Profesionāļiem: jaunie HP biroju risinājumi (video)

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona
Profesionāļiem: jaunie HP biroju risinājumi (video)

Post no samurajs » 13:53 / 10. Mai, 2009

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_hp_1.jpg[/imgl]HP piedāvā risinājumus sabiedriskajam un ražošanas/ loģistikas sektoram, kas veicinās uzņēmuma darba produktivitāti, būs palīgs ikdienas darba procesu optimizēšanā, kā arī paaugstinās datu drošību, pārvaldību un atbilstību uzņēmumam.
Hewlett-Packard paziņo par vairāku programmu risinājumu laišanu klajā. Jaunās programmas veicinās uzņēmuma produktivitāti un ikdienas darbu procesu vadāmību.

Jaunie programmu risinājumi radīti, lai palīdzētu lietotājiem novērst darba procesu “vājos punktus”, kas līdz šim veikti bez IT palīdzības, kā arī racionalizēt uzņēmuma dokumentu apriti.

HP laidis klajā:

• Automated Data Removal Solution
Automatizēta Datu Dzēšanas sistēma var palīdzēt organizācijām efektīgāk realizēt datu aizsardzību un nodrošināt to konfidencialitāti.
Ar šo risinājumu palīdzību autorizētie lietotāji no jebkuras vietas var pieslēgties programmai un strādāt ar dokumentiem, tos apstrādāt, saglabāt, indeksēt un ievietot kartotēkā. Š āds automatizēts dokumentu apstrādes process ļauj krietni ietaupīt laiku, samazināt izmaksas un palielināt darba procesu efektivitāti.

• Delivery Notification Solution for Manufacturing ,
Piegādes Ziņojuma Sistēma sniegs uzņēmumiem iespēju uzstādīt automātisku ziņojumu par sūtījuma veiksmīgu piegādi. Piegādes Ziņojuma Sistēma darbojas ar svītrkoda principu, kas būtiski atvieglo sūtījumu pārvadāšanas, tarifikācijas un inventarizācijas procesus. Š ī sistēma ļauj uzņēmumam elektroniski pārraudzīt visus uzņēmuma izejošos un ienākošos sūtījumus. Š is jaunums piedāvā arī tādas funkcijas kā pavadrēķinu izrakstīšana, meklēšanas iespējas tiešsaistē un dzēstu dokumentu atgriešanu. Papildus šis risinājums aizsargā arī pret datu noplūdi.

HP programmu risinājumu papildinājumi:
HP paziņojis arī par vairāku programmu papildinājumiem:

• HP Open Extensibility Platform-Management
Pirmais industrijas risinājums, kas ļauj uzņēmumiem konfigurēt vairākas ierīces vienlaikus (tostarp, ne tikai HP ražojuma ierīces). OXP-Management programma sniedz iespēju IT departamentam ērti uzinstalēt risinājumus, lai varētu saslēgt visas biroja ierīces vienotā tīklā. Lietotāji var konfigurēt un vadīt vairāku attēlveidošanas un drukas ierīču grupu, krietni ietaupot gan laiku, gan naudu, dažreiz kāda uzdevuma izpildei patērējot vien dažas stundas vairāku dienu vietā.

• Output Server solution
Uzņēmumu darbību un darba procesus turpmāk palīdzēs racionalizēt HP Output Server solution - integrēta uzņēmuma informācijas aprites programma, kas sniedz iespēju centralizēti izsūtīt dokumentus visiem pieslēgtajiem lietotājiem. Ar šo vienoto sistēmas infrastruktūru uzņēmumi var centralizēti pārraudzīt un vadīt uzņēmumam nozīmīgu dokumentu piegādi no jebkura avota līdz gala saņēmējam.

• HP Web Jetadmin 10.2
HP Web Jetadmin 10.2 sniedz iespēju optimizēt ierīces izmantošanu, kontrolēt krāsu kārtridžu izmaksas, autorizēt lietošanu ar drošības koda uzstādīšanu, kā arī racionalizēt HP un citu ražotāju palīgierīču vadību. HP Web Jetadmin 10.2 papildinājumi iekļauj tālvadības iespējas un uzlabotas palīgierīču konfigurācijas un materiālu piegādes funkcijas. Papildus lietotāji var aktivizēt dīkstāves un darba režīmus, kas būtiski ļauj taupīt energoresursus.

• HP Universal Print Driver 5.0
Š is vairākkārt apbalvotais, funkcijām bagātais draiveris tagad piedāvā arī HP EasyColor funkciju, kas optimizē krāsu drukas procesus un uzlabo drukas kvalitāti. Papildus lietotāji var uzstādīt arī automātisku divpusējas drukas režīmu, kas samazina papīra patēriņu.

[hr]

Jaunie programmu risinājumi radīti, lai palīdzētu lietotājiem novērst darba procesu “vājos punktus”, kas līdz šim veikti bez IT palīdzības, kā arī racionalizēt uzņēmuma dokumentu apriti.
HP veiktie pētījuma rezultāti uzrādīja, ka HP jaunais programmrīks Open Extensibility platforma (OXP) nodrošina esošo drukas un attēlveidošanas iekārtu pārveidotāja funkcijas, kas automātiski uzlabo kopīgajā tīklā instalētās iekārtas. HP piedāvātā OXP tehnoloģija ir piemērs birojā esošās infrastruktūras uzlabošanai, kas uztur darba plūsmas integrititāti vienlaicīgi ar uzņēmējdarbības procesu un tehnoloģiju straujo attīstību.
Lietojot jauno HP Web Jetadmin programmrīku, nav nepieciešamības konfigurēt katru tīklā saslēgto ierīci atsevišķi, un iekārtas var lietot maksimālas noslodzes režīmā.

Dokumentu pārvaldības ieviešana ne tikai optimizē izmaksas, bet arī saudzē vidi. Arī likumdošana paredz, ka mūsdienās jebkuram uzņēmumam jāpievērš pastiprināta uzmanība ūdens, elektroenerģijas un citu dabas resursu taupīgai izmantošanai. Dokumentu pārvaldības stratēģija digitālā laikmeta ikdienā ļauj taupīt resursus un radīt mazāk atkritumu.

Info: Sintija Kvasova, Komunikāciju aģentūra / Edelman Affiliate, Tel.: 67201460
Fakss: 67201461
Mob.: 29419656
E-pasts: [email protected]


Video (ar LV subtitriem):

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sZ3g-p2H4hU[/youtube]
Image

User avatar
izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:1730
Pievienojies:12:22 / 22. Dec, 2007
Reputācija:0

Post no izredzētais » 14:01 / 10. Mai, 2009

traks var palikt, kas vienam vecs un pierasts, citam jauns un neparasts..

OKI un KYOCERA, kā jau profesionālā biroju tehnika to visu, un vel vairāk piedāvā jau sen.

labi, ja vel ar softiskajiem "jaunumiem" mums te kāds acis mēģinātu aizmālēt, bet lielīties par "jauno" duplex (double sided) printēšanu? :D

User avatar
gaziks52
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:90
Pievienojies:16:42 / 6. Apr, 2009
Reputācija:0

Post no gaziks52 » 19:51 / 10. Mai, 2009

sorry par offtopiku ... bet kapēc notepad.lv pēdējās 3 dienas čakarējas????

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:3935
Pievienojies:12:19 / 20. Apr, 2008
Reputācija:0

Post no Jaunzems » 19:55 / 10. Mai, 2009

Pats grūtākais jau aiz muguras ;)

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”