Izmaiņas Notepad Noteikumos

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Izmaiņas Notepad Noteikumos (izlasi tēmu, pirms balso!)

Es atbalstu
30
77%
Es neatbalstu
2
5%
Es atturos
7
18%

Total votes: 39

marr
Vecākais lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 23 Mar 2007, 23:05
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no marr » 31 Mar 2009, 00:01

paskatoties uz elvijsburdajs mazajiem, bet animētajiem smailijiem, man pretenzijas nerastos arī, ja viņi būtu kustīgi. Mazi, bet gaumīgi, ir, manuprāt, ok, vismaz neradīs iespaidu par šejieni, ka drūma koderu apvienība, kam nav nekāda nojausma par kvalitatīvu grafisko noformējumu :D

attiecībā uz valodu - piekritīšu, ka rakstīt bez garumzīmēm diendienā ir nepareizi (lai arī es pieņemu, ka čatotāji IRC tā pieraduši (kādreiz vismaz mIRC nesuportoja rakstīt ar garumzīmēm, kur tas laiks, kad izmantots :^) ), ir arī objektīvas reizes, kad nav iespējams rakstīt ar garumzīmēm - manā gadījumā, piemēram, gan no telefona, gan arī skolas datoriem. Tur gan ir iespējams uzlikt LV valodu ar visām zīmēm, taču tas kattreiz ir jādara pa jaunam pēc login - līdz ar to, ne vienmēr ir tā, ka nav slinkums to uzlikt ;)

rihardsss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 294
Pievienojies: 22 Feb 2009, 23:51
Atrodas: Rīga

Post no rihardsss » 31 Mar 2009, 00:13

Maris77
Ja es pārinstalēju kompi , saprotu, ka man nepatīk jaunā OS, un citu dabūšu tikai pēc 2 dienām - man uzreiz jāinstalē tilde un visa softu paka? Atvaino, bet man slinkums ņemties un baigi kko instalēt, lai apmierinātu citu iegribas pret manu rakstību...
Man Samsung D900, latviešu burtu nav, vismaz Opera mini nav. Īstenībā man arī nebūtu iebildumu, ja mobilajā man vispār nebūtu latviešu interfeisa.
Es arī nesaprotu ko tu vari
ieteikt citiem lietotājiem
, ja domā , ka viss pakārtots tā, kā tu domā. Varbūt kādam ir telefons no Ķīnas kur ir tikai ķīniešu un angļu valoda! Varbūt arī pirmajos telefonos uzreiz nāca LV rakstība?
Īstenībā man vienalga par smailiem, galvenais, ka var tekstu noformēt tā, ka nevajag likt smailus, lai "palagi" būtu pārskatami. :p (yeey, pirmais smails manā postā)

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 31 Mar 2009, 00:16

Smailijus manis peec var njemt aaraa vispaar. Neesmu ar vinjiem slims. Garumziimes, miikstinaajuma ziimes nelieku, jo man taa nav eerti. Ja to aizliegs, tad ar nevareeshu neko uzrakstiit. Protams, rakstot rakstu, zinju, miikstinaajuma ziimeem obligaati ir jaabuut. Un neuzskatu sevi par pokemonu taapeec ka shaadi rakstu.
Tos, kuri raksta ar chetriniekiem, seshiniekiem u.t.t. , tos gan vajag briidinaat, jo to sarunvalodu es vvismaz nesaprotu un noteikti neesmu vieniigais, jo speeles praktiski vispaar nespeeleeju, Counter Strike, toreiz laikam Half Life, speeleeju peedeejo reizi pirms gadiem desmit.

P.S. Lai rakstiitu ar garumziimeem, Tilde nebuut nav vajadziiga. Izmetiet shitos aizspriedumus ka bez Tildes dators nav uzinstaleets. Paaris klikskji kontrolpanelii un ir garumziimes. Tas attiecas gan uz windows, gan uz LInux, gan Mac.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 31 Mar 2009, 00:26

Nevienam jau neaizliedz arī savu ērmu kolekciju lietot, bet tikai lai kvantitāte ar mēru. Vienmēr jau kautko arī vajag, kas standarta kolekcijās nav, piem. Image
Image

linx
E-žurnālists
Atbildes: 624
Pievienojies: 27 Jūn 2008, 12:10
Atrodas: Latvija

Post no linx » 31 Mar 2009, 00:52

2. un 3. punktam piekrītu, bet ja teksts ir garš, vieglāk taču ir izlasīt, kad smaidiņi ir salikti ;) Neskaitīs taču katram postam smaidiņus un pārdzīvosim taču, ja 3 vietā būs 4 smaidiņi :) Par userbar - nevajag vairāk par 2 likt ;)

Morpheus

Post no Morpheus » 31 Mar 2009, 09:34

Lai stāv kādi ir, neanimēti bet pieklājīgi :) visiem nekad neizpatiksi

Rali var bik paspriest kas un kā, kapec tad visur tie smaidiņi tik lidzigi? A mok tapec ka viņi der un ir labāki par citām izvēlēm? Skype smaidiņi reali krita acīs un traucēja lasīt, animēti smaidiņi der kkādos čatos kā lir, kur īsi teksti un viegli caurlasīt, bet ja te tekstā ar 600px height bus tonna ar animācijām nošauties varēs, tie kas pašlaik ir ir klasiski smaili, pieklajīgi un stilīgi un reizē, ar tiem var arī kko pateikt ;) kā jau teicu, kādam vienmēr jau būs kur piekasīties, teksti "varēja to un sito labāk un vēl to un to" būs vienmēr, bet nu galu galā portāls domāts visiem lietotājiem ne tikai tiem kam kautkas patīk vai nepatīk, reāli, neredzēju nevienu reālāku ieteikumu par jau esošajiem smailijiem....

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 31 Mar 2009, 10:05

reāli par to reāli bija sen jau reāli daudz runāts.
https://notepad.lv/viewtopic.php?t=1491
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

Morpheus

Post no Morpheus » 31 Mar 2009, 10:16

Ļoti daudz runāts.... V2 pilnīgi pietiks ar šiem smailiem, v3 vairs nav aiz 7 jūrām, tur arī domāsim par smailiem , pieskaņotiem gan dizainam u.c.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 31 Mar 2009, 11:46

Nav jau te tā, ka pēkšņi admini sāks piekasīties pie ērmu skaita katrā postā. Piem. humora sadaļā lietojiet cik gribat! :D
Primārais ir un paliek "Neesi sivēns!":)
Image

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 31 Mar 2009, 11:57

Bez garumzimeem rakstu, jo lietoju daudz chatus, un taa ir krietni aatraak kautko uzrakstiit! Nedomaaju ka tas sagaadaa tik lielas probleemas! :D
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

memorex
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 836
Pievienojies: 26 Jūl 2007, 18:57
Atrodas: Latvia

Post no memorex » 31 Mar 2009, 13:12

Atbalstu jaunos noteikumus, parakstu vispār varētu aizvākt no topikiem, lai redzams tikai katra lietotāja profilā.
Image

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 31 Mar 2009, 15:03

Pēc manām domām, varētu aizliegt lielos, krāsainos un animētos avatarus. Ddrraauussmmīīggii novērš uzmanību.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 31 Mar 2009, 16:29

Plānots Notepad V3 avatara izmēru samazināt apm. uz pusi, tad uzmanību nenovērsīs.
Image

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 31 Mar 2009, 18:00

Image Image
Image

Forever :D:D:D

EDIT: Pokemonu piesaistīšanai (tā taču arī ir auditorija) varētu vēl iemest šos te:

Image
Image
Image

Labi tas tā.. jokam. :) Imho, smaidiņu kolonnu vispār vajadzētu dizeiblot, lai nevienam nerastos vēlme klikšķināt. Vai arī iemest elementāros worda ķēmus, kā šeit:

Image

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 01 Apr 2009, 21:57

samurajs wrote:Plānots Notepad V3 avatara izmēru samazināt apm. uz pusi, tad uzmanību nenovērsīs.
Es nedomāju tā.... Lai, ja netraucē, ir da kaut vai manimēts SXGA izmēra avatars :D Galvenais, lai nebūtu šādi :

Image

Image

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45

Post no deivs001 » 02 Apr 2009, 00:56

Pagaidām tavs liesmojošasi tēls arī nav pats neuzkrītošākais.
"You can't expect to hit the jackpot if you don't put a few nickels in the machine" / Flip Wilson
Image

Maris77
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 249
Pievienojies: 10 Dec 2007, 21:04

Post no Maris77 » 02 Apr 2009, 10:48

Aldis wrote:Bez garumzimeem rakstu, jo lietoju daudz chatus, un taa ir krietni aatraak kautko uzrakstiit! Nedomaaju ka tas sagaadaa tik lielas probleemas! :D
Problēmas tas nesagādā, bet norāda ka Tu necieni cilvēkus kam tavs murgojums jālasa.

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2873
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 02 Apr 2009, 20:56

Manuprāt, izmaiņas ir nedaudz nebūtiskas. Par smailiņiem- lietojat cik vēlaties utt.
Tālāk par tiem user bar- nevajag tos vispār.
Par paraksa garumu, 120 simboli un miers. Un vēl- parakstu jāpārdēvē par asprātība no autora puses :)
Vajadzētu padomat par garumzīmēm, gribās lai visi mēs rakstītu normāli, savādāk kad vajag, sāk ieviesties pārāk daudz kļūdu.
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2600
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 03 Apr 2009, 00:37

Piekritīšu Mārim: mans vārda brālis čatos tač var rakstīt kaut vai ar vieninieciņiem un nullītēm, varbūt vēl labāk piešaus roku ātrrakstīšanā.
viegls rokenrols pa radio

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 05 Apr 2009, 15:18

Tā kā lielumlielais portāla lietotāju vairākums piekrīt - Noteikumos ieviesti punkti 7.2-7.5 ar minētajām izmaiņām.
Image

Pievienot atbildi

Return to “Aptaujas”