Verbatim Gigabit NAS - 2 TB datu glabātuve mājai

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona
Verbatim Gigabit NAS - 2 TB datu glabātuve mājai

Post no samurajs » 23:30 / 12. Mar, 2009

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_verbatim1_1.jpg[/imgl]Vai visiem mājas datoriem jābūt ar ietilpīgiem cietajiem diskiem? Pēc kompānijas Verbatim domām, tas nemaz nav vajadzīgs - ar vienu kopīgu datu glabātuvi mājsaimniecībai vai nelielam lokālam tīklam pilnīgi pietiek. Jaunās NAS (Network-attached storage) 1 un 2 TB datu glabātuves no sērijas «Verbatim Gigabit NAS» īpaši piemērotas mājas apstākļiem. Š o ierīci pieslēdz internetam, un caur to tiek kopīgota informācija visiem tīkla datoriem. Gigabit NAS var lietot arī kā media serveri, caur kuru no UPnP/DLNA - saderīgām ierīcēm var straumēt video uz televizoru vai mūziku uz datoru, kurā palaista programma iTunes.

Attēlā - tā tas darbojas:

Image

Verbatim Gigabit NAS atbalsta gan PC, gan Mac datorus - protokolus Samba un Bonjour. Rezerves kopēšanai komplektā ietilpst Nero BackItUp 4 Essentials. Drošības nolūkos paredzēts lietotājiem izveidot aizsargātas privātās mapes.

Ierīce sver 1 kg, un būs iegādājama jau šomēnes par ieteikto cenu 230 USD (1 TB versija).

Image

Avots 1, 2, 3.
Image

User avatar
elvisburdajs
E-žurnālists
Atbildes:1028
Pievienojies:22:54 / 31. Mar, 2008
Reputācija:0
Atrodas:Rīga

Post no elvisburdajs » 03:23 / 15. Mar, 2009

Labāk iegādāties parastu ārējo cieto disku, pieslēgt viņu pie viena no tīklā pieslēgtajiem datoriem un koplietot visu mūziku, attēlus, filmas, dokumentus utt. cik uziet. Tas sanāks lētāk un nevajadzēs nekādu iTunes. :)

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”