Viss par Lattelecom Digitālo Virszemes TV

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona
Viss par Lattelecom Digitālo Virszemes TV

Post no samurajs » 18:13 / 13. Aug, 2009

Š ampanietis ir izdzerts, Lattelecom Virszemes Digitālā TV atklāta, un mums atliek vien saviem lasītājiem pastāstīt nianses. Raksts tapis sadarbībā ar Lattelecom.
Lattelecom ir ieviesis Virszemes Televīziju un līdz ar to Latvija ir uzsākusi pāreju no analogās apraides uz ciparu TV. Saskaņā ar Eiropas Savienības likumdošanu, Latvijai pilnībā no analogās uz ciparu TV apraidi jāpāriet līdz 2012. gadam.

„Latvijas, tāpat kā visas Eiropas un pasaules pāriešana no analogās uz ciparu apraides formātu ir dabiska un neizbēgama. Līdzīgi kā melnbalto TV savulaik nomainīja krāsainā televīzija, analogo TV signālu šodien nomaina Virszemes televīzija. Man ir liels gandarījums, ka Lattelecom komanda ļoti īsā termiņā ir veiksmīgi realizējusi šī projekta pirmo posmu un patlaban 70 kilometru radiusā ap Rīgu skatītājiem jau ir pieejama Lattelecom Virszemes TV,“ gandarījumu pauž Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.


<a href="http://www.lattelecom.lv/pakalpojumi/6230/30357953.html" target="_top"><img src="http://affiliate.lattelecom.lv/affiliat ... 0_LV-2.jpg" alt="Virszemes TV" title="Virszemes TV" width="584" height="180"></a><img src="http://affiliate.lattelecom.lv/affiliat ... d=30357953" width="1" height="1" alt="">


Lattelecom, kā solīts, jau jūlija vidū uzsāka Lattelecom Virszemes TV pakalpojuma pilotprojektu komerciālā režīmā. Lai nodrošinātu augstas kvalitātes pakalpojumu, Lattelecom eksperti kopā ar pāris tūkstošiem pirmo klientu jau vairākas nedēļas komercpilota režīmā testē Virszemes TV kvalitāti, pievēršot pastiprinātu uzmanību piegādes procesam, tehniskajam servisam un apkalpošanai. Š obrīd pakalpojums ir pieejams Rīgā un 70 km rādiusā ap Rīgu, iekļaujot arī Tukumu, Bausku, Saulkrastus, Dobeli.

„Protams, katras pārmaiņas izraisa zināmu uztraukumu, taču es gribētu iedrošināt iedzīvotājus - viņiem nekas netiek atņemts. Vienkārši tiek piedāvātas papildus iespējas. Es īpaši gribu runāt par šī procesa galvenajiem ieguvumiem - jaunu kvalitāti un iespēju saņemt daudz lielāku TV kanālu klāstu, turklāt par ļoti draudzīgām cenām, un tas ir ārkārtīgi svarīgi laikā, kad dažādu izmaksu sabalansēšana iedzīvotājiem ir tik būtiska,” uzsver J.Gulbis.

„Jaunākās tehnoloģijas visos laikos ir bijis sabiedrības un ekonomikas virzītājspēks. Š odien Latvija ir spērusi vienu lielu soli uz priekšu, un tas ir kvalitatīvs lēciens visai Latvijas sabiedrībai. Esmu gandarīts, ka Lattelecom sadarbībā ar Latvijas valsts radio un televīzijas centru ir ieviesuši Virszemes televīziju,” šodien savā ievadrunā preses konferencē sacīja Satiksmes ministrs Kaspars Gerhards.

1. attēls - šādi satīklota Lattelecom Virszemes TV:

Image

Š obrīd Lattelecom Virszemes TV Rīgas reģionā piedāvā skatīties visus piecus bezmaksas kanālus ciparu kvalitātē – LTV 1, LTV7, LNT ,TV5 un TV3.

Lai uztvertu Virszemes TV signālu, ir nepieciešama vien stacionāra antena un MPEG4 ciparu TV uztvērējs. Modernākiem televizoriem šis uztvērējs jau ir iebūvēts. Virszemes TV uztvērējs maksās 39 Ls. Virszemes TV uztveršanai nepieciešamās iekārtas varēs iegādāties visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos, kā arī ērti pasūtīt internetā.

2. attēlā parādītas digitālās TV uztveršanai nepieciešamās ierīces:

Image

Papildus bezmaksas kanāliem, ar istabas vai jumta antenu un ciparu TV uztvērēju ir iespējams uztvert un skatīties vēl arī virkni citu, maksas kanālu. Š im nolūkam ir nepieciešama vēl arī viedkarte. Lattelecom jau šobrīd Rīgas reģiona iedzīvotājiem papildus bezmaksas kanāliem piedāvā Ekonomisko paku, kurā iekļauti vēl 11 kanāli (3,5 Ls mēnesī) un pamata paku, kurā kopumā ir 30 kanāli (6,9 Ls mēnesī). Jau no nākamās nedēļas Lattelecom piedāvās klientiem uztvērējus arī īrēt – ja abonēšanas līgums tiek slēgts uz 24 mēnešiem un klients papildus abonē Ekonomisko vai Pamata paku, ikmēneša maksājums par uztvērēju būs tikai 1,99 Ls.

Līdz ar Virszemes TV ieviešanu tiem simtiem tūkstošiem iedzīvotāju, kas šobrīd televīziju skatās ar jumta vai istabas antenām analogajā formātā līdztekus jau esošajiem bezmaksas nacionālajiem kanāliem nu būs iespēja ievērojami lētāk skatīties arī daudzus ārzemju kanālus, kas līdz šim bija pieejami tikai ar kabeļu vai satelītantenu palīdzību, piemēram, Discovery, Animal Planet, National Geographic, Eurosport, BBCPrime, Fox Crime, u.c.

3. attēls - Ko mums rādīs?

Image
Image
Image

„Š is ir sarežģītākais un nozīmīgākais projekts ne vien Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) attīstībā, bet arī ārkārtīgi nozīmīgs visas valsts mērogā. Ciparu TV ieviešana ietekmēs visas sabiedrības dzīvi, krietni paplašinās informācijas vidi, un, kā jau pierādījusi Eiropas pieredze, mainīs sabiedrības dzīvi un ieradumus. Turklāt pāriešana uz ciparu TV veicinās valsts ekonomisko attīstību, kas jo īpaši svarīgi pašreizējās tirgus lejupslīdes laikā," ir pārliecināts LVRTC tehniskais direktors Māris Rutks.

Visi, kas vēlas iepazīties ar Virszemes TV piedāvājumu un pasūtīt antenas un uztvērējus, aicināti vispirms vērsties Lattelecom mājas lapā, www.lattelecom.lv (sadaļa Virszemes TV), kur pieteikumu var noformēt elektroniski. Antenas un uztvērēji nopērkami arī visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros – veikalos, kā arī zvanot uz Klientu apkalpošanas tālruni 177.

Lattelecom gan neieteic īpaši steigties ar pasūtīšanu un iekārtu iegādi. To klāsts būšot lielāks, un tās tiks sertificētas.

Nākamais Virszemes TV ieviešanas posms paredz, ka pārējā Latvijas teritorijā Virszemes TV apraide tiks uzsākt šī gada nogalē. Atgādinām, ka 2009. gada sākumā Latvijas Republikas Ministru kabinets apstiprināja Lattelecom par televīziju programmu zemes apraides ciparu formāta nodrošinātāju.

Kopš Latvijas Republikas Ministru kabinets apstiprināja Lattelecom par vienīgo televīzijas programmu zemes apraides ciparformātā nodrošinātāju Latvijas teritorijā, Lattelecom Virszemes TV projektā investējis apmēram 1,3 miljonus latu.

4. attēls - šobrīd digitālā TV uztverama tikai Rīgas apkārtnē, bet ļoti drīz būs visur:

Image

Latvija ir viena no pēdējām valstīm Eiropā, kas ievieš ciparu TV apraidi un turpmāko divu gadu laikā arī mūsu iedzīvotājiem, tāpat, kā to jau ir izdarījuši dāņi, vācieši, zviedri, itāļi un pārējo Eiropas Savienības valstu iedzīvotāji, pakāpeniski būs jāpārslēdzas no analogās uz ciparu apraidi.

<a href="http://www.lattelecom.lv/pakalpojumi/6230/fac5645f.html" target="_top">Virszemes TV Augstas kvalitātes TV sākot no 3.53Ls</a><img src="http://affiliate.lattelecom.lv/affiliat ... d=fac5645f" width="1" height="1" alt="">

Un noslēgumā - LETA video no šīsdienas prezentācijas:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jQbIrMFNC40[/youtube]
Image

User avatar
Tmkks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:368
Pievienojies:12:40 / 15. Jan, 2009
Reputācija:0

Post no Tmkks » 19:01 / 13. Aug, 2009

Kā tad būs ar TV6, ko esmu tik ļoti iemīļojis?

BaltkŠminieks vēl esmu.

User avatar
WerNeo
Lietpratējs
Atbildes:1805
Pievienojies:01:27 / 14. Aug, 2007
Reputācija:0

Post no WerNeo » 19:10 / 13. Aug, 2009

Kaut kā nesanāk viņiem vienoties ar TV3 pārraidīšanu pa "ne virszemes" digitālo televīziju. :) Un tas man nepatīk.

User avatar
shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:585
Pievienojies:01:27 / 6. Jūl, 2009
Reputācija:0

Post no shadowmen » 19:11 / 13. Aug, 2009

izskatas,ka nav jega pariet....loti draudzigas cenas(pedinjas)...ja tas ir draudzigs tad labak palikshu pie saviem 5 kanaliem..par kuriem jamaksa 60 santimi gada....kanali vispar galigi garam...no ekonomiskas pakas vispar nav jega...un pamatpaka ari ir debilaka neka pilsetas kabelis pa 2 ls menesi ar 15 kanaliem un daudz labakiem.....man sak rasties naids pret lattelecom...neprot vinji sitas lietas darit....
Whiskey for my men, beer for my horses!

User avatar
Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes:4340
Pievienojies:15:13 / 11. Feb, 2009
Reputācija:0

Post no Evers » 19:18 / 13. Aug, 2009

Visu cieņu Lattelecomam par šito štelli. Varēs tos pašus bezmaksas kanālus skatīties daudz labākā kvalitātē :)

shadownmen, tu izbāz degunu laukā no pilsētas un tad kritizē latelekomu :p

User avatar
Kefīrs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:533
Pievienojies:21:23 / 13. Apr, 2009
Reputācija:0

Post no Kefīrs » 21:09 / 13. Aug, 2009

Varētu jau paņemt, bet kur tad TV6?

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:2959
Pievienojies:22:01 / 23. Mar, 2009
Reputācija:0
Atrodas:Sigulda

Post no ob1 » 21:23 / 13. Aug, 2009

Hmm, būs jāskatās kas ir ar antenu. A kad sāks raidīt to free paketi?

User avatar
daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes:2343
Pievienojies:19:00 / 6. Feb, 2009
Reputācija:0
Atrodas:Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 21:25 / 13. Aug, 2009

TV6 nav, tas ir slikti, bet kopumā viss tagad skaidrs par to, kā tam visam vajadzētu notikt... Cerams ka šito nenolaidīsim pa burbuli... :P
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

https://twitter.com/#!/daGrevis
https://last.fm/user/daGrevis
https://ask.fm/daGrevis

https://dagrevis.lv/

User avatar
Kefīrs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:533
Pievienojies:21:23 / 13. Apr, 2009
Reputācija:0

Post no Kefīrs » 21:38 / 13. Aug, 2009

Bez TV6 nav aršana :D

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes:1892
Pievienojies:18:09 / 19. Mar, 2007
Reputācija:0

Post no drunk_lizard » 21:50 / 13. Aug, 2009

khmmm
taas pamata un ekonomiskaas pakas ir pilniiga huinja...
tur ir divi skataami kanaali - national geographic un discovery...
paareejais viss ir pilniiga lazja!
lai aiziet atslaukaas sjii projekta menedzjeris...

User avatar
WerNeo
Lietpratējs
Atbildes:1805
Pievienojies:01:27 / 14. Aug, 2007
Reputācija:0

Post no WerNeo » 22:03 / 13. Aug, 2009

TV6? Kas tas tāds ir, kad nerāda sportu? Tīņu TV?

User avatar
QueenZ
E-žurnālists
Atbildes:744
Pievienojies:19:47 / 10. Sep, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Rīga/Penkule

Post no QueenZ » 22:13 / 13. Aug, 2009

Galvenais ka ir Disney Channel :D
[imgl]https://www.max-tv.be/img/logo/977.jpg[/imgl]

https://www.977music.com/

User avatar
aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes:2601
Pievienojies:12:47 / 25. Apr, 2007
Reputācija:0
Atrodas:LV

Post no aoma » 23:03 / 13. Aug, 2009

Un kur tad paliek tās likumā noteiktās 5 bezmaksas programmas? Nedomāju, ka daudzi būs priecīgi par to lai varētu tās skatīties "labākā kvalitātē" uz veca tv, piespiedu kārtā pērkot dekoderi par 40Ls.
Starp citu reklāmā bija teikts, ka tie, kas pieteiksies lidz 31. jūlijam, saņems dekoderi par velti. Gribēju redzēt, pieteicos, un man laipni paskaidroja, ka redz, jūspusē to herņu sāksim uzstādīt ne ātrāk par novembri un jāmaksā būs tā vai tā.
viegls rokenrols pa radio

User avatar
rajah
Lietpratējs
Atbildes:730
Pievienojies:14:29 / 27. Apr, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Leišmale

Post no rajah » 00:18 / 14. Aug, 2009

jā kā parasti Rīgas dīkdieņi kā parasti visu dabū na haļavu.
Step By Step - ImageImage

Willis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:1218
Pievienojies:16:28 / 20. Okt, 2008
Reputācija:0

Post no Willis » 01:17 / 14. Aug, 2009

Tikai lai digitālo TV skatīties normālā kvalitātē vajag attiecīgu televizoru, vismaz ar LCD ekrānu, citādi būs izmesta nauda, skatoties digitālo TV pa TV kuram ir CRT ekrāns kvalitāte ir tāda paša, ja ne vēl sliktāka.

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 08:39 / 14. Aug, 2009

Willis, tev nav taisnība. Vispirms jau nevajag domāt, ka tev Rīga pēkšņi sāks raidīt Full HD 1920x1080 izšķirtspējā. Kāda tā bilde ir, tāda arī paliks.
Bet iegūstam uz pārraides kanāla kvalitāti - vairs nebūs visādas attēla nobīdes atstarošanās dēļ, graudaina bilde tālāk no torņa utml. Digitālajā TV vai nu ir ideāls attēls, vai tā nav vispār.
Objektīvi izvērtējot - varu teikt, kas tas ir to vērts.
Image

Maris77
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:249
Pievienojies:21:04 / 10. Dec, 2007
Reputācija:0

Post no Maris77 » 08:44 / 14. Aug, 2009

Var kāds ieteikt TV karti lai šo brīnumu var redzēt?

Man visvairāk uztrauc, ka nevar redzēt Viasat Baltic Sport, Tv6 jau ir tukšs kanāls, ka tur cilvēkam nav ko redzēt, vienīgais sporta pārraides.

User avatar
Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes:4340
Pievienojies:15:13 / 11. Feb, 2009
Reputācija:0

Post no Evers » 08:51 / 14. Aug, 2009

Tiem, kas te par TV6 uztraucās ka nava - tas tač nekad nav bijis bezmaksas kanāls!!!

User avatar
rajah
Lietpratējs
Atbildes:730
Pievienojies:14:29 / 27. Apr, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Leišmale

Post no rajah » 08:59 / 14. Aug, 2009

samurajs wrote:Bet iegūstam uz pārraides kanāla kvalitāti - vairs nebūs visādas attēla nobīdes atstarošanās dēļ, graudaina bilde tālāk no torņa utml. Digitālajā TV vai nu ir ideāls attēls, vai tā nav vispār.
vispār jau ir apnicis, ka katru vasaras beigu laiku vai rudenī gāžas iekšā zviedri ar savu varvalēšanu ka neko ar parasto antenu nevar redzēt.
Step By Step - ImageImage

User avatar
aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes:2601
Pievienojies:12:47 / 25. Apr, 2007
Reputācija:0
Atrodas:LV

Post no aoma » 09:35 / 14. Aug, 2009

rajah wrote:vispār jau ir apnicis, ka katru vasaras beigu laiku vai rudenī gāžas iekšā zviedri ar savu varvalēšanu ka neko ar parasto antenu nevar redzēt.
Bet vai nevar būt tā, ka nomāks arī digitālo signālu un bildes nebūs vispār? Tā laikam saucoties supravadīšana, signālam atstarojoties jonosfērā. Mums tad parasti ir pilns ar leišiem, kaimiņš skatās un priecājas, atceroties dzimteni :)
viegls rokenrols pa radio

LētaisDžonijs

Post no LētaisDžonijs » 10:24 / 14. Aug, 2009

Evers wrote:Tiem, kas te par TV6 uztraucās ka nava - tas tač nekad nav bijis bezmaksas kanāls!!!
Kā nav bijis bezmaksas? Ar ko tad Ventspils TV apvienojās, lai nerādītu tās tizlās ziņas nonstopā visu dienu??

User avatar
izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:1730
Pievienojies:12:22 / 22. Dec, 2007
Reputācija:0

Post no izredzētais » 11:12 / 14. Aug, 2009

tizlās ziņ as nonstopā visu dienu
cik stulbs var būt cilvēks?

User avatar
rajah
Lietpratējs
Atbildes:730
Pievienojies:14:29 / 27. Apr, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Leišmale

Post no rajah » 12:03 / 14. Aug, 2009

aoma wrote:Mums tad parasti ir pilns ar leišiem, kaimiņš skatās un priecājas, atceroties dzimteni :)
manā kaktā ir leišu TV invāzija - LNK (lietuvos nepriklausimo kanalas) rāda labāk par jebkuru latvijas programmu, pa radio M1 (em vienas) skan labāk par SWH un citiem latvijas rādžiem.
LētaisDžonijs wrote:tās tizlās ziņas nonstopā visu dienu??
tavā vecumā un kādu labu laiku pēc tam man ar nebija saprotams kāpēc fāteris ziņas skatās, ja ir kas interesantāks. pagāja laiks un sapratu ka tās tomēr ir interesantākas par pokemonu un nindzju bruņrupuču multenēm. :devil:
Last edited by rajah on 15:57 / 14. Aug, 2009, edited 3 times in total.
Step By Step - ImageImage

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes:14988
Pievienojies:15:04 / 6. Mar, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 12:29 / 14. Aug, 2009

off-topic: Rajah- visu cieņu leišu M1. Mūzika ar saturu. Kādreiz to vien tik klausījos... tagad diemžēl nevaru uztvert.
Image

User avatar
Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes:4340
Pievienojies:15:13 / 11. Feb, 2009
Reputācija:0

Post no Evers » 15:36 / 14. Aug, 2009

...
Last edited by Evers on 18:51 / 14. Aug, 2009, edited 1 time in total.

User avatar
Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:3935
Pievienojies:12:19 / 20. Apr, 2008
Reputācija:0

Post no Jaunzems » 15:39 / 14. Aug, 2009

Žēl gan, ka nav Viasat kanāli... NASN, History, Sport3, Tv6 :(

User avatar
rajah
Lietpratējs
Atbildes:730
Pievienojies:14:29 / 27. Apr, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Leišmale

Post no rajah » 15:58 / 14. Aug, 2009

samurajs wrote:off-topic: Rajah- visu cieņu leišu M1. Mūzika ar saturu. Kādreiz to vien tik klausījos... tagad diemžēl nevaru uztvert.
man nekas nav pret, vismaz agrākos laikos biežāk klausījos.
Step By Step - ImageImage

User avatar
aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes:2601
Pievienojies:12:47 / 25. Apr, 2007
Reputācija:0
Atrodas:LV

Post no aoma » 16:02 / 14. Aug, 2009

Laikam migrēšu uz Krieviju (TV ziņā) :) Š odien izpētīju SAT TV Free to Air frekvenču izmaiņas, ir vēl pietiekoši daudz ko skatīties, nemaksājot neko. Vēlāk jau laiks rādīs, ko darīt.
viegls rokenrols pa radio

User avatar
shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:585
Pievienojies:01:27 / 6. Jūl, 2009
Reputācija:0

Post no shadowmen » 19:29 / 15. Aug, 2009

Evers wrote:
shadownmen, tu izbāz degunu laukā no pilsētas un tad kritizē latelekomu :p
regulari sanak patuseties ari laukos,un latelekom nekad nav pieradijis, ka izcelas ar ko ipashu,laukos man ir latelecom nets..un tas ir vienkarshi drausmigs..ka lielaks vejs vai lietus ta neta vairs nav.....un japiekrit lizardam,ka abas pakas ir galigi garam...jo ja butu bezmaksas(pat ja butu),priekshs manis tur ari labi ja 2 varbut 3 kanali ko skatities....

User avatar
rajah
Lietpratējs
Atbildes:730
Pievienojies:14:29 / 27. Apr, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Leišmale

Post no rajah » 20:22 / 15. Aug, 2009

shadowmen wrote:laukos man ir latelecom nets..un tas ir vienkarshi drausmigs..ka lielaks vejs vai lietus ta neta vairs nav...
tāpēc jau ir 117 un pretenziju pieteikšanas iespējas.
Step By Step - ImageImage

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes:5080
Pievienojies:12:33 / 22. Feb, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepāja

Post no foxsk8 » 21:28 / 15. Aug, 2009

Lūk atbilde par tv6.lv

http://www.tv6.lv/

ÄŒitais vislabākais, ko esmu dzirdējis jel kad:

Nerakstiet mums, ka vēlaties mums izstrādāt mājas lapu, jo mēs pie tā jau strādājam. :D :D

Īstais webs šeit. http://www.6tv.lv/
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

User avatar
shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:585
Pievienojies:01:27 / 6. Jūl, 2009
Reputācija:0

Post no shadowmen » 15:13 / 16. Aug, 2009

Rajah rakstija: tāpēc jau ir 117 un pretenziju pieteikšanas iespējas.


Un Shadowmen atbildeja: parak daudz jau ir zvanits...un pat ja vinji pec katra zvana pekshi visu salabotu tas nepadara vinjus par labu servisu...par labu servisu nav jasudzas...bet ta ir mana personiga pieredze,gan jau kadam latelecom ir dikti miljs un viss ideali strada...

bet ir gruti nepiekrist,ka tas pakas ir ar samera nesakarigiem kanaliem,par parak lielu maksu(visu kopa sarekinot)

User avatar
iReinis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:139
Pievienojies:08:19 / 18. Aug, 2009
Reputācija:0

Post no iReinis » 13:38 / 18. Aug, 2009

Ceru, ka drīz ienāks. Man tas sūda Visat ir apnicis, takā dzīvoju laukos tad man jāskatās nožēlojamie 5 kanāli ar atbaidošu kvalitāti. Protams varētu jau ņemt visat šķīvi, bet lai es maksātu tiem Zviedru jefiņiem tādu summu par NEKO. Kopumā tas šķīvis un tv komplekts labi, ja maksātu 10ls mēnesī, vai pat mazāk, bet viņi no visiem nokāš 16LS, tas vienkārši nav normāli, bez tam tev obligāti ir jāskatās viss ko viņi liek, ar apšaubāmu kvalitāti, kopā viņi pa tiem 2.gadiem nopelna 384LS un par ko?! Vismaz, ka Lattelecom ienāks varēšu nopirkt jaunu LCD TV, papriecāties par kvalitāti un nopirkt varbūt vēl klāt kādu no brīvajiem satelītiem, jo vismaz man tad būs pieejami skaisti Latvijas kanāli. Ar laiku noteikti Lattelecom ieviesīs jaunas pakas, ar jauniem kanāliem utt. :)

User avatar
mrrr
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:63
Pievienojies:14:39 / 26. Aug, 2009
Reputācija:0

Post no mrrr » 14:22 / 4. Nov, 2009

tā vispār ir tv6 mājas lapa :D ?
Visi ātrie kredīti internetā!

ernests
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:9
Pievienojies:15:56 / 10. Apr, 2008
Reputācija:0

Post no ernests » 03:28 / 2. Jan, 2010

nesen pieslēdzu Virszemes TV ekonomisko paku - esmu ļoti apmierināts

User avatar
Snorx
Reģistrēts lietotājs
Atbildes:358
Pievienojies:22:25 / 24. Nov, 2008
Reputācija:0

Post no Snorx » 09:54 / 2. Jan, 2010

Tehnisks jautājums- kā ir ar vairākiem TV uz vienu dekoderi? Ir iespējams, jeb tāpat kā SAT- katram savs uztvērējs vajadzīgs? Kad par to prasīju 177, tad operatore teica, ka pati nezinot, bet tehniskiem darbiniekiem esot svētku brīvdienas :( Vairumam taču ir vairāk par vienu kasti mājās, tāpēc tas būtu baiss uzmetiens, ja katram savs dekoderis un abonentmaksa būtu jāmaksā par katru kasti...

User avatar
aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes:2601
Pievienojies:12:47 / 25. Apr, 2007
Reputācija:0
Atrodas:LV

Post no aoma » 11:22 / 2. Jan, 2010

Tas pats, kas ar SAT - katram teļļukam savs dekoders, ja vien negribi uz visiem TV vienu un to pašu skatīt. Š ie jau nav no muļķu mājām, lai ļautu par vienu abonēšanas maksu vairākas TV programmas reizē skatīties.
viegls rokenrols pa radio

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes:5080
Pievienojies:12:33 / 22. Feb, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepāja

Post no foxsk8 » 21:51 / 30. Jan, 2012

Arī beidzot pārgāju uz Lattelecom sniegtajiem pakalpojumiem. Pagaidām neko sliktu nevaru teikt. Virszemes televīzija strādā godam.

Izdevīgi sanāca arī paņemt un pasūtīt visu pasākumu internetā, beigu beigās sanāca kaut kur 5 mēneši bez maksas.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”