Hewlett-Packard laiž tirgū bezvadu printeri WiFi All-in-On

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona
Hewlett-Packard laiž tirgū bezvadu printeri WiFi All-in-On

Post no samurajs » 21:03 / 2. Mar, 2009

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_hpphot ... none_1.gif[/imgl]Hewlett-Packard šodien, 2.martā laiž klajā savu jauno bezvadu "viss vienā" (All in one) sērijas printeri HP Photosmart Premium Fax. All-in-One printeris radīts aizņemtiem privātajiem lietotājiem, kuri meklē iespējas paveikt vairāk pēc iespējas mazākā laika periodā – sākot no vairāku lapu vienlaicīgas printēšanas, skanēšanas, kopēšanas, sūtīšanas pa faksu līdz pat foto, CD/DVD un Bluetooth® printēšanai.

HP Photosmart Premium Fax All-in-One saviem klientiem piedāvā daudzpusīgu ierīci, kas spējīga izpildīt plašu funkciju klāstu. Ierīce ne tikai printē augstas kvalitātes dokumentus un košu krāsu grafikas ar kvalitatīvu izšķirtspēju, bet arī padara darbu ērtāku ar abpusējo automātisko dokumentu padeves aprīkojumu, kas ļauj lietotājiem viegli sūtīt pa faksu, kopēt un skanēt vairāku lappušu biezus dokumentus.

HP Photosmart Premium Fax All-in-One ir ne vien ideāls privāto lietotāju printēšanas, skanēšanas, kopēšanas risinājums, tas turklāt aprīkots ar WiFi 802.11g interneta pieslēgumu. Iebūvētais bezvadu interneta pieslēgums ļauj visai ģimenei pieslēgties tikai vienai ierīcei, kas var atrasties jebkur mājās. Ar šo ierīci vairs nav nepieciešamības pēc vairākiem printeriem un skaneriem katram lietotājam atsevišķi. Bērni var pieslēgties ierīcei no jebkura ar bezvadu pieslēgumu aprīkota datora, lai izprintētu kvalitatīvus attēlus saviem mājasdarbiem. Pieaugušie, savukārt, varēs izprintēt melnbaltus un krāsainus dokumentus, kā arī krāsu weblapas un ģimenes fotogrāfijas profesionālā kvalitātē no sava klēpjdatora.

The HP Photosmart Premium Fax All-in-One komplektācijā ietilpst arī 6.1cm plats krāsu ekrāns, vieta atmiņu kartēm, kas garantē viegli lietojamas foto printēšanas pieredzi.

Image

Pateicoties abpusējās printēšanas funkcijai, privātajiem lietotājiem būs iespēja ietaupīt līdz pat 50% papīra, divus dokumentus izprintējot uz vienas lapas. Printeris turklāt piedāvā Smart Web Printing funkciju, kas sniedz iespēju izprintēt precīzu, lietotājam nepieciešamo saturu no tīmekļa vietnēm.

Patlaban HP Photosmart Premium Fax All-in-One ieteiktā cena ir €299.

Notepad pateicas Lindai Š tokmanei no Komunikāciju aģentūras par informāciju.
Image

User avatar
drono
Lietpratējs
Atbildes:706
Pievienojies:15:59 / 14. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepāja

Post no drono » 21:22 / 2. Mar, 2009

Vai tad šitādus viņi netaisa jaunus bezmaz vai katru dienu? :D

rihardsss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:294
Pievienojies:23:51 / 22. Feb, 2009
Reputācija:0
Atrodas:Rīga

Post no rihardsss » 21:50 / 2. Mar, 2009

Man liekas, ka all-in-one printeri netiek radīti katru dienu bezvadu versijās. Nav nekāds jaunums, ka kkādus A5 bezvadu printeris, ko var ielikt somā jau pasen ražo, bet šitas ir kkas nopietnāks.

User avatar
doroteja
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:276
Pievienojies:12:31 / 5. Mai, 2008
Reputācija:0
Atrodas:Saldus

Post no doroteja » 11:45 / 3. Mar, 2009

Tas jau ir kaut kas!!! :money:
laiks zināšanām!

User avatar
elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes:1028
Pievienojies:22:54 / 31. Mar, 2008
Reputācija:0
Atrodas:Rīga

Post no elvisburdajs » 21:13 / 3. Mar, 2009

Laba manta! :cool: Mans Canon Pixma MP150 ši monstra priekšā nobāl. :suck:
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”