Indijā arestēts IT darbinieks par draudēšanu prezidentam

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

linx
E-žurnālists
Atbildes: 624
Pievienojies: 27 Jūn 2008, 12:10
Reputācija: 0
Atrodas: Latvija

Indijā arestēts IT darbinieks par draudēšanu prezidentam

Post no linx » 17 Okt 2008, 16:41

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_infosys_1.jpg[/imgl]Indijas uzņēmuma "Infosys Technologies" darbinieku J. Sriramu policija arestējusi par draudu vēstuļu sūtīšanu pa e-pastu Indijas prezidentam Pratibham Patilam. 24 gadus vecais programmētājs J. Srirams policijai pēc arestēšanas stāstījis, ka viņu neapmierinājusi politiskā situācija savā valstī, tāpēc nolēmis nosūtīt prezidentam e-pasta sūtījumu, kurā izklāstījis savas domas par politisko situāciju valstī. Srirams kopumā 11. un 12. oktobrī nosūtījis Indijas prezidentam 16 e-pasta vēstules, kurās bija programmētāja domas par politiķiem un viņu darbību valstī, kā arī vēstulēs tika izteikti draudi Indijas prezidentam.

Policija J. Sriramu atradusi pēc atsūtīto e-pasta vēstuļu sūtītāja IP adreses, pēc kā arī viņu atraduši un arestējuši ne tikai par draudēšanu Indijas prezidentam Pratibham Patilam (Pratibha Patil), bet arī par rupjas un piedauzīgas valodas lietošanu valsts vadītājam sūtītajās vēstulēs. Tikai joprojām ir neskaidrs, no kurienes šis IT speciālists ieguva prezidenta personīgā e-pasta adresi, jo tā, kā zināms, tiek slēpta un netiek atklāta kuram katram.

Avots

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 17 Okt 2008, 17:49

Uzreiz skaidrs, kāds ir Indijas IT darbinieku līmenis, ja pat par Tor/Privoxy nav dzirdējis... :D
A varbūt speciāli gribēja lai noķer, gribēja "svēto mocekli - disidentu" notēlot? Visdrīzāk gan džeks bija ko sapīpājies, Indijā aug visa šitā manta, gan magones, gan kaņepes :D
Image

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22

Post no izredzētais » 17 Okt 2008, 18:17

kaņ epes? fso. es pārvācos uz indiju :))

bet ja pa tēmu - tik tiešām stulbs indietis.

mani vairāk piedur tas 16gadnieks, kurš pazvanija ASV prezidentam un norunāja k-kādu tikšanos uzdodoties par citu valsts prezidentu :)

sir_irius
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 448
Pievienojies: 01 Jūl 2008, 17:52

Post no sir_irius » 17 Okt 2008, 20:50

Emm... es tādu gadījumu esmu palaidis garām... Izredzētais, būtu ļoti jauki, ja iedotu saiti uz to rakstu (kur sīcis piezvana prezim)

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22

Post no izredzētais » 18 Okt 2008, 20:16

sir_irius, veca ziņ a..

http://www.foxnews.com/story/0,2933,316294,00.html'

EDIT:
izlasiju tikko šo versiju, iepriekš lasiju latviešu.
letiņ i postfactumā bija iztulkojuši rakstu kā tiešu zvanu uz privāto buša telefonnummuru.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”