Maikls Dzeksons ir miris

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43
Reputācija: 0

Maikls Dzeksons ir miris

Post no grisha » 26 Jūn 2009, 02:04

Iisi un konkreeti, 50 gadu vecumaa, shodien, ar sirdstrieku, mira Maikls Dzeksons.

http://news.bbc.co.uk/1/hi/entertainment/8119993.stm

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 26 Jūn 2009, 02:48

ehex, cienot aizgājēju, nomaini avatāru!
Un kā būš ar viņa koncerttūri?

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 26 Jūn 2009, 04:16

es gandrīz ķēru sirdstrieku, kad izlasīju to ko tu uzrakstīji. esmu šokā :/ tieši pāris dienas atpakaļ vēl pat vairākas reizes noklausījos viņa cover versiju dziesmai "Smooth Criminal". nevarētu teikt, ka biju viņa fans, bet viņa dziesmas man tiešām patika :( skumji. :>

Maris77
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 249
Pievienojies: 10 Dec 2007, 21:04

Post no Maris77 » 26 Jūn 2009, 08:01

Žēl, mūziķis viņš bija izcils. :(

Wallaby
E-žurnālists
Atbildes: 199
Pievienojies: 27 Apr 2009, 16:40
Atrodas: Ogre

Post no Wallaby » 26 Jūn 2009, 08:44

e.j. wrote:ehex, cienot aizgājēju, nomaini avatāru!
A KÄ€ TU DOMÄ€?!
Lai nesarūgtinātu pielūdzējus, koncerttūre netiks atcelta un Maikls Džeksons turpinās dziedāt...
_____________________________ Moddings.lv

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 26 Jūn 2009, 09:43

Wallaby iespārda :D
Image

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30
Atrodas: Rīga

Post no dzhonsons » 26 Jūn 2009, 09:45

Wallaby wrote:
e.j. wrote:ehex, cienot aizgājēju, nomaini avatāru!
A KÄ€ TU DOMÄ€?!
Lai nesarūgtinātu pielūdzējus, koncerttūre netiks atcelta un Maikls Džeksons turpinās dziedāt...
Muah :D Paldies par jautru rītu :D

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 26 Jūn 2009, 09:53

Mēs varam runāt par nelaiķi tā vai šitā, bet jāatzīst, ka kā popdziedātājs viņš tiešām bija unikāls, un ieies mūzikas vēsturē. Vieglas smiltis!

Image
Image

Wallaby
E-žurnālists

Post no Wallaby » 26 Jūn 2009, 09:59

Neviens jau nekā slikta nesaka, dažās jomās viš bija malacīc.

Image
Tas ir no klipa "Thriller"

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 26 Jūn 2009, 10:01

Mjaa, shim manaa pusee bija ieplaanota koncerttuure. Bija pat doma pakustinaat pakalju uz kocha pusi.
Mjaa, Robert, ja ikdienaa man ir PO ka Tu lamaajies, tad shinii briidii tavs komentaars un veel dazhi, ir galiigi tizli.
VArbuut labaak, tiinji, kuri neko nezin par vinja muzikaalo karjeru, neko nekomenteejat. Patreiz nevienu neintresee cik reizes vinjsh ir veicis plastiskaas operaacijas... .
PErsoniigi es, nedaudz paardziivoju notikusho, vienu izcilu muuzikji esam zaudeejushi. Kaa BBC izteicaas, vinjsh bija kaa Rolling Stons, tikai vienaa personaa.
Taapeec, runaajam tikai labu vai kluseejam. Ja adminiem nav slinkums, luudzu, dzeesiet stulbos komentaarus.

Wallaby
E-žurnālists

Post no Wallaby » 26 Jūn 2009, 10:07

Grisha, TU vari runāt tikai labu vai klusēt. Š eit ir publiska telpa un cilvēki drīkst izteikties, kā vēlas. Ne jau eņģelītis viņš bija, kaut arī mūziķis bija izcils. Nevajag savu šauro domāšanu uztiept arī citiem.

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2600
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 26 Jūn 2009, 10:09

Kā mūziķis - visu cieņu, pats savulaik viņa albumus esmu pircis (tas gan bija lenšinieku laikā).
Bet nu, par mirušajiem vai nu labu vai neko...
viegls rokenrols pa radio

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 26 Jūn 2009, 10:20

Tirpas pārskrēja šo izlasot :( . Tiešām bija izcils mūziķis, vismaz viņa mūzika un vārds vēl ilgi dzīvos, kā nekā viņš bija leģenda.

Tā viņa "nebūšana" ar bērniem ar manuprāt bija safabricēta - viņš vienkārši bija vēlīgs pret bērniem un vecāki atjēdzās ka var smuku piķi uztaisīt un lika teikt bērniem to kas nemaz nebij bijis.

Visu cieņu viņam, tiešām žēl ka aizgāja, arī man patika vairākas viņa dziesmas, pat nessen gribēju iemācīties viņa slaveno moonwalking soli.

rajah
Lietpratējs
Atbildes: 730
Pievienojies: 27 Apr 2007, 14:29
Atrodas: Leišmale

Post no rajah » 26 Jūn 2009, 12:37

Morpheus wrote:sen bija laiks
moš tev ar laiks?

vienīgais kas man nepatika ka viņš izbalinājās, IMHO, tumšāks būdams viņš pēc skata tomēr būtu bijis simpātiskāks.

daudzas dziesmas viņam tiešām bija ļoti labas. tādas britās spiras nestāv klāt.
Step By Step - ImageImage

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1094
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 26 Jūn 2009, 13:10

Wallaby wrote:Grisha, TU vari runāt tikai labu vai klusēt. Š eit ir publiska telpa un cilvēki drīkst izteikties, kā vēlas. Ne jau eņģelītis viņš bija, kaut arī mūziķis bija izcils. Nevajag savu šauro domāšanu uztiept arī citiem.
Puis, ja tev nav ne mazākās nojausmas par elementāru kultūru un uzvedību - lūdzu vismaz nedemonstrē to tik atklāti. Īpaši jau publiskā telpā - te nav miskaste, kā Delfu komentāros.

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 26 Jūn 2009, 13:38

Dažiem kadriem te nezinu kas galvā darās. Morpheus pie nessenās " armijas tēmas" kautko burkšķēja par cieņu, bet redzams pašam līdz sajēgai par cieņu ir tālu kā līdz saulei. Biju labākās domās par tevi. Radio DJ vienīgi no tevis sakarīgs :D
Morpheus wrote: lai iemacas citus cilvēkus cienīt pirms prasa lai ciena viņu pašu.... Pilnas ielas ar tizleņiem, ne tevu ne mati neciena, visus nah...

Wallaby
E-žurnālists

Post no Wallaby » 26 Jūn 2009, 15:25

m_janis wrote: Puis, ja tev nav ne mazākās nojausmas par elementāru kultūru un uzvedību - lūdzu vismaz nedemonstrē to tik atklāti. Īpaši jau publiskā telpā - te nav miskaste, kā Delfu komentāros.
Atļauj gan man zināt vairāk par kultūru un uzvedību. Es neesmu ne ar vārdu nevienu aizskāris. Bet aunu bars var iet tālu un ātru.
Būtībā vispār nesaprotu frāzi "Par mirušiem labu vai neko". Tas ko nozīmē - tātad par dzīvajiem un uz dzīvajiem var **rst virsū, slēpjoties aiz interneta nikiem cik vien tīk? Š ī frāze vēsturiski ir izveidota, lai saglabātu mieru, kad nekā laba nav ko teikt par nelaiķi. Neredzu nevienu iemeslu šai frāzei šajā gadījumā. A visādiem gudriem šablonu lietotājiem ieteiktu sākt domāt pašiem, varbūt kas labs sanāks.
Un vispār, visi šitie gudrie klusinātāji ir totāli liekuļi - ne jūs kāds Maiklu pazināt, ne ko par viņu zinājāt, ne kādu interesēja viņa dzīve līdz šodienai. Bet lielie cieņas izrādītāji. Tajā pašā laikā - varu derēt - savu radinieku bērēs jau pēc stundas pēc ceremonijas esat jokojuši. Liekuļi, vienvārdsakot.

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 26 Jūn 2009, 15:55

Piekrītu Wallaby par vēsturiskajām frāzēm un to ka jādomā pašiem.

Ja man sevišķi nekremt ka kāds ir nomiris, tad es vienkārši neeju uz bērēm nevis aizeju un saku: "ai man vispār po*uj, ka viņš nomiris". Pēc šī principa arī es esmu rīkojies. To ka kādam pilnīgi nospļauties par MJ nāvi es saprotu (katram savs viedoklis), vienīgi varbūt nevajadzētu ķēzīt tur kur citi saka labus vārdus par mirušo.

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 26 Jūn 2009, 16:08

vispār palasot ārzemju ziņas + paskatoties Youtube ievietotos video, kā arī mūsu pašu TVNETa komentārus, var redzēt, ka šodien kaut kas ir noticis (visur kur vien ir iespējams komentēt Fani un labvēļi sarakstījuši R.I.P.-us no visām pasaules malām). godīgi sakot vēljoprojām nespēju noticēt, ka jams tā pēkšņi izdomāja pārvākties uz aizsauliju :>

Morpheus

Post no Morpheus » 26 Jūn 2009, 16:36

nu ko atkal sacēlās, nu nepatīk man ne viņa mūzika, ne viņa stils ne viņš pats kā personība, jo logiski padomājot lai sevi šita izdrāztu ir jabut mazliet nenormālam... Man ar viņu tadas pašas asociacijas ka ar jebkuru citu, ir ir , nav nav, visi mes cilveki... Nav viņš nekāds Elviss... aj po

LētaisDžonijs

Post no LētaisDžonijs » 26 Jūn 2009, 19:09

Minuutes pirms Dzheksons mira: http://news.bnonews.com/fhv

jazzer
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 201
Pievienojies: 15 Feb 2008, 14:19
Atrodas: netālu

Post no jazzer » 26 Jūn 2009, 19:21

Pieļauju,ka šajā dienā miruši daudzi tiešām cienījami cilvēki,kuri bija galvas tiesu pārāki par Džeksonu gan morāli,gan tīri cilvēcīgi.
Vienīgā atšķirība par nelaimi,vai laimi ir tā,ka šie labie cilvēki nebija tik pazīstami.
Faniem līdz nejūtu,jo dažreiz viņu aktivitātes robežojas ar psihozi.Bet pašam Džeksonam tagad jau viss ir vienalga...

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 26 Jūn 2009, 20:11

jazzer, ja nav ko labu teikt, tad klusē johaidī :mod: . Nevis izvem te kautkādu žulti par safabricētajām apsūdzībām utt. Džeksona mūzika bija viena no pirmajām ievērojamām rietumu popmūzikām kas nonāca aprobežotajā padomju Latvijā. Jeb tev jau po...tu klausies trulu šlāgeri ar nesakarīgu tekstu. Protams nebija prātīgi viņam iesākt tās operācijas kas viņu vizuāli tikai sliktāk padarīja, tīri normāls nigaboy bija pirms tam, bet nu tā bija viņa izvēle un tas nu nekādi nepadarīja viņa mūziku sliktāku.

P.S šovakar par godu aizgājušajam iekš http://www.defjay.com Džeksona mūzikas vakars :) , patīkamas bet skumjas tirpas paarnem klausoties

rihardsss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 294
Pievienojies: 22 Feb 2009, 23:51
Atrodas: Rīga

Post no rihardsss » 26 Jūn 2009, 20:39

jazzer wrote:Pieļauju,ka šajā dienā miruši daudzi tiešām cienījami cilvēki,kuri bija galvas tiesu pārāki par Džeksonu gan morāli,gan tīri cilvēcīgi.
Vienīgā atšķirība par nelaimi,vai laimi ir tā,ka šie labie cilvēki nebija tik pazīstami.
Faniem līdz nejūtu,jo dažreiz viņu aktivitātes robežojas ar psihozi.Bet pašam Džeksonam tagad jau viss ir vienalga...
Domāju, ka Džeksons bija pat ļoti cienījams cilvēks... Kā tad tu izproti "cienījams" ? Tas, ka viņš ir devis milzīgu ieguldījumu mūzikā nav cienījami? Un kā var zināt cik cilvēcīgs viņš bija? Tev viņš kkāds baigas čoms bija? Realitāti par to kāds viņš bija ārpus skatuves diez vai īpaši daudz cilvēki zina.

Sid
Vecākais lietotājs
Atbildes: 979
Pievienojies: 14 Mar 2007, 21:20

Post no Sid » 26 Jūn 2009, 21:20

Tas, ka viņš ir devis milzīgu ieguldījumu mūzikā nav cienījami?
+1
Un ko tad Tu gribi, jazzer? Lai par katra ārsta/skolotāja/policista nāvi tagad runā visos masu mēdijos?

meteo19
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 13
Pievienojies: 09 Jūn 2009, 17:33

Post no meteo19 » 26 Jūn 2009, 21:26

Viņš vēl gribēja taisīt atgriežanās koncertu, bet nesanāca :(

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2600
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 26 Jūn 2009, 22:04

Wallaby rakstīja:
Būtībā vispār nesaprotu frāzi "Par mirušiem labu vai neko".

Tas nozīmē, ka ļoti daudz ko vēl nesaproti. Lieliska standarta frāze, lai nevajadzētu savu karmu maitāt, jo lai kāds cilvēks ir bijis dzīvē, zināma cieņa pēc nāves tam tomēr pienākas, pie tam mironis sevi vairs aizstāvēt nu nekādi nevar.
viegls rokenrols pa radio

WerNeo
Lietpratējs
Atbildes: 1805
Pievienojies: 14 Aug 2007, 01:27

Post no WerNeo » 26 Jūn 2009, 22:15

Tie, kas nav noskatījušies doc. filmas par Džeksonu (2001. vai 2002. gada, īsti neatceros), šobrīd būtu piemērots laiks. Ä€das pigmentācija viņam mainījās slimības dēļ (neatceros slimības nosaukumu), tikai žurnālisti pagrieza visu pret viņu. Ai, noskatījos es tās filmas kādreiz un sapratu, cik patiesībā tas cilvēks bija dzīves un naudas kārotāju "spārdīts", ka pat nav ko teikt.

Tas lielais naids, kas tagad lētticīgajos iedzīts, ir tikai un vienīgi dzeltenās preses nopelns. + Tie mantkārīgie bērnu vecāki, kuru bērniem Džeksons bija uzcēlis veselu pilsētiņu.. Ai, ko nu tur!

Wallaby
E-žurnālists

Post no Wallaby » 26 Jūn 2009, 22:32

Ak jā, iespējams vēl daudz ko nesaprotu. Atvainojos lielajiem dzīves pieredzes zinātājiem. Kad rītā mazbērnus atvedīs, uzprasīšu viņiem, cik tad opis daudz ko nesaprot.

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 26 Jūn 2009, 22:43

Tas nozīmē, ka ļoti daudz ko vēl nesaproti. Lieliska standarta frāze, lai nevajadzētu savu karmu maitāt, jo lai kāds cilvēks ir bijis dzīvē, zināma cieņa pēc nāves tam tomēr pienākas, pie tam mironis sevi vairs aizstāvēt nu nekādi nevar.
pareizi saki par karmu, nopietna lieta

P.S Wallaby, sen ir zināms ka gadu daudzums galīgi nenorāda uz augstāku prāta līmeni un attīstību par jaunākiem cilvēkiem. Tas ir atkarīgs no ļoti daudziem citiem faktoriem.
Last edited by Evers on 26 Jūn 2009, 22:48, edited 1 time in total.

Wallaby
E-žurnālists

Post no Wallaby » 26 Jūn 2009, 22:46

Ehh, **dritvai kociņ** te salasījušies, paši vēl neko nav pieredzējuši, bet lielie spriedelētāji... mhhhm... tā gan parasti ir, tikai kad kaut kas reāli jādara, tad zelta jaunatnes nekur nav... tupiķīši, es jums piedodu.

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 26 Jūn 2009, 22:47

tfu bļin, man jau pamazām sāk riebties arī notepad lapa - vieni vienīgi idioti. Image

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 26 Jūn 2009, 22:50

Wallaby wrote:Ehh, **dritvai kociņ** te salasījušies, paši vēl neko nav pieredzējuši, bet lielie spriedelētāji... mhhhm... tā gan parasti ir, tikai kad kaut kas reāli jādara, tad zelta jaunatnes nekur nav... tupiķīši, es jums piedodu.
paskaties kāda vecuma cilvēki noveda Latviju līdz šitam purvam un tad brauc virsū jaunatnei :D . Tie vecie jau ir savtīgi un daudz domā par savām interesēm un pašlabumu, turpretī jaunie domā reālāk. Ar to protams nesaku ka taisni es būtu tas perfektais politiķis

P.S ņemiet piemēru no WerNeo pirms kautko muldat par MJ :)

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 27 Jūn 2009, 00:00

turpretī jaunie domā reālāk
---------------
es nu gn tā neteiktu. jaunatnes vidū ir ļoti daudz savtīgu egoistu kam viss ir pie kājas, ka tik viņam, a par pārējiem puh-j

Morpheus

Post no Morpheus » 27 Jūn 2009, 07:41

Grībetos Rajah onkulim oponēt, un iesaistīt PSRS laikā augušo vispārējo mentalitāti te ievilkt, bet tad atkal mani par fleimeri apsauks :> Katram savs

Liekam maiklu mierā, lai atpūšas pēc n-tajām plastiķenēm un hwzcik pedo skandaliem... tfu **dritvai kociņ**

rajah
Lietpratējs

Post no rajah » 27 Jūn 2009, 11:58

Morpheus tantei teikšu, ka ne jau viss no PRSR laikiem bija tik sūdīgs (nezinu tavu vecumu). Vismaz tādi lohi skolās kā tagad (acīs lecoši učukiem), nebija tik daudz. Tā kā man ar šūli ir darīšanas daudz, to es no malas droši redzu un tai laikā mācoties bijušo varu salīdzināt.

Ir jau vesela paaudze nomainījusies, tikai ko šī jaunā paaudze ir dižu izdarījusi, lai kaut kas mainītos? Es diži neko neredzu. Visi nosiero un aizlaižas prom meklējot labumu ārzemēs.

Ja jau šī laika jaunatne ir uz ko spējīga, ko netaisa savu partiju un negāž nost vecos sakārņus parādot ka ir spējīgāki?

Zviedrijā pirāti uztaisīja savu partiju, ko jaunieši guļ Latvijā?

Morpheus

Post no Morpheus » 27 Jūn 2009, 12:23

rajah wrote:Morpheus tantei teikšu, ka ne jau viss no PRSR laikiem bija tik sūdīgs (nezinu tavu vecumu). Vismaz tādi lohi skolās kā tagad (acīs lecoši učukiem), nebija tik daudz. Tā kā man ar šūli ir darīšanas daudz, to es no malas droši redzu un tai laikā mācoties bijušo varu salīdzināt.

Ir jau vesela paaudze nomainījusies, tikai ko šī jaunā paaudze ir dižu izdarījusi, lai kaut kas mainītos? Es diži neko neredzu. Visi nosiero un aizlaižas prom meklējot labumu ārzemēs.

Ja jau šī laika jaunatne ir uz ko spējīga, ko netaisa savu partiju un negāž nost vecos sakārņus parādot ka ir spējīgāki?

Zviedrijā pirāti uztaisīja savu partiju, ko jaunieši guļ Latvijā?
par pirmo daļu pilnigi piekritu ... Tikai diemžel šaj paaudzei ir pie vienas vietas, kamer vecie bus pie stures visaa komplektaa, tikmer jaunie neviens nelidis, jo ka jau zinaams katrs latvietis ir viens, var aizmirst ka salasisies bars un kko saks darit, un nebus nekada atskiriba veci tur vai jauni, mums diemžēl nācijā kretīnu ipatsvars ir nereali augstaks ka citur, tapec vienkarši piedrazt, brauc prom, un pareizi dara ka brauc, varbut aizbrauks un iemacisies no citiem ka tas ir par savu valsti pastavet, a to pashi diez vai kko... makam tikai pardot, bet ka celt neviens nedoma... aj poh, atkal sadrukaju palagu

baitheveij tiesibas gribet dzivot un dzivot labi vel neviens nav atcelis. man personigi pie kajas butu kur dzivot ja man normali maksatu un es varetu i senchiem naudu aizsutit i visu, patriotismu un milestibu uz izdraztu valsti es uz galda diemzhel uzlikt nemaaku...

Slēgts

Return to “Off-topic”