Disable visi windows lietotāji.

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
normis_161
E-žurnālists
Atbildes:436
Pievienojies:00:01 / 31. Mar, 2007
Reputācija:0
Disable visi windows lietotāji.

Post no normis_161 » 21:28 / 22. Jūl, 2009

[align=justify]Tā kā man vajadzēja pārinstalēt vairākus dators, tad aiz intreses pēc gribēju uzzināt, kas notiek ja disable visus Windows lietotājus, respektīvi, ja šādi izdara:

Image

Jūsuprāt, kas notika un vai to vispār var izdarīt? Atbilde uz šo jautājumu ir jā. Kad es biju tā izdarījis, tad nākošās windows ielādes es vairs nevarētu ielogoties sistēmā, kaut arī tu skaidri un gaiši bija rakstīts, lai izvēlos lietotāju jeb account ar kuru vēlos strādāt. Tā kā tāda vairs neviena nebija, tad es vairs neko nevarēju darīt. Ne es varēju ielādēties save mode, ne pašā sistēmā ar savu loginu. Pēc tam ķēros klāt vecajai mīļajai googlei, un caur googli sanāca atrast šādu atrisinājumu:

[align=justify]
Put your XP CD in, and boot from it, just go through Setup like you're resinstalling it except for one step. After you've pressed F8 to accept the agreement and you get to the part of installing, one of the options is Repair. Select R to repair. It'll copy files and eventually reboot. Do not hit any key to boot from the CD, you'll see Installing Windows. Watch the left hand side of the install screen. As soon as you see it say Installing Device Drivers, hit the keys Shift and F10 together. It'll take you to a command prompt.

At this point type nusrmgr.cpl (new user manager control panel I think is what it stands for - someone correct me if I'm wrong). You'll get a graphical screen to the user accounts. It'll probably say Guest is Off. Doesn't matter, on the left hand upper side, create a new account using a different name than administrator or anything you've created before and give it administrator access.

Once done, close that screen and type exit to exit the command prompt so setup can continue, just input your license number again and off you go. It'll automatically log you in since you're still in a workgroup mode. Once logged in, click on start, and right click on My Computer, then manage, go to Users & Groups, then Users and then right click whatever account you want to re-enable. Remember that the new account you had created doesn't have a password, so either log out and log in as administrator and delete or disable the temporary account you previously created or whatever you decide to do - just don't disable all accounts


Pateicoties šim man sanāca atrisināt problēmu, bet rodas jautājums vai nav gadījumā kāds efektīvāks veids par šo, lai varētu risināt šāda veida problēmu? Š oreiz es domāju recovory console. Gadījumā neeksistē kaut kāda komanda ar kuras palīdzību es varētu izveidot jaunu lietotāju?

User avatar
sir_irius
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:448
Pievienojies:17:52 / 1. Jūl, 2008
Reputācija:0

Post no sir_irius » 21:49 / 22. Jūl, 2009

Cik man zināms, rekoverij sūds iet caur administratora akountu - ja esi to diseiblojis, tad vari iet uz poda. :)

Mad182
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:903
Pievienojies:15:16 / 14. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Latvija

Post no Mad182 » 21:51 / 22. Jūl, 2009

Kaut kad instalējot ubuntu sanāca gļuks, ka instalācijas laikā netika izveidots lietotājs, savukārt tā kā ubuntu ir līks linukss, ar root tā pat ielogoties nevar, būtībā sanāca sistēma bez lietotājiem. tad nu nācās pačakarēties lai tomēr ielogotos kā root un uztaisītu lietotāju :D

kuukums
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:41
Pievienojies:13:39 / 22. Mai, 2008
Reputācija:0
Atrodas:1. kojas

Post no kuukums » 21:58 / 22. Jūl, 2009

Manuprāt, vislabākā atbilde tava atrisinājuma beigās :D
whatever you decide to do - just don't disable all accounts
..., bet patīk!!

User avatar
Crow
E-žurnālists
Atbildes:5391
Pievienojies:14:22 / 10. Mai, 2009
Reputācija:0
Atrodas:Ir

Post no Crow » 22:05 / 22. Jūl, 2009

Nahren pupās jādiseiblo Administratora konts, būtībā Windowiskais root analogs? Nu tā sacīt, Mērfija likums - ja to var izdarīt un tas ir galīgi garām, tad atradīsies kāds, kurš to izdarīs :D

Ä€... nu jā, sākumā ir rakstīts, ka "aiz intereses" :D
Дебилы, бл*ть...

User avatar
izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:1730
Pievienojies:12:22 / 22. Dec, 2007
Reputācija:0

Post no izredzētais » 22:06 / 22. Jūl, 2009

hirens boot cd - password tools. var noņ emt paroles, diseblot vai atbloķēt jebkuru lietotāju :)

Pievienot atbildi

Return to “Off-topic”