HP OfficeJet: tagad printējam lētāk!

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona
HP OfficeJet: tagad printējam lētāk!

Post no samurajs » 18:17 / 4. Mar, 2009

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_hplogo_2.jpg[/imgl]Visiem labi zināms, cik izmaksā krāsu dokumentu printēšana. Š odien pasaules lielākā tehnoloģiju kompānija Hewlett-Packard laidusi klajā trīs jaunus HP Officejet sērijas tintes printerus, kas īpaši orientēti uz mazā un vidējā biznesa uzņēmumiem un ar kuru palīdzību lietotāji spēs radīt profesionālas kvalitātes krāsu dokumentus ietaupot uz katru lapu līdz pat 50 % izmaksu, salīdzinājumā ar lāzerprinteriem.

Papildus kvalitatīviem printēšanas rezultātiem HP Officejet Pro 8500 All-in-One, HP Officejet 6500 All-in-One un HP Officejet Pro 8000 sērijas printeri spēj nodrošināt lāzerprinterim pielīdzināmu darba ātrumu, tajā pašā laikā patērējot pusi no enerģijas daudzuma, kāds nepieciešams līdzvērtīgam lāzerprinterim.

Š ie printeri piedāvā ātruma, kvalitātes un zemas cenas labāko kombināciju savā klasē.

“HP vēlas paust savu labvēlīgo un atbalstošo nostāju pret mazā un vidējā biznesa uzņēmumiem. Mūsu mērķis ir būt šo uzņēmumu uzticamajam tehnoloģiju partnerim, kas ar saviem inovatīvajiem produktiem, tehnisko atbalstu un pakalpojumiem vienmēr palīdz vadīt, aizsargāt un attīstīt savu klientu biznesu, ” uzsver Liivi Joasoon, Hewlett-Packard IWS produktu mārketinga vadītāja Baltijas valstīs.

“Pašreizējos nelabvēlīgajos ekonomikas apstākļos šāda iespēja ietaupīt izmaksas ar ekonomējošām ofisa printēšanas ierīcēm šķiet pievilcīga tieši mazā un vidējā biznesa uznēmumiem, ņemot vērā, ka krāsu printēšana kļūvusi par neatņemamu biznesa sastāvdaļu,” norāda arī globālās informācijas tehnoloģiju industrijas izpētes un konsultāciju kompānijas IDC eksperts Jans Siroki (Jan Siroky).
“Jaunākie tintes printeri, kas radīti mazā un vidējā biznesa uzņēmumu vajadzībām, piedāvā labāku printēšanas kvalitāti un izšķirtspēju nekā iepriekšējās paaudzes printeri. Pretēji ilgstoši valdošajiem lietotāju uzskatiem, salīdzinot ar līdzvērtīgiem lāzerprinteriem, jaunradītās ofisa tintes printēšanas iekārtas piedāvā ļoti labas kvalitātes krāsu printēšanas iespējas, bieži vien nodrošinot arī papildus iespējas par zemākām izmaksām,” uzsver J.Siroki.

Visi jaunās HP Officejet sērijas produkti ražoti saskaņā ar HP īstenoto Eko risinājumu programmu, kas ļauj mazā un vidējā biznesa lietotājiem ievērojami taupīt resursus, lietojot iekļautās abpusējas prinēšanas iespējas, ekonomisko prinēšanu no tīmekļa resursiem un iespēju kārtridžus nodot otrreizējai pārstrādei.

Attēlos: HP OfficeJet Pro modeļi 8000 un 8500

Image
Image

Jauno HP printeru cenas*

HP Officejet Pro 8500 Wireless All-in-One 399 EUR + PVN
HP Officejet Pro 8500 All-in-One 299 EUR + PVN
HP Officejet Pro 8000 All-in-One 149 EUR + PVN
HP Officejet Pro 8000 All-in-One Wireless 199 EUR + PVN
HP Officejet 6500 All-in-One 149 EUR + PVN
HP Officejet 6500 All-in-One Wireless 199 EUR + PVN

*Ražotāja rekomendētā pārdošanas cena


Notepad pateicas Lindai Š tokmanei no Komunikāciju aģentūras par informāciju.
Image

User avatar
KristoZ
Vecākais lietotājs
Atbildes:761
Pievienojies:15:17 / 17. Nov, 2008
Reputācija:0
Atrodas:Latvija

Post no KristoZ » 19:55 / 4. Mar, 2009

Interesanti, pie kādiem nosacījumiem būs iespējams ietaupīt tos "līdz pat 50%" izmaksu, salīdzinājumā ar lāzerniekiem... Tā jau izklausās neslikti ātruma un kvalitātes ziņā...

User avatar
izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:1730
Pievienojies:12:22 / 22. Dec, 2007
Reputācija:0

Post no izredzētais » 18:33 / 7. Mar, 2009

diez cik tintes kārtridži šiem printeriem izmaksās..
parasti lētiem printeriem ir dārgi kārtridži, un otrādi..

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”