Mans overclocking

Moderators: Vecākie lietotāji

IT
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 5
Pievienojies: 08 Jūn 2007, 17:23
Reputācija: 0

Mans overclocking

Post no IT » 08 Jūn 2007, 17:56

Cav,
Es te drusku paklokoju savu datoru.
Un ja man saakumaa bija 3,2 Ghz 2 kodolu procesors, tad tagad man ir 3,4 Ghz 4 kodolu procesors, riktiigi labi uzklokoju. Itkaa tas viss skaitlis 3,2 vai 3,4 apziimee gigahercus, bet tiem skaitliem, es lasiju internetaa, ka arii vini atseviski noziime kautko, jo kr4 tas pirmais trijnieks noziimee ka man var ielikt ddr3 ramus ieksaa datora, diemzel to skaitli man neizdodas palielinaat, tur jakloko diezgan ilgi un vajag tik zemu temperatuuru, cik vel nav atklaata, es taa lasiju internetaa. Otrais skaitlis (peec klokosanas 4) taatad cetrinieks apzime to, cik ir kodoli. No saakuma man bija 2 kodoli procesoram, a tagad ir 4, uzreiz var just ka aatraak dators strada. Piemeram agraak kad speleju vienu speli kautkaadas gonkas, tur takaa bija 2 masiinas saakumaa, a tagad ir cetras, mans draugs teica, ka procesoram tagad ir 4 kodoli, tapeec vins var vairaak izdomaat viskautko.
Es domaaju ka sodien varbuut vel paklokosu, ceru ka dabuuusu vel klat kadus 2 vai 3 kodolus. Mans draugs teica (ja tas pats ieprieksejais) vins teica ka vins man palidzes un tad mes uzklokosim ari ddr, lai rams strada kaa ddr4. protams tam vajadzees dzesi, draugs teica, ka mes datoru nonesiisim pagrabaa un pieliksim klat sabvuferi ar to caurumu pret procesoru un uzliksim muziku uz visskalaako lai tas sabvufers pus gaisu virsu procesoram, riktigi labi buus.
Es jums zinosu te par visu cik mes esam uzklokojusi.
Aa un vel man teica, ka var takaa samainiit voltaazu procesoram, teica, ka tur kautkaadi vadi jaliek, lai lielaaka elektriba vai kautkas taads, un jo lielaka jo labaaka, es domaju ka pieliksu procesoram klat no barosanas bloka to melno vadu kas naak, jo tur esot 64 volti, es ceru ka viss bus baigi labi un dabusim lai rams strada ddr4 un lai butu kadi 8 kodoli, tad man skiet ka man kompis pavilks gta san andreas.

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 08 Jūn 2007, 18:02

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Tādu clocku neesmu sen redzējis :D :D :D :D

Laikam tas tavs draugs, ja vispār tāda ir, no PC maz ko saprot. Nu neizdevās tev te kādu uz muļķi paķert. Vislabākais, kas man no šī visa patika, par tam mašīnām. Bija 2, tagad 4.

P.S. Vai tiešām tev patīk, ka par tevi ierēc?

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1779
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 08 Jūn 2007, 18:33

Tu zin vecīt vai nu tu esi atpalicis vai arī kā? Kas tad tā kloko kompi!? Es savējam paņēmu no elektrības skapja pa taisno trīs fāzes atvilku līdz sistēmblokam un uztaisīju procesoram atsevišķu barošanu, par dzesēšanu patstāvīgi korpusā beru ledu un leju aukstu ūdeni (man viņš organiskā stikla). Ja godīgi.. ar to papildus barošanu jau vien panācu ka manējam nevis ir 2 vai 4 kodoli - bet viņš tos ģenerē! jo ilgāk tur ieslēgtu jo vairāk kodolu. Par atmiņu nemaz nerunāsim.. arī tur viss tiek ģenerēts (ar katru sekundi pieaug pa 3 GB RAM) Tiesa jā.. strādā labi.. uz manējā pat carbons nekarās. :duno:

p.s. es neesmu d**** (es tikai izliekos) :D

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 08 Jūn 2007, 18:42

A es dzirdēju, ka varot vecu kompi dārzā iestādīt. Tas rudenī salaižot saknes, bet pavasarī izdzenot kātu, uz kura lapu vietā ir laptopi! Atliek novākt ražu! :rofl: :rofl: :rofl:

IT
Reģistrēts lietotājs

Post no IT » 08 Jūn 2007, 18:52

Ko es tādu pateicu? Vai arī mans draugs man kautko sameloja?

Es vinjam tikko pazvaniju un vins teica, ka viss ko ir teicis, nav neko melojis, vins pats savu procesoru 2,2 uzklokoja uz 2,8, iedomajieites veseli 8 kodoli, vinam iet doom3, es domaju varbut pirksu jaunu datoru, bet tad toc nemsu celeron 1,9, riktigi labs, uzreiz jau no veikala ar 8 kodoliem.
Vins saka ka taada kodolu genereesana, kaa saka edgars, tada nav iespejama, jo vindows atbalsta tikai maksimums 9 kodolus, un vins saka ka taadaa gadiijumaa ja tu savu datoru diezgan ilgi tureetu iesleegtu, tad tev vairs kodolu skauts vairak par 9 nepalielinaatos, bet vienkarsi pieskaititos kadi 2 vai 3 kodoli cietajam diskam lai atrak griezas, un viss, a pec tam dators var uzkaarties.
Un mans draugs saka ka arii ar ledu nevar atdzeseet, jo vins izkusiis un saliis ieksa kautkados tur rezistorus un diodes un tad var vini izspragt ara un tad var neiet daudzas programmas un speles.

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 08 Jūn 2007, 19:07

/me izlasot šito izkrita salātbļoda no rokām un uzgāzās uz tastatūras. :D:D:D

IT
Reģistrēts lietotājs

Post no IT » 08 Jūn 2007, 21:02

Luudzu pasaki par ko tu taa smejies?
Tu proti labaak klokot, tad pamaaci mani luudzu arii, jo es arii sev gribu tikpat jaudiigu datoru uzklokot kaa citiem.

Mees ar draugu chatojaam skaipaa un vins teica, ka ir no aarzemju forumiem uzzinaajis viskautko jaunu kaa var paaatrinaat datora darbosjhanos.
kr4 viens veids vinjs teica ka ir taa ka ieiet labajaa pogaa uz striipas blakus start un tad spiez uz task maneger un tad tur jaieiet pie procesiem un jaizsledz nevajadziigie. Es izsleedzu cetrus svchost.exe, jo vini bija man pa daudz bija 5, un izsleedzu es arii explorer.exe un tad man likaas ka pazuda ikonas no darbvirsmas un arii pazuda start, es nevareju ieiet speelees, bet ar alt un tab palidzibu iegaju skype chataaa pie drauga un jautaju kapec ta notika, vins teica ka starteejaas kautkads tur linux un tas ir daudz labaaks, bet tad man dators parstarteejaas un atkal strada man vindows. isteniba es pat isti nesapratu vai ar to linux bija atrak uz taam dazaam minutem jo speles jau nevareja ieiet, draugs teica, ka vins uzzinas ka no taa linuxa var spele ieiet, un tad es atkal izslegsu tos nevajadzigos procesus lai iezledzas linux un parbaudisu vai pa istam iet atrak.

aa un vel sodien man radija daudz reiz ka kautkas norton trial end nu kautkas taads, kr4 sapratu, ka man norton antivirusa failu ir inficeejusi datoru viirusi, es aizgaju uz desktopa un izdzesu to failu kur iet norton bet tapat raada, liekas ka nemaz nav izdzesies norton antivirus, jus nezinat kaa izdzest vinu vai ari kaa izdzest to viirusu labaak, jo vins ik pa bridim kautko raksta man.

tas itkaa viss. man draugs tagad lasa kautkados citos forumos kaa uztaisiit datoru aatraaku kur anglu valodaa rakstiits, ja kas jauns, es jums pateiksu kas jauns un kaa man dators iet.

preddetor
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 258
Pievienojies: 25 Mai 2007, 15:01

Post no preddetor » 08 Jūn 2007, 21:29

tas bija stulbaakais, ko jebkad biju dzirdeejis... :D ja darbinaasi pc bez cpu feena, tad naakotnee wari palikt bez pc! un kas par melnu wadu? ja tas is tas ko es domaaju, tad tu izcepsies... un kur tu winju spraudiisi? un sabi par dzeseetaaju?! ja nav kontakta ar radiaatoru tad ir psc! karo4e kaa jau teicu tas ir stulbaakais ko esmu dzirdeejis... pats overclocking process ir biistams cpu veseliibai... un kur tu to stulbumu par tiem kodoliem izkasi? procim ir wai nu wiens, wai nu divi by default... kodols ir dzelzis, kuru newar palielinaat, wai dupliceet! man liekas ka tew ir suudiigi ar walodaam un galvu! wispaar izklausaas reeciigi... :) war izreektiez!

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1613
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Reputācija: 1
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 08 Jūn 2007, 21:30

Esmu uz 5Ls gatavs derēt, šitas nāk 'IT' no boot.lv ....

AIDSkillz
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 183
Pievienojies: 27 Feb 2007, 22:00

Post no AIDSkillz » 08 Jūn 2007, 21:38

Roflercakes... :D :D :D :D :D
Noteikti DJTelemunDos maskejas...
Ja tu no Liepajas, pazvani man, pa 20Ls iemacisu.
What a man has to go through for a piece of ass in a modern age is highly ridiculous

preddetor
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 258
Pievienojies: 25 Mai 2007, 15:01

Post no preddetor » 08 Jūn 2007, 22:02

nu nezinu... palasot citus comentus war daudz iemaaciities:D! tu= idiots wai izliecies? nu nopietni- tavs draugs ir no chukchjas nomales? p.s. tik stulbs subjekts newar buut! ok. wisi war iereekt, bet warbuut cilweeks ir galiigi gariigi slims, bet juus par winju smejaties! newar taa! :D

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 09 Jūn 2007, 01:43

Tu zini IT.. es nedomāju ka Tu esi d****. Es vienkārši Tevi sāku respektēt dēļ Tavas tik ļoti labās humora izjūtas. :rofl:

Ogijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 32
Pievienojies: 29 Apr 2007, 08:17

Post no Ogijs » 09 Jūn 2007, 08:42

Dienas deva izsmieta :D :D :D :win: :win: :win: :win: :D :D :D
*nix powaah!

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 09 Jūn 2007, 09:03

Rēcam mēs ta rēcam, bet kur pamatskolniekam, piemēram, zināt, kas ir procesora kodols? Es pat apšaubu, ka visi no šā portāla "resnā gala" to precīzi zin (no fizikas/elektronikas viedokļa) :rofl:

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1613
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Reputācija: 1

Post no Loading » 09 Jūn 2007, 09:54

samuraj, beidz. doom3 ir aizvēsturiska spēle, tagad visi pamatskolnieki spēlē CS :)

osh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2007, 13:15
Atrodas: Belfast, NI

Post no osh » 09 Jūn 2007, 10:34

Nu, nez, es jau pēc kāda otrā teikuma sapratu, ka tas ir izdomāts fufelis un tālāk nelasīju. Varbūt tur tiešām tālāk ir kaut kas tik ļoti smieklīgs, ja jau jūs te visi tik šausmīgi uzjautrināti esat.
I Don’t Trust Anything That Bleeds for Five Days and Doesn’t Die

Gustins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 19 Mai 2007, 12:21
Atrodas: Leiston, Suffolk, UK

Post no Gustins » 09 Jūn 2007, 10:50

šito vajadzētu pārmest uz humora sadaļu :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

IT
Reģistrēts lietotājs

Post no IT » 09 Jūn 2007, 16:24

Nu bet luudzu beidziet mani izsmiet, aa jaa un paldies ka pateicaat par taadu adresi kaa boot.lv, tur forumaa cilveeki ir daudz atsauciiigaaji un izpaliidziigaaki.
Un ja kas man izdevaas ieguut ddr4.

osh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 222
Pievienojies: 05 Jūn 2007, 13:15
Atrodas: Belfast, NI

Post no osh » 09 Jūn 2007, 16:33

IT wrote:Un ja kas man izdevaas ieguut ddr4.
Kur ta tik švaki? DDR4 jau sen ir novecojis, varēji arī nepūlēties.
I Don’t Trust Anything That Bleeds for Five Days and Doesn’t Die

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 09 Jūn 2007, 18:35

... :D :D :D
Last edited by Mr.Death on 11 Jūn 2007, 09:51, edited 1 time in total.

awd
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 8
Pievienojies: 10 Mai 2007, 22:24

Post no awd » 10 Jūn 2007, 11:43

Mjaa par šito labi izsmējos. :rofl:
es ceru ka viss bus baigi labi un dabusim lai rams strada ddr4 un lai butu kadi 8 kodoli, tad man skiet ka man kompis pavilks gta san andreas.
Tak SanAndreas iet arī uz 1.8 Ghz procesora un 128 mb (labāk 256 mb) ram.

Tvinky
E-žurnālists
Atbildes: 454
Pievienojies: 17 Apr 2007, 13:11

Post no Tvinky » 10 Jūn 2007, 13:29

awd wrote:Mjaa par šito labi izsmējos. :rofl:
es ceru ka viss bus baigi labi un dabusim lai rams strada ddr4 un lai butu kadi 8 kodoli, tad man skiet ka man kompis pavilks gta san andreas.
Tak SanAndreas iet arī uz 1.8 Ghz procesora un 128 mb (labāk 256 mb) ram.
Man GTA:SA gāja uz AMD Athlon 1.3 256DDR-166mhz un 64 nVidia Gforce MX 100/200 - gandrīz pārgāju, apnika geimot...

IT
Reģistrēts lietotājs

Post no IT » 10 Jūn 2007, 14:36

A man vot neiet san andreas, tomeer pietruukst laikam paaris kodolu, jo kaa eju ieksaa san andreasaa raada ka jaaieliek dvd rom, taatad man procesors nepavelk dvd rom un tapec es uzklokosu lai vins pavelk visu un lai var spelet daudz speles.

varbut kads var palidzet ludzu, kr4, kaa var pielikt vairaak biosu, man bios pagaidaam ir 1, bet manam draugam laikam 14 bios, vinam stradaa kompis daudz atrak jo vinam 14 bios, kaa uzstadiit vairaak, es gribu bios vismaz 14.
aa un vel, kur var nopirkt termopastu, es lasiju, ka procesora adatinjas kas apaksaa un vel tie vadi kas ieksa datora janosmere ar to termopastu, lai atrak elektriba iet, kur tadu nopirkt?

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 10 Jūn 2007, 15:41

Iespraud krānu rozetē, un tev būs viss, kas vajadzīgs! :rofl:
Image

Tvinky
E-žurnālists
Atbildes: 454
Pievienojies: 17 Apr 2007, 13:11

Post no Tvinky » 10 Jūn 2007, 17:38

Ieskrienies ar ātrumu 30km/h и об СТЕНКУ! Bloķējat ūkli? (Tur jau tieša murgošana...)

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 10 Jūn 2007, 18:16

Mēs tagad atrodamies Foruma sadaļā "Humors". Varam rēkt tālāk :rofl:
Image

quizzical
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 610
Pievienojies: 28 Apr 2007, 21:47

Post no quizzical » 10 Jūn 2007, 18:19

nekādā gadījumā nevajag bloķēt! katru dienu pa kādam labam jokam. pirmo reiz kad lasīju domaju nomiršu :rofl:
Toreiz, kad braucu ar PB-70 34-tajā gadā, šitā te nebija, toreiz bija savādāk...

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 10 Jūn 2007, 20:49

hahaha :D:D:D:D:D:D termopasta... smērēt vadus :D:D:D:D 14 BIOSi :D:D:D:D Hahahahahaaaaa........

P.s. zāli pīpēt ir kaitīgi :D:D :duno:

AIDSkillz
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 183
Pievienojies: 27 Feb 2007, 22:00

Post no AIDSkillz » 11 Jūn 2007, 01:05

To ''IT'', tev tavs draugs PAMATIGI kompostre smadzenes.
Ka var kautkam tadam ticet... :rofl:
What a man has to go through for a piece of ass in a modern age is highly ridiculous

Pievienot atbildi

Return to “Humors un Joki ”