7. vieta - TurboGrafx-16. Tā tika tirgota 80-to gadu beigās un 90-to sākumā un bija domāta kā arkādes stila spēļu konsole. Ierīce bija aprīkota ar 16-bit grafisko čipu. Kaut arī grafika bija uzlabotāka nekā SEGA vai NES spēļu konsolēs, tomēr pašas spēles bija neoriģināli pārveidojumi no populārajām spēlēm. Lai pilnībā izbaudītu konsoles labumus, bija vajadzīgs pielikuma disks jeb „Turbo-CDâ€, kas maksāja pārmērīgi augstu cenu, proti, $399.99. Ierīce izzuda no veikalu plauktiem 90-to gadu vidū.


6.vieta - Game Gear. Kad kompānija SEGA 1990. gadā izlaida šo konsoli, tad pirmajā brīdī likās, ka šajā konsolē ir viss, ko meklē īsts geimeris, bet nevar atrast Nintendo konsolēs. Š ai konsolei bija patiešām daudzas noderīgas iespējas, kā piemēram, „backlit†apgaismojums, kas uzlabo displeja lasāmību, kā arī milzum daudz spēļu. Tai pat bija adapteris ar kuru varēja pieslēgt kabeli un skatīties TV. Š is viss jau skan jauki, tomēr kas tad bija par problēmu? Konsole bija nostrādāta patiesi zemā kvalitātē un par izturīgu šo konsoli arī nevar nosaukt. Ierīce darbojās ar sešām AA tipa baterijām, kuras neizvilka pat trīs stundas. Tas bija trīsreiz mazāk nekā Gameboy.

5.vieta - Sega CD jeb Mega CD. Š ī bija pievienojamā ierīce, kas bija domāta SEGA Genesis konsolei, ko sauca arī par Mega Drive. Konsole solīja ievest lietotāju nākotnes paaudzes spēļu pasaulē. Grafika kā dzīvē, 3D renderēšana bija tas , kas tika solīts konsolē. Tā vietā lietotāji saņēma ļoti zemas kvalitātes spēles rezolūciju, spēles, kas vienkārši nestrādāja, kā arī daudzus citus nepatīkamus pārsteigumus.

4.vieta - Virtual Boy. Pat tādi konsoļu giganti kā Nintendo nav pasargāti no izgāšanās. Virtual Boy tiek uzskatīta par vienu no vissmieklīgākajām un muļķīgākajām konsolēm. Tā sastāv no trim ierīcēm – statīva, kontroliera un pati konsole ir izveidota kā brilles, kas spēj attēlot 3D grafiku.

3.vieta – Nokia N-Gage. Š ī ierīce bija domāta kā mobilā tālruņa apvienojums ar spēļu konsoli. Nokia N-Gage tiek uzskatīta par izgāzušos, jo tā neguva tādu popularitāti kā bija cerēts. Pamēģiniet atcerēties, vai jūsu draugu lokā bija kāds cilvēks, kam šāds tālrunis ir piederējis? Arī spēlēšana nav pārāk patīkama, jo pogu izvietojumu par ērtu nevar nosaukt. Š ī konsole paspēja iznākt arī vairākās versijās.

2.vieta - Atari Jaguar. Ierīce iznāca 1993. gadā. Š o varētu uzskatīt par visu laiku vissliktāko spēļu konsoli. Tam var minēt vairākus iemeslus, kā piemēram sliktas spēles, dažādas kļūmes sistēmas darbībā, slikts dizains. Atari Jaguar bija arī domāta kā pirmā 64-bit spēļu sistēma. Diemžēl par kontrolieri arī ir grūti pateikt kādu labu vārdu, jo dizains tam bija briesmīgs un pogu izvietojums pilnīgi nepieskaitāms. Š ī spēļu konsole spēlmaņiem atstāja sliktu iespaidu par ražotāju un sekmēja kompāniju Atari pamest konsoļu industriju.


1.vieta - Neo Geo. Neo Geo iznāca 1990.gadā. To ražoja japāņu kompānija SNK. Neo Geo bija dažādas klasiskas 2D spēles, kā piemēram, Metal Slug, Fatal Fury un 2020 Super Baseball. Spēles izskatījās pavisam normāli un pati sistēma izskatījās pietiekami labi, tomēr konsolei bija viena problēma- pārmērīgi augsta cena. Tā maksāja vairāk kā 600$ un vienas spēles cena bija vairāk kā 100$, kas daudziem bija pilnīgi nepieņemami, līdz ar to konsolei bija rekordzemi pārdošanas rezultāti. Patiesībā SNK bija izveidojuši tīri jauku spēļu konsoli, tomēr cena bija krietni pārspīlēta priekš tādas konsoles.

Avots
1,2,3,4,5,6,7