Lenovo OPhone fotosesija

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45
Reputācija: 0

Lenovo OPhone fotosesija

Post no deivs001 » 20 Dec 2008, 15:55

[imgl]https://notepad.lv/userpix/55_untitled1_16.jpg[/imgl]Kā jau daudzkur bijis lasāms Ķīnas kompānija Lenovo strādā pie sava pirmā mobilā tālruņa, kas darbosies ar Android operētājsistēmu. Klīs baumas, ka šis tālrunis būs paredzēts tikai operatoram China Mobile ar nosaukumu oPhone, līdzīgs nosaukums iPhone, vai ne? Plašajā tīmeklī nu ir parādījušās "dzīvas" tālruņa fotogrāfijas, kas ļaus novērtēt tā ārējo izskatu.
Kā redzams bildēs, šis mobilais tālrunis pārspēj pirmo mobilo Android tālruni pēc izskata. Ja neatceraties, pirmais tālrunis ar Android OS bija T-Mobile G1. Kā arī šis aparāts spēj mēroties spēkiem ar iPhone vizuālo izskatu. Cik līdz šim ir zināms oPhone būs aprīkots ar 5 megapikseļu kameru, kurai būs zibspuldze un autofokusa iespēja. Kā arī netiks aizmirsts par atmiņas paplašināšanas iespēju, to varēs izdarīt ar microSD karšu palīdzību un sazināties ar apkārtējo pasauli tas spēs arī ar Bluetooth 2.0 palīdzību.

ImageImage
ImageImage

Uz doto brīdi nav informācijas, kāds izskatīsies lietotāja interfeiss, bet pagaidām interneta vidē ir aizdomas, ka tas varētu izskatīties šādi:

Image
Image


Avoti: 1. 2, 3.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”