Panasonic PT-AE4000 - lielisks Full HD projektors

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Panasonic PT-AE4000 - lielisks Full HD projektors

Post no samurajs » 05 Sep 2009, 08:58

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_ae4000 ... logo_1.jpg[/imgl]Panasonic korporācija laiž klajā jaunāko LCD projektoru PT-AE4000 HD mājas kinozālēm. Tas paredzēts visprasīgākajai auditorijai – mājas kino entuziastiem, kā arī audio un video profesionāļiem. Projektorā iestrādāta jauna Panasonic optiskā sistēma, kas atveido attēlus teicamā izšķirtspējā (1920 x 1080 pikseļi), nodrošina 1600 lūmenu spilgtumu un kontrastu 80000:1, kā arī projektorā iestrādāta 100Hz Intelligent Frame Creation attēla izplūduma mazināšanas tehnoloģija.

PT-AE4000 priekšgājējs PT-AE3000 tika plaši slavēts mājas kinozāļu lietotāju vidū, pateicoties tā Holivudas cienīgajai veiktspējai un attēla atveidošanas kvalitātei.

Projektors atbalsta kinoteātros atveidoto attēla izmēru – 2,35:1. Turklāt ierīce spēj atcerēties līdz pat sešām dažādām tālummaiņas un fokusa pozīcijām, tādējādi automātiski ieslēdzot dažādu projektora lietotāju visbiežāk izmantotos iestatījumus.

“AE4000 iemieso mūsu inženieru un videoekspertu sadarbības rezultātu, tas sniedz bezkompromisa attēla kvalitāti, kā arī piedāvā daudz jaunu, inovatīvu opciju, kas projektoru lieliski integrē mājas kinoteātra sistēmā,” sacīja Panasonic Latvijas pārstāvniecības vadītāja Santa Māgure.

AE4000 ir viegls lietošanā un automātiski cenšas pielāgot projekciju esošajiem vides apstākļiem. Piemēram, tas nosaka videosignāla avota gaišuma līmeni un ātri pielāgo iestatījumus atbilstoši tam.

Panasonic inženieri, izstrādājot jauno projektoru, īpašu uzmanību pievērsa ekoloģijas jautājumiem. Intelligent Power Management funkcija samazina projektora lampas enerģijas patēriņu atbilstoši projicētajam saturam.

Eiropas tirgū LCD projektors AE4000 parādīsies šī gada oktobrī, un tā aptuvenā mazumtirdzniecības cena būs Ls 2000.

Notepad pateicas Oskaram Lakševicam (Panasonic Latvia) par informāciju

Notepad piezīme: šis projektors ļoti ērti jūtas pie griestiem, kas uzskatāms par milzīgu plusu, jo neaizņem vietu telpā. Kopvērtējumā ar parametriem un lakonisko, bet izsmalcināto dizainu, iespējams, Panasonic PT-AE4000 ir labākais mājas projektors, kāds līdz šim redzēts.

Image
Image
Image
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”