Jaunumi no Logitech

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona
Jaunumi no Logitech

Post no samurajs » 16:23 / 6. Jan, 2009

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_logitech_1.jpg[/imgl]LASVEGASA, CES, 2009. gada 6. janvāris. Uzņēmuma Logitech® G sērijas spēlēm paredzētie izstrādājumi sniedz spēļu cienītājiem tieši to, kas viņiem vajadzīgs — pilnīgu vadību. Š odien uzņēmums Logitech paziņo par savu godalgas ieguvušo G sērijas izstrādājumu klāsta paplašināšanu ar trim jaunām ierīcēm, kas nodrošina precizitāti, augstu veiktspēju un pielāgošanas iespējas, — spēlēm paredzēto tastatūru Logitech® G19, telpiskās skaņas austiņas Logitech® G35 un lāzerpeli Logitech® G9x.

Nodrošinot spēlētājiem visu nepieciešamo konkurētspējai — no programmējamām pogām līdz pat 7.1 standarta kanālu telpiskai skaņai un no 5000 dpi izšķirtspējas lāzera sensora līdz aizmugurgaismojuma taustiņiem — uzņēmuma Logitech savā klasē labākās spēlēm paredzētās ārējās ierīces ir veidotas, lai nodrošinātu visu, ko vienmēr esat vēlējušies.

“G sērijas produktu klāsts parāda, cik tālu mēs varam iet, lai spēļu cienītājiem sniegtu pašu labāko ar īpašām izstrādājumu iespējām, kas izstrādātas ciešā sadarbībā ar spēļu entuziastiem,” sacīja uzņēmuma Logitech Spēļu izstrādājumu mārketinga direktors Rubens Mūkerjē (Ruben Mookerjee). “Ar ikvienu no šiem G sērijas izstrādājumiem spēļu cienītāji var iegūt ārkārtīgi labu spēles vadību. Tomēr vissvarīgākais ir tas, ka viņi var pārveidot savu iekārtu, lai tā atbilstu spēles vajadzībām.”

Spēlēm paredzētā tastatūra Logitech G19

Spēlēm paredzētā tastatūra Logitech G19 ir pirmā uzņēmuma Logitech tastatūra, kas aprīkota ar krāsu LCD ekrānu, kas paredzēts spēlēm. Slīpi noliecamais 320x240 pikseļu ekrāns nodrošina vērtīgu spēles informāciju vairāk nekā sešdesmit spēlēm, ieskaitot spēli World of Warcraft® (nepieciešama iekļautās Logitech spēļu paneļa programmatūras instalācija). Papildus spēles informācijai ekrānā var tikt attēloti arī IP balss pārraides saziņas dati, pulkstenis, procesora slodze un cita ar spēlēm nesaistīta informācija, piemēram, attēli un video. Un pārslēgties starp dažāda veida informāciju ir vienkārši — pat nekad neizejot no spēles.
Uzņēmuma jaunākā spēlēm paredzētā tastatūra piedāvā 12 pilnībā programmējamus G taustiņus ar trim makrokomandām katram taustiņam, ļaujot katrā spēlē lietotājam piekļūt 36 laiku ietaupošām komandām. Veikt vairākas darbības vienlaikus vieglāk iespējams arī, izmantojot tastatūras vairāktaustiņu ievades funkcionalitāti, kas ļauj lietotājam saslēgt kopā vienlaikus pat piecus taustiņus.
Spēles režīma slēdzis, kas bija iecienītā iespēja agrākajām uzņēmuma Logitech spēlēm paredzētajām tastatūrām, var atspējot operētājsistēmas Windows® taustiņu, lai netīšām neizietu no spēles. Un iespējams pieslēgt jaudīgas ierīces — peli G9x un austiņas G35 —, jo tastatūra ir aprīkota ar divām ātrajām USB 2.0 pieslēgvietām.
Spēlēm paredzētā tastatūra G19 ir saderīga ar datoriem, kuros darbojas Windows un Mac® operētājsistēmas.

Image

Telpiskās skaņas austiņas Logitech G35

Mainīgajā spēļu pasaulē Logitech G35 ir pirmās uzņēmuma Logitech austiņas, kas piedāvā 7.1 standarta telpisku skaņu — nevainojamu papildinājumu nemitīgi pieaugošajam notikumu spēļu klāstam un augstas izšķirtspējas filmām, kas atbalsta 7.1 standarta kanālu telpisko skaņu. Austiņas G35, kas aprīkotas ar otrās paaudzes austiņu tehnoloģiju Dolby®, atdarina sarežģītu klausīšanās telpas akustiku, veidojot detalizētu un it kā ārpus auss esošu skaņas lauku. Turklāt ar konstrukciju, kas iekļauj lietotāja ausi, austiņas G35 lieliski samazina apkārt esošo troksni, lai tas netraucētu izklaidi, bet regulējamais un troksni slāpējošais mikrofons koncentrējas uz lietotāja balsi un samazina fona troksni.
Ja vēlaties dzirdēt skaņu, kas raksturīga spēlei World of Warcraft vai spēles laikā nedzirdēt savu balsi, varat instalēt komplektā iekļauto programmatūru, lai izbaudītu sešas balss metamorfēšanas izvēles iespējas, ieskaitot kibercilvēka, milža, mutanta, visuma vāveres, troļļa un citplanētieša. Ja lieto tādu iecienītu tērzēšanas klientprogrammu kā Ventrilo vai Team Speak, tad var izmantot austiņu G35 aprīkojumā esošos 3 taustiņus, kas izvietoti uz kreisās austiņas, lai ar vienu pieskārienu pārslēgtu metamorfēšanas komandu. Papildu austiņas audio vadība nodrošina ātru piekļuvi skaļuma regulēšanai, mikrofona apklusināšanai un telpiskās skaņas pielāgošanas iespējām.
Lai nodrošinātu, ka austiņas visu laiku būtu ērtas arī ilgi spēlējot spēles, austiņas G35 aprīkotas ar trim maināmiem austiņu turētājiem — plānu, biezu un profilētu, tādējādi ļaujot izvēlēties tieši vislabāk piemēroto veidu.
Lai uzlabotu skaņas datnes, kas ierakstītas tradicionālākos formātos, ieskaitot MP3 datnes, austiņas G35 izmanto tehnoloģiju Dolby® Pro Logic II apvienojumā ar austiņu tehnoloģiju Dolby, lai izveidotu pilnīgāku skaņu.

Image

Lāzerpele Logitech G9x

Nodrošinot precizitāti ar jebkuru ātrumu (līdz pat 150 collām sekundē iecienītākajiem spēļu peļu paliktņiem), lāzerpele Logitech G9x paplašina godalgu ieguvušās lāzerpeles Logitech® G9 solījumus ar savu nākamās paaudzes lāzera sensoru. Pele G9x, kas aprīkota ar darbībā pielāgojamu izšķirtspēju no 200 līdz 5000 dpi, ļauj vienkārši pārslēgties no līdz pikselim precīzas mērķēšanas uz zibenīgiem manevriem, neapturot darbību.
Pele G9x ir aprīkota ar diviem apmaināmiem, piepogājamiem satvērējiem, kas ļauj lietotājam izvēlēties piemērotāko un labi justies, spēlējot savā manierē. Bez vairākiem iespējamiem veidiem, kā uzlabot spēlēšanu, pele G9x ir aprīkota arī ar iebūvētu atmiņu, lai varētu ieprogrammēt līdz pat piecus spēlēšanai gatavus profilus. Uzlabotā svara sistēma nodrošina par 28 gramiem vairāk papildu svaru. Un pielāgojamu krāsu indikatorlampiņas ļauj pieskaņot peli G9x lietotāja personiskajām vēlmēm, vai arī krāsām, kas izvēlētas tastatūrai G19 vai spēļu tastatūrai G13.

Image

Uzlabotā spēļu tastatūra Logitech G13 iegūst godalgu Labākais novatorisms elektroniskajās spēļu ierīcēs.

Jaunie G sērijas izstrādājumi pievienojas nesen pieteiktajai uzlabotajai spēļu tastatūrai Logitech® G13, kura nupat ieguva izstādes CES 2009. gada Dizaina un tehnoloģijas balvu: Labākais novatorisms elektronisko spēļu ierīcēs. Pateicoties 25 G taustiņiem, četrvirzienu ar īkšķi vadāmai svirai un trim atmiņas bankām, spēļu tastatūra G13 piedāvā vairāk nekā 87 veidus, kā iespējams vadīt spēli. Tādējādi lietotājam katrai iecienītajai spēlei ir iespējams iestatīt pielāgojamus taustiņus. Iebūvētais 160 x 43 pikseļu LCD ekrāns GamePanelâ„¢ parāda spēles statistikas datus, sistēmas informāciju un pat ziņojumus no citiem spēlētājiem. Modernā spēļu tastatūra Logitech G13 Eiropā būs nopērkama martā, un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs 89,99 eiro.

Image

Cena un pieejamība

Spēlēm paredzētā tastatūra Logitech G19 Eiropā būs nopērkama martā, un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs 179,99 eiro. Telpiskās skaņas austiņas Logitech G35 Eiropā būs nopērkamas martā, un to ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs 129,99 eiro. Lāzerpele Logitech G9x Eiropā būs nopērkama februārī, un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs 89,99 eiro.


Par uzņēmumu Logitech

Logitech ir vadošais uzņēmums personālo ārējo ierīču izstrādē, novatorisma virzītājs datoru vadībā, interneta sakaros, digitālajā mūzikā, mājas izklaides vadībā, spēlēm paredzētajās un bezvadu ierīcēs. Uzņēmums Logitech International ir dibināts 1981. gadā kā atklāta Š veices akciju sabiedrība, kuras akcijas kotējas SIX Š veices biržā (LOGN) un Nasdaq Global Select Market (LOGI).
# # #
Logitech, Logitech logotips un citas Logitech zīmes ir reģistrētas Š veicē un citās valstīs. Visas citas preču zīmes ir to saimnieku īpašums. Plašāku informāciju par uzņēmumu Logitech un tās izstrādājumiem varat iegūt tīmekļvietnē www.logitech.com .

Avots - Logitech oficiālā preses relīze
Image

User avatar
elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes:1028
Pievienojies:22:54 / 31. Mar, 2008
Reputācija:0
Atrodas:Rīga

Post no elvisburdajs » 20:06 / 6. Jan, 2009

Totāls reklāmraksts! :suck: Līdzīgs zābaka rakstiem :duno: :(

User avatar
Wuu
E-žurnālists
Atbildes:2918
Pievienojies:10:32 / 23. Aug, 2008
Reputācija:0

Post no Wuu » 12:06 / 7. Jan, 2009

Lūdzu tikai ne te.. :(
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dpmShcIIl9o[/youtube]
Image

User avatar
elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes:1028
Pievienojies:22:54 / 31. Mar, 2008
Reputācija:0
Atrodas:Rīga

Post no elvisburdajs » 18:27 / 7. Jan, 2009

Wuu: Nepārspīlē :D Nav jau tik ļauni! :) :D :D

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 21:29 / 7. Jan, 2009

elvisburdajs: šis nav domāts kā reklāmraksts, bet gan kā Logitech jaunumu apskats. Vnk ieliku as-is. Logitech ir viena no pasaules labākām datorpiederumu ražotājām, tāpēc arī...

Un neuzdrošinies salīdzināt Notepad ar zābaku! :grr: :win:
Image

User avatar
elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes:1028
Pievienojies:22:54 / 31. Mar, 2008
Reputācija:0
Atrodas:Rīga

Post no elvisburdajs » 07:24 / 8. Jan, 2009

06.01.2009 14:38:28 (zābaks) / Janvāris 06, 2009 16:23 (notepad)
Tas tā starpcitu... :devil:
PS. Atļaušos izteikt vēl vienu salīdzinājumi: zābaks ir sūds bet notepad labākais tehonoloģiju (vai multiportāls) latvijā. ;.

Aizmirsu pateikt ka 8. internet explorerī nerādās austiņu bilde(Opera un firefox atver)

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 09:41 / 8. Jan, 2009

Lielās bildes es hostēju inbox'ā, bilde ir oriģinālā. Nu IE8 ir beta, tā kā tas nav rādītājs. Man tāpat ir, un vispār Notepad uz IE8 jocīgi izskatās :D
Image

rt25
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:32
Pievienojies:12:57 / 21. Jūl, 2008
Reputācija:0

Post no rt25 » 21:00 / 8. Jan, 2009

Nezinu, tās spēļu tastatūras ir crapi. Es kādu laiku palietoju G15 - fui, nepatika. Lētums laužas laukā pa visām malām. Nejutu nekādas priekšrocības atšķirībā no parastajām tastatūrām.
Pavisam cita lieta - Illuminated Keyboard, ko šobrīd lietoju. Vislabākā klaviatūra, ko jebkad esmu lietojis! Optimāls taustiņu apgaismojums, taustiņi ļoti klusi, pilnībā programmējams visas F pogas. Nav bijis neviens klaviatūras gļuks, atšķirībā no G15. Bija kādu laiku arī Razer Lycosa - tās vispār bija šausmas :duno: - taustiņi regulāri vispār nereaģēja, un zilais apgaismojums tāds, ka nevar saprast, kas uz tā taustiņa uzrakstīts. Taustiņu gumijas noskrāpējas, pulējums pēc pieskaršanās momentā paliek nesmuks

G9 pele ir izcila, un droši vien G9x būs tāda pati, diemžēl ir aizdomas, ka tā būtiski neatšķirsies no savas priekšgājējas. Vienīgā iebilde ir par programmatūru, kas neļauj izmantot apstrofu, bet, ja iestatījumus saglabā peles atmiņā un programmatūru noinstalē, tad viss ir kārtībā.

Austiņas gan liekas inovatīvas - ja būs labas atsauksmes, noteikti iegādāšos.

Bet kopumā Logitech man liekas vislabākais šādu ierīču ražotājs - nelaiž vienu crapu pēc otrā kā Razer, bet gan pārdomātu un kvalitatīvu produkciju.
Paldies par rakstu.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”