Desktop modings

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

Andress
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:567
Pievienojies:15:31 / 13. Jūl, 2009
Reputācija:0
Desktop modings

Post no Andress » 00:38 / 15. Jūl, 2009

Tā kā izskatās ka atsauksmes par lietotāju desktop ekrānšāviņu tēmām nav ipaši labas, piedāvāju tēmu par desktop-moddingu. Tatad vietojam savu uzlaboto desktopu ekranus (stock tema un kkads wallpapers nederes), kuri jums liekas ipaši un tiešām parveidoti. Par cik tēma par desktopiem tika drausmigi piedrazota, varbūt administrācija varētu būt tik laipna un no šīs tēmas visu lieko vienkārši izdzēst :) Š āviņu autoriem, ja ir vēlme var atklāt kāda OS tika parveidota un kadi interesantakie softi vai kas cits izmantots :) Neesiet sivenastes, nu netaisam blūzmu :) Protams, vietojam tikai mazbildites :) Ja nezini kā, iztiksi ar saiti uz bildi :)

Un tā:

Image

Pārveidots XP, izmantota ASK VG RC Seven tēma, ar ViGlance un Rainbar utilities. :)
Diemžēl Latvijas IT industrija no ārpasaules atpaliek par vismaz 10+ gadiem. Mentalitāte?

Stat1CX
Lietpratējs
Atbildes:1239
Pievienojies:01:51 / 9. Jūn, 2008
Atrodas:Liepāja

Post no Stat1CX » 01:48 / 15. Jūl, 2009

Un cik RAM visi tie brīnumi norij?

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 01:53 / 15. Jūl, 2009

pietiekami maz lai to varetu atļāuties, aptuveni no 10-30Mb :)
Diemžēl Latvijas IT industrija no ārpasaules atpaliek par vismaz 10+ gadiem. Mentalitāte?

azazul
Vecākais lietotājs
Atbildes:706
Pievienojies:18:18 / 24. Mar, 2007

Post no azazul » 02:02 / 15. Jūl, 2009

wow ... tiešam diezgan pretīgi.
Līdz šim nekad nebija gadījies, ka apskatot screenshot'u negribot jānopurinās.
=/

Drošvien tāpēc ka tā bilde "spiež" uz labo aci ... nez.
[font=9]"Begging for a line drawn in the sand to separate the prophets from the men" - Rishloo[/font]

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 02:08 / 15. Jūl, 2009

azazul ta jau tads showouts, kam ari ši tēma domāta, ikdiena nestradaju ar tadu BG :)

pika4u
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:5
Pievienojies:00:16 / 13. Jūl, 2009

Post no pika4u » 04:27 / 15. Jūl, 2009

tēmās par desktopiem, dažiem redzēju, stack efektu, hmm, lietoju rocketdock, bet stack docklet darbojas tikai līdz brīdim, kad izslēdzu datoru, ieslēdzot- nav, ikonas vietā "?" varbūt kāds var ieteikt risinājumu/alternatīvu ?

ehex
E-žurnālists
Atbildes:421
Pievienojies:21:25 / 6. Feb, 2009
Atrodas:Lauki

Post no ehex » 09:35 / 15. Jūl, 2009

Vistas tēmas uz xp izskatījās vēl diezgan normāli, bet skatoties uz šādu, tomēr mazliet paliek žēl tā xp. Pats esmu mēģinājis to viGlance uz xp un pamatīgi varēja just, ka tas xp mokās ar to progu un neizskatās arī pārāk labi.

Raivix
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:537
Pievienojies:14:34 / 10. Jūn, 2009

Post no Raivix » 10:17 / 15. Jūl, 2009

Izskatās jau smuki, bet vai tās visas fīčas tā kā mazliet netraucē? Man pašam no W7 gadžetiem ir pulkstenis un personīgo bildīšu slīdrāde. Tas laikam neskaitās moddings. :D

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:2959
Pievienojies:22:01 / 23. Mar, 2009
Atrodas:Sigulda

Post no ob1 » 10:28 / 15. Jūl, 2009

Bildīšu slīdrādi neiesaku lietot. Tā "aizdirš" kešu, tādējādi win var sākt piebremzēt. (Tāpat neiesaku screensaves, kas maina bildes.)

krisis32
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:568
Pievienojies:10:24 / 11. Okt, 2008
Atrodas:jurmala

Post no krisis32 » 10:31 / 15. Jūl, 2009

Nesaprotu kāda jēga likt šitās fīčas virsū? Es piemēram lietoju datoru darbam gan izklaidēm un man nevaig lai dators gruzitos vēl vairāk, bet nu ja nav ko darīt tad kapēc ne. Vienīgais kas mani varētu interesēt ir labā mala. Iepatikās PLAYERS, bet domāju ka viņš rij daudz resursus!
Tu jau varētu iemest bildi ... Kad viss ir aktivizēts... PLAYERS .. UTT.. cik resursus patērē.
+ Pēc pieredzes zinu ka dators uzreiz lēnāk slegsies iekšā un ārā. Vissu kas tev uz desktopa var aplūkot tāpat ...
Tā jau ir gaumes lieta.. "PAR GAUMI NESTRĪDAS!"
Pamēģini uztaisit skreen šotu ar CPU USAGE kad PC slēdzas iekšā!

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 10:49 / 15. Jūl, 2009

Kāda jēga lietot "šitās fīčas":
1) Glīti safīčota darba vide dod tādu pašu efektu kā darbs labi izremotētās telpās - patīkamā vidē darbs sokas labāk;
2) Win defaultās krāsas ir ļoti kodīgas, tās novērš uzmanību no darba.
3) Pareizi saliktas krāsas ietekmē darbinieka noskaņojumu. Piemēram, slimnīcās es izmantoju slāpētu zipo vai zaļo, lai personāls var labāk koncentrēties uz konkrēto darbu. Spēļu zālēs iesaku košās krāsas, arī sarkano, lai tauta uzvilktos un būtu vairāk azartiska.
4) Nelielie papildus tūļi, piem., sidebar, ļauj labāk organizēt informāciju un uzlabot produktivitāti.
5) Š ad tad vēlams pamainīt noformējumu, tad vienkārši uzlabojas noskaņojums.
6) Temas stellēju, kad esmu noguris no darba - tā ir laba atslodze.

Ja pareizi to visu sastellē, tad resursus tas nerij. Vienīgi uz ļoti vārgiem kompjiem (RAM 128MB) ir jēga to visu atslēgt, tad gan ies ātrāk.

Normāli dators nav jāslēdz iekšā, jo tas netiek izslēgts. Izmanto sleep modi, lai taupītu enerģiju.

FireFoxsitis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:122
Pievienojies:14:45 / 14. Feb, 2009

Post no FireFoxsitis » 11:09 / 15. Jūl, 2009

Image
Ubuntu kurš ir ieinstalēts VirtualBoxā un VirtualBox uz Vistas.
Nekas īpašs, Windows Vista theme, FF 3 ,Skype 2.0 for Linux. Tikai nepatīk tas, ka nevar dabūt lielāku izšķirtspēju.
Removed by FireFoxsitis. Copyright 2010. FireFoxsitis.

rajah
Lietpratējs
Atbildes:730
Pievienojies:14:29 / 27. Apr, 2007
Atrodas:Leišmale

Post no rajah » 11:10 / 15. Jūl, 2009

1) piekrītu, bet ne pārspīlēti safīčotā
2) neteiktu gan. drīzāk esmu redzējis tās tēmas ko citi uzliek tik riebīgas un raibas, ka acīs cērt, tad tieši cenšos uz standarttēmas atlikt atpakaļ.
3) par spēļu zālēm neieteiktu likt košās, cilvēki paliek nervozi un stresaini, kas slikti ietekmē viņu veselību un tā tālāk.
4) nepārtraukti darbināmie tūļi aizņem tomēr resursus
5) pēc manām domām noskaņojumu uzlabo fona attēli nevis tieši logu krāsas
6) ieteiktu paskatīties fonu bilžu slaidšovu - tas vairāk nomierinās.
Step By Step - ImageImage

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 11:37 / 15. Jūl, 2009

3) Spēļu zāļu īpašniekiem klientu veselība ir pofig. Viņus vairāk interesē kā uzdzīt klientiem azartu, lai tie sēž ilgāk un atstāj vairāk naudas. :)
4) Tāpēc jau tie resursi ir, lai tos izmantotu. :) cita lieta, ja resursus izmanto nelietderīgi.
5) Fona attēls ar nepiemeklētu tēmu "kožas". Var jau izmantot pelēku vai melnu tēmu, tā iet klāt pie jebkuras bildes...
6) Jā, bilžu slaidšovs būtu laba lieta, bet tā rij resursus pamatīgi (ne jau procesoru, bet iztīra kešu, kā rezultātā pēc slaidšova win reakcijas laiks palielinās.) Ja varētu izdomāt kā to slaidšovu padarīt ne tik rijīgu ...

samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Atrodas:Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 12:16 / 15. Jūl, 2009

Firefoxīt: var dabūt jebkurā gadījumā izšķirtspēju pa visu ekrānu. Izpēti tēmu "Virtualbox additions" un kā šos draiverus uzinstalēt. Jaunajās versijās ar 1 peles klikšķi var.
Image

Genādijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:546
Pievienojies:14:14 / 7. Mai, 2008
Atrodas:Limbaži

Post no Genādijs » 13:00 / 15. Jūl, 2009

pretīgs desktops :)
Šis ir teksts, kuru varat pievienot visām savām publikācijām. Šim tekstam ir 300 zīmju ierobežojums

FireFoxsitis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:122
Pievienojies:14:45 / 14. Feb, 2009

Post no FireFoxsitis » 18:47 / 15. Jūl, 2009

Image
Windows XP Luna theme, Rainlendar, RocketDock, Porsche wallpaper, XP ikona. Tass viss ir uz Windows Vista Home Basic SP1. :)
Removed by FireFoxsitis. Copyright 2010. FireFoxsitis.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 18:50 / 15. Jūl, 2009

FireFoxi, pameklē tēmas Rainlendar, būs labāk. :)

Crow
E-žurnālists
Atbildes:5391
Pievienojies:14:22 / 10. Mai, 2009
Atrodas:Ir

Post no Crow » 18:54 / 15. Jūl, 2009

Pacentieties tak mazliet, izrādiet radošu domāšanu, ne tikai randomā tēmas un gadžetus liekat. WinCustomize un CrystalXP (kā piemēri) stāvgrūdām pilni ar vizuālajām kakām, bet te niekojās :D
Дебилы, бл*ть...

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 20:06 / 15. Jūl, 2009

FireFoxi, ja tā padomā, tad BW tēma tai bildei atbilstu labāk.

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 21:10 / 15. Jūl, 2009

Image

Mazliet pacepinajos šodien, parveidoju taskbar, sidebar un R-Dock fonus, uzveidoju mazliet lielaku caurspidibu un nonjemu "zilo" pieskaņu no viglances :) Pastradajos bik, un wallpapers pat patikami stradat neka bija pirms tam :)

normis_161
E-žurnālists
Atbildes:436
Pievienojies:00:01 / 31. Mar, 2007

Post no normis_161 » 19:46 / 26. Jūl, 2009

Š ādi pagaidām izskatās mans Desktop:
Image

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes:1780
Pievienojies:19:13 / 17. Apr, 2007

Post no Mr.Death » 20:04 / 26. Jūl, 2009

thanks to god, man nekas nav moddots. tie bling bling rada tikai papildus procja noslogojumu, kas man ir vajadziigs vismazaak :>

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:3935
Pievienojies:12:19 / 20. Apr, 2008

Post no Jaunzems » 20:11 / 26. Jūl, 2009

...un stulbu darbavietu. Ir ērti kā ir - ar nieka standartu un RocketDock...
Image

richX
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:299
Pievienojies:18:05 / 15. Mai, 2009

Post no richX » 22:42 / 27. Jūl, 2009

Image

Kādu dienu uznāca vēlme uzlabot biku desktopu un rezultātā tapa šis... būtībā tur nav nekā īpašā, tomēr kopaina ir diezgan spēcīga un, kas jo īpaši svarīgi, ir daudz ērtāk strādāt, ja viss pa rokai un taskbars ir uz augšu pārdzīts.
Uzlabojumi:
* Rocketdock
* Taskbar uzsēdināts augšpusē
* VistaXP v3 (ja nemaldos) theme
* Start menu uzlikts uzlikts classic + small icons
* No desktopa novāktas visas ikonas
* Wallpaper no neta nagla "novilkts" (pašam neizdevās ne tuvu tik skaists mironis)
* Visu menu Fonti nomainīti uz Segoe UI (patīk, kā fonts izskatās)

tas laikam viss :) bet ja godīgi, rezultāts ir tāds, Pozitīvs iespaids rodas, tikai ja biku pastrādā un izprot izkārtojuma ērtumu, sākotnēji daudziem apkārtējiem rodas diezgan negatīvs iespaids...

P.s. centos radīt kko universālu... ceru ka tam vismaz kaut cik pietuvojos. Galvenais, ka šeit tā īsti nav nekā īpaši lieka... Tas priecē un lieki nenoslogo jau tā nelielo RAM...

P.s.s. Kā man patīk, ka ieslēdzot manu CRT moni, pirkais kas parādās, ir tās sarkanās acis :P

Wuu
E-žurnālists
Atbildes:2918
Pievienojies:10:32 / 23. Aug, 2008

Post no Wuu » 09:20 / 28. Jūl, 2009

Desktop modings - piegānīt datoru ar nevajadzīgām programmām un pēc tam palielīties citiem. :D

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes:4340
Pievienojies:15:13 / 11. Feb, 2009

Post no Evers » 09:27 / 28. Jūl, 2009

Wuu wrote:Desktop modings - piegānīt datoru ar nevajadzīgām programmām un pēc tam palielīties citiem. :D
+1 :D

Vienīgā tiešām jēdzīgā desktop modinga programma ko esmu redzējis ir Fences ( https://www.stardock.com/products/fences/ ) , kas darbu ar piebāztu desktopu padara vieglāku un pārskatāmāku

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 14:10 / 28. Jūl, 2009

Wuu - piedod, bet dažiem tomēr pat;ik pamērīties ar saviem krāniņiem un palielīties ar savu darba virsmu. Skatos ka arī tev šī lielīšanās kāre nav pilnīgi sveša, lai gan tā ir tikai viena bilde (man šī arī bija pirmā un domājams arī pēdējā) un laiciņu atpakaļ, bet vai tad šis nav tavs kādreizējais desktops. Par modinga bezjēdzību runājot, es neredzu jēgu izmantot kkādus tur uber krutos sidebarus vai vēl kko līdzīgu, kas nevienmēr labi izskatās un lieki noslogo kompi un piesārņo jau tā manu nelielo RAM, tomēr neredze jēgu atteikties no Rocketdock, jo tas patērē gaužām maz resursu (piem tagad 3 mb no RAM).
Viss pārējais, ko tur uz mana desktopa redzi, ir tikai modificēts jau defaultā pieejamais. UN tas kompi arī lieki īpaši nenoslogo. Turklāt man ir arī ieguvums, kompim tiek brīvi resursi, ko terēt, jo uz desktopa neatrodas neviena ikona.
Par resursu piesārņošanu runājot: nu jā, kāpec piesārņot datoru ar visādām fīčām, ja dators būtība ir radīts tikai darbam. Atslēdzam no XP visus iespējamos efektus, uzliekam windows classic tēmu, no desktopa novācam visas ikonas, arī background uzliekam None. pie velna, labāk pie setingiem vispār uzliekam 256 krāsas. Tas viss mums dos tik ļoti kārotos resursus. Tāds neliels sarkasms, piedod, es vainīgs nespēju notuēties :D
Kā jau Samurajs teica, moding jēga ir padarīt darba vidi ērtāku, tādējādi uzlabojot arī darba produktivitāti. Ir taču patīkami, ja arī reālajā darba vidē tu vari visu iekārtot tā, lai tev būtu patīkami tur atrasties. patŠkama un kvalitatīva mūzika fonā, kafijas automāts istabas stūrī un vēl šis tas ko sirds iekāro. Lai gan efektīvākā, bet nu dien ne ērtākā vide būtu tukša telpa, dators uz galda telpas vidū. Griesti, sienas, grīda nokrāsoti baltā krāsā, lai uzreiz manītu, ja zūd telpas sterilums....

Ever, nu par tevis ieteikto Fences nu galīgi nezinu... paturēju uz virtuālā datora biku, paspēlējos ar to un izdzēsu laukā. tas tomēr daudz jūtamāk noslogoja manu datoru kā tas pats jau iepriekš pieminētais Rocketdock. Arī īpaši ērta šī programma nelikās, tad jau labāk pašām nedaudz pacensties un ikonas sagrupēt pēc savām vajadzībām. arī netiks lieki kompīts noslogots.Tā ka mana izvēle tomēr paliek nemainīga.

tāds nu būtu mans nelielais domugrauds. :) Neņemiet ļaunā, ka nedaudz ielīdu off-topic. Arī manas nenovīdības dēļ nevajadzētu sākt domāt par šis tēmas slēgšanu...

Ja vēl kādam kkas ir sakāms, lūdzu iebilstiet man, tikai ar savu pamatojumu....

Mad182
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:903
Pievienojies:15:16 / 14. Mar, 2007
Atrodas:Latvija

Post no Mad182 » 14:14 / 28. Jūl, 2009

richX wrote:Wuu - piedod, bet dažiem tomēr pat;ik pamērīties ar saviem krāniņiem un palielīties ar savu darba virsmu. Skatos ka arī tev šī lielīšanās kāre nav pilnīgi sveša, lai gan tā ir tikai viena bilde (man šī arī bija pirmā un domājams arī pēdējā) un laiciņu atpakaļ, bet vai tad šis nav tavs kādreizējais desktops.
Bet vai tad tur ir kaut kas pārveidots? Pavisam defaulta ubuntu gnome...

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 14:34 / 28. Jūl, 2009

Š eit bija domāts tas, ka viņš ne īpaši pozitīvi novērtēja cilvēkus, kuriem patīk nedaudz palielīties, un es vēlējos viņam atgādināt, ka arī viņš kā pats ir no tādiem pašiem lielībniekiem kā mēs pārējie, nu bet es nesaku neko par to, cik lielā mērā šī īpašība viņam ir izteikts, jo īpaši neesmu izsekojis viņa izteikšanās veidu. Bet te jau ož pēc off-topic, un tam parasti seko tēmas slēgšana.... ko es ne īpaši vēlētos. Pats jau iepriekš atvainojos par off-topic, un tagad vēl joprojām turpinu atvainoties :)

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 13:04 / 29. Jūl, 2009

Desktop modings pilnīgi noteikti nav vajadzīgs šādā darbavietā:
Image
:D
Bilde no:
https://moddings.lv/forums/showthread.ph ... 9#post1369

Ceru, ka autors neņems ļaunā. :)
Last edited by ob1 on 13:24 / 29. Jūl, 2009, edited 1 time in total.

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 13:22 / 29. Jūl, 2009

LOL... nu gan tam džekam (vai tev?) smaga darba diena, ka tik daudz dūma ir jāizvelk un alus jāpiedzer... a moš tas jau ir atpūtas stūrīts?.. :D Cigarešu paciņas pat keisā jau lien :P

kuukums
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:41
Pievienojies:13:39 / 22. Mai, 2008
Atrodas:1. kojas

Post no kuukums » 13:26 / 29. Jūl, 2009

ob1, kur tev otrais monitors palicis? :D
..., bet patīk!!

Wuu
E-žurnālists

Post no Wuu » 14:09 / 29. Jūl, 2009

richX laikam jokus nesaprot ,es ceru ka to garo tekstu ari kads ir izlasijis :D

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 15:10 / 29. Jūl, 2009

nea... jokus saprotu, tikai mani vidusskolā literatūras stundā par 3 gadiem iemācīja aizstāvēt savu domu, un nu ar to reizēm biku aizraujos... Wuu neņem ļaunā un uztver manis teikto kā tīru sarkasmu... nedomāju neko sliktu, tikai aizstāvu sevis teikto (vismaz cenšos :D ) Sorry par off-topic (jau atkal :lala:)

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 15:26 / 29. Jūl, 2009

Ceru, ka sapratāt manu domu - ja darbavieta ir tāda kā bildē, tad modingu nevajag, ja darbavieta ir sakārtota, tad modings noder. :)

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 17:18 / 29. Jūl, 2009

Ob1, nepiekrītu...
šim kompim piestāvētu windows 98 vai arī windows XP ar classic theme, kā background varētu lietotkādu no šim bildēm:
Image
Image
Image
...internetā piedāvājums ar līdzīgu staff ir diezgan zolīds...
...tikai tās bildes būtu jādabū piemērotā izmērā....
...Citi rīki manuprāt būtu lieki...lai gan ko es zinu, moš kādam vēl ir idejas par to, kas iederētos Ob1 ievietotās bildes datorā? Man šodied izdoma galīgā d***ā :p
Last edited by richX on 21:19 / 29. Jūl, 2009, edited 1 time in total.

Wuu
E-žurnālists

Post no Wuu » 17:56 / 29. Jūl, 2009

Modings sākas ar cieta diska formatēšanu uz ext3 :)

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:3935
Pievienojies:12:19 / 20. Apr, 2008

Post no Jaunzems » 21:09 / 29. Jūl, 2009

...tā jau man labāk patīk...
Image

Pievienot atbildi

Return to “Viss pārējais ”