Skype relayed dažreiz

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Tmkks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 368
Pievienojies: 15 Jan 2009, 12:40
Reputācija: 0

Skype relayed dažreiz

Post no Tmkks » 16 Apr 2009, 00:58

Sveiki. Man te jau kādu laiku ir tāda neliela, bet kaitinoša problēma ar skype.

Vienā dienā man FW izmeta paziņojumu, ka vēlas kaut kādam procesam (Windows procesam, nosaukumu aizmirsu, tiešām) dot pieeju internetam, es netīšām uzspiedu aizliegt. Man ir Eset Smart Security 3, btw.
Un kopš tā brīža man skype (tikai skype) failu sūtīšanas ātrums citiem lietotājiem ir samazinājies, citiem nē.
Dažiem man ir:
Image

Dažiem normāli.

Es tiešām nesaprotu kā tas viens process to var izdarīt. Varbūt citur tā vaina, jo nekam citam ātrums nav ietekmēts.
Esmu mēģinājis pārinstalēt AV, pārinstalēt skype, noņemt FW blokus programmām, nu, lai prasa pa jaunam pieeju, bet nekā..

Tad nu, visbeidzot nolēmu prasīt jums palīdzību. Varbūt jūs spēsiet palīdzēt, jo šis man tik tiešām kaitina.
Jau iepriekš, paldies.

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 16 Apr 2009, 01:23

Starp jums nav kautkas ar ruteriem kartiba... viens no jums sezh ka passive useris aiz firewall :) (Piemeram par DC++ vieglak paskaidrot kas ir active un passive lietotajs)

http://forum.skype.com/lofiversion/inde ... 18471.html

Ja nu kas, tieshi par to pirmspedeja postaa sheit spriedelee.. :) Ko nozime relayed...

Ja tas ir tikai darzeiz, tad priecajies, vaina nav tavaa firewall, ruutera konfiguraacijaa, bet gan cilveka kam tu suti - jo ko tu zini, lieto iespejams kadu triatel, vai mazjaudigu internetu!
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Tmkks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 368
Pievienojies: 15 Jan 2009, 12:40

Post no Tmkks » 16 Apr 2009, 02:05

Nu, tam cilvēkam, pirms tā negadījuma, sūtījās ar 400kB/sec, bet pēc tam ar 3kB/sec.
Vārbūt mana rūtera setiingi nepareizi kkā kļuvuši?

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 07 Mai 2009, 21:15

Routerī un firewallī ieslēdz UPnP!

Pievienot atbildi

Return to “Cita programmatūra ”