Ip un localhost (ip - nestrādā, localhost - strādā)

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
normis_161
E-žurnālists
Atbildes:436
Pievienojies:00:01 / 31. Mar, 2007
Reputācija:0
Ip un localhost (ip - nestrādā, localhost - strādā)

Post no normis_161 » 20:01 / 20. Nov, 2008

Tātad esmu uzlicis phpBB uz WAMP servera. Bet tagad parādījās viena neliela problēma. Kad es ierakstu pārlūkā localhost, tad viss ir ok un viss pilnībā strādā. Bet gan ierakstu savu ip, tad man parādā titullapu, bet kad mēģinu ielogoties, tad man
vnk pēc ielogošanās viņš rāda http://localhost/phpBB2/login.php?redirect=portal.php, bet manuprāt, localhost vietā vajadzēja būt ip adresei, jo es ievadīju ip adresi nevis rakstīju localhost. Bet kad mēģināju caur operu ielogoties izmantojot ip, tad viņš man paziņoja šo:

Error!

A page on the public Internet requests data from your computer. For security reasons, automatic access is blocked.

You tried to access the address http://[ip adrese]/phpBB2/login.php, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.
Make sure your Internet connection is active and check whether other applications that rely on the same connection are working.
p.s. savu ip adresi skaidrojumā vnk aizstājo ar šo "[ip adrese]"

Iedevu tad vēl tad savam draugam, lai viņš pamēģina ielogoties caur ip, kad viņš nospieda pogu login, tad viņam parādījās balta lapa un tikai pēc lapas refresh viņš bija tikai ielogojies ar manu niku respektīva ar admina niku.

Es īsti nesparotu kāpēc tā ir, jo sanāk ka no cita datora ir problemātiski ielogoties, kā arī es vēl nesaprotu to, kas viņam nepatīk saistībā ar ip.
p.s.
Man tagad tikai stāv ezPortal un forums, kā arī visu es darīju tā, kā bija rakstīts notepad.lv pamācībās, kā arī man ugunsmūris nav ieslēgts, un 80 ports man ir atbrīvots, kā arī visi WAMP serveri ir ieslēgti.

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes:5080
Pievienojies:12:33 / 22. Feb, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 20:23 / 20. Nov, 2008

A tad kad tu instalēji phpbb iekš admin sadaļas general config tu norādīji nevis localhost, bet IP adresi? Ja gribi, lai pie phpbb var piekļut ar IP, tad arī iekš admin paneļa jānorāda IP adrese.

I vai tad šito reiz kāds iemācīsies lietot vai nē:

https://notepad.lv/viewtopic.php?t=1328

Vertrigo serveris ir labs, nevienu gļuku, nekā, vot ar to WAMP daudziem ir problēmas.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

User avatar
normis_161
E-žurnālists
Atbildes:436
Pievienojies:00:01 / 31. Mar, 2007
Reputācija:0

Post no normis_161 » 20:41 / 20. Nov, 2008

Paldies, viss sanāca. Vnk wamp izmantoju, jo es atradu ideālu pamācību par to kā viņu vajag pareizi nokonfigurēt: http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=5139 . Tāpēc es neesmu pārgājis uz citu servisu.

Pievienot atbildi

Return to “PHPBB”