīču dabotu gatavu.

shady
Moderators
Atbildes:5311
Pievienojies:19:20 / 6. Mar, 2007

Post no shady » 15:17 / 16. Sep, 2008

1) Jā, sākuma lapai jābūt noteikti uz savādākas uzbūves nekā foruma skats.... Rakstam jāizskatās kā rakstam (nevis kā galvenajam postam) - tur es Sid`am piekrītu.
2) Es pat īsti negribētu, ka ir automātiskā smailiņu nolase pēc simbolu virknes - tas dažreiz traucē un pielietojas tur, kur tas nemaz nav vajadzīgs - tie kas grib, lai spiež uz smailiņiem un ievieto tos - tā kā diskutējams jautājums vēl.
3) Protams, avatārus ir jārāda! Tiem, kas tos negrib - var stslēgt šo iespēju profilā [Rādit avatārus: Jā/Nē] - kā jau tas tiek praktizēts citās lapās, trakeros utt (tāpēc nevajag nemaz citu skinu veidot).
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

kaqp
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:545
Pievienojies:20:08 / 13. Aug, 2007

Post no kaqp » 15:33 / 16. Sep, 2008

Ja ir interese, varu paturpināt.

Image

shady
Moderators

Post no shady » 15:36 / 16. Sep, 2008

Man patīk kaqp ideja par blociņa dizainu....tik krāsas gan citas.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

kaqp
Reģistrēts lietotājs

Post no kaqp » 15:43 / 16. Sep, 2008

nu jaa ir mazliet druumas :) iesaki kādu krāsu salikumu un iemet hex sheit

shady
Moderators

Post no shady » 16:02 / 16. Sep, 2008

Krāsas: noteikti gaišas un neko uzbāzīgu...lai acīm ir tīkami....

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 16:39 / 16. Sep, 2008

Em, ja teikšu man nepatīk. Tik neapvainojās. Pārāk pelēks. Notepad jauno gribu veidot uz gaiši zilu krāsu toņu salikumu.

Š eit piemērs:

Textads.lv nu krāsu ziņā, kā gribētos to visu, zparks.lv arī kā piemērs par zilo krāsu.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 16:44 / 16. Sep, 2008

Man gan kaqp ideja patīk! Būs kas tāds kas nav citiem. Krāsas vajag gaišākas, bet tas jau nav problēma!
Image

Sid
Vecākais lietotājs
Atbildes:979
Pievienojies:21:20 / 14. Mar, 2007

Post no Sid » 16:50 / 16. Sep, 2008

Imho, ideja, ka vajag taisīt kā blociņu, ir ok, bet tādu, kā to ir uzmeistarojis kaqp, gan es negribētu redzēt. :/ Diemžēl nevarēšu gan likt arī neko pretī, kas man liktos ok, bet, manuprāt, tas ir tāds kind of prasts, ja salīdzina ar, piemēram, boot... No offence, though.

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 17:06 / 16. Sep, 2008

Vajag ko profesionālu. Nav obligāti jābūt tam blociņa dizainam kā noteicošam. V3 es esmu pavisam savādāku iedomājies.

kaqp
Reģistrēts lietotājs

Post no kaqp » 17:30 / 16. Sep, 2008

čali relax :D es šito uzmetu 30min laikā, šis nav nekas spožš , bet ja ir gribētāji es varu pabeig līdz galam. Bet nu ja saimniekam ir sava ideja, tad nav jēgas kaut ko piedāvāt.

Loading
E-žurnālists

Post no Loading » 17:30 / 16. Sep, 2008

kaqp ideja tiešām ļoti laba un orģināla. Bet, kā jau visi minēja, krāsas... Vajag gaišas, tādas, kuras rada optimismu!

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 17:36 / 16. Sep, 2008

kaqp wrote:čali relax :D es šito uzmetu 30min laikā, šis nav nekas spožš , bet ja ir gribētāji es varu pabeig līdz galam. Bet nu ja saimniekam ir sava ideja, tad nav jēgas kaut ko piedāvāt.
Sorry, es neesmu saimnieks šeit jau kādu gadu. Tātad reāli vajag portāla dizainu, es pats nezinu ko es gribu, varu uzreiz pateikt, patīk vai nepatīk. Jo reāli to visu man vajag jau sagrieztā html + css veidā, ja kāds iekš PS kaut ko veido. Redzēs, ja Axors būs sadabonams rokā, tad problēmas tiks atrisinātās.

Labāk domājiet par fīčām, kādas vajadzētu, ko vajadzētu nahrenizēt, varbūt kādas jaunas sadaļas, kategorijas, etc.

kaqp
Reģistrēts lietotājs

Post no kaqp » 17:44 / 16. Sep, 2008

es varu sagriezt bez problēmām jebkuram dzinim :)

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 18:26 / 16. Sep, 2008

Sagriest es domāju html + css. Esmu redzējis kā to dara axors, ir zajebis. Pašlaik čalis aizņemts pie mana viena porjekta.

No bildes arī vari dizainu izveidot aptuvenu?

kaqp
Reģistrēts lietotājs

Post no kaqp » 18:49 / 16. Sep, 2008

nu man ir jāredz bilde, lai atbildētu :)

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 19:16 / 16. Sep, 2008

Skaties vēstuli, visu nosūtīju. Lūgums neizplatīt. :D

kaqp
Reģistrēts lietotājs

Post no kaqp » 20:27 / 16. Sep, 2008

Ar to cepures krāsām vēl kaut kā nesmu izdomājis. Bet nu pēc fox dotajiem linkiem, mazliet sapratu uz ko vinsh tēmē, uzbliezu kaut ko tādu. Gaidu ieteikumus par cepures krāsām. :D aizrāvos bik ... tikai skataties uz 100% ,lai visu skaidri redzētu

Image

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 20:49 / 16. Sep, 2008

Vo, tag esi sapratis uz ko es tēmēju. To pelēko bg color varētu piem baltu varbūt? Jo blociņš jau parasti ir balts, nevis pelēks. To bloknotu mazo ņem laukā, tāds jau pie logo nav kādu pusgadu. Aizpildi visus laukus, lai var kopskatu dabot. Zilo krāsu varētu nedaudz gaišāku, pie rakstiem itkā tā būtu okey, bet tabos un headerī prasās kaut kas gaišāks.

+ saprotu, ka tas viss ir free veidots. Nepatīk tas Sākums, Forums, ÄŒats noformējums.
+ pievienojies un kontakti uz melna fona.

Labi pastrādāts.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 20:51 / 16. Sep, 2008

kaqp un Fox: sirsnīgi ieteicu sadarboties, lai radītu kko oriģinālu! Nošpikots nav tas kas paša izdomāts...

Nu šai bildē ÄŒats jāpārbāž kaut kur stūrītī pie kontaktiem; to palīgfīchu acīs nebāzīsim. Galvenie tabi jābūt kādi 5. Un reklāma? Kur mums banneris būs?

Tā blociņa ideja gan nav peļama, vismaz man patīk... Nianses var piestrādāt.
Image

Loading
E-žurnālists

Post no Loading » 21:04 / 16. Sep, 2008

ēm. piebilde. Fonu pilnīgi baltu nevajag - spiež acis ārā. Pietiktu ar nelielu kremkrāsas iekrāsu, tādu, knapi manāmu... Acīm vieglāk...

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 21:05 / 16. Sep, 2008

Mēs jau sadarbojās. Es tak teicu, ko vajag uzlabot, kas nepatīk un kas ir okey. Jā reklāmas vietu vajadzētu obligāti. Gan kaut kur zem header gan arī sānā + foteris.

shady
Moderators

Post no shady » 21:08 / 16. Sep, 2008

kaqp - malacis!
Visu vēl vajag ar laiku pārdomāt un pakoriģēt, tad viss būs tā kā vajag;)
Par fonu: fons drīzāk varētu būt kā jau blociņam - balts ar līnijām un iespējams kādu rakstāmo (bet tam visam jābūt kā fonam - pavisam neuzkrītošam, protams, uz raksta/posta/teksta ir balts bez piedevām). => tā vismaz tāda mana ideja...

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 21:10 / 16. Sep, 2008

Visvairāk es satraucos par html un css, jo ar to dabošu darboties es. Lai piem bez problēmām varētu pielikt jaunu bloku, div garums stieptos līdzi ar tekstu uz leju, un vēl dažas nianses. Par Dizainu es nevaru izlemt viens, jo esmu tikai līdzīpašnieks.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 21:34 / 16. Sep, 2008

Par dizainu, krāsām lemsim mēs visi kopā. Galu galā portālu visi lietojam. Krāsas tiešām vajag gaišas, vieglas. Bet ne vairs pelēkas.
Image

QueenZ
E-žurnālists
Atbildes:744
Pievienojies:19:47 / 10. Sep, 2007
Atrodas:Rīga/Penkule

Post no QueenZ » 21:38 / 16. Sep, 2008

NICE!!!
[imgl]https://www.max-tv.be/img/logo/977.jpg[/imgl]

https://www.977music.com/

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes:2011
Pievienojies:13:45 / 14. Mar, 2007

Post no deivs001 » 23:03 / 16. Sep, 2008

Obligāti nomainīt vai vispār nelietot blociņa attēlu!
"You can't expect to hit the jackpot if you don't put a few nickels in the machine" / Flip Wilson
Image

memorex
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:836
Pievienojies:18:57 / 26. Jūl, 2007
Atrodas:Latvia

Post no memorex » 23:42 / 16. Sep, 2008

Sākuma lapa +- normāla, foruma sākuma lapu gan gribētos pilnīgi savādāku un pilnībā pārveidot tēmas lapas izskatu, lai nav līdzīga forumam (phpBB), izlabot visus bugus.
Image

karnaiss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:175
Pievienojies:00:57 / 21. Mar, 2008
Atrodas:a vot

Post no karnaiss » 00:45 / 17. Sep, 2008

vajag gaisu, bet ar nelielu IT uzsvaru...
esmu tikai cilveks

Stormbird
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:381
Pievienojies:09:34 / 11. Sep, 2008
Atrodas:Grobiņa

Post no Stormbird » 08:25 / 17. Sep, 2008

Vareetu izveidot download sadalju kaa kaadreiz "buutam" bija. Liidz ar vinju jauno dizainu un dzekinjiem kas nebeidz ziimeeties, portaals tikai grimst...
Iegriezties sheit ir daudz patiikamaak nekaa krutaakajaa LV portaalaa "BUUT" ;)

kaqp
Reģistrēts lietotājs

Post no kaqp » 08:46 / 17. Sep, 2008

man tāds jautājums, es taisīšu v3 dizainu ? vnk ja pa nopietnam , tad pa nopietnam, un veltīšu tam vairāk laika . Jo šis ir uzmests tā uz fikso. Un vēl jautājums par png, domāju viņu jau varētu izmantot, tā kā jaunie browseri jau viņu atbalsta, protams kādam gadījumam var uztaisīt pngfix priekš imbas ie5.5 un ie6. Un vēl vaidzētu lemt par width vai tas būs 100% vai arī statisks bez staipīšanās.

to Shady -> Jā par pildspalvām un zīmuļiem man uzreiz radās doma, tas noteikti būs.
par līnijām es gan nezinu, manuprāt, viņas baigi kritīs acīs. Ir taču blociņi ar baltām lapām.

to Fox -> Ä€ un par melno krāsu, man viņa īsti nepatīk, kaut kā baigi drūma. [izņemot teksts]

to Fox -> Kā jau teicu , es varu sagriezt uz html, un viss smuki stiepsies, tikai es nezinu cik tev viegli to būs piesaistīt dzinim. Jo šeit visa tā uzbūve ir savādāka.

Par to blociņu arī vajadzētu lemt, paliksim bez logotipa ?

Lab es skrienu uz lekcijām :)

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 12:55 / 17. Sep, 2008

Melno krāsu es domāju tikai tajā vietā, kur es teicu, dzeltnes, pārāk spilgts.

Jap, vari veidot V3 versiju un pieķerties tai nedaudz vairāk.
foruma sākuma lapu gan gribētos pilnīgi savādāku un pilnībā pārveidot tēmas lapas izskatu, lai nav līdzīga forumam (phpBB)
Š o es nesapratu? Vaoi tad standarta phpbb forumam ir sākuma https://notepad.lv/forums.php lapa kā visiem pārējiem? Neesmu nekur redzējis, ka kategorijas tiktu izveidotas horizontālā izskatā.

Būs jauns dizains, no phpbb nebūs nekādas miņas.

kaqp
Reģistrēts lietotājs

Post no kaqp » 17:37 / 17. Sep, 2008

Image

QueenZ
E-žurnālists

Post no QueenZ » 17:53 / 17. Sep, 2008

Izskataas diezgan gruuti ko tik krutu salikt htmlaa.. bet vispaar ir SUPERB!! Es noteikti balsotu par shaadu dizainu!

kaqp
Reģistrēts lietotājs

Post no kaqp » 18:00 / 17. Sep, 2008

Queenz , kur nopizģiji avatar ? :)

QueenZ
E-žurnālists

Post no QueenZ » 18:28 / 17. Sep, 2008

kaqp wrote:QueenZ , kur nopizģiji avatar ? :)
no Dragon Ball Z foruma :D

kaqp, kad tad Williams ko taadu ir teicis? :)

kaqp
Reģistrēts lietotājs

Post no kaqp » 19:01 / 17. Sep, 2008

QueenZ wrote:
kaqp, kad tad Williams ko taadu ir teicis? :)
Par kuru Williams tu runā ? bik neiebraucu.

baneri var būt 1 vai 2, kad divi tad augša izskatās pilnāka. Protams gaidu vairāk ieteikumus un vēlējumus no jūsu puses. Neizmirstam par kritiku :)

Image

QueenZ
E-žurnālists

Post no QueenZ » 19:13 / 17. Sep, 2008

Baneri noteikti vienu jo ar diviem baigi paarbaasts..
Profila sidebaru jau ierastaak redzeet kreisajaa malaa, bet nu tas taa..
"Pamekleet" spoguljeena diezgan lieka manaa skatiijumaa..
Forums/Raxti vareetu likt zem online lietotaaji un tad tos galvenos raxtus par visu paareejo vieto jo 3 sadaljas izskataas diezgan crowdy...

Nu tas taa +/- manaa skatiijumaa..

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 19:18 / 17. Sep, 2008

3 sadaļas ir ok. Vismaz info var smuki savādīt, līdzīga uzbūve ir blogiem, ka ir 3 sadaļas. Man patīk.

Pievienot atbildi

Return to “Aptaujas”