Ekonomiskā krīze izlpatās aizvien stiprāk?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Ekonomiskā krīze izlpatās aizvien stiprāk?

Post no shady » 05 Mar 2009, 21:52

Saņēmu meilā saucienu pēc palīdzības:

Lūdzu palīdziet mūsu ģimenei! Ekonomiskās krīzēs iespaidos esam nonākuši kritiskā situācijā. Pagaidāmi tā nav neglābjama, bet bez Jūsu palīdzības drīz būsim nonākuši bezizejā, un uz ielas. Es, atšķirībā no citiem palīdzības lūdzējiem, negrasos Jums melot, bet būšu, iespēju robežās, godīgs.

Krīzes dēļ es zaudēju savu darbu. Sieva visu laiku bijusi mājsaimniece, jo mums ir trīs bērni. Bezdarbnieka pabalstu drīz vairs nesaņemšu. Lai gan bijām izveidojuši iekrājumus, tie jau sen ir izputējuši. Ja mēs drīzumā netiksim pie naudas, mūsu māju atsavinās un mūs visus izliks uz ielas. Mani. Sievu. Un mūsu trīs bērnus. Uz IELAS! Mums nebūs, kur palikt, un valsts mums ATSAKÄ€S palīdzēt. Uz sociāliem pabalstiem varam necerēt - tā mums skaidri pateica.

Citi šādā situācijā varbūt sāktu stāstīt pasaciņas par to, ka bērni slimo ar diabētu, ka paši ir invalīdi, bet es neesmu tāds. Es jau no sākta gala teicu, ka taisos, iespēju robežās, būt pilnīgi GODĪGS!

Krīzes dēļ bijām spiesti bērnu izglītības fondu notērēt (aizbraucām uz Lasvegasu, jo mēs vēlējāmies naudu divkāršot, lai būtu papildus rezerves, bet krīze skārusi arī tās pilsētas ruletes galdus), tāpēc mans pilnīgi veselais sešpadsmitgadīgais puisis nevarēs braukt mācīties Hārvardas Universitātē, kā bija plānots. Meita, savukārt, nevarēs apprecēt viņas sociālai situācijai atbilstošu (princi, miljonāru) vīrieti, jo nebūs nauda Dolce&Gabanna apģērbiem. Mums arī nav nauda, lai balinātu zobus, un mums nekāda gaiša nākotne (it īpaši meitai un sievai) nevar būt bez žilbinošiem smaidiem, kuri, bez tam, vairs nav tik žilbinoši, jo nevaram vairs atļauties tieši to zobpastu, kuru vajag, tādēļ JAU DIVAS DIENAS esam iztikuši ar parasto Colgate!

Jā, un trešais bērns! Tā ir tik bēdīga situācija, ka pat par to negribu runāt. Kā lai četrgadīgs puika izaug gudrs un spēcīgs, ja brokastīs nevar ēst Belugas kaivāru; ja pusdienās nepietieks naudiņa omāriem; ja vakariņās nebūs ierastais Kobe steiks?

Neierosiniet pārdot nieri, jo to ceļu jau esmu mēģinājis. Pircējs teica, ka manas nieres esot pārāk nodzertas! Varbūt jau tā arī ir, bet Jums ir jāsaprot, ka lai nezaudētu savu sociālo dzīvi, es bieži vien esmu spiests pie rīta kafijas dzert (un viesiem piedāvāt) Hennessey XO, bet pusdienās bieži vien nākas malkot smalkus franču vīnus, un ja es vakarā necienāšu sievu ar šampanieti, tā mani pametīs un ģimene izjuks! UN TÄ€ BŠªTU KATASTROFA!

Jā - runājot par sievu, viņai arī neiet viegli. Aiz milzīgajām raizēm par mūsu ģimenes nākotni viņas pupi ir sākuši nošļukt, un kaut kas lietas labā ir jādara - ja nekas netiks darīts baidos, ka nabadzīte DARĪS SEV GALU!

Es ļoti ceru uz Jūsu ATBALSTU un PALĪDZĪBU!

Patiesā cieņā,

Ainārs Š lesers ar ģimeni


Ziedojumus lūdzu pārskaitīt uz Satiksmes ministrijas kontu:

PVN reģ. Nr. LV90000088687
Adrese: Gogoļa iela 3. Rīga. LV-1743
Valsts kase, Bankas kods: TRELLV22
konts LV85TREL2170010030000

NEAIZMIRSTIET NORÄ€DĪT "IZGLÄ€BT Š LESERU" KÄ€ PÄ€RSKAITĪJUMA MĒRĶI!
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5080
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 05 Mar 2009, 22:32

Shady, es tavā vietā šo vēstuli uz policiju aiznestu, parādītu mailu, no kā esi saņēmis, tālāk šlesers dabon no vainīgā 160 minimālās mēneša algas, varbūt kādas 2 minimālās atmet tev par palīdzēšanu :D :D

P.S. Zinu vienu gadījumu, kad sanāca izdabot ap 10 min mēneša algām par cieņas aizskaršanu, taka viss ir reāli.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

User avatar
shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 05 Mar 2009, 22:42

Joki par valdību ir pilns internets...tad jau būtu jāsoda ciet arī visi TV raidījumu/šovi - Savādi Gan; Piektdieņi un vēl sazin kādi ir bijuši, kur āzē mūsu [s]valsts zagļus[/s] dižos valdības vīrus..
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 05 Mar 2009, 22:50

Baac ku sasmeejos! :D :D :D
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 05 Mar 2009, 23:45

Eh jūs, sacerētas peršas izplatāt... :D:D:D Ziņas pa TV vajag skatīties!

"Lembergs ierosinājis pret ģenerālprokuroru Maizīti civilprocesu, prasot 25 K Ls par goda aizskaršanu kā morālo kompensāciju.
Žurnālists: Kāpēc tik maza summa?
Lembergs: Es saprotu, ka tagad grūti laiki, Maizītim aldziņa apgriezta..." :D:D:D
Image

User avatar
dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no dzhonsons » 06 Mar 2009, 00:28

Bāc, labs :D Sākumā šķita, ka tas tik tiešām ir kāda lūgums.. Pēc tam jau palika jocīgi, un pašās beigās viss tapa skaidrs :D

Pievienot atbildi

Return to “Humors un Joki ”