Interneta veikala izstrāde, izveide - Viegls, ērts un bez maksas

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Interneta veikala izstrāde, izveide - Viegls, ērts un bez

Post no foxsk8 » 30 Dec 2008, 13:52

Š oreiz apskatīsim kā izveidot mūsdienīgu interneta veikalu pilnīgi bez maksas un bez īpašām web programmēšanas iemaņām.

Laikam ejot uz priekšu, aizvien biežāk parādās jauni un interesanti bezmaksas programmatūras risinājumi. Arī web lauciņš nepaliek ar tukšām rokām. Cilvēki, entuziasma vadīti, izveido tikpat kvalitatīvus web risinājumus bez maksas, ko citi dara par lielu naudu. Kā jau minēju, šoreiz apskatīsim dažus no populārākajiem interneta veikaliem, kuri ir pieejami bez maksas. Interneta veikalu cenas vidēji svārstās no 500 - 3000 Ls robežās, atkarībā no dizaina un funkcionalitātes, tāpēc šis ir lielisks ieskats, kā uz šo visu ietaupīt lielas naudas summas.


VirtueMart

VirtueMart ir atvērtā koda E-komercijas web programmatūras kopums, kas tiek izmantots kopā ar vienu no populārākajām CMS sistēmām – Joomla (un Mambo).
Viss, kas Jums ir vajadzīgs, ir lejupielādēt jaunāko Joomla versiju no www.joomla.org un VirtueMart programmas paku. Joomla nodrošina portāla dzinēju un Framework'u, kuru izmanto VirtueMart.
Jūs variet izmantot komplicētu e-komercijas sistēmu kopā ar Jūsu portālu, kā arī ar citiem moduļiem, komponentēm, ko izmanto Joomla CMS sistēma.

VirtueMart ir brīvā programmatūra, izlaista zem GNU General Public licenzes. Š ai programmatūrai nav būtisku ierobežojumu. Jūs variet izveidot un uzlabot internetveikalu bez jebkādiem limitiem, tas ir, neierobežotām kategorijām, produktiem, klientiem, utt…

Image

Demo: http://virtuemart.net/index.php?option= ... &Itemid=97

[hr]

SimpleCart(js)

SimpleCart(js) ir parasts paypal preču iepirkuma groza kods, kas aizņem vien tikai 11Kb, kuru Jūs variet uzstādīt pāris minūšu laikā. Kods izmanto cookies (cepumus), lai klientu savienotu ar preču grozu. SimpleCart(js) nav vajadzīga datubāze, kā arī nav vajadzīgas īpašas web programmēšanas zināšanas. Jums tikai jāpārvalda nedaudz html web lapu valoda. SimplyCart(js) ir ātrs, vienkāršs un ļoti ērts, kā arī viegli uzlabojams un maināms.

Image

Demo: http://www.thewojogroup.com/simpleCart/

[hr]

PrestaShop

PrestaShop ir vēl viens internetveikala dzinējs, ko Jūs variet lejupielādēt bez maksas. Ar PrestaShop Jūs variet veidot internetveikalus. Diemžēl šim dzinējam ir pieejami tikai pāris dizaina noformējumi. Ja Jūs vēlaties daudz advancētāku internetveikalu, Jums jau nedaudz jāpārzin web programmēšanas valodas, kā php, html, un css.

Image

Demo: http://www.prestashop.com/

[hr]

Digistore Ecommerce

Digistore Ecommerce ir pilnībā funkcionāls e-komercijas risinājums, kas pielāgots vairumam šāda tipa e-komercijas izstrādājumiem.
Digistore Ecommerce ļauj ātri un vienkārši palaist darbojošos internetveikalu pāris minūšu laikā. Digistore Ecommerce neprasa īpašas html vai php zināšanas, jo sistēma jau ir pielāgota priekš neliela standarta internetveikala. Protams, ja Jūs vēlaties labāku dizainu, šo to pamainīt, tad tomēr nāksies nedaudz šo sistēmu pārkodēt. Lielisks risinājums maziem un vienkāršiem internetveikaliem ar ērtu un nepārsātinātu dizainu.

Image

Image


Demo: http://digistore.co.nz/

[hr]

OpenCart

OpenCart ir atvērtā koda programmatūra, kas bāzēta uz php. Līdzīgi kā Digistore Ecommerce, OpenCart neprasa daudz zināšanu par web veidošanu. Administrācijas panelis ir ļoti ērts un pārskatāms, iespējas pievienot dažādus moduļus, pārvaldīt lietotājus, preces, kategorijas, utt.. OpenCart ir viegli uzstādāms un ērts lietošanā. Vienkāršiem interneta veikaliem OpenCart ir pašā laikā, jo tas neprasa nedz „Exta” kodēšanu, līdz ar to nerodas lieki izdevumi interneta veikala izveidei. Protams, Ja vēlaties šo sistēmu pielāgot jau gatavam dizainam, nāksies meklēt cilvēku, kas pārvalda php.

Image

Image

Demo: http://www.opencart.com/demonstration
(Username: demo / Password: demo)

[hr]

Magneto

Magneto ir profesionāla e-komericijas sistēma, kura ir pieejama bez maksas. Ar Magneto Jūs variet izveidot funkcionālu interneta veikalu ar neskaitāmām preču kategorijām, meklēšanas laukiem, klientiem, utt. Ar šo sistēmu Jūs variet izveidot daudzfunkcionālu interneta veikalu, jo Magneto atšķirībā no citiem apskatītajiem produktiem ir papildināts ar daudz vairāk iespējām. Ir pieejami neskaitāmi, jau gatavi dizaini (Templates), kuras Jūs variet iegādāties sākot no 50 ASV dolāriem, tādējādi netērējot lieku naudu unikāla dizaina izveidei un vēlākai dizaina uzlikšanai Jūsu veikalam. Ir iespēja pielikt jaunus moduļus, komponentes, valodas.
Vienīgais mīnuss lielām sistēmām ir tāds, ka adminpanelis (parastam lietotājam, vai atbildīgajam cilvēkam par Jūsu interneta veikalu varētu likties pārāk sarežģīts, lai tajā iedziļinātos. )

Image

Frontend Demo: http://demo.magentocommerce.com/
Backend Demo: http://demo-admin.magentocommerce.com/

(Admin Username: admin Password: 123123)
Last edited by foxsk8 on 19 Mar 2014, 02:21, edited 1 time in total.

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 30 Dec 2008, 14:05

Ir vēl ļoti daudz variantu, lai izveidotu par nelielām izmaksām pieklājīgu interneta veikalu.

Kā piemēru varu minēt:

http://www.templatemonster.com/ecommerce-templates.php

Kur mēs varam izvēlēties no vairākām kodu bāzēm, gan no OScommerce, gan no CRE, Zen Cart un Magneto.

Piemēram šāds, jau gatavs interneta veikals mums izmaksā tikai 140 ASV dolārus.

http://www.templatemonster.com/oscommer ... 22418.html

Kurā jau ietilpst interneta veikala dizains un pats dzinējs. Nopērkot kādu no interneta veikala gataviem risinājumiem Jūs ietaupiet lielu naudu. Protams, šādam risinājumam ir viens mīnuss, ka tiek zaudēta unikalitāte.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

Creep
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1138
Pievienojies: 09 Feb 2008, 20:06
Reputācija: 0

Post no Creep » 30 Dec 2008, 14:56

Jā, to tik vēl vajag, katrs pamuļķis tagad sāks bliezt savu pagrīdes ineta veikalu ar čainīzeru kloniem no ebay dabūtiem...

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 30 Dec 2008, 21:36

Labāk lai mauc, nekā tādi un kā es, viņam nosūks pāris sotus un paņems visu no gataviem.

Atšķirībā no torrentiem, neta veikalam vajag būt oficiālām un arī precēm ko tirgot. Taka nebūs te pilnas malas ar neta veikaliem, kaut kad iekš LV tie neta veikali ir sauguši kā sēnes, tikai pateicoties tam, ka labāk turēt neta veikalu ar seo optimizāciju, nekā īrēt telpas un maksāt pārdevējiem.

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 30 Dec 2008, 21:48

Vells par vēlu nāci tu... Kalvīša trekno gadu laikā šis raksts būtu uz izķeršanu :D
Image

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45
Reputācija: 0

Post no deivs001 » 30 Dec 2008, 22:31

Tagad ir vienkārši jāražO! Jāveicina eksports un tā tālāk.

User avatar
Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32
Reputācija: 0

Post no Wuu » 31 Dec 2008, 10:11

Cik ātri atvērās tik arī ātri aizvērsies :) Paldies labs raksts noderēs!
Image

User avatar
Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13
Reputācija: 0

Post no Mr.Death » 11 Mar 2009, 11:40

Pēc manas nesen uzkrātās pieredzes ar šiem veikaliem, pasludinu šos visus par sūdiem.

Pamatojums?

Pietika jau pačakarēties ar Digistore, lai saprastu, ka tomēr jāpaliek pie pašrakstītajām vērtībām. Par OpenCart izdzirdot, jau uzreiz pēc pāris viedokļu izdzirdēšanas sapratu, ka nav vērts uz to skatīties.

Ja kāds grib čakarēties ar atvērtā koda veikaliem, es jums pateikšu ko sirdi atvieglojošu:

Jebkurš no šiem mēsliem ir pilns ar kļūdām un nepilnībām. Vienīgais tulkojums uz LV ir OsCommerce e-shopam, ko tulkojis kaut kāds analfabēts.

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 11 Mar 2009, 16:36

Tur jau tev ir totāla taisnība. Visi viņi kā viens izmanto smart templates sistēmu, kas nu kaut kā man nav atbalstāma. Protams, tāpēc jau viņi visi ir uz open source, lai no kaut kāda supporta reāli pelnītu naudu. Plus arī ja nu kādam vajag likt šos open source risinājumus, reāli ar minimālām izmaiņām tur var prasīt normālu summu, nesen iekš php.lv foruma arī bija disksija par šo tēmu, visi kā viens apgalvoja, ka 200 Ls robežās veiks nelielas izmaiņas, nerunājot par totāla dizaina maiņu un specifiskām customizācijām.

Protams, pie pašreizējās situācijas ir jāskatās pareizākais pielietojums. Tas būtu, pasūtīt no nulles visu, nopirkt gatavu risinājumu, paņemt open source, vai iekš wareziem paņemt un nozagt maksas versijas.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 29 Jan 2010, 18:18

[imgl]http://www.bildites.lv/images/mwpouni6unydhcaijklf.png[/imgl]Ērts, funkcionāls preču katalogs vai neliels interneta veikals. Viss, kas Jums vajadzīgs, lai ērti un par nelielām izmaksām izveidot pievilcīgu e-komercijas risinājumu.

+ Integrācija jau esošos projektos
+ Jebkāda veida dizaina pieskaņošana
+ Paypal, kredītkaršu maksājumi
+ Vairākas valūtas
+ Automātiska piegādes izmaksas rēķināšana
+ Lieliska pasūtījumu forma (fiziska persona vai juridiska, iespējas pielikt daudz detāļu, kā piemēram automātiski noteikt preces cenu piegādājot LV teritorijā, vai kādā noteiktā pilsētā, kā arī vai preci saņemt veikalā uz vietas)
+ Vairākas valodas (pēc Jūsu izvēlnes)

+ CMS (satura vadības sistēma) integrācija
+ Ērta produktu pievienošana, labošana, pārvaldīšana
+ Neierobēžotu kategoriju skaits
+ SEO struktūra
+ SEO tehniskais atbalsts

Image

Image

Image

Image


Styleweb.lv - web lapu izstrāde

info@styleweb.lv

skype: foxjanisfox
Last edited by foxsk8 on 19 Nov 2010, 15:36, edited 1 time in total.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

User avatar
Toms
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 440
Pievienojies: 10 Mar 2007, 16:41
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no Toms » 29 Jan 2010, 18:43

Nasing spešal, bet Tev laikam iepatikusies zaļā-brūnā/melnā krāsu kombinācija? :D
Uz mežu malku neņem līdzi.

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 29 Jan 2010, 19:56

Kāpēc? Tie ir tikai paraugi, divi no pabeigtiem darbiem.+ kādi outcam var sanākt, lai cilvēkam kaut kāds priekšstats rodās, kas ir ērti un vienkārši.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

marichello712
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1
Pievienojies: 18 Dec 2010, 23:19
Reputācija: 0
Atrodas: united kingdom

Post no marichello712 » 18 Dec 2010, 23:30

Sveiki!interesanti butu uzinat ka un kada veida internetveikala darbojas nodokli,licences utt.vai ir iespejams izveidot internetveikalu ja nav reala veikala kam jau ir visas licenzes.

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 03 Feb 2011, 09:00

Nu reāli, tev pirmais jebkurā gadījumā vajag SIA, kas nodarbojas ar komercdarbību. Interneta veikalu jau vari izveidot, un nodokļi jau tie visi parastie, kas ir jebkuram uzņēmumam, UIN, PVN, ja ir darbinieki, tad arī visi pārējie sociālie nodokļi.

Tīri no paša e-veikala uzbūves kā tādas, nekādas speciālas atļaujas, licenzes nav nepieciešamas. Galvenais, uz ko jāvērš varbūt būtu uzmanība, ka jebkuru pirkto preci interneta veikalā var atgriest atpakaļ 14 dienu laikā, atšķirībā no parasta veikala, kurā ieejam un nopērkam.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

User avatar
root
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2173
Pievienojies: 16 Mar 2010, 15:26
Reputācija: 1

Post no root » 03 Feb 2011, 09:08

Tur nu tu kļūdies fox. Interneta veikalu darbību un noformējumu kā arī saturu regulē diezgan pamatīgs kalns ar likumiem un normatīvajiem aktiem. :)

KrišJānis svarenieks DJ

Post no KrišJānis svarenieks DJ » 27 Jūl 2011, 22:08

svieki pastiet ludzu ka OpenCart pievienot lv valodu
nekadi nesanca

Eduards Cers

Post no Eduards Cers » 27 Nov 2012, 21:01

Cik sarežģīti varētu būt savienot kādu no šiem interneta veikaliem ar PayPal, kā arī kādu kredītkaršu un/vai internetbankas maksājumiem?

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”