simpleCart(js) mini interneta veikals

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes: 5080
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

simpleCart(js) mini interneta veikals

Post no foxsk8 » 16 Aug 2009, 00:58

[imgl]https://notepad.lv/userpix/2_j_javas ... cart_1.jpg[/imgl]simpleCart(js), ir ļoti vienkāršs, bet arī lielisks "iepirkumu groza" scripts, kuram iznākusi jaunākā versija simpleCart(js) 2.0
simpleCart(js) izmanto vienkāršu preču sarakstu, kuram klāt ir iespēja ielikt izvēlēto preci "iepirkuma grozā" ar nosaukumu, cenu, un papildus opcijām. Iepriekšējā versijā 1.2 nebija iespējams veikt cita veida norēķinus, izņemot Paypal, kā arī dažas problēmas ar groza valodas kodējumu. Jaunajā versijā ir iespējami jau divi veidi kā norēķināties par pasūtītām precēm:

1. Izmantojot Paypal
2. Izmantojot Google Checkout

simpleCart(js) galvenā būtība ir tāda, ka lietotājam nav jāizmanto datubāzes, līdz ar to kompaktu internetveikalu ar nelielu preču klāstu iespējams izveidot pāris minūšu laikā, kā arī šo preču iepirkuma grozu variet ērti integrēt jebkurā mājas lapā.

Papildinformācija:

simpleCart(js), sauksim par mini internetveikalu, var viegli un ērti adaptēt uz jebkura dizaina pamata, protams, vajadzīgas nelielas zināšanas web lapu veidošanā.

Papildus, ja vēlamies automatizētu produktu pievienošanu, varam izmantot dažādus kataloga open source (atvērtā koda) katalogu sistēmas, kur varam viegli un ērti pieslēgt mūsu groza sistēmu.

Izmantojot vienkāršiem produktiem, Jums pat nevajag izmantot php, kods sastāv no html un javascript, kā arī css faila.

Diemžēl Latvijā Paypal un citi līdzīgas maksājumu formas nav īpašā cieņā, tāpēc ir izveidots papildus add-on, spraudnis un pasūtījumu forma, caur kuru visa ievadītā informācija nonāk uz norādīto e-pastu. Pasūtījumu formā var norādīt piegādes cenu, piegādes vietu. Atkarībā no piegādes vietas var mainīties arī piegādes cena. Var izvēlēties starp klientiem: Fiziska vai Juridiska persona, norādīt piegādes adresi, kontaktinformāciju. Pēc pasūtījuma veikšanas viena kopija nosūtās klientam uz norādīto e-pastu, otra lapas administrācijai. Iespēja vēl izveidot sms notifikāciju par to, ka ienācis jauns pasūtījums.

Š āds kompakts risinājums maziem tirgotājiem ietaupītu gan laiku, gan naudu, kā arī sistēma ir ērta un vienkārša, nav nekā lieka. Ja salīdzinam ar citām open-source (atvērtā koda) platformām, tad šeit mums nav nedz lielu, nogurdinošu administrācijas paneļu, nav veikto pasūtījumu, klientu uzskaites, nav multidizainu atbalstu un citas lietas. simpleCart(js) tieši domāts cilvēkiem, kuriem nekādas ekstras nav vajadzīgas, tikai pārdot un apstrādāt pasūtījumu vieglā, saprotamā, un, galvenais - ērtā veidā.

P.S. Par add-on pasūtījumu formu lūgums interesentus sakontaktēties ar mani personīgi.

Image

Demo šeit: http://demo.simplecartjs.com/
Mājas lapa: http://www.simplecartjs.com/

Pieminēšu vēl savu iepriekšējo rakstu, kurā tika pētīti arī citi open-source (atvērtā koda) internetveikali un to iespējas.

Links: https://notepad.lv/viewtopic.php?t=2827

Jāpiemin gan viens mazliet nepatīkams fakts, ka jaunā versija vēl nav nostrādāta līdz galam. Tāpēc arī links uz veco versiju:

Links: http://www.failiem.lv/down.php?i=tqsksk ... leCart.zip
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 16 Aug 2009, 06:40

Nu jau šis projekts ir atiistiijies! :) Prieks par to! :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13
Reputācija: 0

Post no Evers » 16 Aug 2009, 12:13

Interesanti, iespējams kādreiz noderēs, tāds vienkārš un zolīds. Reiz bija nepieciešamība, bet tad par šo neko nezināju un neko labu neatradu. :)

User avatar
daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 16 Aug 2009, 12:45

Cik es esmu manījis, tad pēdējos laikos, tieši CMS, populāri ķļūst tie, kuri ir ļoti vienkārši, bez liekām fīchām, kā, piemēram, šis vai punBB... :)
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 16 Aug 2009, 14:14

Tieši tā, man arī patīk mazas sources, kuru varu pārlasīt, palabot, un ja vajag pieviedot kko klāt, bez bailēm ka aiz savas nesaprašanas kaut ko nobrucināšu! :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”