Samsung telefons zemeslodes krāsā ar saules baterijām

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes: 1028
Pievienojies: 31 Mar 2008, 22:54
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Samsung telefons zemeslodes krāsā ar saules baterijām

Post no elvisburdajs » 14 Feb 2009, 21:23

[imgl]https://notepad.lv/userpix/746_gsmarena_004_1.jpg[/imgl] Samsung Blue Earth ir videi draudzīgs telefons ar saules baterijām, kura dizains atgādina noapaļotu oli. Ja jums steidzami vajag piezvanīt, bet akumulators ir nosēdies, tad jūs viemēr varat rēķināties ar telefona aizmugurē iebūvētajām saules baterijām. Ja ārā tomēr ir lietaina diena, tad komplektā ir iekļauts parastais lādētājs kuram ir augsta energoefektivitāte.

Samsung Blue Earth korpuss ir izgatavots no pārstrādātām plastmasas pudelēm un tajā nav kaitīgu vielu.
ImageImageImage
Lai gan mēs esam redzējuši telefonus izgatavotus no pārstrādātām izejvielām, tomēr tas ir pirmais telefons kuram ir arī saules baterijas un skārienjūtīgs displejs. Š is telefons liek civēkam padomāt par dabas ekoloģiju ar speciālo eko režīmu, kas mēģina regulēt Bluetooth un ekrāna uzstādījumus lielākai energoefektivitātei.

Samsung Blue Earth ir iebūvēta soļu skaitīšanas funkcija, kas atrodama daudzās ar akselerometru apgādātās ierīcēs. Š im telefonam ir arī jaunā ''Spin to it'' iespēja, kura aprēķina cik liels ir CO2 izmešu daudzums uz kilometra un līdz ar to aprēķinot, cik koki ir paglābti no iznīcības.

Samsung Blue Earth sīkāk tiks izrādīts Mobile World Congress kur par šo telefonu būs vairāk informācijas.
Avots

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”