Notepad.lv: Video sadaļa

Moderatori:janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes:5080
Pievienojies:12:33 / 22. Feb, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepāja
Notepad.lv: Video sadaļa

Post no foxsk8 » 16:12 / 18. Jūn, 2007

Ir izveidota notepad.lv video sadaļa, kurā atradīsies interesanti, noderīgi, pamācoši video materiāli par IT tēmu. Video var pievienot arī notepad.lv lietotāji, kuri ir reģistrējušies. Pievienotos video klipus izskatīs administrācija, ja pievienotais video klips atbilst tēmai un noteikumiem, tad tas tiks apstiprināts un pievienots video sadaļā.

Š eit ir pievienošanas noteikumi:

1. aizliegts pievienot pornogrāfiska satura video materiālus
2. aizliegts pievienot mūzikas video klipus un klipus, kas neatbilst tēmai.


Neliela pamācība, kā pievienot video klipus

Augšējā izvēlnes joslā ir ar sarkaniem burtiem redzams Piev. rakstu / video. Lai sāktu pievienošanu, klikšķinam uz video.
Tālāk atvērsies jauns logs, kurā mēs varam izveidot nelielu aprakstu par pievienojamo klipu. Tālāk lai pievienotu klipu lietojam 3 varinatus.

1. Variants

Ar Youtube bbcode palīdzību, varam pievienot klipus, kas ņemti no Youtube mājas lapas, vienkārši uzspiežot uz youtube bbcoda atvērsies logs, kurā iekopējam iekšā attiecīgā video klipa linku. Linku varam redzēt youtube mājas lapā

2. Variants

Ar Google video bbcode palīdzību, varam pievienot klipus, kas ņemti no video.google.com mājas lapas, vienkārši uzspiežot uz googles bbcoda atvērsies logs, kurā iekopējam iekšā attiecīgā video klipa linku. Linku varam redzēt video.google.com mājas lapā

3. Variants

Ar Flash bbcode palīdzību, varam pievienot failus ar paplašinājumiem FLA un SWF. Video varam pievienot no latvijas populārās mājas lapas latvija.tv, vienkārši nokopējot attiecībā flash faila linku. Pēc tam spiežam uz FLASH bbcoda, kurš atrodas rīku joslā. Atvērsies jauns logs, kurā iekopējam klipa linku, un uzliekam attiecīgos izmērus. Var gadīties, gad ar FLA failiem būs nedaudz savādāk, tāpēc šeit ir neliels piemērs:

Code: Select all

[flash width=250 height=250]http://www.latvija.tv/player/flvplayer.swf?file=http://v.draugiem.lv/00/801900/2007061417030783653.flv[/flash]
Lai jaukāk un ērtāk visi pievienotie video faili būtu skatāmi, tika izveidota speciāla sadaļa https://notepad.lv/video.php kurā līdzīgi kā sākuma lapā, tiks attēloti pievienotie video, kurus varēsiet arī komentēt.

Ieteikumi:

Atcerieties, kad Jums ir tikai viena iespēja pirms iesūtīšanas iesniegto informāciju labot, tas ir, kad visu esat salikuši, labāk apskatieties, un tikai tad spiediet Apstirpināt. Protams, ja būs kāda kļūda, tad administrācija to izlabos.

Lai pievienotu

Pievienot video klipu

Lai apskatītu

Ä€trais links https://notepad.lv/video.php

Notepad.lv video sadaļa
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

User avatar
Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes:1780
Pievienojies:19:13 / 17. Apr, 2007
Reputācija:0

Post no Mr.Death » 17:45 / 18. Jūn, 2007

Interesants video TEv tur par piemēru paņemts:hahahaaa :D:D:D:D

BTW pareizāks izskaidrojums šim piemēram būtu tāds, ka no Latvija.tv tiek paņemts FLV pleijeris kā swf, jo foxam protams ir tik slinka pakaļa (atvainojos :D), lai to uzliktu uz notepad un pieliktu klāt vnk ikonu šajā editorā kurā es tagad rakstu... :D:D:D

https://www.latvija.tv/player/flvplayer.swf?file=

un tālāk tiek norādīts video... kādu spēlēt, protams, .flv formātā. Manā gadījumā tas ir par neveiksminieku Pēču :D

btw fox tak paņem vienreiz un uploado uz notepad.lv to pleijeri. :D

https://www.latvija.tv/player/flvplayer.swf

nemaz tik grūti nav kaut vai nospert no tiem pašiem latviešiem.tv :D tikai līdzi neaizmirsti paķert ufo.js skriptu no sources ;)

User avatar
foxsk8
Moderators
Atbildes:5080
Pievienojies:12:33 / 22. Feb, 2007
Reputācija:0
Atrodas:Liepāja

Post no foxsk8 » 18:03 / 18. Jūn, 2007

Sākuma lapā jau malā arī ir neliels video stūrītis, tas jau ir tas pats scripts vāretu teikt. Tikai latvija.tv viņu ir nedaudz uzlabojusi, tā patās kā draugiem.lv.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

Pievienot atbildi

Return to “Foruma Jaunumi un Lietošana”