Problēmiņa

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

edugarsb
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 15
Pievienojies: 08 Jūn 2008, 12:00
Reputācija: 0

Problēmiņa

Post no edugarsb » 26 Apr 2009, 00:56

Sveiki !

Mani ir skārusi šāda problēma - PC slēdzas ārā :( bez nekādiem zilajiem ekrāniem - bez nekā, vienkārši ņem un izslēdzas :(

Itkā gan CPU ventilatoriņš gan video kartes ir tikko tīrīti.

Vai tur nevarētu būt tā kad CPU to pastu vajag uzmočīt jaunu ?

rihardsss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 294
Pievienojies: 22 Feb 2009, 23:51
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Post no rihardsss » 26 Apr 2009, 01:28

Varbūt pastāsti kurā brīdī tas sākās, ko tu darīji? Un kurā brīdī izslēdzas? Ekrāns vispār ieslēdzas, pirms notiek shut-down's? Un vispār tu ventilatoru pie CPU pieliki pareizi pēc tīrīšanas?

Morpheus

Post no Morpheus » 13 Jan 2019, 06:37

1: par vāju baroklis
2: ļurkājas kontakti starp mātesplati un barokli
3: īsais kautkur starp barokli un mātesplati
4: raustās pati mājas elektrosistēma, pie jūtīgakiem pročiem vai barokļiem pietiek ar 50Ms traucejuma vai nopietna krituma un pc vnk nosprāgs


PC izslēdzas automatiski (atsledz stravu pilniba) tikai gadijumos ja periferijai vai sekvences periferijai draud nosvilšana (parkaršana, issavienojums etc). Pavēro sava CPU temperatūru un strāvas padevi. ieslēdz automatic hardware error logging, iespejams tas dos logu kapēc nācas izslēgt sistēmu. problēma varbūt jebkur iekš pc, labak aiznes uz diagnostiku. BTW ja nu vienīgi tas ka tev ieslēgts stand by pēc neilga gaidīšanas laika, ja tavs pc ir mazliet sajājies pēc nepareizas draiveru instalacijas , viņš pados ne signalu turpinat darbu mazjaudas režīma bet gan pados signalu pārtraukt strāvas padevi nekavējoties, šitais man bija uz vienas galjimas asrock plates un kreisiem video draiveriem.


Iedruka papildus info, kads tev pc tobis operativa atmiņa , cpu, matesplate, baroklis, cita periferija jeb tobiš visi dzelži kas tev tur ir , tikla kartes, audio kartes etc.

Jau iepriekš bridinu sutit kakat tos kas tev ieteiks atslegt automatic power-off on hardware error atslegt, par cik tada gadijuma windows vai jebkurš cits os nemonitores periferiju un piemeram nodegot tikla kartei nodegs matenes sloti, rams cpu vai vēl kautkas! automatic power-off on hardware error neslēdz arā.

d_l

Re: Problēmiņa

Post no d_l » 14 Jan 2019, 15:06

nu tad tomeer gandriiz 10 gadi un probleema kaa nebijusi! bravo, datuve! tfu, notepad...

User avatar
janis.wd
E-žurnālists
Atbildes: 12
Pievienojies: 09 Okt 2018, 12:38
Reputācija: 0

Re: Problēmiņa

Post no janis.wd » 14 Jan 2019, 15:25

Izskatās, ka daži pēc 10 gadiem no komas atmodušies.

Pievienot atbildi

Return to “Off-topic”