Internetā publicēts tūkstošiem Hotmail paroļu

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

ehex
E-žurnālists
Atbildes: 421
Pievienojies: 06 Feb 2009, 21:25
Reputācija: 0
Atrodas: Lauki

Internetā publicēts tūkstošiem Hotmail paroļu

Post no ehex » 05 Okt 2009, 20:52

[imgl]https://notepad.lv/userpix/1545_null ... jpjr_1.jpg[/imgl]Š odien Hotmail lietotājus sasniegusi šokējoša ziņa, proti - pēdējo dienu laikā ir tikušas publicētas ap 10000 Hotmail lietotāju paroles. Paroles tikušas publicētas vietnē Pastebin.com, kas plaši tiek izmantota web izstrādātāju vidū kā vieta, kur apmainīties ar koda fragmentiem. Tās publicējis kāds anonīms lietotājs. Š obrīd saraksts jau ir izņemts, tomēr tiek apgalvots, ka konti ir patiesi. Sarakstā ir atrodami kontu dati, kam sākums ir no A-B, bet beidzās pārsvarā ar @hotmail.com, @ msn.com vai @live.com, tomēr tas, ka ir publicēti tikai konti, kas sākas ar pirmajiem burtiem, varētu liecināt, par to, ka sarakstam varētu būt turpinājums. Visiem Hotmail lietotājiem ir izteikts aicinājums nekavējoties nomainīt savas paroles.

Avots

Kefīrs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 533
Pievienojies: 13 Apr 2009, 21:23

Post no Kefīrs » 05 Okt 2009, 21:23

Jā, man laikam tur ir acc :D Īstenībā man vinalga, nekad nav paticis LiveMail n stuff :D

Eob
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 41
Pievienojies: 28 Mar 2008, 23:53

Post no Eob » 05 Okt 2009, 22:05

Kopš reizes, kad nesekmīgi mēģināju pievienot savu @live.com Thunderbird, ciest nevaru to Hotmail. Paši vainīgi, ka nejēdz savus datus nosargāt.

izredzētais
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1730
Pievienojies: 22 Dec 2007, 12:22

Post no izredzētais » 05 Okt 2009, 22:21

Paši vainīgi, ka nejēdz savus datus nosargāt
!? iztēlosimies, ka kāds ir piekļuvis tavai internetbankai... vai tikpat vienaldzīgi spēsi apgalvot to pašu?

ehex
E-žurnālists
Atbildes: 421
Pievienojies: 06 Feb 2009, 21:25
Atrodas: Lauki

Post no ehex » 05 Okt 2009, 22:37

Khem, nedaudz oponēšu Live nolicējiem. Windows Live mail, kā arī pārējos Live pakalpojumus lietoju jau gadu un vispār, varu teikt tikai labu. neatceros pat īsti, kad būtu saskāries ar kādām īpašām problēmām. Kas attiecas uz nesavienojamību ar mail klientiem, arī ar to nezkāpēc neesmu saskāries. ir izdevies gan ar Evolution uz Ubuntu, kā arī ja pareizi atceros ar to pašu Thunderbird. Patīk arī tas, kā smuki visi tie Live servisi iet kopā ar Windows 7, turklāt šajā gadījumā, upura vietā varēja būt arī kāds cits mail sniedzējs. :)

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 05 Okt 2009, 22:42

Arī nepatīk šitie Mazmīkstā meili, +1 Googles labā - ne viens viens ganjau tagad pametīs Mazmīkstā epasta pakalpojumus un dosies uz Google, varbūt vēl Yahoo

rajah
Lietpratējs
Atbildes: 730
Pievienojies: 27 Apr 2007, 14:29
Atrodas: Leišmale

Post no rajah » 05 Okt 2009, 23:04

oi, gribētos savu veco veco paroli dabūt, ja vien tas konts tur vispār vairs ir
Step By Step - ImageImage

wolfinj
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 131
Pievienojies: 21 Apr 2009, 15:01

Post no wolfinj » 05 Okt 2009, 23:10

diemžēl nejau tikai epasts ir uz to hotmail.
piemēram es izmantoju live sync lai uz datoriem būtu vienādi faili ar kuriem es strādāju... neko labāku un ērtāku es neesmu manījis...

Eudoxus
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 629
Pievienojies: 02 Sep 2007, 02:40

Post no Eudoxus » 05 Okt 2009, 23:29

Evers wrote:Arī nepatīk šitie Mazmīkstā meili, +1 Googles labā - ne viens viens ganjau tagad pametīs Mazmīkstā epasta pakalpojumus un dosies uz Google, varbūt vēl Yahoo
Nezinu gan. Es arī izmantoju Windows Live un netaisos nekur migrēt. Pirmkārt, Google zaudē fīču ziņā (cik man zināms, tad tur nav nekā līdzīga skydrive, piemēram). Otrkārt, jebkurš meils ir uzlaužams, ja kādam to vajag uzlauzt. Nevajag tur turēt svarīgus datus un ik pa laikam pamainīt paroli. Nez vai kāds no šiet rakstošajiem ir tik ūbersvarīga, lai kāds mēģinātu izokšķerēt viņa meilu.
ThinkPad T500 (2242-CTO) Windows 8 Pro, 64-bit
ThinkPad X61s (7669-3KG) Windows 7 Home Premium, 32-bit

"All the problems of the world could be solved easily if men were only willing to think."
IBM founder Thomas J. Watson

80MXM08
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 178
Pievienojies: 28 Mai 2009, 12:24
Atrodas: Dobele

Post no 80MXM08 » 06 Okt 2009, 00:02

man ir mails gmail.com ja kaadam baigi vajag tad varu iedot acc/pass - neturu nekad neko svariigu mail'aa
ShivaII wrote: Even the Login Screen from lineage2 is better then the hole WoW Game

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2873
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 06 Okt 2009, 00:24

Kefīrs wrote:Jā, man laikam tur ir acc :D Īstenībā man vinalga, nekad nav paticis LiveMail n stuff :D
Š im servisam ļoti ciešas saiknes ar Microsoft. Var mierīgi paņemt kādu OS testdraivā, vai pat pasūtīt uz mājām. Un Pie tevis var vērsties Microsoft ar sūdzību, ko tad darīsi?
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1780
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 06 Okt 2009, 13:10

Cuukas mlje, man hotmailaa staav akkounts :> vairs jau nekur iznjemot Googli nevar regjistreeties. Taada sajuuta, ka visur straadaa nekompetenti idioti :>

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1038
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 06 Okt 2009, 18:10

Kopš diezgan seniem laikiem lietoju GMX mail. Pluss - ļoti laba aizsardzība pret spamu. Mīnusi - onlainā ļoti nepārskatāms (bet nav bēda ar pasta klientu), dažkārt neatzīst "mazajiem" individuālajiem domēnu piesaistītās adreses. Windowsiskie pasti (un arī Outgļuka tipa pribambasi) kaukā nekad nav patikuši no paša sākuma. Gmail gan labs, bet nav pieraduma šamējo lietot.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”