Fīča tiem, kam patīk iekš www atstāt pēdas par sevi.

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13
Reputācija: 0

Fīča tiem, kam patīk iekš www atstāt pēdas par sevi.

Post no Mr.Death » 26 Mar 2009, 04:00

Š onakt uzgāju diezgan pakrutu fīču, kā Mozilla Firefox lietotājiem likt par sevi manīt, ieejot kādā mājas lapā, tās administratoriem.

Parasti statistikas sistēmas, kas kalpo mājas lapu apmeklētāju uzskaitei savāc šādu informāciju par katru apmeklētāju - IP adresi, lietoto pārlūkprogrammu / operētājsistēmu un lapu, no kuras tas ienācis.

Taču te nu ir iespēja Mozillas konfigurācijā norādīt, lai tā visiem serveriem, ar ko tā veic savienojumus, norādītu Falšo jūzeragentu :) Piemēram es sev uzliku, lai man piem. šāda vietā "Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)" rādītos "Mozilla Firefox @ Edgars (www.*******.com)".

Bišku arī paspēlējos ar šo fīču un izrādās, ka var diezgan viegli apčakarēt pāris wap saitus. :) Uzliku sev motorolas v3 user-agent, un šamie man web-lapas vietā piedāvā pa taisno novilkt melodiju uz manu "telefonu" :D:D:D

Viss kas jāizdara, lai nomainītu to User-agent:

1) Jāatver iekš Firefox adrese "about:config"
2) Tur jānoklikšķina tai laukumā labais taustiņš, jāņem "New" un tad "String". Latviski laikam bija "Jauns" > "Teksts".

3) teksta lauks jānodefinē kā "general.useragent.override" un tā vērtības laukā jāieraksta tas, ko vēlies, lai redz to lapu administratori, savās statenēs, kad tu ieej viņu administrētajā mājas lapā. Piem "Fuck you! You can't see me, you prick!" :D

Tas tāds, protams, pok3prikols, moška kādam, kas nezināja noder.
Last edited by Mr.Death on 26 Mar 2009, 06:59, edited 1 time in total.

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 26 Mar 2009, 06:08

Liels paldies.. :) Par šādu variantu biju kautkur lasiijis, bet jau piemirsis! :D

Patesteeju.. interesanti ir piemeram paskatiit kaa www.google.lv izskataas iPhone versijaa.. u.t.t.

iPhone Os-a rindiņa:
Mozilla/5.0 (iPhone; U; CPU like Mac OS X; en) AppleWebKit/420+ (KHTML, like Gecko) Version/3.0 Mobile/1A543a Safari/419.3"

Iesaku: https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... 59&vid=617
Last edited by Aldis on 26 Mar 2009, 06:25, edited 1 time in total.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Holmss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 175
Pievienojies: 07 Feb 2008, 16:15

Post no Holmss » 26 Mar 2009, 06:10

Vēl piemet klāt kā pārrakstīt referer adresi :D

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 26 Mar 2009, 06:43

http://techpatterns.com/forums/about304.html

ja maacesiet izmantot.. tad rekur pilns ar identitatem! :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Morpheus

Post no Morpheus » 26 Mar 2009, 08:28

Pievienot atbildi

Return to “Pārlūkprogrammas”