Atjaunots: Mazliet mūzikas - Grooveshark

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona
Atjaunots: Mazliet mūzikas - Grooveshark

Post no samurajs » 12:33 / 8. Mai, 2009

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_groove_1.jpg[/imgl]Izdevās atjaunot servera avārijā pazudušo Morpheus rakstu «Mazliet mūzikas - Grooveshark». Š ī informācija varētu vēl noderēt.

Kā jau zināms, labu mūziku internetā klausīties tiešsaitē nemaz nav tik viegli. Š…emot vērā arī to, ka Last.fm nu kļuvis mazliet ierobežojošāks lietošanas iespējās, laba alternatīva būs Grooveshark.com. Nekā jauna un revolucionāra tur gan nav, bet jāpievērš vērība arī faktam, ka servisu itin labi iespējams lietot arī nereģistrētiem apmeklētājiem. Tas gan diemžēl liedz tādas iespējas, kā savu favorītu un atskaņošanas sarakstu veidošanu. Patīkama ir automātiskā atskaņošana, kas ļauj, ņemot vērā lietotāja gaumi, pašam Grooveshark atskaņotājam piemeklēt klausītāja ausīm tīkamu mūziku, ņemot vērā iecienītāko žanru un citus aspektus.

Serviss ir ērts un saprotams, bez liekas un uzkrītošas reklāmas un ar ērtām meklēšanas un atskaņošanas iespējām, kā arī savā ziņā priecē tas, ka serviss gandrīz pilnībā izstrādāts flash vidē, līdz ar to atbrīvojot klausītāju no kaitinošās aiztures un lapu pārlādēšanas. Mūzikas ierakstu apjoms ir gana iespaidīgs un apmierinās jebkura audiomīļa sirdi, kā arī pati audio kvalitāte ir pietiekami labā līmenī, lai gan dažreiz nedaudz kaitinoša ir "sliktās" mūzikas nokļūšana automātiskajā atskaņošanas sarakstā, kas tieši ir dažādi remiksi, live ieraksti un vēl citi šaubīgas kvalitātes un izcelsmes audio ieraksti. Vienīgais, pēc manām domām, nelielais trūkums - pauze starp skaņdarbiem, kas ir apmēram 2-6 sekundes, atkarībā no interneta ātruma. Atzīstama ir arī atskaņotāja optimizācija, jo testējot servisu atskaņošanas režīmā apmēram 8 stundas, tas ne reizi "neuzkāra" pārlūku un pat neradīja kaut nedaudz ievērojamu papildus slodzi. Vēl ievērības vērta ir iespēja reģistrētiem lietotājiem "piesavināties" cita lietotāja atskaņošanas sarakstus un atskaņot tajos atrodamos skaņdarbus. Galēji - serviss derēs tiem interneta lietotājiem, kuriem ir ierobežota diska vieta, piemēram, netbuku īpašniekiem, kuru kāri pēc mūzikas apslāpē fiziskie ierobežojumi, jo nav nepieciešams glabāt audio ierakstus cietajā diskā, kā arī tiem, kuru darba vietās sistēmas sistēmas administrators ir "ļaunais onkulis" un aizliedzis audio failu saglabāšanu cietajā diskā.

Ieguvēji būs arī mūsu bibliotēku interneta lietotāji, jo arī tur 3TD parūpējies par to, lai nekas lieks datoru cietajos diskos neatrastos. Serviss manā skatījumā ir gana kvalitatīvs un lietojams, lai kļūtu par labu alternatīvu visiem zināmajam Last.Fm, bet cik daudz, to atstāšu jūsu ziņā.

GrooveShark.com

Image
Image

User avatar
sir_irius
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:448
Pievienojies:17:52 / 1. Jūl, 2008
Reputācija:0

Post no sir_irius » 18:16 / 8. Mai, 2009

Paldies par rakstu. Būs jāievērtē šitā padarīšana.

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”