Ķīnieši vairs nespēlēs «sliktās» spēles

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Ķīnieši vairs nespēlēs «sliktās» spēles

Post no samurajs » 29 Jūl 2009, 20:36

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_thegod ... 8953_1.jpg[/imgl]Ķīnas valdība spērusi kārtējo soli interneta cenzūras lauciņā. Ar mērķi "pasargāt jaunatni no antisociālas uzvedības un kaitīgas ietekmes" šai lielvalstī nu aizliegtas visas datorspēles, kurās tiek atspoguļota mafijas, gangsteru un ielu bandu dzīve: slepkavības, kautiņi, laupīšanas utml. Pēc likumdevēju izteikumiem, šādas spēles nopietni apdraud likumpaklausīgas sabiedrības veidošanu, par morālo stāju nemaz nerunājot.

Visiem interneta un spēļu provaideriem pavēlēts izvākt no savām lapām un bloķēt šādas spēles. Par nepaklausību draud "bargs" sods. Kompānija Oak Pacific Interactive, kuras pieder populāras spēļu vietnes mop.com un kaixin.com, jau paziņojusi, ka izvākusi vairākas tādas spēles, ieskaitot Godfather un All corners of the country.

Š is ir tikai pirmais solis Ķīnas valdības 5 gadu plānā iztīrīt internetu no kaitīgā satura. Spēļu bizness tur ir ārkārtīgi populārs: no 300 miljoniem datorlietotāju 2/3 spēlē online spēles.

Image

Avots
Image

Raivix
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 537
Pievienojies: 10 Jūn 2009, 14:34

Post no Raivix » 29 Jūl 2009, 20:45

He, he! :D Godīgie ķīnieši... :D

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 29 Jūl 2009, 20:47

"Bargs sods" mani pat nobaida. :(

Nabaga bērni, kā viņi tagad normāli uzaugs spēlējot "Mario"?! :D
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22

Post no izredzētais » 29 Jūl 2009, 21:10

traks var palikt..
šādos brīšos esmu priecīgs ka dzimu eiropā :) labāk jau būtu florida, miami, kalifornija, mississippi, jeb taml. silti ASV nostūrīši, bet visu jau nevar gribēt :D

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 29 Jūl 2009, 21:31

izredzētais wrote:traks var palikt..
šādos brīšos esmu priecīgs ka dzimu eiropā :) labāk jau būtu florida, miami, kalifornija, mississippi, jeb taml. silti ASV nostūrīši, bet visu jau nevar gribēt :D
+1
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

ehex
E-žurnālists
Atbildes: 421
Pievienojies: 06 Feb 2009, 21:25
Atrodas: Lauki

Post no ehex » 29 Jūl 2009, 22:06

Sūdu bedre tā Ķīna. Izrādās, ka Latvijā tomēr labāk. Jāsāk domāt jau kas būs nākošais, ko tur aizliegs.

Nejēga
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2
Pievienojies: 29 Jūl 2009, 22:23

Post no Nejēga » 29 Jūl 2009, 22:27

Es sāku domāt via kaitīgi ir tas ko mums atļauj vai tas ko viņēim aizliedz! Domājot par jauniešiem un par to, kāda paudze izaug pie šīm datorspēlēm un kā tas viņus ietekmē - ceru ka normāla!

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30
Atrodas: Rīga

Post no dzhonsons » 30 Jūl 2009, 00:46

daGrevis wrote:"Bargs sods" mani pat nobaida. :(

Nabaga bērni, kā viņi tagad normāli uzaugs spēlējot "Mario"?! :D
Nu zini.. Zinot Ķīnas valdību, tas bargais sods tik tiešām izklausās bargi.. Neklausīsi pavēlēm.. netīšām tevis vairs nebūs. Kā melnajā caurumā būsi iekritis.

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 30 Jūl 2009, 08:40

sjaads aizliegums ir nepieciesjams globaali.
kaut gan... jau par velu.
daunju paaudze jau ir uzziedeejusi.

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Atrodas: Sigulda

Post no ob1 » 30 Jūl 2009, 10:48

Piekrītu d_l

Gaujards
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 26
Pievienojies: 18 Jūl 2009, 01:23

Post no Gaujards » 30 Jūl 2009, 11:03

Es gan šaubos, vai pēdējo gadu laikā ir pieaudzis jauniešu skaits, kuri slimo ar Dauna sindromu.
Un, kā jau mēs visi to zinām, ar cenzūru PILNĪGI nekas nekad un nekur nav panākts. Tās 2/3 no 300 miljoniem ies un apēdīs visu ĶTR valdību.. :)
Gaužārd!

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 30 Jūl 2009, 11:11

Tās 2/3 no 300 miljoniem ies un apēdīs visu ĶTR valdību..
tā ir ķīna.. neko viņ i neizdarīs.

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1094
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 30 Jūl 2009, 11:55

Š is laikam ir viens no retajiem ķīniešu lēmumiem, kuru atbalstu par visiem 1000%. Det pareizi saka D_L - ir jau par vēlu - tagadējo degradējušos jaunatni vairs neizārstēs.

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 30 Jūl 2009, 11:57

Un man likās ka par dauni nekļūst, bet gan piedzimst... Sanāk ka embrijs spēlē GTA?! :D
Last edited by daGrevis on 30 Jūl 2009, 13:14, edited 1 time in total.

KaNeiet
Lietpratējs
Atbildes: 234
Pievienojies: 01 Nov 2007, 00:50
Atrodas: Talsi

Post no KaNeiet » 30 Jūl 2009, 12:44

Gaujards wrote:Un, kā jau mēs visi to zinām
Klasisks veids kā uzsākt kādu aplamu apgalvojumu..

e.j. - par katru cenu centies demonstrēt, ka patiešām jau ir par vēlu?

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 30 Jūl 2009, 12:44

Psc, no spēlēm negatīvi ietekmējas tikai jau paši par sevi garīgi slimie vai širmenieki cēlušies no sliktajām ģimenēm un tie, kas spēlē sev neatbilstoša vecuma spēles. Ja vecāki ļautu saviem bērniem tikai konkrētajam vecumam atbilstošās spēles, tādu problēmu nebūtu. Katrai spēlei vecuma reitings ir gan uz vāciņa, gan arī palaižot. Tā ka spēlēm šeit vaina nav absolūti nekāda - vaina ir tur, ka neievēro ierobežojumus!!!

Par piemēru - GTA 4, skaidri un gaiši pateikts ka spēle ir no 18 gadu vecuma
Image

Bet, viņu spēlē visi bērneļi pat par 10 gadiem jaunāki - skraida ar bazukām un motorzāģiem slepkavodami un spridzinādami visu kas kustas un nekustas, rezultāts skaidrs
- lūk ar ko ir jācīnās, ar vecākiem kas ļauj bērniem spēlēt to, kas nav viņiem paredzēts, jeb vienkārši vispār neinteresējas par savu bērnu.

Spēlētājs, kas spēlē savam vecumam atbilstošu spēli, no tās var kļūt sliktākajā gadījumā tikai atkarīgs, nevis sabiedrības drauds. Par slimajiem nerunāju, tiem jebkurā vecumā pie datora tikai paint un solitaire var dot.
Last edited by Evers on 30 Jūl 2009, 13:00, edited 6 times in total.

rihardsss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 294
Pievienojies: 22 Feb 2009, 23:51
Atrodas: Rīga

Post no rihardsss » 30 Jūl 2009, 14:13

Nedomāju, ka viss šajā lēmumā ir tik ideāli labs. Kārtējais robs izklaides industrijai, konkrētāk - spēļu izstrādātājiem. Lai gan no otras puses sanāk, ka vairāk naudas paliek daudzu vecāku maciņos, bet nu spēles PĒRK tie, kas to var atļauties, vai arī tie kas spēlē WoW...

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 30 Jūl 2009, 17:13

Piekrītu Evers rakstītajam.

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 30 Jūl 2009, 19:19

Ķīniešiem iekš Counter Strike tagad būs atļauts spēlēt tikai pie CT (Pret-teroristu komandā a.k.a mentiem) :D .

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 31 Jūl 2009, 01:04

Evers, tu gan i naivs :> neviena sapraatiiga dveesele 18 gados nespeelees to ziidainju marasmu grand huj auto. :> tas ir domaats prieksj mazgadiigajiem reperiem. prieks ka kjiina ir naakusi pie praata :>

turklaat taam speeleem NAV 18 gadu ierobezjojuma. tas ir tikai leets ieteikums, un ja taa nebuutu, tad taas paardotos blakus shnjabim, un pie to pirksjanas maloljetkaam prasiitu pasi.

daGrevis: mario arii ir vardarbiiba! maniaks iet pa "zonu" un riiko holokaustu seenju bandai. vai ta tas skaitaas pie margrietinju laistiisjanas? :>

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 31 Jūl 2009, 08:23

Nu tas ir ierobežojums ko rekomendē ievērot, nevis aizliegums (Par officiālu aizliegumu nebūtu slikti pataisīt). Zinu daudzas saprātīgas dvēseles, kas GTA (arī citas spēles protams) atzīst par spēlējamu pēc 20 un pat 30, vienkārši viņi to spēli spēlē pa nopietnam izejot sižeta līniju un ta spēli izmetot nevis kā bērni - plosoties pa pilsētu un ar smaidu līdz ausīm rīkojot masu slepkavības un postažu. :D nevajag spriest pēc savas gaumes, es pats savos 20 ar neesmu nekāds dižais GTA fans, reizi izspēlēt jau neatsakos, bet ir citi žanri, kas daudz labāk piesaista. :)
Last edited by Evers on 31 Jūl 2009, 11:07, edited 1 time in total.

Stormbird
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 381
Pievienojies: 11 Sep 2008, 09:34
Atrodas: Grobiņa

Post no Stormbird » 31 Jūl 2009, 10:40

Pats esmu atspeeleejies visaadas speeles bet neuzskatu ka tas veicinaatu vbardarbiibu. Ja cikveeks paspeeleejis shaadas speeles saak uzvesties liidziigi kaa speelee tad vienkaarshi ir probleemas ar galvu un tikpat labi arii kaada filma var veicinaat to ka uriins saiet galvaa...

Kaa tad ar taadu speeli kaa Silent Hill? Vai tad taa nav pashu kjiinieshu speele? Uzrazho un pashi nevar speeleet? :D

Mr. death, pats laikam ar cigareti zobos un juuties ahu**na pieaudzis ar domu ka speeles domaatas tikai beerniem...

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 31 Jūl 2009, 11:04

Bleedis wrote: Mr. death, pats laikam ar cigareti zobos un juuties ahu**na pieaudzis ar domu ka speeles domaatas tikai beerniem...
Pilnīgi pareizi :D

Stormbird
Reģistrēts lietotājs

Post no Stormbird » 31 Jūl 2009, 11:43

Agraak kad speeleeju Unreal tournament caur netu, 1x redzeeju speeleetaaju ar niku "Old man" joka peec pajautaaju cik tad vecs vinjsh ir un bija ap 80, nodomaaju ka tas gan ir forshi ka cilveeks paspeelee kaadu speeli nevis dienaam seezh pie loga kaa mums te LV... :D

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 31 Jūl 2009, 11:47

Woohooo, man ir 95, un es sēžu pie datora! Un tu vēl tādiem tici, Bleedi?

Stormbird
Reģistrēts lietotājs

Post no Stormbird » 31 Jūl 2009, 12:24

Tev nee :D

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 31 Jūl 2009, 12:58

Jaunzem, tie nav nekādi brīnumi, zinu vienu pāri 50 vecu, kas darbā spēlē MU. Un viena nopietna uzņēmuma IT nodaļas bosu, arī kautkur ap 50, un mēdz pa brīviem brīžiem darbā uzdzenāt Warcraft 3. Domāju ka attīstītāku valstu pensionāri ar neatsakās no kādas nopietnākas spēles par solitaire ar uzdzenā

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 31 Jūl 2009, 13:00

Nu jā - 50. Bet viņš minēja 80! Lielākā daļa līdz 80 vispār nenodzīvo, kur nu vēl spēles dzenā...

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 31 Jūl 2009, 13:04

Man ir pāri 40 un šad tad uzspēlēju Heroes, Warcraft, kādu ralliju padzenāju. Vienu brīdi pat aizrāvos ar WOW, bet tas prasa pārāk daudz laika.
Kādu laiku atpakaļ spēlēju šahu internetā ar vienu latvieti no ASV, viņam bija ap 70.

richX
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 299
Pievienojies: 15 Mai 2009, 18:05

Post no richX » 31 Jūl 2009, 13:06

Par tām atkarībām runājot... Nu pats biju vienu atkarību saķēris. 2 gadus diendienā spēlēju pasaules slaveno World of Warcraft. Nu to esmu laimīgi atmetis. Bet nu esmu sapratis, ka šādu spēļu spēlēšana var kļut ari sociāli ļoti kaitīga. kad sāku spēlēt, spēlēju paretam, bet tad aizvien vairāk un vairāk. Galu galā atjēdzos, ka par kārtējā ieroča neiegūšanu es biju gatvavs gandrīz vai raudāt. Tad es vienkārši kādu dienu šo spēli izdzēsu. Pirmās nēdēļas bija grūtas. Pirmās dienas pat bija kaut kas līdzīgs "lomkām", bet laiks gāja un uz WoW pat skatīties vairs negribu. Bet tad es sāku domāt, kādu nelaimi nes šādas spēles. Spēlējot biju iepazinies ar diezgan daudziem jauniem cilvēkiem. Piem bija tur tads puisis, skaitījās students, bet lielāko daļu dzīves pavadīja virtuālajā pasaulē, es to atstāju, bet viņš tur palika. Bija arī kāds vīrietis, kurš pat savā 40 gadu jubilejā visu dienu spēlēja šo spēli. Savulaik viņu forumā spēlētāji sāka ievietot savas reālās bildes. Tad sapratu ka šīs spēles spēlētāji pārsvarā bija studenti vai vidusskolēni, kuri nu jau ir iekavējuši mācības tikai tāpēc, ka visu cauru nakti ir sēdējuši kārtējo reizi virtuālajā pasaulē. Š is ir tikai viens no daudzajiem piemēriem, kā spēles var graut jauno cilvēku dzīves.

Tagad datoru izmantoju tikai lielākoties mācībām. Š ad tad, kad ir slikts garīgais vai esmu uz kaut ko dusmīgs, izspēlēju Unreal tournament vai Counter-strike partiju un izlieku dusmas uz virtuālajiem pretiniekiem. Tīk nodarboties ar smagatlētiku un akrobātiku, tapēc to parasti skolas laikā izmantoju kā veidu, kur izlikt iekrājušās dusmas.

Tā ka es tagad varu par 95% nu noteikti atbalstīt Ķīnas lēmumu cenzēt spēles. Jo tomēr tagad ir daudz kas cits darāms, nevis augu dienu graizīt datorspēles. Tagad taču pasaulē krīze un diez vai pārmērīga datorspēļu spēlēšana veicinās valsts ekonomikas atkopšanos. Nu tāds ir mans kopējais viedoklis, ja kaut kas nepatīk, varat droši iebilst, neapvainošos (bet mēģināšu atspēkot noteikti :) )

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 31 Jūl 2009, 13:39

Varu piemetināt, ka krīzes laikos datorspēles un filmas tomēr ir viena no lētākajiem ne-aktīvās atpūtas variantiem (protams tiem kas nokačā torrentos nevis pērk) . Tagad kautvai pie draugiem aizbraukt patusēt vai vēl kautkur, sit jūtami pa kabatu. Protams nevajag aizmirst arī par aktīvo atpūtu, piem basīti pamētāt nemaksā ar pilnīg neko. Vajag balansā - gan aktīvo atpūtu, gan passīvo

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 31 Jūl 2009, 13:51

Piekrītu everam, Tomēr nedrīkst aizmirst, ka atpūtas brīžos = vakarā pec smagas darbadienas vai kādā draugu bariņā, nevis augu dienu, pat laikā neizejot paelpot svaigu gaisu... Bet aktāvās un neaktīvās atpūtas balans tiešam or no svara...
Pie aktīvas atpūtas var pieskaitīt arī garākas pastaigas vakaros, turklāt tās praktiski neko neizmaksā.

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 31 Jūl 2009, 16:02

Bleedi, es nenoliegsju ka smeekjeeju, bet domaaju, ka prieksj saviem gadiem varu jau taa kaa jau justies pieaudzis. Protams attieciigi saliidzinot ar 80 gadiigu tantinju, esmu veel beeerns :> Man ir prieks komuniceejot ar taada vecuma cilveekiem to saprast, un nomaakt savu novecosjanaas sajuutu.

Speeliisju speeleesjanai lietderiigums iet miinusos. Tiek pateereets tikai laiks, un laiks ir daargs. Ja juus speelmanji - alus suuceeji, mlje kaut reizi apjeegtu to cik lietderiigi juus to laiku, ko izspeeleejat "pa sizjetiem" vareetu izmantot kur citur un taa arii dariitu, pasaule buutu daudz izgliitotaaka un sakaartotaaka. vnk ir cilveeki, kas prot paraziteet. Tas pats attiecaas arii uz **dritvai kociņ** kasiitaajiem, kas nozviln lielaako dienas dalju pie televizora. Ak esiet peec darba nogurusji? Saap kaajas, kruutis, mugura, pauti, lociitavas? Izguljaties un atpuusjoties izdariet ko tiesjaam noderiigu - kaut vai piekaartojat maaju, vai savu pagalmu, skjuuni, garaazju, e.t.c. ja negribas nekur ne braukt ne iet, ne ko citu dariit. Buus daudz lietderiigaak. Speeliisju speeleesjana nav atpuuta - taa ir totaala atpaliksjana laikaa. Pats to esmu agraak izbaudiijis un sapratis, ka taa ir, taapeec uz datora necensjos neko vispaar taadu tureet, lai nerastos pat mazaakaa veelme. TV arii paskatos stundu pirms guleetiesjanas :>

Savukaart tiem aamurgalvaam, kas domaa, ka datorspeelju speeleesjana ir leeta atpuuta - taa ir tikai iluuzija. Patiesiibaa juus tikai zaudeejat. Tad jau labaak snjaukt koku un eest magjiskaas seenes - buus veel labaakas iluuzijas un lielaaka veelme to atkaartot. Es zinu, kaapeec juus to saucat par atpuutu - taapeec ka ar speelju speeleesjanu var aizbeegt no visaam ikdienas probleemaam (t. sk. no kriizes) un uz laiku atsleegties. Ir patiikami, tacju esiet dzirdeejusji par Zazen? Jaa meditaacija! Vislabaakais veids kaa atsleegties, un pietiek tikai ar pusstundu. :> Jutiisieties arii daudz frisjaaki peec sjaada veida atiesjanas.

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 31 Jūl 2009, 16:15

Jaunzems wrote:Nu jā - 50. Bet viņš minēja 80! Lielākā daļa līdz 80 vispār nenodzīvo, kur nu vēl spēles dzenā...
Par grannystrike neesi dzirdējis? :D
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 31 Jūl 2009, 16:29

Mr.Death, esmu provējis meditāciju tās klasiskajā izpratnē, man nav tā rezultāta, ko varētu gaidīt... vērtīgāka priekš manis ir vienkārši pasēdēšana laukā vēlā vasaras vakarā ( klusums, tikai sienāži un putni, jo dzīvoju laukos) ar kādu kvasa, vai vismaz ūdens krūzi (der arī tēja, tikai tie vakari ir parasti diezgan silti, tā ka tēja nesniedz to baudījumu). Būtībā tā arī ir meditācija, jo meditācijas mērķis ir atslēgties no ikdienas rutīnas un mierīgi atslābināties. Būtība līdzīgu atpūtu daudziem sniedz arī datorspēļu spēlēšana. kā jau pats teici, cilvēks atslēdzas no ikdienas un iegrimst tādā kā sapņu pasaulē (domāts spēles sižetā). Tā būtība ir modernā meditācija. nu kas tomēr pamatā nav labāka par klasisko meditāciju.

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 31 Jūl 2009, 16:38

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UV8Wb7k8xrY[/youtube]

Nu moins :D
http://www.grannystrike.com/

Iespējams pasaulē visvecākā counter-strike komanda

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 31 Jūl 2009, 16:44

richx: Pat neiedomaajies nosaukt speeliisju speeleesjanu par meditaaciju. speeleejot speeles tu paarsleedzies no vienas pasaules uz otru.

Sjeit buus citaats no mana tulkojuma vienai aarzemju graamatai:
Š ajā pozā mēs pieredzam Karmu, vienkāršo realitāti, kas ir priekšā mums, tieši tāda, kāda tā ir, bez jebkādas grupēšanas pa domām, cerībām, nodomiem, godkāres, patikšanām un nepatikšanām.

Kaut arī vienkārša darbība - sēdēšanā Zadzenā, šķiet gandrīz par vienkāršu, lai būtu interesanti, tā ir ļoti svarīga, lai pamanītu, ka mūsu normālajās ikdienas dzīvēs, mēs vienmēr iztulkojam pasauli priekšā mums un reti kad esam vienkārši šai pasaulē, kāda tā ir. Tāpēc sēdēšana Zadzena pozā ir ceļš lai pieredzētu vienkāršu "eksistēšanu" pasaulē, nevis kā parasti - nodomiem-apkrautu attieksmi uz notiekošo, kas formējās tā kā liela daļa no mūsu ikdienas aktivitātēm.
varbuut nebuus tik ljoti preciizs (neesmu nekaads ahuunais tulks), bet doma skaidra. jaa taisniiba. arii ar teejas kruuzi aaraa uz lievenja var mediteet, bet tad jaaieveero tikai viens noteikums - nedomaat par NEKO. ja peec Zadzena, tu juuties, kaa peec laba miega pamodies un praats vairs nav nomaakts, tad tas ir progress.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 31 Jūl 2009, 16:59

-> richX
Meditācija nenozīmē pārslēgties. Meditācija nozīmē "atslēgties", t.i., nedomāt neko. Spēļu spēlēšanu nekādi nevar salīdzināt ar meditāciju.

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 31 Jūl 2009, 17:01

Ai vispār tas video ir FAKE - vienā brīdī vecmāmiņa spēlē veco Counter Strike 1.6, bet otrā jau spēlēts tiek jaunais Counter Strike Source - tā ka tas grannystrike ir viena feika padarīšana :D

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 31 Jūl 2009, 17:12

"sēžot uz lieveņa" es cenšos nedomāt neko, vai arī reizēm vnk pārdomāju dienā piedzīvoto un izdarīto. Rezultāts the same, jūtos atpūties, mundrāks un garā "tīrāks".
Ob1 - pamatā jums ar everu ir taisnība, un balstāties jūs uz pierādītiem faktiem. Bet šeit es stāstu pēc savas pieredzes. Kā jau iepriekš izteicos, spēles tagad izmantoju, lai vakaros notērētu pēdējās enerģijas paliekas, pamatā tā enerģija nava diez ko pozitīva... un pēc kādas stundiņas es jūtos līdzīgi kā pēc tādas pašas pasēdēšanas uz lieveņa. Tā tas notiek man, nu bet man viss parasti notiek savādāk kā citiem mirstīgajiem (arī gravitācija uz mani iedarbojas citadi, grūti pamatot kā, bet tā ir), tas pats arī te, es vnk stāstu kā man ir, tā teikt "iz dzīves" nu bet jūsu teiktajā arī ir tīra patiesība. Tā ka nu nezinu vairs ko iebilst. Katrs mēs esam unikums, un arī tās lietas mums katram notiek savādāk... Liels SoRRy par Off-topic...

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 31 Jūl 2009, 18:31

richX, kāds tur sorry, būtībā jau nepavisam nav offtopic. Tu jau arī paudi savu viedokli, darīji to sakarīgi, pamatojot, Mr.Death un ob1 arī tāpat. Tam jau domāts forums - diskutēt, un šajā tēmā izvērsās , manuprāt, diezgan zolīda un sakarīga diskusija ar kādu humoru pa starpu :)

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 31 Jūl 2009, 22:26

nu tēmai nudien jau nav nekādas vainas... off-topic tādēļ, ka raksta tēma bija par to, ka Ķīnā uzsāk datorspēļu cenzūru, bet es beigās jau runāju par meditāciju un veidu kā var atpūsties. Un tas nu ir samērā tālu no pamata tēmas. Forumā pret to nebūtu iebildumu, tomēr te ir ziņas nevis forums. Un Staļins savulaik izteicās ka rakstu rakstu komentāri tiks spēcīgāk cenzēti kā foruma, nu bet es nevēlos lai te sāktos masu "razborkas" un tiktu vairumā dzēsti komentāri. Pie tam vainīgs būtu es, jo pats aizsāku šo tēmu tā nopietnāk. Tieši tāpēc arī atvainojos par nelielu noteikumu pārkāpšanu.

Pa off-topic tēmai runājot, būtu nedaudz precīzāk jādefinē "atslēgšanās", jo pēc Ob1 teiktā tikpat labi, apreibinošo vielu lietošana arī ir meditācija, jo rezultāts ir diezgan līdzīgs. Cilvēks atslēdzas no apkārtējās pasaules un sasniedz labsajūtas kalngalu. Pēc labas dozas prāts nu nemaz nebūs nomākts. Nu bet tomēr tā nav meditācija... Kur ir atšķirība? Gan no fizioloģiskā, gan no garīgā viedokļa rezultāts būs ļoti līdzīgs.

Mans ieteikums off-topic rakstīt pelēkos toņos... Kods gaužām vienkārš #CCCCCC

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 31 Jūl 2009, 23:12

tavai zinaasjanai, sjeit veel nebuut nav saacies offtopiks - runa iet par speeleem, taatad atpuutu. kaa tu redzi visi sjeit esosjie posti ir saistiiti, neviens te par pankuuku cepsjanu nerunaa. atsleegties lietojot ripas var tikai fiziski. :> kaa jau teicu vislabaakais veids ir meditaacija, kas muusdienaas buutu daudziem jaapiekopj. itseviskji tiem, kam darbs ir ciesji saistiits ar smadzeneem. es piemeeram peec personiigaas pieredzes teiksju ir taa - norukaaju 10 stundas, uznaak nogurums, aizeju uz 30-40 min paseezju Zadzenaa (reizeem paarkaapju tos noteikumus un iesleedzu relakseejosjo muuziku), peec seansa, es varu norukaat veel vismaz 5 stundas ar svaigu nenogurusju praatu. taa luuk :>

izredzētais
Reģistrēts lietotājs

Post no izredzētais » 01 Aug 2009, 00:37

vajadzēja tev ieminēties par pankūkām ... tā .. jāizdomā ko varētu iekost

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 01 Aug 2009, 10:20

richX: te pagaidām nav nekāds offtopics - viss notiek kā tam jābūt; tiek apspriestas sliktās spēles un to ietekme.
Staļins iejauksies tikai tad, kad sāksies savstarpējie mīļvārdiņi - dauns, lohs, p***** utml. :D
Image

richX
Reģistrēts lietotājs

Post no richX » 01 Aug 2009, 14:11

izredzētais, es pie aizgāju un uzcepu tās pankūkas, vēl kkur uzmeklēju ledusskapī upeņu ievārījumu, un nu viss bija bumbās

Mr.death: nu nezinu... lietojot atseviškas apreibinošās vielas, atbrīvojes nu dien ne tikai ķermenis, bet arī gars... Ar gara atbrīvošanu, ja nemaldos, mēdz uzskatīt papildus endorfīna izdalīšanos smadzenēs, kura rezultātā cilvēks kļūst laimīgs un atbrīvots... Manuprāt vienīgā atšķirība starp tevis piekopto meditāciju un datorspēļu spēlēšanu vai kādu apreibinošo vielu lietošanuir tā, ka tava meditācija ir pieskaitāma pie aktīvās, jo savu ķermeni un prātu tu nomierini pats, bet spēles un apreibinošās vielas to izdara tavā vietā, tāpēc tā ir pieskaitāmas pie pasīvās meditācijas. Tāpat kā daudziem medikamentiem, arī spēlēm un šīm apreibinošajām vielām antideprisantiska(neesmu pārliecināts, vai šis vārds rakstās šādi) iedarbība, tāpēc tos izmato cilvēki, kuriem ir grūti koncentrēties un meditēt pašiem vai arī viņi ir garā par vāju, lai nodarbotos ar aktīvo meditāciju... Rezumē ir tāds, ka jebkuru, no šīm kaitīgajām nodarbēm varētu aizvietot vienkārša meditācija, bet lielākais vairums cilvēku ir par vājiem lai meditētu paši, bet to laimi sasniedz ar dažādām vielām, kas piebeidz smadzeņu šūnas. Kā pierādījums manis teiktajam ir tas, ka ne velti budisma piekritēji parasti ir labā garastāvokli un ir laimīgāki par citiem cilvēkiem. Un tas nu jau ir zinātniski pierādīts.

mhh, nu es nemāku savu domu izklāstīt īsi, nu nemāku to :D

feiks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 161
Pievienojies: 25 Mai 2009, 13:52

Post no feiks » 05 Aug 2009, 18:27

neņemot vērā meditācijas un omes šarlotānes...

Tas ir megadebīls fakts, ka Ķīna tā izdarīja, jo:
1. 200 000 000 datorlietotāju, kuri spēlē spēles. Atliek pieņemt, ka puse viņi arī pērk tb maksā nodokļus = 100 000 000 galviņas dod naudu valstij ( nedomāju, ka ne-vardarbīgām spēlēm, izņemot protams racing un simulātorus, būs diži liels noiets )
2. Augstākminētais skaitlis ies gar degunu arī izstrādātājiem, ja vien tie neieviesīs šādu pašu cenzūru savās "franšīzēs".
3. Nezinu, kā viņu sistēmā pastāv ar tiesu sistēmu, bet, piemēram, ūsijā pie kaut kā tāda sāktos mega tiesāšanās un bardaks.
4. ( bet ar nelielu pozitīvismu ) Teorētiski jāizveido jauna cilvēku grupa, kas arī spriedelētu par to vai spēle ir vardarbīga. Sķirot pa žanriem šķiet muļķīgi, jo var salīdzināt kaut vai NFS un Twisted Metal. Abas it kā ir "racing", tomēr otrā var pret pretiniekiem izmantot veselu ieroču arsenālu. Vismaz tur pāris tautiešiem rastos darba vieta
5. Liela daļa tautiešu nu būs noziedzinieki ar visām no tā izrietošajām sekām, jo diez vai prātīgi ievēros jauno likumu

mrrr
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 63
Pievienojies: 26 Aug 2009, 14:39

Post no mrrr » 26 Aug 2009, 14:52

hehe ķīnieši :))
Visi ātrie kredīti internetā!

E.J.
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 33
Pievienojies: 19 Aug 2009, 22:40

Post no E.J. » 26 Aug 2009, 16:30

msh wrote:
Jaunzems wrote:Nu jā - 50. Bet viņš minēja 80! Lielākā daļa līdz 80 vispār nenodzīvo, kur nu vēl spēles dzenā...
Par grannystrike neesi dzirdējis? :D
Tad jau labāk grandpa theft auto :D
Image

Nitro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 487
Pievienojies: 10 Mar 2007, 00:41

Post no Nitro » 27 Aug 2009, 08:41

Mr.Death wrote:Evers, tu gan i naivs :> neviena sapraatiiga dveesele 18 gados nespeelees to ziidainju marasmu grand huj auto. :>{..}
Stereotipi stereotipi...ir tik daudz sapraatiigu cilveeku kas speelee speeles peec 18(kaapeec vienmeer spriezh no malas? bet no malas tu nezinaasi kaa ir)..d_l arii nav taisniiba jo vinjsh naak no citas paaudzes kad nebija datorspeeles..Everam taisniiba - ja speeles speeleetu no sapraatiiga vecuma tad probleemas nebuutu..tas ir tas pats kas ar BMW stereotipu ka tas nekam neder un ar to brauc tikai urlas bet BMW ir sakariiga mashina un ar to brauc arii sakariigi cilveeki..
Par teemu noskataties sho..viela paardomaam..
http://www.wisevid.com/view_video.php?v ... ecqgg26262
p.s.spiediet yes lai noskatiitos
Not this **** again...
Sargājiet sevi paši tad arī Dievs jums nepalīdzēs.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”