Garmin-Asus G60 un M20 iznākšana atkal pārcelta

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

deivs001
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2011
Pievienojies: 14 Mar 2007, 13:45
Reputācija: 0

Garmin-Asus G60 un M20 iznākšana atkal pārcelta

Post no deivs001 » 19 Jūn 2009, 21:59

[imgl]https://notepad.lv/userpix/55_garmin ... hone_1.jpg[/imgl]Š ī gada sākumā Notepad iepazīstināja savus lasītājus ar Garmin-Asus kopīgi izstrādātajiem tālruņiem - G60 un M20 (Avots 1). Uzmanību tie izpelnījās ar to, ka solīja būt labākie izstrādājumi, kas sevī apvienotu mobilā tālruņa un GPS funkcijas.
Lai gan publikai tālruņi tika atrādīti jau notikušajā WMC ( Mobile World Congress) kongresā, līdz pat šodien nav uzsākta sērijveida ražošana. Jaunākā informācija ir tāda, ka tie nopērkami būs tuvākajā laikā, lai gan šī nav pirmā reize, kad iznākšanas datums ir pārcelts. Š ādu informāciju sniedza Hektors Tungs (Hektor Tung), kas ir atbildīgs par Garmin-Asus produkta izplatīšanu Ä€zijā.
Pēc Nuvifone G60 iznākšanas Garmin-Asus vairs negrasās izmantot parastu Linux sistēmu, bet gan pārorientēties uz jau populāro Google Android. Pirmo Android darbināto tālruni plānots izlaist šī gada beigās, nevis 2010. gada sākumā, kā tika minēts iepriekš.
Jāatzīmē, ka šo ilgu ceļu Nuvifone G60 līdz pircējam mēro tikai dēļ Linux sistēmas grūtībām, kuras rada dažādas problēmas.

Avoti: 1, 2.
"You can't expect to hit the jackpot if you don't put a few nickels in the machine" / Flip Wilson
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”