Opera 10 Final lejuplādēta 10 milj. reižu

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Opera 10 Final lejuplādēta 10 milj. reižu

Post no samurajs » 08 Sep 2009, 22:28

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_op10_1.jpg[/imgl]Pagājusi tieši nedēļa kopš Opera 10 finālversijas iznākšanas, kā sakarā Opera Software sniedza paziņojumu presei. Pēc kompānijas aprēķiniem, jaunais pārlūks lejuplādēts vairāk nekā 10 miljonus reižu. Pavisam dažādas Opera versijas patlaban izmanto ap 40 miljoni datorlietotāju.
"Ar katru jaunu laidienu mūsu pārlūka popularitāte pastāvīgi pieaug. Bet Opera 10 pārspējusi visus lejupielāžu rekordus," tā Jon von Tetzchner, Opera Software šefs, "Tik straujam lietotāju skaita pieaugumam ir konkrēts iemesls, un mēs uzskatām, ka tā ir Opera Turbo tehnoloģija."

Atgādinām Notepad lasītājiem, ka Opera Labs piedāvā arī jaunāko Opera Unite versiju Opera_10.10_build_1767.

Avots
Image

daGrevis
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2343
Pievienojies: 06 Feb 2009, 19:00
Atrodas: Rīga, Latvija

Post no daGrevis » 08 Sep 2009, 22:36

Š…ā, tā "turbo" lieta dažiem lietotājiem ir tīrais zelts! =)
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis

http://dagrevis.lv/

nevertell
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2885
Pievienojies: 13 Mar 2009, 23:25

Post no nevertell » 08 Sep 2009, 23:44

A čo takoj- TURBO ?

rajah
Lietpratējs
Atbildes: 730
Pievienojies: 27 Apr 2007, 14:29
Atrodas: Leišmale

Post no rajah » 08 Sep 2009, 23:47

Step By Step - ImageImage

mrrr
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 63
Pievienojies: 26 Aug 2009, 14:39

Post no mrrr » 09 Sep 2009, 02:10

prasās jau pēc viņas bet baigais slinkums bagstīties :D
Visi ātrie kredīti internetā!

wolfinj
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 131
Pievienojies: 21 Apr 2009, 15:01

Post no wolfinj » 09 Sep 2009, 04:24

skaidrs
operas lietotāju trafiku filtrē un spiego :D
bet uz mobīlā mani tas neuztrauc...

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 09 Sep 2009, 07:16

wolfinj wrote:
skaidrs
Nu tas "Turbo", ja Tev kas nepatīk, ir, protams, atslēdzams. :)
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 09 Sep 2009, 07:44

wolfinj wrote: operas lietotāju trafiku filtrē un spiego :D
neaizmirsti, ka arii winrar un 7zip arhiveejot/atarhiveejot spiego!
un vispaari!
http://dzertuve.lv/sula.htm

Andress
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 567
Pievienojies: 13 Jūl 2009, 15:31

Post no Andress » 09 Sep 2009, 08:43

Uuuu opera :D dough
Diemžēl Latvijas IT industrija no ārpasaules atpaliek par vismaz 10+ gadiem. Mentalitāte?

rajah
Lietpratējs
Atbildes: 730
Pievienojies: 27 Apr 2007, 14:29
Atrodas: Leišmale

Post no rajah » 09 Sep 2009, 09:33

wolfinj wrote:
skaidrs
oi bļā! paskaties labāk uz savo eksploreru vai fairfoksu!

vai tur nav kaudze visādu lieku rīku joslu sastellējušās? tās tevi katru dienu novēro un stučī visām reklāmfirmām kādu kārtējo reklāmu tev parādīt. tās stučī kādu parnuhu tu šodien skatījies - džeks ar džeku, lesbes vai vecenes ar ponijiem un dogiem.
Andress wrote:Uuuu opera :D dough
izsakies skaidrāk latviešu valodā. besī tie pseido angļi. kad jārunā tad neko vairāk par fakjū nevar pateikt
Step By Step - ImageImage

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 09 Sep 2009, 10:23

par teemu runaajot, mani tas iespaido tik pat neitraali cik dati par kaspersky "nepaarprotamo" popularitaati av tirguu. joprojaam paliksju pie firefox, nu nepaarliecinaas mani nekas par to, ka man buutu jaalieto, kas cits.

veel vakar ar cjomu rokoties pa google maps, izdomaaaju jamam paraadiit sjito:

http://www.firefoxflicks.com/videos/Crop_Circle2.mov

lai gan tas nav pat no maz-buutiskaakajiem iemesliem, kaapeec lietoju tiesji lapsu, bet tomeer priecee fakts, ka geeki, kas cauraam dienaam tusee pie kompjiem, prot izpausties arii tik radosji.

rajah, atgaadinaasju, ka visas riikjoslas stutee tie pasji nemaakuliigie home-juuzeri, kas nepieveersj uzmaniibu tam, kur spiezj "Yes" vai "I agree".

drunk_lizard wrote:http://dzertuve.lv/sula.htm
sjitais vnk nones :>

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 09 Sep 2009, 10:33

piekrītu Mr.Death teiktajam :)

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2873
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 09 Sep 2009, 10:59

Tad jau redzēs kas notiks pēc mēneša.
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

Wuu
E-žurnālists
Atbildes: 2918
Pievienojies: 23 Aug 2008, 10:32

Post no Wuu » 09 Sep 2009, 11:54

Kāds vel par Operu atceras, nav tā ka kaut kāds nomiris browseris ir populārāks par operu piemēram Image Netscape?
Image

JakeGreen
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 24
Pievienojies: 18 Jūn 2007, 01:15
Atrodas: Valmiera

Post no JakeGreen » 09 Sep 2009, 12:06

Wuu wrote:Kāds vel par Operu atceras, nav tā ka kaut kāds nomiris browseris ir populārāks par operu piemēram Image Netscape?
Nē nav, GTFO.

Par jauno Operu runājot - man patīk. Turbo fīča ļoti palīdz kad joz apkārt ar mobilā interneta puļķi laptopa pakaļā. Dārgais trafiks tik daudz neaiziet to jesķ.

Un Unite ideja, jau man patika kad tā vēl bija iekš Beta.

Opera paliek ar katru versiju labāka.
Quantum Of Solace

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 09 Sep 2009, 12:37

Wuu wrote:Kāds vel par Operu atceras, nav tā ka kaut kāds nomiris browseris ir populārāks par operu piemēram Image Netscape?
Varbūt pietiek visās malās vienreiz dumjības visādas šķūrēt, absolūti bērnišķīgi. Esmu es Firefox fans un ir man iemesli kādēļ man patīk Firefox un Operu nelietošu, bet ne jau tāpēc es sāku šķībi gvelzt visādas aplamības un tīri uz rupjībām balstītus argumentus bez sakarīga pamatojuma, un vēl beigās pasludināt, ka visiem, kas ar tevi nav vienisprātis, rokas aug no **dritvai kociņ** un tādā garā.

P.S Operu "out-of-the-box" atzīstu pat par iespējams labāku kā Firefox. :)

Par NetScape varu piebilst - kuram gan vajag morāli novecojošu pārlūku, kam pat bugi netiek laboti jau n'tos gadus.

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 09 Sep 2009, 13:53

Man ikdienā jālieto visi pieci top browseri: FF, Opera, IE, Safari un Crome, līdz ar to man ir pilnīgi vienalga, cik reižu kas ko ir ielādējis. FF izmantoju kā defolto, tad Operu pārbaudu webos bugus un tad IE, vai arī dažreiz otrādi IE, FF un Opera, pārējos divus interesēs pēc turu, lai pārbaudītu sīkumus. Bet aktīvai lietošanai, kad vajag vienā saitā ar diviem accountiem, tiem lietots FF un Opera, kaut gan tagad iekš FF arī var Private bowsing, līdz ar to var izlīdzēties tikai ar vienu.

FF esmu uzticīgs kādus 2 gadus.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 09 Sep 2009, 14:05

Labi, skjiet te jaakjeraas buus pie konkreetiem faktiem

1) Netscape. Kaut kaa pirms gada vai diviem padzirdeeju, ka darbs pie sjii paarluuka esot paartraukts, un ka jaunaakas versijas tam vairaak nebuusjot. Un ja mana nodzertaa atminja nevilj, vai tik veel navigators nebij stuteets uz taas pasjas firefox baazes ko?

2) Par iemesliem, kaapeec lietoju firefox:

a) visspilgtaakais no tiem ir tas, ka firefoxam var uzstaadiit un eerti lietot dazjnedazjaadus spraudnjus, kas lieti noder manaa darbaa. teiksim tie pasji "Web Developer toolbar" (vsp. liels paldies tiem, kas vinju izrazjoja arii prieksj IE.), "W3C Validator", "Firebug" u.t.t.

b) noteikti taa interfeiss, ko atkal centaas sleepti pakaljdarinaat mikrosofts. ljoti patiik tas, ka to ir iespeejams arii personalizeet liidz maksimumam, kaa vien pats veelies. bookmarku josla vispaar ir eiforija. bet te jau protams man baaziis aciis, ka redz paareejiem paarluukiem arii sjiis fiicjas ir, taa kaa paliksju tomeer pie vaarda "pieradums".

c) neesmu gan pats centies paarbaudiit, kursj ir drosjaakais paarluuks, bet ja man buutu jaamin - teiktu ka Firefox. liidzsjineejie uzskati un ticiiba uz to sliecas.

d) googles mekleetaajs augsjeejaa labajaa stuurii, ar visiem ieteikumiem. tas tiktiesjaam ir parociigs. atkal jau - ir citiem paarluukiem, bet nezin kaapeec, man skjiet, ka dazjs labs to atkal buus pakaljdarinaajis no firefox.

e) iipasju uzmaniibu veltiisju firefox addonam "Adblock Plus". labpraat uzsauktu alu taa autoriem. :>

f) kaa arii visbeidzot "about:config" plasjaas uzstaadiijumu mainjas iespeejas.

vieniigais miinuss, kas man pie firefox nepatiik, ir tas, ka tam uz leenaakiem datoriem, lietojot addonus uznaak klemme, bet visu jau ar nevar gribeet.

tagad oranzjais tiigeri, gaidu studijaa tavus iemeslus, kaapeec izveeleejies straadaat uz Operas? :> buus interesanti palasiit.

par tiem, kas lieto IE, man jau taapat viss ir zinaams. skanees teikums "Bet tas naaca liidzi datoram!".

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 09 Sep 2009, 14:16

rajah wrote:izsakies skaidrāk latviešu valodā. besī tie pseido angļi. kad jārunā tad neko vairāk par fakjū nevar pateikt
Man arī "besī" tie pseido-krievi. Kad jārunā, neko vairāk par "Fafol v popu" nevar pateikt.
Mr.Death wrote: Un ja mana nodzertaa atminja nevilj, vai tik veel navigators nebij stuteets uz taas pasjas firefox baazes ko?
Man domāt bija otrādi...

Mani iemesli kāpēc no Netscape pārmetos uz Operu un to joprojām lietoju:

1: Speed dial. Itkā ir ar addonu pieejams FF, bet psc no...
2: WML atbalsts by default.
3: W3C validācija by default.
4: Balss kontrole.
5: Turbo
6: Unite (Jasaprezentē koleģiem kads HTMLs piemēram)
7: Ä€trums (Doooh, nesalidzināmi)
8: Striktāks web markupa izvades veids (Kā devam ļoti noder ka mirst pie kļūdām.)
9: Dragonfly (Psc, firebugu mierigi aizvieto)
10: View source uzreiz var palabot izejas kodus un "Apply changes"
11: Toolbarus var samest kur un kā gribi. Man izveidots lai navigācijas pogas, meklēšana un adrešu logs ir vienā rindā, kas kolosali ietaupa vietu uz widescreen.
12: Widžeti darbojas daudz stabilāk kā FF addoni (atsaukšos uz D_L postu par likajām rokām un deviem)
13: Opera vairākums funkciju devam jau ir iebūvētas, no kuram FF pieejamas tikai izmantojot addonus, tas pats Dragonfly.
14. Ielādes ātrums.
15. Skatāmāk un kvalitatīvāk izvada ar CSS samazinātus attēlus (Thumbneilus piemeram)
16: Precīzāk attēlo lapu.
17: Password wand ir vienkārsi lielisks tūlis. Vienai lapai var saglabāt n-loginus un pēc tam ērti izvēlēties.

Laikam viss pagaidām
Diemžēl Latvijas IT industrija no ārpasaules atpaliek par vismaz 10+ gadiem. Mentalitāte?

Wuu
E-žurnālists

Post no Wuu » 09 Sep 2009, 14:51

Andress tu reāli buļļa kakas raksti...
Image

daGrevis
Vecākais lietotājs

Post no daGrevis » 09 Sep 2009, 14:58

Wuu wrote:Andress tu reāli buļļa kakas raksti...
Buļļa kakas... Labs... :D

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 820
Pievienojies: 23 Apr 2007, 21:30
Atrodas: Rīga

Post no dzhonsons » 09 Sep 2009, 15:54

Argumentus, lūdzu.

80MXM08
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 178
Pievienojies: 28 Mai 2009, 12:24
Atrodas: Dobele

Post no 80MXM08 » 09 Sep 2009, 16:20

Mr.Death wrote:Labi, skjiet te jaakjeraas buus pie konkreetiem faktiem

1) Netscape. Kaut kaa pirms gada vai diviem padzirdeeju, ka darbs pie sjii paarluuka esot paartraukts, un ka jaunaakas versijas tam vairaak nebuusjot. Un ja mana nodzertaa atminja nevilj, vai tik veel navigators nebij stuteets uz taas pasjas firefox baazes ko?

2) Par iemesliem, kaapeec lietoju firefox:

a) visspilgtaakais no tiem ir tas, ka firefoxam var uzstaadiit un eerti lietot dazjnedazjaadus spraudnjus, kas lieti noder manaa darbaa. teiksim tie pasji "Web Developer toolbar" (vsp. liels paldies tiem, kas vinju izrazjoja arii prieksj IE.), "W3C Validator", "Firebug" u.t.t.

b) noteikti taa interfeiss, ko atkal centaas sleepti pakaljdarinaat mikrosofts. ljoti patiik tas, ka to ir iespeejams arii personalizeet liidz maksimumam, kaa vien pats veelies. bookmarku josla vispaar ir eiforija. bet te jau protams man baaziis aciis, ka redz paareejiem paarluukiem arii sjiis fiicjas ir, taa kaa paliksju tomeer pie vaarda "pieradums".

c) neesmu gan pats centies paarbaudiit, kursj ir drosjaakais paarluuks, bet ja man buutu jaamin - teiktu ka Firefox. liidzsjineejie uzskati un ticiiba uz to sliecas.

d) googles mekleetaajs augsjeejaa labajaa stuurii, ar visiem ieteikumiem. tas tiktiesjaam ir parociigs. atkal jau - ir citiem paarluukiem, bet nezin kaapeec, man skjiet, ka dazjs labs to atkal buus pakaljdarinaajis no firefox.

e) iipasju uzmaniibu veltiisju firefox addonam "Adblock Plus". labpraat uzsauktu alu taa autoriem. :>

f) kaa arii visbeidzot "about:config" plasjaas uzstaadiijumu mainjas iespeejas.

vieniigais miinuss, kas man pie firefox nepatiik, ir tas, ka tam uz leenaakiem datoriem, lietojot addonus uznaak klemme, bet visu jau ar nevar gribeet.

tagad oranzjais tiigeri, gaidu studijaa tavus iemeslus, kaapeec izveeleejies straadaat uz Operas? :> buus interesanti palasiit.

par tiem, kas lieto IE, man jau taapat viss ir zinaams. skanees teikums "Bet tas naaca liidzi datoram!".
Gluži manas domas, vienīgi kas MAN nepatīk ir tas ka bookmark toolbar ir fixed - t.i. nevaru viņu pastiept uz leju, lai man vairāk redzani bookmark'i būtu redzami

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 09 Sep 2009, 16:25

Sāku apšaubīt to ko rakstīji linux tēmā - ka es bijis darba darīšanās tik un tik ilgu laiku tādā un tādā valstī ar savu ubunto laptopu utt..... , Jo tu te, cik pēdējā laikā redzu, absolūti neizklausies pēc pieauguša cilvēka, bet pēc tāda, kam vairāk par 15 nevar dot :D
Wuu wrote:Biju Vācijā darba darīšanās, līdzi bija noteboks ar Ubuntu un tā sanāca ka Windowsu kādu mēnesi neredzēju.
- Laikam tas darbs bij zīmēšanas nometne, kur GIMPā bij Pedobear jāzīmē :D

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 09 Sep 2009, 16:26

80MXM08 wrote: Gluži manas domas, vienīgi kas MAN nepatīk ir tas ka bookmark toolbar ir fixed - t.i. nevaru viņu pastiept uz leju, lai man vairāk redzani bookmark'i būtu redzami
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6937 :wink:

nevertell
Reģistrēts lietotājs

Post no nevertell » 09 Sep 2009, 16:40

Ka man besī tās buļļa kakas par ātrumu.

Kad lietoju operu uz sava vecā semprona, stabilitāte un ātrums bija pielīdzināmi vistai. FF uz tā paša dampja skrien daudz žirgtāk un nav man bijušas problēmas ar krešiem uz FF. Vnk nav.

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 09 Sep 2009, 16:49

Tisies tak savu CS spelēt, poke...
nevertell wrote:Ka man besī tās buļļa kakas par ātrumu.

Kad lietoju operu uz sava vecā semprona, stabilitāte un ātrums bija pielīdzināmi vistai. FF uz tā paša dampja skrien daudz žirgtāk un nav man bijušas problēmas ar krešiem uz FF. Vnk nav.
Nu tankkuģi zapiņus arī neparvadā... Protams ka full packed Opera rīs vairāk kā Out-of the box FF. Un vispār kretinē šitie (Uz mana vecā kompja) komentāri, ja tev ir vecs kompis, pie tā esi vainīgs tikai tu pats. Un nejau pārlūka ražotājs.

Wuu
E-žurnālists

Post no Wuu » 09 Sep 2009, 17:29

7: Ä€trums (Doooh, nesalidzināmi)
Es tak teicu Andress raksta , buļļa sūdus...
Atbalsta to, strādā krutāk ir pārbāzts ar kaudzi fīčām... Em tik problēma vajag sistēmu par 600 Ls lai ātrum būtu vienāds ar citiem pārlūkiem... Vari saskaitīt vel 150 Operas labumus, bet bez Adblock viņa nav ne 1 santīma vērta...
Image

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs

Post no dzhonsons » 09 Sep 2009, 17:46

A vai tad Operai nav Adblock, m?

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2600
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 09 Sep 2009, 17:55

Wuu wrote:Em tik problēma vajag sistēmu par 600 Ls lai ātrum būtu vienāds ar citiem pārlūkiem...

Uz 25Ls vērtas kastes Opera strādā ievērojami ņiprāk par FF.
Un pa defaulto bez nekādiem adblockiem vismaz reāli arī ko nobloķē, nevis tā kā citiem pārlūkiem - nospied "close" un izsprāgst bariņš ar visādiem sūda popupiem.
viegls rokenrols pa radio

nevertell
Reģistrēts lietotājs

Post no nevertell » 09 Sep 2009, 17:59

Ko tu man te **dritvai kociņ** par adoniem ? Man opera defaultā IR LĒNÄ€KA nekā ff ar dažiem addoniem.
You're the moron they built to make me an idiot.

dzhonsons
Reģistrēts lietotājs

Post no dzhonsons » 09 Sep 2009, 18:04

Man tā pat ir garāks.. :p

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 09 Sep 2009, 18:27

Andress wrote: 15. Skatāmāk un kvalitatīvāk izvada ar CSS samazinātus attēlus (Thumbneilus piemeram)
o.0 pirmo reizi dzirdu, ka kaads caur CSS samazina atteelus. lai gan teoreetiski tas ir izdaraams, praktiski to dariit ir debiili, jau no taa vien, ka samazinaata lielizmeera bilde ielaadeejaas leeni (maigi izsakoties), kaa arii otrs arguments sjeit buus bildes izkropljojumi, kas rodaas no konstanta platuma/augstuma pieskjirsjanas tai esot mazaakai vai lielaakai par noraadiitajiem izmeeriem. lai gan tie varbuut neraadaas uz operas, toties uz daudzaam citaam paarluukprogrammaam tie raadaas gan! :> njinaivizju tos purnus, kas nav iedomaajusjies siikbildes taisiit atseviskji no lielizmeera bildeem. kaa arii besii skatiit tos sjmortaalus kur gareniskas bildes ir nevaaji izstieptas, tikai lai buutu vienaadas ar paareejaam izmeeru zinjaa un otraadaak..

tas taa. nelielai atkaapei no teemas, lai jaunajiem web-programsjikiem buutu viela paardomaam. :>

Professor35
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 398
Pievienojies: 01 Mai 2009, 14:04

Post no Professor35 » 09 Sep 2009, 18:36

Opera lejuplādēta 10 000000 tad noteikti daudzi no tiem kas to izdarījuši lieto
Opera Turbo kam piekrīt Operas šefs kādēļ tad Operas serveri nav uzkārušies
kāds to šeit var paskaidrot?
Mans izskaidrojums - to lietotāju patiesībā nemaz nav tik daudz

Wuu
E-žurnālists

Post no Wuu » 09 Sep 2009, 18:36

aoma wrote: Uz 25Ls vērtas kastes Opera strādā ievērojami ņiprāk par FF.
Un pa defaulto bez nekādiem adblockiem vismaz reāli arī ko nobloķē, nevis tā kā citiem pārlūkiem - nospied "close" un izsprāgst bariņš ar visādiem sūda popupiem.
Tev laikam grūta bērnība eh, cietas rotaļlietas. Bet tas tik un tā netaisno tavus buļļa sūdus...
Image

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 09 Sep 2009, 18:57

tas puisjels ar to suukaataaju avataraa ir prosts pamulkjis...

kaa jau te atziimeeja, defaultaa opera instalaacija satur stipri daudz taa, ko meesla ff ir jaakabina klaat, mhhh
pie kam jo vairaak kabina, jo lustiigaak tas meesls krasjo :>
ff veel jo projaam nav noveersta bezgaliigaa cikla kljuuda... psc, interesanti, ko tie negrofosu developeri domaa? o_O
operu vizuaali var pietuuneet ne sliktaak par meesla ff.

atljausjos atgaadinaat, ka ff lieto paarsvaraa punkjainie tiinji, kuri sagraabstiijusjies viens no otra visaadas gudriibas par mistisku drosjaako un aatraako paarluuku...
aa, veel jo projaam ieksj ff saglabaatie passwordi pieejami plaintekstaa :>
veel jo projaam burviigie addoni nodrosjina ff krasju un memoryleek :>
ave ff!
un, galu galaa, operas pamatinstalaacijaa ietverts torrent klients :>

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 09 Sep 2009, 19:11

d_l , ar "master password" , paroles tiek slēgtas nevēlamām acīm. Jebšu FF vēl glabā viņas failu sistēmā caur notepad labi izlasāmas, nekriptētas?

Š ajā jautājumā uztraukumam nav pamata - http://netsquirrel.com/articles/ff_saved_passwords.html :)
Last edited by Evers on 09 Sep 2009, 19:13, edited 1 time in total.

Mr.Death
Lietpratējs

Post no Mr.Death » 09 Sep 2009, 19:12

esmu meems :> kjirzaka, vai vareetu konkreetaak pastaastiit, kur firefox plaintekstaa glabaa paroles un, kas ir "bezgaliigaa cikla" kljuuda? pieljauju ka tie krashi vareetu buut no kaut kaadu kreiso addonu uzstaadiisjanas, bet tas ir tikai mineejums.

par paroleem plaintekstaa. nu jaa. atljausjos piemineet - jau labu laiku esmu pats uzodies uz liidziigu probleemu ar skype un ftp klientu - filezilla. skype par paroleem nezinu, bet cjata un zvanu veesture ir kaa uz delnas jebkuram kaut cik jeedzosjam datortaarpam. filezillai savukaart visa piekljuves informaacija serveriem, glabaajaas skaisti noformeetaa, un jebkuram nolasaamaa xml failaa. :>

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 09 Sep 2009, 19:19

ple, signons un key3
ievieto sjos failus savaa meeslaa un briivi apluuko visas saglabaataas paroles komplektaa ar loginiem un saitiem :>
man taga lauzj googleet taa meesla kljuudu viena javaskripta apstraadee... uzgooglee pats.
aa, un par masterpassword... pupu mizas, tiesji taapat kaa ar win acc passwordiem :>

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 09 Sep 2009, 19:26

d_l , nebiedē :D, uz parolēm esmu paranoisks, būs vēl man ar Opera jāsāk lietot

tā jau pēc reliģijas man Chrome patiktu, bet tā ir galīgam end-jūzeram, kā arī tam pat master password nav, jebkurš kas tiek datora, var vēsi apskatīt paroles. Opera turpretim vienkārši vispār nepieļauj iespēju apskatīt paroles.

Professor35
Reģistrēts lietotājs

Post no Professor35 » 09 Sep 2009, 19:56

drun lizard
tu tikai cel paniku, tava bezgalīgā cikla kļūda nav nekas ja lieto addonu NoScript es katru dienu apmeklēju FF forumus un neviens tur nav žēlojies ka būtu ar to saskāries, ja tu zini cilvēkus kas no tā cietuši tad pastāsti, un pat ja kāds ar to tomēr saskarsies var taču vienkārši izrubīt FF un turpmāk inficēto lapu neapmeklēt, tik vien tā darba.
Operas torrent klients ne tuvu nestāv klāt programmai utorrent pēc iespējām un vispār
agrāk tas daudzos trekeros bija nobanots, ha laikam tu vienīgais Latvijā to lieto. Piem;
man tagad utorrentā redzamas 25 augšuplādes kurās no visiem peer tikai viens lieto Operas torrent klientu
Last edited by Professor35 on 09 Sep 2009, 20:14, edited 2 times in total.

Professor35
Reģistrēts lietotājs

Post no Professor35 » 09 Sep 2009, 20:07

Ir programma RoboForm kas nošifrē visas paroles, automātiski tās piedāvā ievadīt un ievada ja esi atvēris lapu kur tas ir vajadzīgs, ir portatīva, var lietot master paroli integrējas iekš FF un citiem brauzeriem. Ir citas analoģiskas programmas.
Drunk lizard jau tādas lietas nezina.

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 09 Sep 2009, 20:09

Evers wrote:d_l , nebiedē :D, uz parolēm esmu paranoisks, būs vēl man ar Opera jāsāk lietot
necisaa :>
ar nelielu cjakaru kriit gan operas wand.dat, gan googlhroma saglabaataas paroles :>

praatiigaakais ir glabaat paroles galvaa :>

Professor35, par tevi man jau sen viss skaidrs....

Professor35
Reģistrēts lietotājs

Post no Professor35 » 09 Sep 2009, 20:16

Nē Drunk lizard tev nekas nav skaidrs, jo tev galvā valda bezgalīgā cikla kļūda.

Stat1CX
Lietpratējs
Atbildes: 1239
Pievienojies: 09 Jūn 2008, 01:51
Atrodas: Liepāja

Post no Stat1CX » 09 Sep 2009, 20:37

Par to bezgalīgo cikla kļūdu iekš FF d_l ir taisnība, ne reizi vien tas ir novērots, FF norij pusi no CPU resursiem bez nekāda iemesla, aizverot pašu FF, process joprojām nenomirst un turpina smuki ēst CPU resursus, pašam manuāli jāņem un jānokauj tas FF process. Š is gļuks jau ļoti sen ir pamanīts, pat neatceros vairs no kādas versijas, laikam no kādām pirmajām FF 2.0 versijām.

Professor35
Reģistrēts lietotājs

Post no Professor35 » 09 Sep 2009, 21:08

iznācis Mozilla Firefox 3.5.3

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 09 Sep 2009, 21:08

Wuu wrote:7: Ä€trums (Doooh, nesalidzināmi)
Es tak teicu Andress raksta , buļļa sūdus...
Atbalsta to, strādā krutāk ir pārbāzts ar kaudzi fīčām... Em tik problēma vajag sistēmu par 600 Ls lai ātrum būtu vienāds ar citiem pārlūkiem... Vari saskaitīt vel 150 Operas labumus, bet bez Adblock viņa nav ne 1 santīma vērta...
Bled, bērns tu... Es taču neesmu vainigs (nor mani komentāri) ka tev kompis ir miskastē atrasts un nevelk Operu. Nu nīksti uz sava FF, bet nepisies tiem klāt, kam nav galva skaidas. + Tavs adblocks nekam neder... Nehuj list pa reklamparbaztām lapām...

D_L ar tām FF plaintexta parolēm nebija tā, ka ieksh haxors org rakstija, ka ar kkādu JS varēja viņas izlupīt ārā no FF un dabūt netā? Nebija? Man liekas ka bija... Visi FFisti tagad sačurāsies un nesisies uz nākamo miskasti banānu mizas lasīt - Chromi. Tatad analfabetiem (ar uzsvaru uz Anal) atgadinu- neviens nav vainigs ka jus savas kastes parbažat ar 10 brawzeriem, kad tas nav vajadzigs, nevienu nepis ka jus uz savam p3 1.6 kasteem grauzat zarus, spelejat CS, renderejat ploterattēlus un sazin ko vel ne, un neviens nav vainojams ka jaunākā Opera kas bundled ir ar tām iespējām kas FF nebūs, nav bijušas un nav uuuun ari netiks iekļautas bez Add-oniem, karas uz jūsu tupā, lieki noslogotā XP Profesional crackotās versijas ar sūdīgo antivirusu un 4 firewāliem, sidebaru, gadžetiem, CPU un cita šita mērītajiem un visiem citiem sudiem. Pie ta vainojami esat tikai Jūs paši. Man darbstacijai piemeram stav paris ikonas uz deska, defaults skins, neviena lieka proga atvērta un neviena lieka procesa, nekadu startup daunismu un citu mēslu, pat skayps startejas manuāli, un zin ko? Es stradaju ar Intel Atom 1.6 proci, 128 video, 2Gb ram, 180Hdd un man opera atveras tikko ka atlaižu peles pogu pēc otrā klikšķa, savukārt jūsu FF jāgaida kā minimums 10 sec lai sāktu gaidīt vēl 10 līdz ielādējas mājas lapa, ko bez addoniem nevar diseiblot cik atceros, tad jāraksta adrese nedod dies pilnā garumā un tad tikai es tieku pie browsēšanas, kamēr Opera jau sen ir atvērusies un es jau sen 10 reizes esmu nospiedis uz speed dial un 10x atvēris 10 lapas. Un vēl kas- webdevi (tajā skaitā Wuuu Puuks, ja tevi var saukt par devu) varētu vienkārsu testu izveidot - ar AJAX getot citas lapas saturu iekš jau esošās apmeram uz kādiem 500Kb kā minimums, ar bildēm un visu citu, ideālā gadijumā ar table, divs, inline JS un tā lai kopsummā sanāk lapa uz kādiem 1024Kb. Un atverie lūdzu ar defaultu Operu un defaultu FF. Zin kas notiks? Nē? Es pastāstīšu kā notika man - kā jau paredzams FF vienkārsi ņēma un nokārās, brutāli nosprāga, balts screen no weba ne miņas, basta, ending, genaught, pipec, pashol shlafen, kamēr Opera vienā mierā turpināja pa gabaliņam ielādēt ar AJAXi manu smago ārējo lapu bez jebkādām problēmām.
Es pat nespeju iedomaties ja uz tā FF būtu uzlikti kkādi loh-blocki, pimpausis, vēl nez kas, vispār būtu blue screen o.O

Toč būs tests jaizstrādā, kurš browsers ātrāk nokaras ar nenormāli smagu Xhttp get objektu.

Tā kā nāksies vien slienainajiem FF fanātiem (es nerunāju par tiem kas vienkārši lieto FF un viņiem ar to pietiek) kas te klaigā visādus sūdus no kuriem paši ne vella nejēdz, iet grauzt slieksni, skaidrs ar jums, cienītie. Un Wuu vispār var iet **dritvai kociņ**... Es tev opietni saku, tu esi palicis vēl lielāks idiots, kāds biji... Kauns tevi pazīt...

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2873
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 09 Sep 2009, 21:16

Es nez, kapēc tik karsta diskusija šeit? Tie, kuri te sludina viena vai otra pārlūka plusus, mīnusus, lai dara to forumā, uzrakstot normālu pamatotu rakstu. Besī lasīt kā daži memļaki (atvainojos par izteicienu) mēģina zīmēt no sevis nez ko, jo redz kaut ko sagūlējuši.

Kā d_l teica- paroles vienīgā glabātuve ir smadzene! Pilnīgi tam piekrīt. Saglabāt paroli kompī ir tas pats, kā pielīmēt uz monitora līmlapiņu, kur saraksīti visi userneimi un attiecīgās paroles. tas ir ĻOTI dumji. Labāk pakustināt smadzenes un izdomāt 4-5 paroles, kuras periodiski nomainīt.
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

Professor35
Reģistrēts lietotājs

Post no Professor35 » 09 Sep 2009, 21:18

Stat1CX
Nē runa ir par ko citu, bezgalīgā cikla kļūda (no kuras cieš drunk lizard) nozīmē
ka ka kādā saitā kāds izvietojis kodu kuru izlasot FF sāk to bezgalīgi izpildīt un uzkaras

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 09 Sep 2009, 21:30

Heh, pamēģināšu no šodienas tā nopietnāk padzīvot uz Operas, redzēs kas sanāks :)

Slēgts

Return to “IT ziņas”