Par ko patlaban ierēc Datuvē? :D

Moderators: Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Par ko patlaban ierēc Datuvē? :D

Post no samurajs » 31 Mai 2007, 18:02

Svaigs fragments no 'ubuntais' mājaslapas ( http://www.opencode.ucoz.org/news/2007-05-31-3 )
Image

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 31 Mai 2007, 18:06

:D :D :D :D :D No comments.

Jonis
Spameris
Atbildes: 99
Pievienojies: 23 Apr 2007, 16:46
Atrodas: Liepāja

Post no Jonis » 31 Mai 2007, 18:41

Yup! Datuve galīgi sux. To nu es ar saku. Lohi, mani jau 5x ir uzlikushi banu pa 2 gadiem. pat nedriikst nedaudz uzdirst, ka jau.. :die:
un jā, ja vajag kādu palīdzību IT, tad tur nav jēgas griezties. drīzāk tev atbildēs ja neboos par IT jomu :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Mad182
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 903
Pievienojies: 14 Mar 2007, 15:16
Atrodas: Latvija

Post no Mad182 » 31 Mai 2007, 18:59

Labs :) Uzrakstīt, ka linux darbojas linux komandrindā, un pēc tam brīnīties, ka kādam tas liekas smieklīgi :) :)

preddetor
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 258
Pievienojies: 25 Mai 2007, 15:01

Post no preddetor » 31 Mai 2007, 19:44

datuvi wnk wairaak zina lohi, kuri no it neko nejeedz...

shady
Moderators
Atbildes: 5307
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 31 Mai 2007, 19:59

Jonis wrote:Yup! Datuve galīgi sux. To nu es ar saku. Lohi, mani jau 5x ir uzlikushi banu pa 2 gadiem. pat nedriikst nedaudz uzdirst, ka jau.. :die:
un jā, ja vajag kādu palīdzību IT, tad tur nav jēgas griezties. drīzāk tev atbildēs ja neboos par IT jomu :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Laikam jau esi pelnījis. tev bans uzlikts par 1.1 pārkāpumu:
1.1. Aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, aizskart citus un vispār uzvesties nepieklājīgi.
Spriežot pēc tava šā brīža teksta, tad man nerodas nekādas aizdomas par bana nopelnīšanu...
P.S. - arī šajā saitā nav pieļaijama tāda uzvedība:
4.1 Aizliegts publiski rupji aizskart vai apvainot citus lietotājus.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 31 Mai 2007, 20:19

preddetor wrote:datuvi wnk wairaak zina lohi, kuri no it neko nejeedz...
Neteikšu, ka arī es zinu visu IT jomu, sfēras. Bet tas nenozīmē, ka esmu lohs. Savā laikā arī datuvē prasīju pēc help. 3 no 10 komentiem bija tikai lietojami.

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes: 706
Pievienojies: 24 Mar 2007, 18:18

Post no azazul » 31 Mai 2007, 21:03

Ehh .. laikam jāsāk ar pārdomām par 'ubuntais' subjektu. Kad es pirms diviem gadiem ņ erkstēju, ka ubuntu ir spiktākais kas noticis ar linux (un opensource kā tādu), visi uz mani skatījās ar lielām acīm, un mēģināja pierādīt, ka man starp ausīm ir tikai salmi un puņ ķi.
Pagāja divi gadi, un ļoti daudzi joprojām man mēģina stāstīt to pašu. Tikai ka šitiem diviem gadiem ir kļuvis pavisam skaidri redzams posts un ieguvumi.

Kādreiz linux lietoja tā veidotāji, zinātnieki un vienkārši entuizasti. Š ie cilvēki bija vai nu ļoti gudri, ar lielu pacietību vai plašām zināšanām par kodu (parasti vismaz 2 no 3 punktiem).
Pašlaik linux tiskais lietotājs izskatās šādi.

my two cents..

preddetor
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 258
Pievienojies: 25 Mai 2007, 15:01

Post no preddetor » 31 Mai 2007, 22:56

foxsk8 wrote:
preddetor wrote:datuvi wnk wairaak zina lohi, kuri no it neko nejeedz...
Neteikšu, ka arī es zinu visu IT jomu, sfēras. Bet tas nenozīmē, ka esmu lohs. Savā laikā arī datuvē prasīju pēc help. 3 no 10 komentiem bija tikai lietojami.

es jau nesaku, ka wisi tur ir lohi, wnk datuve ir populaaraaka, tur dziwojas lielaakaa tautas dalja, kas neko nesaprot par stuffu ko winji raksta... taa ir taa lohu warza...

Nitro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 485
Pievienojies: 10 Mar 2007, 00:41

Post no Nitro » 01 Jūn 2007, 00:59

preddetor wrote:es jau nesaku, ka wisi tur ir lohi, wnk datuve ir populaaraaka, tur dziwojas lielaakaa tautas dalja, kas neko nesaprot par stuffu ko winji raksta... taa ir taa lohu warza...
Beidz atbalstiit bullshitu! Ja tu nepaziisti datuvi un cilveekus tik labi tad nevajag aplamus secinaajumus izteikt. Kas attiecas uz populaaraako arii blekjis - boot forums ir daudz populaaraaks un apmekleetaaks..
Not this **** again...
Sargājiet sevi paši tad arī Dievs jums nepalīdzēs.

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 02 Jūn 2007, 21:12

Man patīk. Nu ja kas... ja netīk datuve... nākat uz notepad.lv :))
T viss kool! :D lamājies- bet zini- te visi neskries pakaļ, bet gan centīsies ieskaidrot kas un kā!

Pievienot atbildi

Return to “Humors un Joki ”