Profesionāļiem: HP jaunās tīklošanas tehnoloģijas

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Profesionāļiem: HP jaunās tīklošanas tehnoloģijas

Post no samurajs » 18 Sep 2009, 10:23

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_logo3d_2.jpg[/imgl]Hewlett-Packard būtiski paplašinājis tīklošanas pakalpojumu klāstu. Apvienojot "blade" un klasiskās tīklošanas tehnoloģijas, palielinās sistēmas veiktspēja un tīkla elastība. Kompānija paplašina savu tīklošanas pakalpojumu klāstu ar jaunu HP ProCurve piedāvājumu, kas integrēts HP BladeSystem infrastruktūras risinājumos. Tas nodrošina lielāku veiktspēju, labāku drošību un vadību gan fiziskā, gan virtuālā vidē.

Jaunais piedāvājums ietver HP ProCurve 6120 sēriju, kas pielāgota HP BladeSystem infrastruktūrai un paplašina HP ProCurve 8200 un 5400 Ethernet komutatoru piedāvājumu. Piedāvājumā arī ietverta programmaparatūras uzlabotā versija HP Virtual Connect, kas ļauj lietotājiem mainīt caurlaidības spēju atbilstoši lietošanas prasībām.

Video: HP Virtual Connect Flex-10 tehnoloģija

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JL25MjpEK30[/youtube]

Lai veicinātu HP BladeSystem izdevīgumu biznesam, HP ProCurve piedāvā divus jaunus blade standarta komutatorus (blade switches), kas uzlabo servisa kvalitāti, samazina izmaksas un riskus datu centrā.

• Lai samazinātu sarežģītību un nodrošinātu ieguldījumu aizsardzību, 10Gb blade komutators HP ProCurve 6120G/XG Blade Switch ir veidots tā, lai apmierinātu virtualizētās vides un augstas veiktspējas lietojumprogrammu prasības. Darbojoties ar programmu HP ProCurve Data Center Connection Manager, komutators nodrošina automatizētu tīkla savienojuma vadību un izveidi. HP ProCurve 6120XG Blade Switch, kas konstruēts pēc jaunākajiem tīkla standartiem, ir ar CEE (Converged Enhanced Ethernet) atbalstu (CEE - tilts starp datu centriem) un nākotnē piedāvās Ethernet un Fibre Channel tīklus.
• Lai vienkāršotu pāreju no 1Gb uz 10 Gb, jaunais HP ProCurve 6120G/XG Blade Switch integrē dažādas jau esošās iekārtas datu centrā. Tas ļauj klientiem maksimāli palielināt investīciju atdevi jau esošajā vidē.

Attēlā: komutators HP ProCurve 6120G/XG Blade Switch

Image

Domājot par pieeju lokālajam tīklam (LAN), vidējā izmēra LAN un datu centra datortīklam, HP ProCurve paplašinājis savienojamību un dažādojis 8200 un 5400 komutatoru sēriju iespējas. Klienti ar unificētām komunikāciju un videonovērošanas sistēmām var lietot lieljaudas Power over Ethernet (PoE+) lai samazinātu izmaksas, pazeminot enerģijas patēriņu. Š is jaunais piedāvājums paplašina HP ProCurve vienoto tīklu pieeju, izmantojot kopēju sistēmas arhitektūras, drošības un vadīšanas rīkus.

Lai samazinātu tīkla sarežģītību, pieslēguma izmaksas un piedāvātu elastīgu datu centra infrastruktūras izveides tehnoloģiju, HP attīstījis savu inovatīvo Virtual Connect piedāvājumu. HP Virtual Connect kopā ar HP BladeSystems samazina iegādes izmaksas līdz 66%.
Jaunie ieguvumi:

• Salīdzinot ar konkurentu piedāvājumu, HP Virtual Connect 8Gb 20-Port Fibre Channel Module piedāvā divreiz lielāku caurlaidspēju 8Gb portam un zemākas izmaksas. Š is risinājums ir ideāls virtualizācijai un citām augstas veiktspējas darbībām.
• Palielinoties tīkla elastībai, lietotāji var dinamiski mainīt tīkla savienojumus un regulēt caurlaidspēju bez servera atkārtotas restartēšanas. Tas ļauj atbalstīt līdz pat 128 virtuālajiem lokāliem tīkliem (VLANs), kas savukārt ļauj uzlabot „infrastruktūras kā pakalpojuma” risinājumu piedāvājumu, kā arī pilnveidot tīkla diagnostiku un vienkāršot pārvaldību.

Attēlā: Optiskais komutators HP Virtual Connect 8Gb 20-Port Fibre Channel Module

Image

“Virtuālā telpa paplašinās, un tas kļūst par lielu izaicinājumu uzņēmumiem, jo rada tiem sarežģījumus un papildu darba organizēšanas izmaksas, kuras tiek atņemtas biznesa inovācijām,” saka Mariuss Hass, HP ProCurve vecākais viceprezidents un ģenerāldirektors. „Izveidojot vienotus risinājumus, kas ir vieglāk vadāmi, palielina veiktspēju un samazina izmaksas, HP ir novērsis uzņēmumiem dažādas problēmas, ļaujot tiem koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi.”

Papildinformācija: oskars.firmanis[at]medijutilts.lv

Notepad piezīme: šeit minētās iekārtas tirgū nonākušas š.g. 16. septembrī.
Image

User avatar
UnderV
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 63
Pievienojies: 03 Sep 2009, 22:26
Reputācija: 0

Post no UnderV » 18 Sep 2009, 11:20

Izskatās ļoti labs risinājums. Virtualizācijas iespējas paplašinās, kas nevar nepriecēt :) .
Salīdzināt ar IBM gan bija nevietā, jo man liekas, ka viņu risinājumi ir lētāki un ar mazāk iespējām.
HP ir diezgan atrāvies no saviem konkurentiem "asmeņu" tirgū, bet tas parādās arī iekārtu augstākās izmaksās.
Salīdzināt HP BladeSystem ar IBM BladeCenter ir tā pat kā salīdzināt biznesa klases portatīvo ar Pavilion :D .

User avatar
usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2873
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51
Reputācija: 0

Post no usins » 20 Sep 2009, 19:59

Interesanti. Emz, tie 1 Gb un 10Gb nozīmē Gbit/s? vai es kaut ko esmu palaidis garām?
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 20 Sep 2009, 20:56

usins: jap, caurlaides josla 10 Gb atbilst datu pārraides ātrumiem līdz 10 Gbit/s.
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”