Spameri Notepadā: vienreiz pietiek!

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13
Reputācija: 0

Post no Mr.Death » 14 Aug 2009, 18:58

kas attiecas uz noteikumiem, sjeit jau sen ir laiks ieviest to sms bana nonjemsjanu. kaut vai tie pasji 35 sant. bans uzlikts - nonjemt var tikai taa. lai mazie balamutes maksaa par savaam izdariibaam, neveeriibaam u.t.t., tad vismaz paaries veelme sjeit postot bezjeedziigus topikus :>

samuraj, kaa saprastu vaardu "ljaunpraatiiga"? :D driizaak jau tiisja :>

LētaisDžonijs

Post no LētaisDžonijs » 14 Aug 2009, 19:16

Mr Death, nēpārkāp noteikumus!

4.2 Forumā rakstām tikai Latvijas Republikas valsts valodā.

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 14 Aug 2009, 19:21

Lētais: Š as banu dabosi. 4.3 punkts pret tevi

Plus, ko tu šeit dari, tev tak nav 13.

P.S. Neredzi, teksu, ka var lietot arī translītu.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 14 Aug 2009, 19:28

Muhhhh, siici, man iisteniibaa pajaat uz to vai sjeit ir jaaieveero translits, vai nav - buus aizliegts, dabuusju banu, vairaak sjeit nenaaksju (varbuut kad izdomaasju piekaapties un rakstiit gramatiski pareizaa valodaa). Tacju vienalga taa buutu lietotaaju diskriminaacija, jo ne visiem ir garumziimes :> zatknjis s*ka! :>

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 14 Aug 2009, 20:44

Ekselenti. Pat šo topic mazgadīgie klauni ir pamanījušies piefleimot pēc augstākās kategorijas.
Konkrēts ieteikums - mazgadīgo trijotni atslēgt no interneta līdz vismaz IQ=90 sasniegšanas.

arii manj patiik offtopic :>
tomeer primaarais tiesjaam ir jaunumi un konstruktiiva domu apmainja. patiik lasiit samuraja rakstus, jo, patiesiibaa, tas cilveeks domaa ko raksta.
savlaik veiksmiigi pielikvideeju beernudaarzu ieksj boot, tomeer toreizeejam ownerim nepatika iespeejamo klientu(!?) zaudeesjanas perspektiiva un muusu celji skjiiraas :>
datuve paarveertusies par savdabiigu "hakers&progers" klonu un veertiigu info no turienes izkjeseleet nav iespeejams...
cepuri nost edgaram, tomeer donkihota ciinja ir lemta neveiksmei fizikaalu nosaciijumu deelj...

sjobriideejais boot ir palicis bez sava cjapaeva (vai ostapa? :> ) un peld pa straumi, dazjiem sapraatiigiem adminpieejas lietotaajiem censjoties vismaz kautko izdariit lietas labaa... kaa sanaak/nesanaak, katrs var noveerteet. tomeer dazji konsekventi cilveeki tur nepieljauj idiotu invaaziju un prieks par to.

atlicis veel eoz, vismaz tur adminiem ir pietiekosji stingra nostaaja un visaadi jaunzemfoxsiksmopsjveidiigie lido nekaveejoties.

izveelaties nu celju....

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 14 Aug 2009, 20:57

LētaisDžonijs wrote:Mr Death, nēpārkāp noteikumus!

4.2 Forumā rakstām tikai Latvijas Republikas valsts valodā.
muahahahahaha
divos iisos teikumos divas kljuudas :>

par noteikumiem manaa interpretaacijaa....
4.1 - un? tagad visi viens otru peeksnji suutiis **dritvai kociņ** ar pm starpnieciibu? taatad tomeer portaalaa vienam otru apvainot ir oficiaali atljauts? :>
ko lai saka... ljoti liberali :>
4.2 - Jā, noskatoties uz jaunatnes vienreizējo stila izjūtu, loģisko domas izklāstu un neatkārtojamo teikumu uzbūvi, noteikti var pievērt acis uz slengu, ortogrāfiju un absolūtu interpunkcijas trūkumu. Priekā!
4.3 - kursj noteiks vai novirziisjanaas no temata ir ljaunpraatiiga?! :> es, piemeeram, tikai ceelaako juutu vadiits suutu autoru veikt lobotomiju... tas prieksj vinja pasja labaak :>

p.s. veel, attiecinot uz 4.2... es netaisos mainiit savu rakstiibas stilu... visi nu ir piecietusji, piecietiis arii noutpads :>

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 14 Aug 2009, 21:42

Mr.Death: paldies, ka ievēroji, piekoriģēju 4.3! Man mazliet citā kontekstā sākumā bija plānots, tāpēc... :D
Image

WerNeo
Lietpratējs
Atbildes: 1805
Pievienojies: 14 Aug 2007, 01:27

Post no WerNeo » 14 Aug 2009, 22:14

Gribēju jau ko bilst, bet palasīju.. un sapratu, ka pat te puikuļi paši spriež par to, kā viņi ir/nav labojušies u.t.t. Nu i nafig vēl te ko teikt?!

Vismaz te SID's varēja ņemt un nafig dzēst viņus.

Sid
Vecākais lietotājs
Atbildes: 979
Pievienojies: 14 Mar 2007, 21:20

Post no Sid » 14 Aug 2009, 23:05

WarNeo, LDŽ šobrīd ir nobanots, kā būs nelielākais iemesls banam - banošu arī visus pārējos.

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 14 Aug 2009, 23:54

Jaunzems wrote:...laikam nogādāt no viņa to vēstuli samurajam bija slikta doma...
[hr]
offtopik. brīdinājums - satur vīrusus
Ekselenti. Pat šo topic mazgadīgie klauni ir pamanījušies piefleimot pēc augstākās kategorijas.
Konkrēts ieteikums - mazgadīgo trijotni atslēgt no interneta līdz vismaz IQ=90 sasniegšanas.
Atvaino, nevēlos lielīties, bet tas nu būs jādara. Pieļauju, ka "tajā trijotnē" ietilpstu arī es. Nu ta' paklausies. Zinu, ka lielai daļai lietotāju tas liksies jancīgi, bet man ir mazāk kā 16... Psihologs (...or psihiatrs? :) aizmirsu...) manu intelektuālo koeficentu novērtēja kā augstu. Mācos Apdāvināto bērnu fakultatīvajā skolā. Bet apdāvināti viņi nav materiāli - tie ir bērni ar augstam prāta spējām/potenci(ālu). So? Arī daudzi lietotāji (arī ***) ir mani atzinuši par gudru priekš sava vecuma.
Nu tad lasi! Patiesi esmu priecīgs, ka nekļūdījos uzskatos par taviem gadiem, jo ne ar ko tu neesi gudrāks par tiem pārējiem diviem. Tikai ar to savādāks, ka gudrāks izlikies. :) Prieks, ka Tu neesi 17 gadus vecs dolbiks, bet gan savam vecumam atbilstošs zēns. :)

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 14 Aug 2009, 23:58

werneo... firefoxsitis, letaisdzonijs < virs vidējā (mans)
atvaino, to arī teicis ĪSTS psihologs, ne tie uz telefoniem pasūtāmie IQ testi...

offtopiku par šo tēmu beidzu

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 15 Aug 2009, 00:08

Jaunzems wrote:werneo... firefoxsitis, letaisdzonijs < virs vidējā (mans)
atvaino, to arī teicis ĪSTS psihologs, ne tie uz telefoniem pasūtāmie IQ testi...

offtopiku par šo tēmu beidzu
Amerikanizējas mūsu jaunā paaudze, amerikanizējas. Skarbi :( Es Off topiku nebeidzu, jo uzskatu, ka Tev te vajadzēja paklusēt. To tev tavs psihologs neteica?

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 15 Aug 2009, 00:19

Jaunzemam derētu kādas 3 dienas atpūsties.

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 15 Aug 2009, 00:24

Jaunzems wrote:Mācos Apdāvināto bērnu fakultatīvajā skolā. Bet apdāvināti viņi nav materiāli - tie ir bērni ar augstam prāta spējām/potenci(ālu). So? Arī daudzi lietotāji (arī ***) ir mani atzinuši par gudru priekš sava vecuma.
#$%^%(skull)(skull)T10neONE!!!##$@#$@ o.0 INDIGO B*JE!!! viss, tev ir konjec :>

linx
E-žurnālists
Atbildes: 624
Pievienojies: 27 Jūn 2008, 12:10
Atrodas: Latvija

Post no linx » 15 Aug 2009, 01:15

Jaunzems wrote:Atvaino, nevēlos lielīties, bet tas nu būs jādara. Pieļauju, ka "tajā trijotnē" ietilpstu arī es. Nu ta' paklausies. Zinu, ka lielai daļai lietotāju tas liksies jancīgi, bet man ir mazāk kā 16... Psihologs (...or psihiatrs? :) aizmirsu...) manu intelektuālo koeficentu novērtēja kā augstu. Mācos Apdāvināto bērnu fakultatīvajā skolā. Bet apdāvināti viņi nav materiāli - tie ir bērni ar augstam prāta spējām/potenci(ālu). So? Arī daudzi lietotāji (arī ***) ir mani atzinuši par gudru priekš sava vecuma.
Man ir pilnīgi vienalga, ko tev teica labais onkulis (tb psiholohs vai psihiatrs), bet ja reiz sevi uzskati par pieaugušu, tad kaut procentu no tā ieliec savos komentāros, jo tev patīk pabakstīt kādu, kas parasti izsauc kašķi vai offtopiku. Priekš sīrupa vecuma/līmeņa lietotājiem ir paredzētas counter strike klanu lapas, kurās viens otru sauc par s*du un katrs katru ir reizes trīs vienā vietā paņēmis, nevis portāls, kurā ilgu laiku tik tiešām zinoša tauta bija salasīta. Es nesaku, ka tā nav arī tagad, vienkārši pokemonu ieplūde portālā sāk atbaidīt zinošus cilvēkus, jo kāda jēga ko rakstīt, ja zelta trijotne paņems un dajebko par mēslu pārvērtīs. Lētais Džonijs - raksti ko tu gribi tagad, bet nedomā, ka no tā mainīsies viss iepriekš sastrādātais un galu galā necel krānu augstāk nekā tas ir iespējams. Neapskaužu notepada adminus, kuriem līdz ar izveidojušos situāciju tagad darba reizes trīs vairāk radās, bet nu tāpēc arī ir administrācija, kura iegrožo pokemonveidīgos, lai tie nepārvērstu portālu par mēslu bedri - prozit!

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 15 Aug 2009, 01:19

Izeja ir viena. Lētas jau sēž uz banu, jaunzemu ar, FF kopā paraut un dzīvojam tālāk.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 15 Aug 2009, 06:24

R.I.P.
Image

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 15 Aug 2009, 11:08

Jaunu noteikuma punktu izdomāju.

Ja kāds rakstu autors pārkāps noteikumus, pirmo reizi bans, pie atkārtotu noteikumu pārkāpšanas partaps par parastu lietotāju, visi statusi tiks noņemti nost. Mums nevajag, ka e-žurnālists uzvedās kā mazs bērns.

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 15 Aug 2009, 18:48

Š ādus noteikumus kaut kur lasīju, baigi iepatikās...
* Tev būs foruma noteikumus lasīt un ievērot.
* Tev būs savu dzimto valodu godā turēt.
* Tev nebūs citu lietotāju acis un smadzenes čakarēt ar nesalasāmiem tekstiem.
* Tev būs atcerēties, ka punkti, kas teikumu beigās liekami, ir mazi un melni, nevis lieli un dzelteni.
* Tev būs mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties.
* Tev būs ar Googlestanti un podziņu Meklēt iepazīties.
* Tev būs vispirms izlasīt visu, ko citi jau uzrakstījuši.
* Tev nebūs jautāt to, kas jau tikko pajautāts.
* Tev būs vārdus crack, hack, warez un torrent no savas leksikas izskaust.
* Tev būs zināt, ka šis nav nekāds iepazīšanās portāls cerību zaudējušajiem.
...bet ja nopietni tad vienkārši vajag iedot vēl kādam sakarīgam challim moderēšanas iespējas (nu kādiem 2-3 domāju), un vienkārši, ir kas spamveidīgs - brīdinājums, tas atkārtojas - bans, un viss. Pats vainīgs. Tās ir amnas domas.
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 15 Aug 2009, 18:50

daGrevis: Nu ja tu gribi pieteikties amatam, laipni lūgti. :)

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 16 Aug 2009, 17:54

Super teātris! :D Vajag popkornu! :)

+1 piekrītu samurajam visam ko šams izteica kā tofika autors! :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

calabria
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 33
Pievienojies: 17 Sep 2009, 13:11
Atrodas: Aizkraukle, Oxford

Post no calabria » 17 Sep 2009, 13:22

Sveiki, sveiki visiem.
1. Atvainojos ka rakstu bez garumzimem, atrodos uz doto bridi oksfordaa, musu uznemuma politika nepielauj mainit datora iestatijumus un instalet papildus programmas, lai gan seit esmu admins, tomer tam tiek sekots liidzi, jo shi iir apdrosinasanas kompanija.
2. jau labu laiku lasu notepad.lv rakstus diskusijas, bet tikai tagad izdomaju pieregistreties, varbut nedaudz nokaveju, bet velejos izteikt savas domas.

Es nesaprotu vienu lietu, jus visu laiku suudzaties ka firefoksitis un l_dz, vai kaaa vinu tur, boja jums dzivi un forumu. Kapeec vini vel ir te? dzeshat kontus un viss. Jaa sakuma man ar likas smiekligi un uzjautrinoshi shiis trijotnes komentrai, bet tagad tas jau kaitina. Gribetu zinat kas juus attur no vinu kontu dzeshanas? Ja tas jau sen butu izdarits, tad shi diskusija nemaz nebutu nepiecieshama+ pie lietotaju skaita 2000 izdzest 3 mazos ir tiirais sikums un neviens to pat nemaniis. Apdomajieties.

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 17 Sep 2009, 14:35

Paldies. :)

...bet tas jau ir darīts, vai vismaz uz to pusi... Iedomājies. Tiek izdzēsts konts, piemēram, EJ, kurš liedz viņam nomainīt IP un piereģistrēt kontu EJ+? Noteikumi liedz, jā, bet ar to nevar cīnīties... Nu vienīgais var uzsūtīt policiju īstajam EJ kā personībai, bet nezinu vai tā būtu labi darīt... :D EJ, tikai piemērs... :P
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs

Post no Jaunzems » 17 Sep 2009, 15:25

daGrevis wrote:Nu vienīgais var uzsūtīt policiju īstajam EJ kā personībai, bet nezinu vai tā būtu labi darīt... :D EJ, tikai piemērs... :P
nu nu
nelej
nevienu likumu neesmu pārkāpis, neko krimināli sodāmu neesmu izdarījis
piesit īsto mani? nu nu... esmu elvijs jaunzems, varat atrast āgenskalnā ...

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 17 Sep 2009, 15:31

Nevis piesist bet gan brīdināt no policijas par to, ka pārkāpj noteikumus stingrā mērā! Tā vispār var? :D Nu tu esi piekritis noteikumiem, tā kā laikam...
P.S. Neleju, bet nekas personīgs. :P

calabria
Reģistrēts lietotājs

Post no calabria » 17 Sep 2009, 15:34

daGrevis wrote:
Paldies. :)

...bet tas jau ir darīts, vai vismaz uz to pusi... Iedomājies. Tiek izdzēsts konts, piemēram, EJ, kurš liedz viņam nomainīt IP un piereģistrēt kontu EJ+? Noteikumi liedz, jā, bet ar to nevar cīnīties... Nu vienīgais var uzsūtīt policiju īstajam EJ kā personībai, bet nezinu vai tā būtu labi darīt... :D EJ, tikai piemērs... :P
OK.
Tad bans pec mac adreses?
To gan mazais dzonis ilgi cakarees :)
+ ja jau liekat banu, vai dzeesat kontu,kapec tad tas dzonis joprojam te figuree? Kapeec vinu vel neviens nav izdzeesis?

calabria
Reģistrēts lietotājs

Post no calabria » 17 Sep 2009, 15:38

Jaunzems wrote:
daGrevis wrote:Nu vienīgais var uzsūtīt policiju īstajam EJ kā personībai, bet nezinu vai tā būtu labi darīt... :D EJ, tikai piemērs... :P
nu nu
nelej
nevienu likumu neesmu pārkāpis, neko krimināli sodāmu neesmu izdarījis
piesit īsto mani? nu nu... esmu elvijs jaunzems, varat atrast āgenskalnā ...
" Jaa jaa vari atrast mani aagenskalnaa un tad redzeesim kurs no mums ir pacans un, atkal negribu lieliities, bet es macos speciala skolaa un man veel psihologs teica ka esmu iipashs savam vecumam un un un veel es vispaar esmu paarak gudrs savam vecumam u.t.t "

aarprats, ko tu te vispar vel dari? Tu esi parak gudrs un apdavinats prieks notepad.lv ludzu pamet sho "dieva aizmirsto" vietu.

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs

Post no Jaunzems » 17 Sep 2009, 15:42

calabria wrote:aarprats, ko tu te vispar vel dari? Tu esi parak gudrs un apdavinats prieks notepad.lv ludzu pamet sho "dieva aizmirsto" vietu.
Ar muļķi nestrīdies (personīgais goda kodekss)
slēgt topiku

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 17 Sep 2009, 15:56

Nekas nav jāslēdz! Atkal pārpkāpts noteikums. Apvainots calabria no Jaunzems puses. Jaunzems, man gan šķiet ka calabria ir gudrs cilvēks, bet ja jau tu saki ka nē, tad jau mums jāklausas pieaugušais, gudrais Jaunzems, vai ne? :D

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 17 Sep 2009, 16:23

Rozā niki noder, uzreiz var redzēt, kurus komentārus nav jēgas lasīt. :)

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1094
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 17 Sep 2009, 17:09

Vispār jau šiem "talantiem" piestāvētu īstā - INDIGO krāsa :D .
Uzreiz būtu skaidrs, ka darīšana ar topošo Nobela prēmijas laureātu :nuke: :devil: .

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Atrodas: Sigulda

Post no ob1 » 17 Sep 2009, 17:19

m-jani, kāpēc ir jāapvaino INDIGO?

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 17 Sep 2009, 17:37

Es arī nesaprotu...

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 17 Sep 2009, 17:59

Nu skatos, ka te jau kāds gribētu ar Hitlera metodēm - nošaut, izdzēst, uz gāzes kameru... :D

Bet mēs esam pozitīvi domājoši cilvēki, un ar spameriem cīnīsimies demokrātiskām metodēm. Būs pārkāpums - būs bans, un šie bana periodi aizvien garāki kā jau recidīvistiem.
Tā kā pāris frukti ir melojuši par savu vecumu - varam izdzēst viņu profilus bez brīdinājuma... bet lai jau elpo, varbūt kādreiz prātiņā pieņemsies?
Image

calabria
Reģistrēts lietotājs

Post no calabria » 17 Sep 2009, 18:07

samurajs wrote:Nu skatos, ka te jau kāds gribētu ar Hitlera metodēm - nošaut, izdzēst, uz gāzes kameru... :D
Nu bet taa tik vajag shajos laikos, savadak jau nesaprot, un vel nirgajas, pashi diskute par saviem soda meriem. Ta ir augstaka necienjas izradishana.
samurajs wrote:... bet lai jau elpo, varbūt kādreiz prātiņā pieņemsies?
Dzees ara un lai nak atpakal tad, kad pratinja pienemsies, apmeram pec gadiem 10 vai vairak :D
IT feels good

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1094
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 17 Sep 2009, 18:49

ob1 wrote:m-jani, kāpēc ir jāapvaino INDIGO?
Ja par krāsu - piekrītu :devil: . Ja par tagad populārajiem "indigo bērniem" - kaut vienu tādu kāds ir redzējis? Es te domāju īstu jauno ģēniju, nevis kā tagad - kā bērns vienkārši slinks, neaudzināts, nevaldāms - mīlošie vecāki jau uzskata, kā tā izpaužas "brīnummbērna" nespēja adaptēties standarta uzvedības/mācību normām :D. Nez kur šie paliek, kad pieaug līdz gadiem 25 - 30 ? Kaut kā nemana tos supertalantīgos izgudrotājus, zinātniekus u.t.t.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 17 Sep 2009, 18:54

Hmm, d_l kādu laiku atpakaļ mani sauca par indigo. Es īpaši nepretojos... kad bija gadi 25-30 ... tas bija tik sen... neatceros...

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 17 Sep 2009, 19:01

muahahahaha
kaujaa ndodas tikai vecji....

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 17 Sep 2009, 20:31

kaapeec klauna statuss? vareejaat takj uzlikt indigo taa vietaa! :>

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 17 Sep 2009, 21:34

"klauns" - apvainojums klauniem. "Indigo" - da kādi tur indigo? Mans piedāvājums - "nejēga". Tas patiesi visu saliks pa plauktiņiem.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 17 Sep 2009, 21:41

Atbalstu WerNeo. Bet varbūt tomēr labāk: "Nejēga-klauns" vai "Klauns-nejēga"?

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 17 Sep 2009, 21:48

Nejēga gan izklausās pēc apvainojuma un nepiestāv pozitīvi domājošiem cilvēkiem. Katrs kādā citā jomā ir nekas cits viens liels nejēga. Un ir jau arī sakarīgi posti tiem klauniem reizēm.

Manuprāt, Klauns ir vislabākais variants :)
Дебилы, бл*ть...

WerNeo
Lietpratējs

Post no WerNeo » 17 Sep 2009, 21:48

Vai arī: papildus trīs statusi - "Jaunzems", "LētaisJohnijs" un "FireFoxiitis"! "Augstākā" pakāpe būtu "Jaunzems", jo tas "mācās specskolā" un viņam ir savs psihologs. :)

Un šādi neviens netiks pazemots! :)

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 18 Sep 2009, 00:17

WerNeo + 1 par jaunzemu :> cilveeks nudien ar iipasjaam vajadziibaam - INDIGO, ka es jums saku, palasiet googlee par jamiem :> daudz jauna uzzinaasiet - [s]jaunaa paaudze muusu zelts[/s] :>:>:> (lai nosjauj mani tas kursj sjo izlasiija)

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22

Post no izredzētais » 18 Sep 2009, 02:14

ja jau demokrātija, tad demokrātiski nolemsim ko nahrenizēt. balsoju par apdāvināto un l_dž :D

calabria
Reģistrēts lietotājs

Post no calabria » 18 Sep 2009, 11:11

izredzētais wrote:ja jau demokrātija, tad demokrātiski nolemsim ko nahrenizēt. balsoju par apdāvināto un l_dž :D
:D es ari par abiem :D
Varam izveidot balsojumu :)
IT feels good

Sid
Vecākais lietotājs
Atbildes: 979
Pievienojies: 14 Mar 2007, 21:20

Post no Sid » 18 Sep 2009, 12:03

Kas tiks banots un kas nē, izlems admini. Un vispār, kā viņi pārāk sāk izlekt, tāpat atruajas banu, uztraukumam nav pamata :>

Genādijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 546
Pievienojies: 07 Mai 2008, 14:14
Atrodas: Limbaži

Post no Genādijs » 18 Sep 2009, 12:11

Saprotiet ka notepads diezvai ieņems nopietna IT portāla statusu. Minēšu vairākus iemeslus: 1. vidējais statistiskais letiņš ir stulbs pāķis ar tendenci apdirst visu kas ir apkārt. 2. Brīžiem raksti ir tik vāji, ka bērns spētu labāk uzrakstīt. ....
Vispār tādā gadienā jums jāpārdomā pamatīgi sava politika un vecuma cenzs te maz ko dos :) Ar to vienk, norausiet sev daļu apmeklētāju :)

PS. Par to apd.. es domāju 99% latvijas forumu. Nu ir tāda daba letiņiem, nožēlojami bet fakts :)
Šis ir teksts, kuru varat pievienot visām savām publikācijām. Šim tekstam ir 300 zīmju ierobežojums

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 18 Sep 2009, 12:59

Man labāk patīk "Nejēga" nevis "Klauns"...
Genādijs, spēj uzrakstīt labāk? Raksti!

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs

Post no Jaunzems » 18 Sep 2009, 14:26

|Kāpēc mainīt mani, ja var mainīt attieksmi, kā lasa manus komentārus? :)

Pievienot atbildi

Return to “Foruma Jaunumi un Lietošana”