Ja gribi izmest !!!

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

jakslis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 17
Pievienojies: 15 Jūl 2009, 17:37
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga

Ja gribi izmest !!!

Post no jakslis » 24 Aug 2009, 16:05

Nodarbojos ar kompju vākšanu un pēcāku atdāvināšanu (tiem kam tiešām nav par ko pat "rakstāmmašīnu" iegādāt,īpaši bērniem ),tāpēc ,ja ir kas datorisks nevajadzīgs,ko varat atdot maniem mērķiem,dodiet ziņu!!! Vajag visu,no kā var uzlasīt komplektu kaut kādu!! Paldies par atsaucību!Ar naudu šobrīd galīgi švaki ,sēžu bez darba(varbūt kāds var ko ieteikt) ,tā kā,diemžēl aliņi un šokolādes diez vai tagad sanāks,par cik tie "mūsu laikos" arī grašus nemaksā!Sorry !!!Atrodos Rīgā .

feiks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 161
Pievienojies: 25 Mai 2009, 13:52

Post no feiks » 24 Aug 2009, 20:11

izcila pamācība kā likt lasītājam zaudēt ticamības momentu.

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Atrodas: Sigulda

Post no ob1 » 24 Aug 2009, 21:13

Hmm, pirms palīdzēt citiem, vajadzētu iemācīties palīdzēt sev...

jakslis
Reģistrēts lietotājs

Post no jakslis » 25 Aug 2009, 10:46

ob1 wrote:Hmm, pirms palīdzēt citiem, vajadzētu iemācīties palīdzēt sev...
Ko ieteikt vari ?
Vai tik filozofēt ?!?

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 25 Aug 2009, 12:11

Jā, varu ieteikt - sameklē darbu.

archeens
E-žurnālists
Atbildes: 443
Pievienojies: 11 Jan 2008, 00:09
Atrodas: Liepāja

Post no archeens » 25 Aug 2009, 12:26

Ko jūs te atkal diršat? Viņš normāli pateica, ja gribat izmest, tad nemetiet ara, bet labāk iedodiet viņam ja variet. Vairāk tādu cilvēku kā viņš, mazāk kā jūs.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies...
Neskati vīru pēc cepures...
Twitter Konts - http://www.twitter.com/archeens

andz4
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 42
Pievienojies: 05 Jūl 2009, 20:48

Post no andz4 » 25 Aug 2009, 12:29

ob1 wrote:Jā, varu ieteikt - sameklē darbu.
Hmmm...interesanti butu zinat kur? :)

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 25 Aug 2009, 13:06

Image

Andress
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 567
Pievienojies: 13 Jūl 2009, 15:31

Post no Andress » 25 Aug 2009, 15:39

Muahahahaaa :D

ev nu sory džeki, pat tāds kā es var darbu atrast. :)

P.s Gena ir tizlenis. :)
Last edited by Andress on 25 Aug 2009, 17:22, edited 1 time in total.
Diemžēl Latvijas IT industrija no ārpasaules atpaliek par vismaz 10+ gadiem. Mentalitāte?

Genādijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 546
Pievienojies: 07 Mai 2008, 14:14
Atrodas: Limbaži

Post no Genādijs » 25 Aug 2009, 16:30

par tizleni piekrītu, pārējam gan nē .
Šis ir teksts, kuru varat pievienot visām savām publikācijām. Šim tekstam ir 300 zīmju ierobežojums

Andress
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 567
Pievienojies: 13 Jūl 2009, 15:31

Post no Andress » 25 Aug 2009, 17:18

Genādijs wrote:par tizleni piekrītu, pārējam gan nē .
Es arī :)
Diemžēl Latvijas IT industrija no ārpasaules atpaliek par vismaz 10+ gadiem. Mentalitāte?

jakslis
Reģistrēts lietotājs

Post no jakslis » 29 Aug 2009, 15:56

Andress wrote:

ev nu sory džeki, pat tāds kā es var darbu atrast. :)
Laikam jau nēesmu tik ģeniāls,bet nekas ,jo tādu kā es puslatvijas šobrīd,un galvenais,ka mūsu paliek aizvien vairāk !!!
Par topiku,laikam jau nebija vērts nemaz taisīt,jo atskaitot gudras runas ,nekā konkrēta neparādījās !!!

feiks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 161
Pievienojies: 25 Mai 2009, 13:52

Post no feiks » 30 Aug 2009, 20:42

jakslis wrote:
Andress wrote:
Wuu wrote:700 eiro nedēļā
Laikam jau nēesmu tik ģeniāls,bet nekas ,jo tādu kā es puslatvijas šobrīd,un galvenais,ka mūsu paliek aizvien vairāk !!!
Tas gan tiesa :/ es gan tavā vietā nelepotos ne ar vienu no šiem faktiem + prasīt mūsdienās kaut ko materiālu ( it sevišķi datortehniku, kuru tā vienkārši nemēdz "izmest" ) un cerēt, ka nu tūlīt krītīs hlamu kaudze ir vienkārši "yo"

p.s par darba jautājumiem runājot -> mēnesi cītīgi spamoju ss.lv un cv.lv un atradu darbu. Tiesa gan, galīgi ne pa specialitāti, bet tomēr priekš pašreizējās situācijas labu darbu.

jakslis
Reģistrēts lietotājs

Post no jakslis » 30 Aug 2009, 22:28

feiks wrote:
Tas gan tiesa :/ es gan tavā vietā nelepotos ne ar vienu no šiem faktiem + prasīt mūsdienās kaut ko materiālu ( it sevišķi datortehniku, kuru tā vienkārši nemēdz "izmest" ) un cerēt, ka nu tūlīt krītīs hlamu kaudze ir vienkārši "yo"
[/quote]

Ja kādam var ienākt prātā doma par cerību uz hlamu kaudzi,tad tas arī atbilst šeit izteiktajiem viedokļiem par pašlabuma meklēšanu!
Es personīgi ne uz ko neceru !
Vienkārši daru ko varu un zinu(un man ir tāda iespēja),lai tam puikam vai skuķim laukos arī būtu savs prieks !
Un par to ka piederu pie bezdarbnieku pulka nemaz ar nelepojos!
Uzrakst īju vienkārši taisnību par to ka šobrīd esmu bez darba!
Vispār, ja būtu kā agrāk, kad strādāju ,tad ar šo forumos rakstīšanu nemaz nenodarbotos,neatliktu laika!
Bet tagad tik gadījuma darbi gadās!
Par to,ka tā vienkārsi mēdz izmest (un bieži) esmu pārliecinājies ne reizi vien!
Un ne tāpēc ka kāds man būtu ko baigi kaudzēm atdevis,bet gan pavērojot piedrazotos pagalmus un atkritumu- metāllūžņu kaudzes ap miskastēm!
Vajag tikai pievērst uzmanību,bet kam visa gana un viņa apkartējiem arī ,tas jau to neredz !

LētaisDžonijs

Post no LētaisDžonijs » 30 Aug 2009, 22:38

Tas gan. Tikai tāpēc, ka mēs nemetam ārā, nenozīmē ka citi nemet. Viens radinieks arī izmeta manu pirmo kompīti, ar PI, labprāt būtu paņēmis pie sevis, un papētījis viņu tuvāk.

tirliitis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 7
Pievienojies: 20 Jan 2009, 22:36

Post no tirliitis » 31 Aug 2009, 08:22

Pirms kāda laba laiciņa visus vecos dzelzhus, kas man bija palikushi no jauniibas laikiem shim cilveekam atdevu...ceru, ka noderēja...? domaaaju, ka dzelzhi tika izmantoti taam vajadziibaam, kuraam autors solīja...vismaz man peec tikshanaas uzticiibu radiija...kaut vairaak taadu cilveeeku...

jakslis
Reģistrēts lietotājs

Post no jakslis » 31 Aug 2009, 10:34

tirliitis wrote:Pirms kāda laba laiciņa visus vecos dzelzhus, kas man bija palikushi no jauniibas laikiem shim cilveekam atdevu...ceru, ka noderēja...? domaaaju, ka dzelzhi tika izmantoti taam vajadziibaam, kuraam autors solīja...vismaz man peec tikshanaas uzticiibu radiija...kaut vairaak taadu cilveeeku...
Jā ,paldies par to reizi!
Kaut kas jau ir izmantots,kas vēl nav,gan jau ar noderēs!
Maz jau tādu saprotošu cilvēku,tā kā,ja kāds ko atdod,tad ilgu laiku var stāvēt bez pielietošanas,kamēr varu ielikt kādā sistēmā,vai iemainīt pret ko, kas pietrūkst ,lai pabeigtu uzlasīt kādu pilnu komplektu !
Tur tas pietrūkst,tur cits kas !
Pa visu vasaru labi ja pāris pilnus komplektus (P3 līmenī) esmu savācis!Aizvedu uz laukiem kaimiņmājas sīčiem,baigi priecīgie bija!

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 31 Aug 2009, 11:43

-> jakslis
Aizej uz vietējo pašvaldību un uzzini vai tie nemet ārā kompjus no kādas skolas vai likvidējamas struktūras (daudzās vietās tā dara). Tad varēsi dabūt dzelžus na haļavu un lielā vairumā. Ja vēl piesolīsi palīdzēt ar pašvaldības datoriem, tad attieksme būs pozitīva... nu un varbūt darbu dabūsi.

Monitorus pa free var dabūt vecās tehnikas savākšanas punktos.

jakslis
Reģistrēts lietotājs

Post no jakslis » 31 Aug 2009, 12:05

ob1 wrote:-> jakslis
Aizej uz vietējo pašvaldību un uzzini vai tie nemet ārā kompjus no kādas skolas vai likvidējamas struktūras (daudzās vietās tā dara).
Nu nez vai mūsu laikos tā ir,nav dzirdēts!
Ja nu vienīgi saeimā :) !
Un tur jau savu sisadminu pietiek,kas jau visu iztīra(un arī notirgo!!!)!

Tie tad ,laikam arī ,būtu tādi ,par kādu mani te daudzi grib nosaukt !Ja nu vienīgi metallūžņiem ko var sadabūt :( !

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 31 Aug 2009, 13:07

Jā, var atrast simtiem iemeslus kāpēc kaut ko nedarīt ... varbūt tāpēc arī sēdi bez darba...

Es dabūju no vienas skolas, mans draugs arī dabūja no likvidējamas pašvaldības... vajag tik rakt.

jakslis
Reģistrēts lietotājs

Post no jakslis » 31 Aug 2009, 13:33

ob1 wrote:Jā, var atrast simtiem iemeslus kāpēc kaut ko nedarīt ... varbūt tāpēc arī sēdi bez darba...

Es dabūju no vienas skolas, mans draugs arī dabūja no likvidējamas pašvaldības... vajag tik rakt.
Siguldā?
Rīgā tas ir savādāk !
Var rakt cik grib,apkārt braukādams,un cik naudas nobrauksi ???
Varbūt kadu vienu "izrakumu" atradīsi!?!
Te ir bariem tādu bezdarbnieku,kā es,kam gan galva uz pleciem gan rokas no pareizās vietas aug,bet darbi tikai gadījuma patrāpās un tie paši tik dažreiz , tad vēl labi ja neuzmet un beigās neko nesamaksā!
Bet šis viss jau te ne pa tēmu !
Dabūsim atkal banu !

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 31 Aug 2009, 13:45

Nē, tas ir par tēmu. Tēma ir "Ja gribi izmest !!!".
Ja gribi izmest savu dzīvi un visu laiku gausties par likteni, tad met to dzīvi ārā. (Datuvē nupat bija topiks kā to pareizi izdarīt)
Labdaris atradies, tik čīkst un čīkst, visu viņam klāt ir jāpienes, tad varbūt savu pakaļu pakustinās...

jakslis
Reģistrēts lietotājs

Post no jakslis » 31 Aug 2009, 14:04

ob1 wrote:Nē, tas ir par tēmu. Tēma ir "Ja gribi izmest !!!".
Labdaris atradies, tik čīkst un čīkst, visu viņam klāt ir jāpienes, tad varbūt savu pakaļu pakustinās...
Runa iet par dzelžiem nevis par katra uzskatu par izpalīdzību !
Neviens te nečīkst un neprasa lai klāt nes ,absurds atkal !!!
Nevienā no maniem postiem(nekur) nav runas par klātnešanu vai čīkstēts par ko!!!!
Par darbu vispār minēju tikai tāpēc ,ka varbūt kādam būs kāds konkrēts ieteikums ko piedāvāt,atskaitot tavus "skrien un roc",tad jau viss būs super!!!Smieklīgi,gluži kā "nothing special" :) !

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 31 Aug 2009, 14:12

Bāc! Es tak tev devu labu padomu, kur dzelžus dabūt ... bet tad tev pašam kaut kas būs jādara ... tāpēc atrunas ... un čīkstēšana, ka bariem bezdarbnieku ...

Ja meklē šeit darbu, tad vismaz uzraksti ko māki darīt.

Pievienot atbildi

Return to “Sludinājumi”