«World Of Warcraft» tagad arī uz iPhone

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

ehex
E-žurnālists
Atbildes: 421
Pievienojies: 06 Feb 2009, 21:25
Reputācija: 0
Atrodas: Lauki

«World Of Warcraft» tagad arī uz iPhone

Post no ehex » 26 Apr 2009, 12:13

[imgl]https://notepad.lv/userpix/1545_worl ... logo_1.jpg[/imgl]Kā jau daudzi atceras, pirms kāda laiciņa, dažiem entuziastiem no Polijas bija izdevies palaist Windows 95 un Windows 3.1 uz Nokia s60 3rd viedtālruņiem. Arī iPhone neatpaliek jaudas ziņā. Kā varam redzēt video, tad arī spēli World Of Warcraft izdevies palaist uz iPhone un tas pat darbojas tik pat labi, kā uz datora. Š ajā gadījumā ir izmantota programma Vollee, kas ļauj uz 3G telefoniem spēlēt Second Life. Patiesībā World Of Warcraft ticis speciāli pārportēts, lai varētu palaist uz mobilajām platformām, bet lai to ikdienā uz telefoniem varētu spēlēt visi WOW spēlmaņi, ir jānokārto daudz saistības starp spēles ražotājiem, Apple un Vollee.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gLa-_QScUt0[/youtube]

Avots
Last edited by ehex on 27 Apr 2009, 13:28, edited 2 times in total.

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 26 Apr 2009, 12:39

Ha, ha, ha... :D
Un kā tas viņi spēlēs - ar pieskāriena burvību? :D :D
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

rihardsss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 294
Pievienojies: 22 Feb 2009, 23:51
Atrodas: Rīga

Post no rihardsss » 26 Apr 2009, 13:06

sviests... WoW galvenais ir PvP, bet ar kkādu mobilo telefonu nevarēs nekad tā cīnīties PvP kā uz kompja. Īsti WoW fanu ignorēs šitāda varianta eksistenci.

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2873
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 26 Apr 2009, 13:11

Ja spēles izstrādātāji sajutīs iespēju nopelnīt liekus ljimonus, tad izveidos jēdzīgu versiju iPhoniem, un pelnīs vēl vairāk.
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

sir_irius
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 448
Pievienojies: 01 Jūl 2008, 17:52

Post no sir_irius » 26 Apr 2009, 13:23

This video is private... muhahahah :D

ehex
E-žurnālists
Atbildes: 421
Pievienojies: 06 Feb 2009, 21:25
Atrodas: Lauki

Post no ehex » 26 Apr 2009, 13:31

sir_irius wrote:This video is private... muhahahah :D
Man tas pats! Tad kad liku, tad vēl gāja. Pameklēšu kādu alternatīvu ar ko aizvietot.
Last edited by ehex on 26 Apr 2009, 13:51, edited 1 time in total.

sir_irius
Reģistrēts lietotājs

Post no sir_irius » 26 Apr 2009, 13:32

Kāds dicks negrib, ;ao redz šamā iWoWu... :D

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22

Post no izredzētais » 26 Apr 2009, 15:27

šitie wowisti nākotnē daudzus iphonus nosvilinās... :D

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 26 Apr 2009, 16:00

gribugribugribu!!!!!
dodiet man wow uz gludeklja un tostera!!!!
mljin, galugalaa uz ledusskapja!!!
wow save the word!!111!!!11!!!1!!!!!1!11!!!1!1one
http://www.youtube.com/watch?v=Wjge5tDwfPA

sir_irius
Reģistrēts lietotājs

Post no sir_irius » 26 Apr 2009, 16:04

drunk, iemontē wowu ledusskapī, pēctam patentē. Par ideju 50% no ienākumiem man!

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22

Post no izredzētais » 27 Apr 2009, 00:01

sir_irius, nozagšu tavu ideju, bet par % vari aizmirst :D

ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1982
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39

Post no ruukjis » 27 Apr 2009, 09:09

rihardsss wrote:sviests... WoW galvenais ir PvP, bet ar kkādu mobilo telefonu nevarēs nekad tā cīnīties PvP kā uz kompja. Īsti WoW fanu ignorēs šitāda varianta eksistenci.
PvP ne būt tur nav galvenais. Japiekrīt gan, ka spēli šādā variantā baudīt ir nereāli, bet gan jau atradīsies maniaki, kuriem šis būs vēlviens iemesls piesaukt WTF?!! NOOB!, pat Karību jūras pludmalē kailu meiteņu ielenkumā, bruņotam tikai ar telefonu.

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 27 Apr 2009, 18:30

pirmkart - wow ir .... un ... :D

Otrkart ka raksta autors raksta, ka cilveki ir emulejushi windows95 un windows 3.11 uz nokias, taa skaitaas virtualizacija nevis programmas izstrade uz citas platformas, šinī gadījumā tā ir tikai programmas izstrāde uz iTouch..

Tachu esiet reaali - Cube dzinis - 3D speele, jau sen iet uz iTouch - gan linux, windows, apple platformaam! info http://cubeengine.com/

Un virtualizeet Mac OS uz iTouch var jau arī kādu laiku, nu pat Mini vMac sev uzliku uz iTouch, un viss notiek! :) video -->

info šeit: http://www.youtube.com/watch?v=SyS8lOBBk8I

Ar ko šī ziņa ir tik speshal es nezinu.. :D Laikam tas ka daudziem tiiniidžeriem uz šo atkarība, un lielākā auditorija par šo spēli fano! :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

kaqp
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 545
Pievienojies: 13 Aug 2007, 20:08

Post no kaqp » 27 Apr 2009, 18:37

rihardsss wrote:sviests... WoW galvenais ir PvP, bet ar kkādu mobilo telefonu nevarēs nekad tā cīnīties PvP kā uz kompja. Īsti WoW fanu ignorēs šitāda varianta eksistenci.
atkal tu atver muti vispār neko nerubijot... WoW nav galvenais PvP , 40% realmu ir PvE ,jo vairākiem miljoniem cilvēku vnk riebjas PvP. Spēle ir tik populāra pateicoties pvp balancam, reidiem, instancēm un kvestiem ect, kuri ir lieliski pārdomāti.

rihardsss
Reģistrēts lietotājs

Post no rihardsss » 28 Apr 2009, 00:31

kaqp wrote:
atkal tu atver muti vispār neko nerubijot... WoW nav galvenais PvP , 40% realmu ir PvE ,jo vairākiem miljoniem cilvēku vnk riebjas PvP. Spēle ir tik populāra pateicoties pvp balancam, reidiem, instancēm un kvestiem ect, kuri ir lieliski pārdomāti.
Tieši tu ver muti kad neko nerubī. Es WoW agrāk ilgi atspēlēju. Līdz 70 lvl jā - kvesti, reidi utt. PvP minimāli, bet īstais spēlēt prieks rodas, kad ir 70lvl , labas mantas un kad reidus taisa nevis uz instancēm, bet uz pretinieku ciematiem. Visi , kas man spēlē bija pazīstami domāja tieši tāpat. Ja tevi neintresē PvP, tad no WoW tev prakstiski nav jēgas. Tikpat labi vari spēlēt parastu RPG tipa spēli. Spēli spēlēju kādu gadu 5-10h dienā, brīvdienās pat vairāk. Par WoW jau nu tiešām es zinu daudz. Un spēles principus labi izprotu. Labāk turi muti, kad pats neko nezini. Kkādus muļķīgus faktus jau vari saukt. Un kas tad ir pārējie 60%? PvP. Man pat liekas, ka PvP ir vēl vairāk.

Aldis
E-žurnālists

Post no Aldis » 28 Apr 2009, 01:25

dižais datorgrafiķu guru kaqp atgriezies! Klausam šamo! :)
Image Oh My God = OMG

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 28 Apr 2009, 12:16

=>rihardsss
Un atkal tu runā tikai par sevi, tas, ka tevi interesē PvP nenozīmē, ka visu pasuli interesē PvP. Turklāt WoW tas PvP vēl tādos bērnu autiņos. Gribi PvP - pamēģini WAR, Fury un gan jau, ka vēl ir kāds gamucis, kuriem PvP ir krietni augstākā līmenī kā WoW. Blizzards WoW nekad nav veidojis un nekad arī neveidos kā gamuci, kuram prioritāte ir PvP - viss smagais akcents tiek likts uz PvE.
Turklāt savā neverība esi piemirsis tādu serveru klasi kā RP.

Aldis
E-žurnālists

Post no Aldis » 28 Apr 2009, 12:21

davai vel izkaujaties - un tad kopa padzeriet teeju un pasmejaties par sho bazaru, ne par to ir raksts vispaar... :D PVP - pasazieru vilcienu pedofiilija, RP - Riigas Papirosi - piemēram mani neinteresē! :D Kautvai vēl serveru klase varētu būt Maituxi pret Estebaniem... klajsh fleimvaars ;p
Image Oh My God = OMG

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 28 Apr 2009, 12:34

=>Aldis
Un tev pašam liekas, ka tavs koments ir ļoti pa tēmu? Mēs vismaz pieturamies pie kaut kādām paralēlēm - WoW.
Ja reiz rakstā ir pieminēts WoW, tad kādēļ par to nepadiskutēt? Jo par galveno tēmu, es domāju, šeit domstarpību nav - WoW nav spēlējams uz telefona.

rihardsss
Reģistrēts lietotājs

Post no rihardsss » 28 Apr 2009, 12:46

RP neminēju, jo tādu serveru ir salīdzinoši maz. Es nerunāju tikai par sevi. Kā jau iepriekš teicu visi pazīstamie WoW'a bija tendēti uz PvP. Uz PvE tendētie ātri vien beidza spēlēt, jo viņiem nepatika, ka viņus visu laiku atdauzīja. WAR un Fury neesmu mēģinājis, bet WoW'a PvP ir ļoti labi izstrādāts. Iespējas ir ļoti plašas, un viss neaprobežojās ar to, ka tu izvēlies paladinu vai magu. Visi talanti jāsaliek pareizi, visas mantas atbilstošākās, jādomā dažādas statēģijas pret dažādām klasēm un chara uzbūvēm. PvE ir tikai sākums un palīdzība iegūt vajadzīgo priekš PvP.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 28 Apr 2009, 13:04

Emmm, tu gadījumā nespēlē uz privātiem serveriem? Es nezinu, kas tev tie par pazīstamiem cilvēkiem, bet, piemēram Latvijas trīs lielākās ģildes ir tīri orientētas uz PvE.
PvE ir tikai sākums un palīdzība iegūt vajadzīgo priekš PvP.
Nu gan tu sabrauci auzās - PvE lupatiņas/talanti absolūti nav derīgas priekš PvP un otrādi.

rihardsss
Reģistrēts lietotājs

Post no rihardsss » 28 Apr 2009, 13:23

Es ar to nedomāju mantas un talantus, ar kuriem panākt labu PvE rezultātu, bet mantas ko var dabūt ar PvE - no instancēm, reidiem.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 28 Apr 2009, 13:38

Un mans jautājums vēljoprojām ir spēkā. Vai tu spēlē uz privātā servera? Un es atkārtošu vēlreiz - PvP mantas un PvE mantas radikāli atšķirās, tobiš ar Arēnas setu tevi neviens neņems uz reidiem, savukārt ar Tier setu tevi neviens negribēs redzēt arēnās.

rihardsss
Reģistrēts lietotājs

Post no rihardsss » 28 Apr 2009, 15:24

Vairs es nespēlēju, bet spēlēju offā. Tas vai tevi arēnā ar tier setu kāds grib redzēt vai nē - tas ir vienalga. Galvenais lai izmanto visu pārdomāti un saistītu ar cīņas stilu. Tie arēnas un tier seti ne vienmēr ir tas labākais. Ir arī mantas ar kurām var dabūt, piemēram, aizsardzību pret Fire uz Excellent līmeņa, ko izmantot pret parastiem uguns magiem(kuri PvP prorams ir vāji). Vispār PvP, lai būtu labs ir nopietni jādomā ko kur dara. Tapat arī profesijas izvēle - vai tu izvēlies inženieri, vai kkādu tailoru - tas visu būtiski maina. PvE gan ir pilnīgi savādāk. Tur vnk savāc kopā kādu reidu un atlasi tos kuriem ir labākas spējas pret bosiem, mobiem u.c. kas tad arī dara visu tavā vietā. Toties PvP var redzēt kurš ir skillots pleijeris vai arī vnk māk uzpiest "Cast Pyroblast".

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 28 Apr 2009, 16:15

rihardsss wrote:Vairs es nespēlēju, bet spēlēju offā. Tas vai tevi arēnā ar tier setu kāds grib redzēt vai nē - tas ir vienalga. Galvenais lai izmanto visu pārdomāti un saistītu ar cīņas stilu.
Ah tā? Tad kāpēc nopietnās arēnas komandās neuzņem spēlētājus ar PvE lupatām?
Tie arēnas un tier seti ne vienmēr ir tas labākais. Ir arī mantas ar kurām var dabūt, piemēram, aizsardzību pret Fire uz Excellent līmeņa, ko izmantot pret parastiem uguns magiem(kuri PvP prorams ir vāji).
Neticu, kad tu esi redzējis kaut vienu oficiālo WoW serveri. Tier seti arēnas, protams, nevienu neinteresē, bet par Gladiator setiem labāku nav un Rezistances varbūt interesē kādu, kas spēlē uz neoficiāliem serveriem - gribētu redzēt ko gan tu darītu ar sevu resist gearu, kad tev pretī nestos Tauru warriors, kam katrā rokā būtu iežmiegts divroku cirvis.
Vispār PvP, lai būtu labs ir nopietni jādomā ko kur dara.
Piekrītu, tāpat arī nopietni reideri to dara
Tapat arī profesijas izvēle - vai tu izvēlies inženieri, vai kkādu tailoru - tas visu būtiski maina.
Totālas auzas - profesijas izvēlei iekš PvP ir tik nožēlojama nozīme, ka nav pat pieminēšanas vērta.
PvE gan ir pilnīgi savādāk. Tur vnk savāc kopā kādu reidu un atlasi tos kuriem ir labākas spējas pret bosiem, mobiem u.c. kas tad arī dara visu tavā vietā. Toties PvP var redzēt kurš ir skillots pleijeris vai arī vnk māk uzpiest "Cast Pyroblast".
Atkal totālas auzas - nevienā reidā tu netiks, ja nebūsi atbilstoši ģērbts un nezinās, kas kur jādara, un ja vēl contents ir svaigs, tad ir ļoti nopietni jāpidomā un jāanalizē situācija.
Bet ne par to ir runa - pateikt, ka WoW galvenā būtība ir PvP, ir diezgan idiotiski, katrs šo spēli izbauda kā vēlas. Turklā Blizzrds WoW, pašos pirmsākumos, izlaida ar ļoti knapām PvP iespējām (pat bez PvP drēbītēm), tas tagad viņš ir apaudzēts ar Battle Groundiem, Arēnām un hren-viņ-zin ko.

rihardsss
Reģistrēts lietotājs

Post no rihardsss » 28 Apr 2009, 16:46

Mēģināšu pateikt skaidrāk - PvE spēles stilu lieto, lai dabūtu mantas, kas noder vēlāk PvP.
Kā jau teicu - mantas vajag izvēlēties attiecībā no pretiniekiem ar ko jācīnās. Tāpat arī resist gearu var izmantot pret pretiniekiem, kuri lieto attiecīgo maģiju, nevis pret tauru ar divroku cirvi.
Profesijai gan ir nozīme, jo ar inženieri var dabūt noderīgas palīgmantas priekš PvP, kuras nopirkt nevar, jo vajag noteiktu skillu profesijā. Vai arī alhīmija- arī ļoti noder.
Par to atbilstošo ģērbšanos - ja uz uz instanci kur ir pārsvarā, piemēram, undedi, bet kāds reidā ir labi ģērbies tikai viņa chars neatbilst cīņai pret undediem - reti kad to kāds pamanīs un tāpat paņems līdzi.
Līdz noteiktam laikam arī tā ir, ka katrs piekopj savu spēles stilu, bet kad ir labakās mantas savāktas un vairs nav jēgas no PvE, tad tik un tā turpinājums ir PvP.
Kā jau tu teici : "Turklā Blizzrds WoW, pašos pirmsākumos, izlaida ar ļoti knapām PvP iespējām (pat bez PvP drēbītēm), tas tagad viņš ir apaudzēts ar Battle Groundiem, Arēnām un hren-viņ-zin ko." Blizzards arī uzskata PvP par pietiekami svarīgu, lai ieguldītu ilgu laiku uzlabojot PvP sistēmu.

ruukjis
Reģistrēts lietotājs

Post no ruukjis » 28 Apr 2009, 17:43

rihardsss wrote:Mēģināšu pateikt skaidrāk - PvE spēles stilu lieto, lai dabūtu mantas, kas noder vēlāk PvP.
Nē. Es tev skiadroju vēlreiz - PvE mantas nenoder priekš PvP, ja nu vienīgi twinkojot... priekš PvP ir speciālas mantas, kuras var iegūt aktīvi slepkavojot citus spēlētājus.
Kā jau teicu - mantas vajag izvēlēties attiecībā no pretiniekiem ar ko jācīnās. Tāpat arī resist gearu var izmantot pret pretiniekiem, kuri lieto attiecīgo maģiju, nevis pret tauru ar divroku cirvi.

Nē nevar, cīņas laikā gear nevar mainīt (to nu jau tev vajadzētu zināt, ja nespēlē uz privātā servera), tāpat arī Arēnās nevar mainīt gear, līdz ar to tu nemaz nezini, kas ir tavs pretinieks.
Profesijai gan ir nozīme, jo ar inženieri var dabūt noderīgas palīgmantas priekš PvP, kuras nopirkt nevar, jo vajag noteiktu skillu profesijā. Vai arī alhīmija- arī ļoti noder.
Ja nu vienīgi World PvP vai Battle ground , Arēnās praktiski nekādas jēgas, par cik Arēnas ir galvenais PvP elements iekš WoW, tad profesijas ir principā maznozīmīgas.
Par to atbilstošo ģērbšanos - ja uz uz instanci kur ir pārsvarā, piemēram, undedi, bet kāds reidā ir labi ģērbies tikai viņa chars neatbilst cīņai pret undediem - reti kad to kāds pamanīs un tāpat paņems līdzi.
Līdz noteiktam laikam arī tā ir, ka katrs piekopj savu spēles stilu, bet kad ir labakās mantas savāktas un vairs nav jēgas no PvE, tad tik un tā turpinājums ir PvP.
Ne to es biju domājis. Es biju domājis gear līmeni - ar knapi zilām drēbītēm tu nevari līst iekšā pašā niknākajā reidā, tobiš tevi neviens neņems, tāpat arī neņems, ja neproti labi spēlēt, vai nezini kas tur vispār notiek. Tāda tīra PvE content iztīrīšana draud tikai top ģildēm, bet tādu ir salīdzinoši maz.
Kā jau tu teici : "Turklā Blizzrds WoW, pašos pirmsākumos, izlaida ar ļoti knapām PvP iespējām (pat bez PvP drēbītēm), tas tagad viņš ir apaudzēts ar Battle Groundiem, Arēnām un hren-viņ-zin ko." Blizzards arī uzskata PvP par pietiekami svarīgu, lai ieguldītu ilgu laiku uzlabojot PvP sistēmu.
Ne jau tikai PvP tiek uzlabots. Un tas, ka PvP tiek uzlabots nenozīmē, ka tā ir spēles galvenā ideja (kas viņa, protams, arī nav un nekad nav bijusi).

rihardsss
Reģistrēts lietotājs

Post no rihardsss » 28 Apr 2009, 19:51

Priekš labas duelēšanās vajag lielu mantu dažādību. Ne tikai parastu arena set . Vispār es arī vairāk domāju tieši par World PvP. Arēnas pārāk ierobežo. ;) Diezgan liela atšķirība arēnas PvP un World PvP. Par to pēdējo ko tu teici tik un tā nepiekritīšu. Bet lai nu paliek, te jau labu laiku sanāk kā 2 cilvēku diskusija vietā kur jābūt komentāriem par rakstu.

kaqp
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 545
Pievienojies: 13 Aug 2007, 20:08

Post no kaqp » 28 Apr 2009, 20:07

rihardsss tu laikam vnk nezini ko nozimē resilience ... domāju ka pat deadly setā tevi ownos pre-tbc gears

rihardsss
Reģistrēts lietotājs

Post no rihardsss » 28 Apr 2009, 20:18

Pirmkārt jau nekāds gears nebūs, jo WoW es vairs nespēlēju. Otrkārt tas pre-tbc ir nevietā. Spēlēt sāku, kad jau bija parādījies tbc, un es neesmu tāds, kas sēž uz pirmā geara, kas dabūts. Atkal jau jāatkārto, ka gearu izmantoju tādu kāds konkrētajā situācijā labāks.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”