Izsmeļošs sievietes fenomena skaidrojums

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
Graafiene
E-žurnālists
Atbildes: 140
Pievienojies: 12 Apr 2008, 15:41
Reputācija: 0

Izsmeļošs sievietes fenomena skaidrojums

Post no Graafiene » 16 Jan 2009, 19:38

Sieviete – tas ir liels plēsoņa ar spilgtu ārējo izskatu. Š im plēsoņam piemīt liels spēks, veiklība un grācija. Daudzu valstu pamatiedzīvotāji paniski baidās no viņām, jo uzskata tas par noslēpumainiem un neprognozējamiem radījumiem.

Sievietes bieži vien ieceļ dievu kārtā, pielūdz un viņām dāvina visādus nieciņus. Dažkārt viņas arī apprec, taču visbiežāk viņas tikai mīl. Tad kāpēc sievietes būtu jāsargā, ja jau viņas uzbrūk cilvēkiem? Pirmām kārtām tīri praktisku apsvērumu dēļ. Attiecības mednieks – medījums ir viens no svarīgākajiem cilvēces attīstības veidiem. Īsāk sakot, bez sievietes cilvēki kļūst par muļķiem. Tātad sievietes ir svarīga dabas līdzsvara sastāvdaļa un mums jādara viss, lai viņas nepazustu no mūsu dzīves.

Ä€rējais izskats, uzbūve.
Latvijas teritorijā sastopamās sievietes ķermeņa garums parasti ir 150 – 180 cm, kājas pēdas garums 25 – 30 cm, auss garums aptuveni 7 cm. Sievietes ķermenis ir izstiepts no augšas uz apakšu, galva neliela, apaļas formas, astes nav. Apmatojuma krāsa var būt dažāda, taču visbiežāk sastopamas blondīnes, brunetes un rudmates. Sievietes spēj izdot dažādas skaņas. Gan īsas un zemas, gan ilgstošas un spalgas. Dažkārt šīs skaņas atgādina klepu, taču biežāk – smagas nopūtas. Nokaitināta sieviete sprauslo un rūc, taču, kad ir noķerta lamatās, parasti guļ klusi un mierīgi.

Sieviešu rašanās.
Oficiālā zinātne pagaidām atturas no komentāriem šajā jautājumā. Ir viedoklis, ka sievietes ir bijušas vienmēr, taču daži speciālisti noliedz šo apgalvojumu, balstoties uz nesen izdarīto atklājumu, - tur, kur uzturas sievietes, drīz vien parādās arī bērni. Š is fenomens vēl gaida savu izskaidrojumu.

Izplatības areāls un to noteicošie faktori.
Sievietes ir izplatītas gandrīz visā pasaulē. Pilsētās viņu ir vairāk nekā tuksnešos, savukārt kūrortos vēl vairāk nekā pilsētās. Sieviete ir tipisks tropu joslas iemītnieks, viņa mīl sauli un pludmali, tāpēc viņa nav pārāk piemērota sniegam un zemām temperatūrām. Taču daži pētnieki apgalvo, ka ir satikuši sievietes arī kosmosā, kur, zināms, dzīvības nav.

Sieviešu apakštipi un iedalījums.
Sieviešu plašā izplatība pa visu planētu ir sekmējusi četru sieviešu apakštipu veidošanos: kaķenītes, mīļumi, jaukumiņi un saulītes. Taču pasaulslavenais sieviešu speciālists Zigmunds Freids apgalvoja, ka ir tikai trīs sieviešu veidi: sievas, mīļākās un pārējās. Tiesa gan, viņam kategoriski nepiekrīt marksisti-ļeņinisti, kuri piedāvāja citu iedalījumu: slaucējas un kolhoznieces.

Barība.
Sievietes mīl uzturā diezgan lielu dažādību. Viņas uzbrūk visam dzīvajam – no omāra un kaviāra līdz pat plūmju liķierim. Mazus dzīvnieciņus sieviete notiesā samērā ātri, īpaši, ja viņa ir izsalkusi. Lielākus viņa vispirms apdullina un pēc tam tik un tā apēd. Vienā reizē sieviete spēj apēst veselu kārbu šokolādes. Kad viņa apmierinājusi savu izsalkumu, tā var arī paspēlēties ar savu laupījumu, paziņojot, ka ietur diētu. Š ajā gadījumā laupījums tiek kaut kur noslēpts, piemēram, ledusskapī, taču vēlāk tik un tā tiek notiesāts.

Pasākumi sieviešu saudzēšanai un pavairošanai.
Sieviete – viens no skaistākajiem radījumiem pasaulē, kurš izdaiļo mūsu apkārtni, dzīvokļus un mašīnas. Tāpat viņai piemīt liela zinātniska un mākslinieciska vērtība. Lai pasargātu sievieti no pilnīgas iznīkšanas, jāveic daudzi dārgi, bet nepieciešami pasākumi. Speciālisti iesaka vest sievietes uz teātriem, bankām un, pats galvenais, uz veikaliem. Jau sen novērots – tajos apgabalos, kur nav veikalu, gandrīz nav arī sieviešu. Dažās valstīs, it sevišķi Tuvajos Austrumos, sievietes cenšas audzēt nebrīvē, izveidojot tā saucamos harēmus. Diemžēl šī prakse pie mums nav izplatīta….
Gribēt nav kaitīgi, kaitīgi ir negribēt, bet vēl kaitīgāk ir dabūt negribot...

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 17 Jan 2009, 09:00

Mjā. Lai nu tā būtu, bet sievietēm vnm derētu apzināties savu izcelsmi - no Ä€dama ribas! :D Viena otra feministe iedomājas otrādi...Image
Image

User avatar
Nitro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 487
Pievienojies: 10 Mar 2007, 00:41
Reputācija: 0

Post no Nitro » 17 Jan 2009, 18:15

samurajs ta jau tev shitas raksts patiks: http://www.tvnet.lv/men/hobiji/article.php?id=91494
Not this **** again...
Sargājiet sevi paši tad arī Dievs jums nepalīdzēs.

User avatar
Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13
Reputācija: 0

Post no Mr.Death » 17 Jan 2009, 19:07

mhm, es dodu priekšroku šim citātam no "Kapeņu stāstiņiem" :D:D:D

..."/ iedod alu mīļā / viņas tikai grib, lai tu viņas mīli, tas viss. tas ir viss ko viņas grib. viņas to iemācās no savām mammām un stulbajiem žurnāliem ko lasa. ir viegli būt veiksmīgam ar dāmām. tikai neiemīlies, un viss būs labi. iedod viņām, ko viņas grib, tu iemīlēsi un tad viņas tevi nogalina. viņas tevi vairs nevar ciest. viņas tevi pamet vai aizmirst, vai ja viņas tevi patur, tad nogriež tev olas! dīvaini vai ne?

Stratēģija, lai tiktu viņas biksītēs arī nav problēma, arī tas ir viegli.
Vecais likums: Izturies pret karalienēm kā pret padauzām un pret padauzām kā pret karalienēm, un tev nebūs nekādu problēmu. viņas būs tavas ātrāk nekā var pateikt sema dēls."

User avatar
doroteja
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 276
Pievienojies: 05 Mai 2008, 12:31
Reputācija: 0
Atrodas: Saldus

Post no doroteja » 18 Jan 2009, 16:08

Bravo!, Grāfien... :D
laiks zināšanām!

Creep
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1138
Pievienojies: 09 Feb 2008, 20:06
Reputācija: 0

Post no Creep » 18 Jan 2009, 17:13

"Īsāk sakot, bez sievietes cilvēki kļūst par muļķiem. "

Par šito tiešām gar zemi :duno:

Pievienot atbildi

Return to “Humors un Joki ”