Jauni Panasonic Blu-Ray atskaņotāji ar interneta funkciju

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Jauni Panasonic Blu-Ray atskaņotāji ar interneta funkciju

Post no samurajs » 30 Mar 2009, 13:00

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_brlogo_1.jpg[/imgl]Kompānija Panasonic papildinājusi Blu-ray atskaņotāju klāstu ar divām jaunām ierīcēm DMP-BD60 un DMP-BD80, kas atbalsta VIERA Cast funkciju, kura dod iespēju piekļūt tādiem interneta pakalpojumiem kā YouTube vai Google Picasa. Jaunie atskaņotāji ir izdevīgs veids, kā integrēt interneta funkcijas ar televizoru. Turklāt DMP-BD60 un DMP-BD80 raksturo ātrdarbība, ļoti laba attēla un skaņas kvalitāte, kā arī iespēja atveidot filmas un fotogrāfijas ar augstu izšķirtspēju no USB datu nesējiem un SD atmiņas kartēm.

Panasonic uzskata, ka tuvākajā nākotnē dažādu ierīču savietojamība ar internetu būs standarta risinājums mājas izklaides centros. Panasonic Blu-ray atskaņotāji DMP-BD60 un DMP-BD80 ir šīs tendences pionieri, dodot iespēju lietotājiem apskatīt dažus interneta pakalpojumus televizora ekrānā. Piekļuvi šo pakalpojumu saturam nodrošina īpašs, viegli lietojams ekrāna interfeiss VIERA Cast. Pateicoties šai funkcijai, lietotājiem ir iespēja, piemēram, sava mājas televizora ekrānā skatīties filmas no YouTube interneta vietnes, foto albumus no interneta mājas lapas Google Picasa, kā arī Eurosport informācijas dienesta sniegto jaunāko sporta informāciju, kas nodrošina lielākas ērtības skatītajam.

Papildus tīkla funkcijām, ko nodrošina tehnoloģija Viera Cast, jaunie atskaņotāji atbalsta arī BD Live standartu. Š is standarts dod iespēju piekļūt interneta pielikumiem, tādiem kā filmu veidotāju komentāri, attēli, uzraksti vai spēles, kuras filmu izdevēji sagatavo Blu-ray formātā. Turklāt modeļi DMP-BD60 un DMP-BD80 ir apgādāti ar SD karšu ligzdām un USB pieslēgvietām, kas ļauj lietotājam skatīties filmas un fotouzņēmumus ar augstu izšķirtspēju. Tie, kuriem ir videokameras un fotoaparāti LUMIX ar filmu ierakstīšanas režīmu AVCHD standartā, var ērti skatīties ierakstus šajā formātā, izmantojot SD karti.

DMP-BD60 un DMP-BD80 tika aprīkoti ar vismodernākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, kurus izstrādājusi firma Panasonic. Procesors PHL Reference Chroma pārveido katru pikseli no video attēla, kas ģenerēts signāla tehnoloģijā 4:4:4. Rezultātā tiek iegūts ass un piesātināts attēls ar dabīgām krāsām. Savukārt P4HD (Pixel Precision Progressive Processing for HD) ir tehnoloģija, kas ļauj pārveidot vairāk nekā 15 miljardus pikseļu sekundē un izvēlēties labākos parametrus katram no tiem. Jaunie Blu-ray atskaņotāji izmanto arī 16-kārtīgo kustības noteikšanas sistēmu, kura analizē katru pikseli un iedala to attiecīgajā pārveidošanas kategorijā. Palielinājusies arī atskaņotāju ātrdarbība – no ieslēgšanas brīža līdz diska nolasīšanai paiet mazāk laika nekā iepriekšējās paaudzes atskaņotājiem. Abas ierīces konvertē attēlus no izšķirtspējas 576i/p un 720p līdz formātam 1080p. Tāpat atskaņotāji automātiski nosaka signāla veidu – nosakot filmas attēlu, atskaņotājs to automātiski konvertē no formāta 24 kadri/sek. televīzijas formātā 50 kadri/sek. (funkcija 3:2/2:2 Pull-Down). Bez tam filmas skatīšanas laikā Panasonic DMP-BD80 spēj izgaismot īpašu logu, kas ietver detalizētu informāciju par attēlu.

Image

Skaņai nodrošināta visaugstākā kvalitāte. Abi atskaņotāji atbalsta 7.1 kanāla telpisko skaņu. Tāpat tie ir apgādāti ar digitālā telpiskā remasteringa funkciju 96kHz diapazonā, kurš uzlabo uz CD un citiem nesējiem ierakstītās skaņas kvalitāti, pilnveidojot pat daudzkanālu audio datu kvalitāti uz Blu-ray diska. Modelis DMP-BD80 ir arī 7.1 kanāla analogā izeja un konvertors 192kHz D/A, kas ļauj iegūt telpisko skaņu, izmantojot ierīces, kuras neatbalsta HDMI standartu. Bez tam, DMP-BD80 uzlabo arī skaņas kvalitāti, izslēdzot analogo videotermināli, ja tas netiek izmantots. Tas ļauj novērst skaņas traucējumus, ko rada nevajadzīgā elektriskā strāva.

Jaunie atskaņotāji patērē mazāk elektroenerģijas nekā līdz šim ir patērējušas līdzīgas ierīces, pateicoties Panasonic izstrādātajam UniPhier modulim, kas ļauj ietvert veselu attēla pārveidošanas kontūru vienā sistēmā. Tāpat energopatēriņa samazinājums sasniegts, ieviešot režīmu Auto Power Stand-By, kas automātiski izslēdz ierīci, kad lietotājs pāriet pie televīzijas skatīšanas, izmantojot VIERA Link izvēlni. Papildus tam, Stand-by Power Save izslēdz funkciju Quick Start, ieslēdzot to brīdī, kad tiek ieslēgts televizors VIERA. Pateicoties šiem jauninājumiem, atskaņotājs BD60 patērē par 16% mazāk jaudas nekā pagājušā gada modelis DMP-BD35.

Aptuvenā DMP-BD60 atskaņotāja mazumtirdzniecības cena būs 230 latu, savukārt DMP-BD80 – 280 latu.

Image

Notepad pateicas Oskaram Lakšēvicam, Panasonic PR konsultantam, par informāciju.
Image

ML
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3
Pievienojies: 23 Feb 2009, 16:21
Reputācija: 0

Post no ML » 30 Mar 2009, 14:56

Vispār dažādu izklaižu ierīču sasaiste ar internetu ir laba fīča. Piemēram, skaties filmu, bet negribvas klausīties angliski vai krieviski, ņem un novelc no neta subtitrus vai skaņas celiņus.

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 30 Mar 2009, 16:22

Panasonics suu nerazho.. tas toc.. - radiocentrs jau vairak ka 10 gadi man ir no shis firmas, un strada ka jauns! :) pat tumbas vel nav izbeigushaas... ;)

Patikami kad nak saistiitas lietas ar internetu! Tikai vienigaa probleema, ka ne vnm tv un dators atrodas vienaa istabaa... un tad var buut vadu vilkshanas probleema... un man vel pie reizes lattelecom TV, un tad sanak paari visai maajai nu jau buutu veseli divi kabelji.. [kautgan iespejams uztverejs ir iebuvets wi-fi, nesaskatiju raskstaa neko par to] o.O
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25
Reputācija: 0

Post no nevertell » 31 Mar 2009, 00:05

Piemet +70Ls dāgākajam modelim= ps3. Atšķirībā no pleijera, vari arī spēlēt spēlītes, vai uzlikt linuxi un lietot kā datoru.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”