Ar MS Office 2007 dokumentiem strādāsim GoogleDocs vidē

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Ar MS Office 2007 dokumentiem strādāsim GoogleDocs vidē

Post no samurajs » 07 Nov 2008, 12:40

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_urldocs_1.jpg[/imgl]Tuvākajās dienās Google online servisā GoogleDocs pievienosies Microsoft Office 2007 formātu .docx, .xslx un .pptx atbalsts. Ar Open XML dokumentiem pagaidām GoogleDocs var strādāt tikai HTML veidā.

Ar šādiem dokumentiem pilnvērtīgi var strādāt tiešsaistē Zamzar un Zoho Writer vidēs vai arī var lietot instalējamo programmnodrošinājumu - OpenOffice 3.0, Microsoft Office 2007 vai Microsoft Office Compatibility Pack.

Vismaz tagad GoogleDocs lietotājiem nevajadzēs prasīt saviem korespondentiem saglabāt izveidotos dokumentus citos formātos.

Image
Image

Avots
Image

memorex
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 836
Pievienojies: 26 Jūl 2007, 18:57
Atrodas: Latvia

Post no memorex » 07 Nov 2008, 13:26

Tas ir ļoti labi, ja tev nav nekāda offica vai izmanto pda-telefonu.
Image

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 08 Nov 2008, 06:29

memorex, man ir sajūta, ka neesmu īstais cilvēks šim notikumam, bet vēlos sveikt tevi ar ierašanos uz šīs planētas, jo tavs teksts lieciena, ka tu nekad neesi bijis Sol (saules .. whatever) sistēmas tuvumā.

Man drošvien vajadzētu informēt tevi, ka ekistē vismaz pusducis programu, kas spēj atvēt MSOffive vidotos formātus un ka PDA operētājsistēmām ir pieejam MSOffice formātus saprotoši viewer'i.

.. kaut kā tā.
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

memorex
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 836
Pievienojies: 26 Jūl 2007, 18:57
Atrodas: Latvia

Post no memorex » 08 Nov 2008, 10:51

Es jau saku, ja tev nav programmas un negribi to instalēt, lai apskatītu vienu dokumentu.
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”