Vēl divas Panasonic TV sērijas: C10 un G15

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Vēl divas Panasonic TV sērijas: C10 un G15

Post no samurajs » 18 Mai 2009, 20:38

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_pans_1.jpg[/imgl] Kompānija Panasonic ir papildinājusi savu plazmas un šķidro kristālu ekrānu (LCD) Viera televizoru klāstu ar jaunu sēriju – C10. Jaunie televizoru modeļi garantē izcilu krāsu atveidošanu un viegli plūstošu attēlu, piešķirot jaunu, vēl labāku kvalitāti un lielāku vērienu kinoseansiem ģimenes lokā.

100Hz dubultā skenēšana, augsts dinamiskais kontrasts un bagātīgs toņu klāsts – 4 096 pakāpēs – tās ir galvenās īpašības, kas raksturo Panasonic C10 sērijas jaunākos plazmas televizorus. Modeļi TX-P50C10E, TX-P42C10E un TX-P37C10E, pateicoties tehnoloģijai 100Hz Double Scan, kas divreiz palielina kadru maiņas biežumu, nodrošina teicamu plūstošu kustības atveidošanu un novērš nogurdinošu attēlu ņirboņu, padarot filmu skatīšanos daudz patīkamāku.

C10 sērijas jaunie plazmas televizori var lepoties ar augstu dinamisko kontrastu 2 000 000:1 (dabiskais kontrasts – 20 000:1), kas ticis sasniegts pateicoties uzlabotajai attēla skaidrībai un izteiktākai melnās krāsas atveidei. Tehnoloģijas x.v. Colour pielietošana C10 sērijas plazmas paneļos nodrošina daudz dabīgākas krāsas un vairāk detaļu. Turklāt toņu gradācija – 4 069 pakāpes no gaišajiem līdz tumšajiem – nodrošina gan gaišo, gan tumšo attēlu skaidru un izteiktu atveidi.

Panasonic C10 sērijas plazmas televizoros izmantoti jaunākās paaudzes paneļi – G12 Progressive HD Plasma Display Panel, kas kalpo līdz pat 100 000 darba stundu. Līdzīgi kā visiem plazmas paneļiem ar Panasonic zīmolu, to ražošanas procesā nav izmantots dzīvsudrabs un alva, kas ievērojami atvieglo televizoru pārstrādi vai utilizāciju.

C10 sērijas LCD televizoram Panasonic Viera TX-L32C10E ir mūsdienīgs panelis IPS-Alpha, kas nodrošina 178 grādu redzes leņķi, tādējādi skaidrs attēls saskatāms neatkarīgi no skatītāja atrašanās vietas. Š ādu iespēju sniedz īpaša aizmugurējā apgaismojuma transmisijas diafragma, kas palielina kontrastu starp gaišām un tumšām krāsām. Š ī modeļa kontrasts sasniedz 30 000:1 līmeni, savukārt TX-L26C10E izmantots panelis WXGA LCD Panel – 10 000:1.

Ražojot C10 sērijas Panasonic Viera televizorus, tika nopietni padomāts par apkārtējo vidi. Š īs sērijas LCD televizoru kalpošanas ilgums ir 60 000 stundu, turklāt jauno LCD televizoru modeļu elektroenerģijas patēriņu būtiski ietekmē Eco režīms, kas nodrošina, ka televizors automātiski regulē attēla iestatījumus atkarībā no apgaismojuma apstākļiem. Tā rezultātā tumšākos apstākļos televizors patērē mazāk elektroenerģijas, nepasliktinot attēla kvalitāti.

Visiem Panasonic Viera televizoriem no jaunās C10 sērijas ir viegli pievienojamas jebkuras audio un video iekārtas. Televizori apgādāti ar Viera Link funkciju, kas ļauj viegli kontrolēt visas mājas izklaides ierīces tikai ar vienu televizora Viera tālvadības pulti. Turklāt C10 sērijas televizoros, izmantojot iebūvēto kontaktspraugu SDHC kartēm, iespējams vienkārši un ātri pārlūkot atmiņas kartē ierakstītos JPEG formāta uzņēmumus.

C10 sērijas televizori ir aprīkoti ar divām HDMI pieslēgvietām, kas ļauj pievienot augstas izšķirtspējas ierīces, piemēram, Blu-ray atskaņotājus vai HD kameras.

Image


Panasonic G15 sērijas jaunie televizori nodrošina ne tikai video skatīšanos, bet arī neierobežotu pieeju vispopulārākajiem interneta resursiem.

Patiesi mājas kino izklaides cienītāji savā īpašumā var iegūt visjaunākos 42 un 46 collu plazmas televizorus (TX-P42G15E un TX-P46G15E), kas radīti, izmantojot revolucionāro NeoPDP tehnoloģiju, ar kadru maiņas biežumu 600Hz, un šķidro kristālu ekrāna (LCD) tālrādi TX-L37G15E ar paneli IPS Alpha. Turklāt jaunie televizori apgādāti ar Viera Cast funkciju, kas ļauj piekļūt populārākajiem interneta resursiem, tādiem kā YouTube, Picasa, Bloomberg.

Visi G15 sērijas televizoru modeļi ir aprīkoti ar virkni funkciju, kas atvieglo to lietošanu, kā arī ļauj lietotājam pašam izbūvēt savu mājas izklaides tīklu. Viena no šim funkcijām ir Viera Cast, kas nodrošina pieeju interneta resursiem tieši televizora ekrānā. Turklāt G15 sērijas televizori ir savietojami ar DLNA standartu (DivX/JPEG/MPEG2), kas ļauj tos integrēt mājas izklaides tīklā. Pateicoties tam, lietotājs var viegli atveidot datorā saglabātos ierakstus, piemēram, fotouzņēmumus vai filmas. Datņu atveidošanu AVCHD, DivX un JPEG formātā atvieglo arī Viera Image Viewer, kas, izmantojot iebūvēto kartes SDHC pieslēgvietu, ļauj vienkārši un ātri pārlūkot kartē ierakstītos fotouzņēmumus un filmas. G15 sērijas televizoriem netrūkst arī Viera Link funkcijas, kas ļauj vadīt visas mājas izklaidei domātās ierīces tikai ar vienu tālvadības pulti.

Panasonic G15 sērijas Full HD plazmas paneļu lietotāji iegūs arī virkni funkciju, kas uzlabo attēla kvalitāti. Svarīgākā no tām ir 600Hz zemlauka vadība ar funkciju Intelligent Frame Creation Pro (600 Hz Sub-field Drive Intelligent Frame Creation Pro), kura nodrošina neparasti plūstošu un skaidru attēlu bez t.s. plūšanas efekta. Š o funkciju priekšrocības ir redzamas, skatoties dinamiskus raidījumus, piemēram, piedzīvojumu filmas vai sporta sacensības. Š īs funkcijas arī nodrošina, ka, pateicoties plūstošajam attēlam, G15 sērijas Panasonic plazmas paneļi nenogurdina acis, tādēļ tie ir droši arī bērnu jutīgajām acīm. G15 sērijas Panasonic NeoPDP paneļiem ievērojamo attēla kvalitāti nodrošina arī visaugstākā kustīgā attēla izšķirtspēja (Moving Picture Resolution) 1080 līniju līmenī. Tas nozīmē, ka pilna HD standarta programmas tiek atveidotas precīzi un ar pietiekamu sižetu ātrumu, nezaudējot nevienu no detaļām.

Panasonic jauno ekrānu TX-P42G15E un TX-P46G15E radītais attēls atšķiras ar piesātinātāku melnumu un spilgtām krāsām. Š ādu efektu ietekmē statiskais kontrasts 40 000:1 un dinamiskais kontrasts 2 000 000:1 līmenī. Turklāt kinofilmu kvalitātei līdzvērtīgu attēla kvalitāti G15 sērijas plazmas ekrānos nodrošina izcila dabīgu krāsu atveidošana. Televizori NeoPDP garantē lieliskas krāsas, pateicoties daudzu inovatīvu tehnoloģiju pielietošanai, piemēram, 6144 pakāpju gradācija no gaišajiem līdz tumšajiem toņiem.

G15 sērijas televizori ir apgādāti ar t.s. Viera Tough Panel – stikla kārtu, kas aizsargā paneli no mehāniskiem bojājumiem. Tas pasargā televizoru pat no triecieniem ar bērna rotaļlietu vai tālvadības pulti. Jāuzsver arī, ka paneļa kalpošanas ilgums sasniedz 100 000 stundu.

Pateicoties visjaunākajām tehnoloģijām, G15 sērijas televizori Panasonic Viera nodrošina izcilu attēla kvalitāti, kas jo īpaši izpaužas augstas izšķirtspējas filmu, kā arī sporta raidījumu skatīšanās laikā. Pateicoties tehnoloģijām x.v. Colour un Deep Colour, G15 sērijas televizoru atveidotās krāsas ir dabīgas un skaidras.

G15 sērijas jaunais LCD televizors TX-L37G15 sniedz augstu attēla kvalitāti, piemēram, pateicoties pielietotajai kadra inteliģentās veidošanas funkcijai ar 100Hz frekvenci, kas nomaina 50 Hz ieejas signāla radīto plūsmu 50 kadri sekundē pret plūsmu 100 kadri sekundē. Turklāt būtiska izšķirtspējas palielināšana šim modelim panākta, izmantojot kustības noteikšanas tehnoloģiju. Televizors nosaka laukus, kuros notiek kustība, un ieslēdz fona apgaismojumu tikai šajās vietās.

Televizors TX-L37G15 ir aprīkots ar paneli IPS-Alpha Full HD, kas nodrošina 178 grādu redzes leņķi, ļaujot skatīties televizoru gandrīz no jebkuras vietas telpā. Paneļa izgatavošanā pielietota 10 bitu tehnoloģija, tāpēc skatītāji var baudīt dabīgas, piesātinātas krāsas. Attēla kvalitāti šeit nosaka arī 50 000:1 kontrasts ar attēla intelektuālās kontroles funkciju, kas samazina apgaismojuma intensitāti, atveidojot attēla melnos fragmentus.

G15 sērijas LCD televizoram ir 24 Smooth Film funkcija, kas nodrošina ideāli plūstošu kustību filmās, palielinot izgaismoto kadru skaitu. Š ī funkcija palielina standarta kadru maiņas ātrumu – no 24 līdz 96 kadriem sekundē, kā rezultātā daudz ērtāka ir kļuvusi augstas izšķirtspējas attēlu skatīšana.

Jaunie LCD televizori tika radīti, domājot par apkārtējo vidi. Tādēļ tie aprīkoti ar Eco režīmu, kas nodrošina, ka televizors automātiski regulē attēla iestatījumus atkarībā no apgaismojuma apstākļiem. Attēla gaišums mainās līdz ar apgaismojuma līmeni, taupot enerģiju. Turklāt paneļu ražošanas procesā nav izmantots dzīvsudrabs un alva, kas ievērojami atvieglo televizoru pārstrādi vai utilizāciju.

Image

Notepad pateicas Oskaram Lakševicam, Panasonic PR konsultantam, par informāciju.
Image

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Post no Jaunzems » 19 Mai 2009, 17:14

Jāpērk tik nost. Jānomaina vecais Panasoniks pret jaunu.

User avatar
WerNeo
Lietpratējs
Atbildes: 1805
Pievienojies: 14 Aug 2007, 01:27
Reputācija: 0

Post no WerNeo » 19 Mai 2009, 21:42

Visu cieņu Panasonic. Bet tā bremze, tā bremze (runa ir par izvēlnes virināšanās ātrumiem Viera LCD). Pie tam, par laimi vai diemžēl, Samsung un/vai LG par to pašu cenu spēj piedāvāt vairāk.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”