Vai Parabellum izkonkurēs Counter-Strike?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Vai Parabellum izkonkurēs Counter-Strike?

Post no samurajs » 22 Aug 2009, 00:40

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_game_2.jpg[/imgl]Counter-Strike, bez šaubām, pieder pie visiecienītākajām tīkla spēlēm. Lai atsvaidzinātu daudziem jau apnikušo izklaidi, vācu Studio Acony radījis jaunu šāda tipa spēli - Parabellum. Sižets vienkāršs, pāris vārdos izstāstāms: pēc stundas Š…ujorkā jānotiek grandiozai katastrofai, ko novērst var tikai Counter-Terror-Force vienība. Pēc kartēm ir jāatrod teroristu sindikāta midzeņi un tie jālikvidē.

Parabellum pamatā ir Unreal Engine 3.0 dzinis, un spēles bāzes versija būs bezmaksas, tāpat arī visi ieroči un ekipējums. Ja kāds gribēs paātrināti pārvietoties no 1. līdz 60. līmenim - tas gan būšot maksas pakalpojums.

Publiskā beta testēšana notiks jau septembrī.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pdPGXyEx0xo[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qRag8ufcTBE[/youtube]

Info
Image

karnaiss
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 175
Pievienojies: 21 Mar 2008, 00:57
Atrodas: a vot

Post no karnaiss » 22 Aug 2009, 00:57

Ceru, ka sis aizstas Counter-Strike :)
esmu tikai cilveks

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 22 Aug 2009, 02:03

Protams , ka neizkonkurēs . CS galvenā pievilcība ir tāda , ka to var gandrīz uz jebkura kalkulatora palaist + vēl vienkāršā fizika . Par daudziem projektiem ir teikts CS killer utt , bet čuš vien sanāk .

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2600
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 22 Aug 2009, 02:09

Savulaik Diablo dauzīju uz nebēdu, ari šodien neatteiktos kādu stundiņu veltīt labai RPG spēlītei, bet šūteri mani kaut kā atbaidījuši pašā pamatā.
viegls rokenrols pa radio

Gakh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 145
Pievienojies: 24 Apr 2007, 18:47
Atrodas: Area-51

Post no Gakh » 22 Aug 2009, 02:31

lol, trailerim beigās "Coming 2007"
Viņu tač ar Counter-Strike salīdzināt nemaz nevar, salīdzināt pēc tā ka Tur ir CT un T, kuriem jāizpilda kāda misija, vnk nav jēgas, jo šitādas spēles ir kaudzēm :/ Un Counter-Strike pats par sevi vienmēr būs, jo tas ir FPS pirmsākums... Un otrais video bišķ atgādina L4D2 Trailer

Kefīrs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 533
Pievienojies: 13 Apr 2009, 21:23

Post no Kefīrs » 22 Aug 2009, 10:06

Nepārsitīs, tāpat visi p0k3m00ni spēlēs CS. Viņi nav tik gudri lai izdomātu spēlēt kaut ko citu.
Es labāk palieku pie TF2...

rajah
Lietpratējs
Atbildes: 730
Pievienojies: 27 Apr 2007, 14:29
Atrodas: Leišmale

Post no rajah » 22 Aug 2009, 10:15

Si vis pacem, para bellum - gribi mieru, gatavojies karam
Step By Step - ImageImage

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 22 Aug 2009, 11:34

Š itādi neveiksmīgi FPS ir pa pilnam, Combat Arms, šitais, un vēl un vēl. Pilni ar čīteriem, bugiem un citām nebūšanām, jo spēles ir uz ātru roku veidoti krapi priekš tiem atkarīgajiem, kas iekš sakarīgiem FPS (Counter Strike, Battlefield 2, Call Of Duty) jau ir pārsēdējuši jēgu vai arī tos neprot spēlēt.

Š obrīd lielākais CS konkurents manuprāt ir Call Of Duty 4 Modern Warfare , ko teju nomainīs Modern Warfare 2. Battlefield 2, lai gan vecs, bet ar tiek vēl augstā cieņā turēts, itsevišķi tagad, kad ir izveidots papildinājums Project Reality (Vistuvākais reālai karadarbībai kādu līdz šim esmu redzējis) . Bet savā ziņā neviens no šiem nav nekāds CS konkurents, šīs spēles dalās, nevar gluži vienā maisā likt. Counterstrike popularitāte slēpjas spēles vienkāršībā, glīta grafika (Source) , vienkārša, bet laba fizika, vienkārš gameplay. Kā vienā latviešu videospēļu apskatā bija teikts - "VALVE sliktas spēles taisīt vienkārši neprot!"
Last edited by Evers on 22 Aug 2009, 12:01, edited 1 time in total.

Scandal
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 157
Pievienojies: 27 Jūl 2009, 21:10
Atrodas: Istabas piektais stūris!

Post no Scandal » 22 Aug 2009, 11:50

Š is tālu netiks, jo ir par brīvu, pietam ar leveļiem! Cilvēkiem tomēr labāk patīk zagt, un pietam spēle pati parūpējās, lai jaunajiem spēlētājiem nebūtu interesanti spēlēt lvl atšķirības dēļ! CSS tomēr ir vienkāršs, bet pārdomāts :p

shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 01:27

Post no shadowmen » 22 Aug 2009, 12:04

tas pats cs vien ir tik krutaki efekti.....asinis vairak skist un pa kadam normalakam spradzienam....
Whiskey for my men, beer for my horses!

DjLaCarte
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3
Pievienojies: 22 Aug 2009, 12:01
Atrodas: Tundra

Post no DjLaCarte » 22 Aug 2009, 12:12

Evers wrote:Š itādi neveiksmīgi FPS ir pa pilnam, Combat Arms, šitais, un vēl un vēl. Pilni ar čīteriem, bugiem un citām nebūšanām, jo spēles ir uz ātru roku veidoti krapi priekš tiem atkarīgajiem, kas iekš sakarīgiem FPS (Counter Strike, Battlefield 2, Call Of Duty) jau ir pārsēdējuši jēgu vai arī tos neprot spēlēt.
Kāpēc Combat Arms būtu neveiksmīgs? Ja viņš būtu neveiksmīgs projekts, tad serveri nebūtu pilni un arī Nexon'am piķis nenāktu kā spaļi no Black Market. CA no LV spēlē tikpat vai vairāk kā COD un BF2, tāpēc neredzu pat kas tur neveiksmīgs. Pluss par čīteriem runājot iekš tā paša CA - vai nu Tu šaut nemāki vai kas, bet čīteri tur tiek izsvēpēti ātrāk par ātru.

Un par tiem atkarīgajiem vispār esi aizšāvis šķībi.

*Tie Tavi neveiksmīgie FPS varētu Latvijā būt neveiksmīgi, jo te neko citu kā CS nezin pārsvarā, nu ok tagad ir TF2 arī labi aizgājis tautā, bet ko Tu vēl nosauksi par veiksmīgu FPS iekš Latvijas robežām? COD? Nē, tas arī te nav aizgājis. BF2? Nē arī nav.

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 22 Aug 2009, 12:23

bf2 popularitāte ir panīkusi, bet http://bf2.file.lv/ serverī atkivitāte nerimst, bija tur arī PR, tas gan bija tāds patukšs.
cod4 serveru arī Latvijā netrūkst, pats zinu gamerx, danger, vislabāk patika pāris hardcore serveri http://www.smoke-out.lv/ un vēl viens kam nosaukumu esmu aizmirsis. Arī visi aktīvi.

Combat Arms un daudzus citus līdzīgus esmu provējis, sākumā interesanti, bet pēc stundas spēle jau pazudusi no mana datora.

Gakh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 145
Pievienojies: 24 Apr 2007, 18:47
Atrodas: Area-51

Post no Gakh » 22 Aug 2009, 12:37

@ shadowmen, tev vispār ir mazākā saprašanas pēc kā salīdzināt Counter-Strike ar Parabellum ?

@ DjLaCarte,
*Tie Tavi neveiksmīgie FPS varētu Latvijā būt neveiksmīgi, jo te neko citu kā CS nezin pārsvarā, nu ok tagad ir TF2 arī labi aizgājis tautā, bet ko Tu vēl nosauksi par veiksmīgu FPS iekš Latvijas robežām? COD? Nē, tas arī te nav aizgājis. BF2? Nē arī nav.
Kā jau minēju augstāk, Counter-Strike ir un būs spēlē ko zinās vienmēr, jo CS ir FPS pirmsākums... Stulbi teikts "bet ko Tu vēl nosauksi par veiksmīgu FPS iekš Latvijas robežām?" Daudzko, tas ka tev pazīstamu ir maz kas spēlē tos geimus, nenozīmē ka iekš latvijas viņi nav "aizgājuši", un liela daļa cenšas spēlēt ārzemju serveros (cik ir nācies sastapt dažādās spēlēs, ārzemju serveros kādu no lv)

DjLaCarte
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3
Pievienojies: 22 Aug 2009, 12:01
Atrodas: Tundra

Post no DjLaCarte » 22 Aug 2009, 12:42

Evers wrote:bf2 popularitāte ir panīkusi, bet http://bf2.file.lv/ serverī atkivitāte nerimst, bija tur arī PR, tas gan bija tāds patukšs.
cod4 serveru arī Latvijā netrūkst, pats zinu gamerx, danger, vislabāk patika pāris hardcore serveri http://www.smoke-out.lv/ un vēl viens kam nosaukumu esmu aizmirsis. Arī visi aktīvi.

Combat Arms un daudzus citus līdzīgus esmu provējis, sākumā interesanti, bet pēc stundas spēle jau pazudusi no mana datora.
Es zinu COD serverus Latvijā un tauta tur spēlē, bet ne visi kas tur spēlē ir no LV - tas, ka serverī ir tauta nenozīmē, ka Latvijā spēle ir populāra.

Par CA runājot. Tu saki stundu spēlēji un izdzēsi - tak pa stundu Tu visiem modiem nevari iziet cauri. Es personīgi spēlēju tikai Knife fight vai Fireteam un visus Deathmatch utt nespēlēju. + Ieroči jau arī Tev stundas laikā nav nekādi pieejami jēdzīgi - pat visu dienu spēlējot ieroči nekādi tur vēl labie nav.

*Paskaties uz AA3 vai vispār AA spēlēm. Latvijā viņās nav populāras, bet apskaties, kas notiek aiz Latvijas robežām - visi igauņi un leiši spēlē kā dulli, bet Latvija kā ir tā ir kūtra uz jauniem projektiem un sēž visi uz 1 vai 2 vecākiem projektiem.

Latvijā spēles lielākā daļa vērtē tā - nav CS, tad tas ir sūds. Tak visi šitie pumpainie un arī nepumpainie tīņi ir un būs auni, bet kad tiešām piesēžas pie kādas citas spēles un pamēģina un tad saka NU JÄ€ Š ITAS ĪSTENĪBÄ€ IR LABS GEIMS.

*Gakh es nesaku, ka Latvijā nav spēles, kas ir aizgājušas un ir spēlētāji, kas viņas zipina caurām naktīm, bet es runāju par to, kas reāli IR Latvijā dominējošais un tas ir CS un TF2 - viss. Nu ja vari nosaukt, tad nosauc vēl kādu būtisku konkurentu, bet es nevienu nezinu.
audzko, tas ka tev pazīstamu ir maz kas spēlē tos geimus, nenozīmē ka iekš latvijas viņi nav "aizgājuši"
Es vispār nespriežu pēc kaut kādiem pazīstamajiem vai kā, bet reāli pēc tā ko redzu, jo man nav nekādi REÄ€LI zināmi cilvēki draugos, kas spēlē spēles.

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 22 Aug 2009, 13:21

Nespēlēju shooter un nespēlēšu, tikai quake ir izņēmums. Spēlēju tikai un vienīgi (nu izmēģināt neskaitās) Blizzard grāvējus. Paldies, archeens. :D
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 22 Aug 2009, 16:16

shadowmen wrote:tas pats cs vien ir tik krutaki efekti.....asinis vairak skist un pa kadam normalakam spradzienam....
domaaju, ka sjis citaats ir muusu laikmeta [s]pakalja[/s] seja....

Janhouse
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 160
Pievienojies: 12 Mar 2009, 18:47
Atrodas: Rīga

Post no Janhouse » 22 Aug 2009, 17:56

DjLaCarte wrote:
Evers wrote:Š itādi neveiksmīgi FPS ir pa pilnam, Combat Arms, šitais, un vēl un vēl. Pilni ar čīteriem, bugiem un citām nebūšanām, jo spēles ir uz ātru roku veidoti krapi priekš tiem atkarīgajiem, kas iekš sakarīgiem FPS (Counter Strike, Battlefield 2, Call Of Duty) jau ir pārsēdējuši jēgu vai arī tos neprot spēlēt.
Kāpēc Combat Arms būtu neveiksmīgs? Ja viņš būtu neveiksmīgs projekts, tad serveri nebūtu pilni un arī Nexon'am piķis nenāktu kā spaļi no Black Market. CA no LV spēlē tikpat vai vairāk kā COD un BF2, tāpēc neredzu pat kas tur neveiksmīgs. Pluss par čīteriem runājot iekš tā paša CA - vai nu Tu šaut nemāki vai kas, bet čīteri tur tiek izsvēpēti ātrāk par ātru.

Un par tiem atkarīgajiem vispār esi aizšāvis šķībi.

Kā Tu zini, ka tās spēles nav Latvijā populāras? Jo kautkāds tur Gamerx vai Gign nehostē nestīmoto serveri?
Tīkla spēles pērk un spēlē uz jebkura servera, kurā pings neliels. Visi tie nelielie nonsteam serveri ir piemērs, kādam serverim nevajadzētu būt.
Vajadzētu no Steam tikt pie kādas statistikas par to, kuras spēles mūsējie biežāk spēlē.

Jā, tas coming soon 2007 tāds aizdomīgs. :D

shadowmen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 585
Pievienojies: 06 Jūl 2009, 01:27

Post no shadowmen » 22 Aug 2009, 18:32

Gakh sacija: shadowmen, tev vispār ir mazākā saprašanas pēc kā salīdzināt Counter-Strike ar Parabellum ?

Un shadowmen atbildeja: es salidzinu tikai kaa parasts lietotajs ,kas paris reizes ir uzspelejis cs un noskatijies parabellum traileri...sapratu ka tadus fanus kaa tevi tas aizskar,bet ko darit dzive gruta,pardzivosi....

iReinis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 139
Pievienojies: 18 Aug 2009, 08:19

Post no iReinis » 22 Aug 2009, 21:49

Kurš vispār vairs spēlē to CS? Tā jau ir novecojis spēle. Tāpat kā CSS, ne tur kaut kāda grafika, ne reālisma, liekas ka tu skrien ar kluci, kas nekā nejūt. Pat tetris ir daudz reiz labāks. Tāpat ir sakāms par šo spēli, kur ir redzēts, ka cilvēkam līst asins takā no kečupa burkas :D vispār tur tāds murgs izskatās, ka turies.

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22

Post no izredzētais » 22 Aug 2009, 22:10

iReinis, pamēģini, pārgriez sev artēriju & redzēsim vai asinis nelīs kā no keāupa burkas ^_^

par spēlēm runājot: agrāk ik pa laikam patika padzenāt cs, tad pamēģināju css & pārgāju uz to, spēlēju dikti reti, bet neatturos to ik pa laikam padzenāt..

te citi ir labi izteikušies par dažādām rpg spēlēm, piemēram to, kura nāca līdz studentu ms office (age of empires III, ja nemaldos?) .. būs jānoprovē ^^

Janhouse
Reģistrēts lietotājs

Post no Janhouse » 23 Aug 2009, 00:38

iReinis wrote:Kurš vispār vairs spēlē to CS? Tā jau ir novecojis spēle. Tāpat kā CSS, ne tur kaut kāda grafika, ne reālisma, liekas ka tu skrien ar kluci, kas nekā nejūt. Pat tetris ir daudz reiz labāks. Tāpat ir sakāms par šo spēli, kur ir redzēts, ka cilvēkam līst asins takā no kečupa burkas :D vispār tur tāds murgs izskatās, ka turies.
Ja šī spēle ir balstīta uz Unreal Engine 3, tad nevarētu teikt, ka tā ir švaka grafika. Tā ir viena no labākajām, kāda vispār ir. Vēl tikai zinu labāku Cryengine 2 uz kura veidots Crysis un vēl dažas spēles. Redzēs, varbūt šoruden kāds jauns un varenāks dzinis iznāks.

Ja gribi īstas sajūtas un 'ne kečupu', tad iestājies armijā un brauc karot.

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55

Post no Aldis » 23 Aug 2009, 00:47

Nēesmu spēlējis CS un to negrasos darīt! :) Man šķiet jau AssaultCube jau ir labs C.S. aizstājējs - pietam pa brīvu un OpenSource, arī strādā uz jebkura paveca datora! :)

Pats savulaik esmu aizrāvies no šūteriem ar SeriusSam, Quake, un to pašu assault cube! Tās tādas mirkļa aizraušanās bija! Jo spēles sanāk reti paspēlēt, labāk izeju laukā uzrauju futeni vai patrenējos tā pat! :)
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

KoЯn
Vecākais lietotājs

Post no KoЯn » 23 Aug 2009, 00:56

Ja tu neesi spēlējis CS , tad kā tev var likties , ka tā otrā spēle varbūt labs aizstājējs ?

Janhouse
Reģistrēts lietotājs

Post no Janhouse » 23 Aug 2009, 06:49

Niideejs wrote:Ja tu neesi spēlējis CS , tad kā tev var likties , ka tā otrā spēle varbūt labs aizstājējs ?
Jo cilvēki mēdz ticēt visām muļķībām, kuras viņiem saka (mamma, tētis, māsas, brāļi, omes, krutais pacans utt.).

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 23 Aug 2009, 07:59

Aldis, esmu ar pamēģinājis to Assault Cube, nu, manuprāt dikten arkādiska, mežonīga skraidīšana un lekšana, CS tomēr ir pavisam kas cits. :)

_Mo3_
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 610
Pievienojies: 30 Okt 2008, 01:22
Atrodas: Olaine

Post no _Mo3_ » 23 Aug 2009, 14:06

Counter-Strike nekad un neviens neaizstās :)
Image

Atlets
E-žurnālists
Atbildes: 90
Pievienojies: 16 Aug 2009, 12:37

Post no Atlets » 23 Aug 2009, 14:29

iReinis wrote:Kurš vispār vairs spēlē to CS?
Es spēlēju un vēl ļoti daudz citu cilvēku (diemžēl liela daļa krievu, bet nu vismaz prieks pabojāt nervus urāliem).
Tā jau ir novecojis spēle.
Atradies baigais eksperts. Novecojusi vai nenovecojusi, bet šobrīd CS konkurentu nav, tā kā tavs apgalvojums by deafult ir nekam nederīgs.
Tāpat kā CSS, ne tur kaut kāda grafika, ne reālisma, liekas ka tu skrien ar kluci, kas nekā nejūt.
Te jau drīzāk redzams, ka vienkārši pats nemāki skriet ar to kluci. Vajag reālismu? Aizej uz veikalu, nopērc ieroci un sāc šaut - būs tev reālisms.
Pat tetris ir daudz reiz labāks.
Tas ir tavs subjektīvs "viedoklis", par kuru visiem ir pilnīgi po***. Domāju, ka par šādiem "argumentiem" lietotājs ir pelnījis vismaz brīdinājumu.
Tāpat ir sakāms par šo spēli, kur ir redzēts, ka cilvēkam līst asins takā no kečupa burkas :D vispār tur tāds murgs izskatās, ka turies.
Labi, ka tu jau zini, kāda tā spēle ir, lai gan vēl neesi nemaz paspēlējis. Tiešām esi tāds eksperts, ka tik turies.

iReinis
Reģistrēts lietotājs

Post no iReinis » 23 Aug 2009, 21:41

Hmm.. izskatās, ka daži labi nav spēlējuši citu neko, kā tikai LEGO un pēc tam CS. :P :D CS jau sen ir konkurentu, kaut piemēram COD2 vai COD4 un vēl daudzas. Ja kāds te nezin kādai grafikai jābūt, tad paspēlējiet GTA4, GRID, Wolfenstein(jaunāko) StalkerClear sky, L4D, es pat varu apgalvot, ka visas COD sākot no 1līdz 5 pārspēj CS, it īpaši 2,4,5 un tā varētu visu dienu skaitīt. Un Starp citu, ja paskatītos vienu no tiem video kas tur augšā atrodas, tad ievērotu, kā asins skaisti līst, jeb nereāli. Vispār tā jau ir, ka Latvieši un krievi, citu neko neredz, kā tikai CS :D Hehe...mani tagad vēlēsies pakārt pus Latvijas CS atkarīgo kopiena. :D

Atlets
E-žurnālists
Atbildes: 90
Pievienojies: 16 Aug 2009, 12:37

Post no Atlets » 23 Aug 2009, 22:49

iReinis wrote:Hehe...mani tagad vēlēsies pakārt pus Latvijas CS atkarīgo kopiena. :D
Tu esi tāds eksperts :D Tip uzbrauciens "CS atkarīgie". Toties man par tevi radies tāds iespaids, ka pats esi nereālākais datorfrīks, spēļu maniaks, ka tik gudri centies runāt par ntajām spēlēm. :p Būtībā es jau visu pateicu savā iepriekšējā ziņojumā un neredzu jēgu vēlreiz atspēkot visu tevis minēto.

KoЯn
Vecākais lietotājs

Post no KoЯn » 24 Aug 2009, 01:34

Mana mīļākā spēle ir pirmais un otrais fallout , bet tu man acīs bāz grafiku , comoon galvenais ir geimplejs :)

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55

Post no Aldis » 24 Aug 2009, 09:36

galvenais spēles fiška - pat Super Mario Bross pirmais šad tad šķiet labs, uz USB džojstika raujams gabals! :)

Ä€.. nu un ja man jautā [ja nēesmu spēlējis C.S., kā varu spriest par citām spēlēm] Sorij, nu samuldējos - agrāk ar C.S. biju mazbiki saaukstējies uz 3 dienām - pirmajā dienā mācījos, otrajā dienā kapāju, trešajā apnika viensižeta šaudīšanās! :)

Un mjā Assault cube ir fiksāks un tads, līdzīgs Quake - un laimam zinu, ka ir cilvēki kuriem vairāk Quake stila spēles pievelk, un ir tādi kuriem C.S. :) No probz.. kas kuram tuvāks to arī kapā! :D
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

ehex
E-žurnālists
Atbildes: 421
Pievienojies: 06 Feb 2009, 21:25
Atrodas: Lauki

Post no ehex » 24 Aug 2009, 10:39

Te figurē divas lietas - kvalitāte un popularitāte. pieņemsim, ka CS vēljoprojām ir mega-populārs. A par kvalitāti, domāju, ka geimpleja, kvalitātes utt. ziņā jebkura mūsdienu spēle pārspēj CS. Problēma ir tāda, ka lielākā daļa man pazīstamo CS spēlmaņu ir tā iesūnojuši savā CS, ka kopš CS parādīšanās laika vēl nav pamanījuši vai nav gribējuši pamanīt, ka ir iznācis daudz, kas cits, daudzreiz labāks.

iReinis
Reģistrēts lietotājs

Post no iReinis » 24 Aug 2009, 14:56

ehex wrote: Tu esi tāds eksperts :D Tip uzbrauciens "CS atkarīgie". Toties man par tevi radies tāds iespaids, ka pats esi nereālākais datorfrīks, spēļu maniaks, ka tik gudri centies runāt par ntajām spēlēm. :p Būtībā es jau visu pateicu savā iepriekšējā ziņojumā un neredzu jēgu vēlreiz atspēkot visu tevis minēto.
Nē nu tā jau nav, vienkārši naktī, ka nav ko darīt uzrauju pa kādai spēlei un tas ir viss. Neesmu nekāds eksperts. :D
Last edited by iReinis on 24 Aug 2009, 15:07, edited 1 time in total.

iReinis
Reģistrēts lietotājs

Post no iReinis » 24 Aug 2009, 15:05

ehex wrote:Te figurē divas lietas - kvalitāte un popularitāte. pieņemsim, ka CS vēljoprojām ir mega-populārs. A par kvalitāti, domāju, ka geimpleja, kvalitātes utt. ziņā jebkura mūsdienu spēle pārspēj CS. Problēma ir tāda, ka lielākā daļa man pazīstamo CS spēlmaņu ir tā iesūnojuši savā CS, ka kopš CS parādīšanās laika vēl nav pamanījuši vai nav gribējuši pamanīt, ka ir iznācis daudz, kas cits, daudzreiz labāks.
Pilnīgi piekrītu tev. :)

Nitro
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 486
Pievienojies: 10 Mar 2007, 00:41

Post no Nitro » 24 Aug 2009, 21:01

Gakh wrote:{..}Kā jau minēju augstāk, Counter-Strike ir un būs spēlē ko zinās vienmēr, jo CS ir FPS pirmsākums...
Mini veelreiz..jo tas NAV pirmsaakums:
http://en.wikipedia.org/wiki/First-person_shooter
Not this **** again...
Sargājiet sevi paši tad arī Dievs jums nepalīdzēs.

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”