"Mīlestība nav darījums, mīlestība ir upuris"

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes:5080
Pievienojies:12:33 / 22. Feb, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepāja, www.notepad.lv
"Mīlestība nav darījums, mīlestība ir upuris"

Post no foxsk8 » 01:41 / 9. Feb, 2009

[imgl]https://notepad.lv/userpix/2_octo_1.jpg[/imgl]
Teātris „OCTÓ” Imanta Š ai vadībā 2009. gada 16. un 18. februārī pulkstens 19:00 rāda izrādi “Mīlestība nav darījums, mīlestība ir upuris” Mencendorfa namā Grēcinieku ielā 18 . Imants Š ai ir pieredzējis aktieris, kas izglītojies un smēlies pieredzi gan Latvijā, gan Krievijā. Darbojas Krievijas kino un teātra vidē jau kopš 1992. gada, filmējies gan pie Oskara balvas ieguvēja Š…. Mihalkova, Dzordžhodzes un A. Kasatkinas.

Teātris „OCTÓ” ir aktieru trupa, ko Imants Š ai kā mākslinieciskais vadītājs veido kopš 2008. gada oktobra. Pamatā ir izvirzīta attieksme: savu lomu ticami izdzīvot nevis nospēlēt. Imants Š ai savu aktieru kolektīvu veido no aktieriem, kas ir gatavi, atdot sirdi savai profesijai, lidot virs ikdienas izdzīvojot tikai svarīgākos un emocionālākos mirkļus.

Teātris „OCTÓ” strādā ar ÄŒehova, Astrovska, Turgēņeva, Upīša darbiem. Izrāde “Mīlestība nav darījums, mīlestība ir upuris” ir veidota no A. ÄŒehova lugu “Ķiršu dārzs”, “Tēvocis Vaņa”, “Kaija”, Trīs māsas”, Astrovska lugas “Mežs” un Turgēņeva lugas “Mēnesis uz laukiem” fragmentiem. Izrādes pamatā ir mīlestības pārdzīvojumu atveidojums no dažādiem morāles saskares punktiem un ētikas aspektiem.

Teātris „OCTÓ” ir izveidojis sadarbību ar Mencendorfa namu, kur notiek teātra izrādes, bet šobrīd patstāvīga Teātra „OCTÓ” mēģinājumu mājvieta ir Latvijas Teātra Darbinieku savienība ( Dzirnavu ielā 135).

Izrādes “Mīlestība nav darījums, mīlestība ir upuris” pirmizrāde notika 31.01.09. , kas izpelnījusies atzinības par aktieru pirmatnējo atdevi un sniegumu.

Foto: Imants Š ai

Image

Papildus interesējošo informāciju var iegūt:
1. zvanot Teātra „OCTÓ” mākslinieciskajam vadītājam Imantam Š ai (tālrunis: 29706099) vai Teātra „OCTÓ” direktorei - Evelīnai Buntai (tālrunis: 29456576)
2. apmeklējot - www.wix.com/teatrisocto/imants
3. sūtot e-pastu [email protected]

Publicēts pēc Imants Š ai lūguma

Pievienot atbildi

Return to “Izklaide”