Netbūks mazajām dāmām - Asus Disney Netpal

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19
Reputācija: 0

Netbūks mazajām dāmām - Asus Disney Netpal

Post no Jaunzems » 11 Aug 2009, 20:09

[imgl]https://notepad.lv/userpix/909_disne ... x266_3.jpg[/imgl]Personīgi es nezinu, vai šī produkta mērķauditorijai interesē jaunās tehnoloģijas, bet tā nu ir sanācis, ka jaunais Asus Disney Netpal netbuks ir jau pieejams pasūtīšanai. Protams, bērnam labāks būtu netbuks, nevis laptops, jo tas ir mazāks, lētāks, un to var paņemt līdzi uz skolu. Domāju, ka bērniem, un, jo īpaši vecākiem, šis mazais datoriņš ļoti patiks, jo tam ir bērnišķīgi skaists dizains ar mīļākās animāciju studijas logo, bet tomēr tam ir salīdzinoši maza cena - 350 dolāri.
Š is dators ir tikai meitenēm? Nē! Zināms, ka zēniem ir aizspriedumi pret rozā krāsu, tādēļ tika izveidota arī Magic Blue krāsu shēma. Protams, dators pieejams arī jau minētajā Princess Pink dizainā. Datoram jau ir instalēts Windows XP, un apnicīgās Luna tēmas vietā ir uzstādīts atraktīvs dizains, kurš saskan ar netbuka dizainu.
Ražotājs netbuku iesaka bērniem no 6 līdz 12 gadiem. Asus Disney Netpal jau pieejams veikalā Toys'R'Us par 350$, bet datoru vai iepriekšpasūtīt arī Amazon.
Specifikācijas
Procesors - Inter Atom N270 (1.6GHz)
RAM - 1GB (SODIMM)
Cietnis - 160GB, 5400RPM, SATA
Baterijas darbības ilgums - 5h
Ekrāna izmērs, veids - 8.9", LCD
Image

LētaisDžonijs

Post no LētaisDžonijs » 12 Aug 2009, 17:38

PĒĒĒ, riebīgi neglīts! Nepatīk tas Disney uzraksts, un tās svītras! Tāds var tikai Jaunzemam patikt!

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 12 Aug 2009, 18:21

...a kurš teica, ka man patīk? Jāraksta arī par lietām, kas nepatīk? :p
Nedod Dievs Džonijam mani ieraudzīt dzīvajā - viņš bez zobiem paliktu...
Last edited by Jaunzems on 12 Aug 2009, 18:37, edited 1 time in total.

LētaisDžonijs

Post no LētaisDžonijs » 12 Aug 2009, 18:26

Ir jāraksta, par to kas nepatīk arī, tam piekrītu. Un taisnība arī tajā ka tu paliktu bez zobiem, ja satiktos dzīvajā.

Pa tēmu:

Parasts netbūks ar stulbu krāsu un izkropļotu windu.

shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 01:27

Post no shadowmen » 12 Aug 2009, 19:31

skatos jums nju gan abiem jautri...dzonij cik tev 8 gadi?tu tachu nevaretu pat mazakajam bralitim iesist...(lai gan nepazistu jaunzemu,bet domaju,ka savi 18 gadi jau bus dzekam)
Whiskey for my men, beer for my horses!

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 12 Aug 2009, 20:28

ai vispār man ar tas džonijs ir piegriezies, kopš viņš te plosās, notepadā čum no musarainiem postiem un topikiem (saprotu ka pats ar varbūt kādam dažreiz mēdzu besīt, itsevišķi d_l :) )

Pievienot atbildi

Return to “Dāmu paradīze”