Windows tny vai kkā tā!

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5078
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 25 Okt 2009, 10:53

Kaut gan pasen rokās nonāca tāds disks, kurā bija 9XP, ja nemaldos saucās 9in1 XP, tur bija sākot no Home, beidzot ar Media center versijām. Tas viss bija salikts uz 700 MB diska, vidēji no vienas mapes iznāca laukā ap 4 GB info, tāpēc liekas domāt msh virzienā.
WPX.lV - E-komercijas risinājumi

nezinitis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 111
Pievienojies: 25 Jan 2010, 23:30
Atrodas: Dzīvoklis

Post no nezinitis » 06 Mar 2010, 18:16

samurajs wrote:Tas tik piemēram minēts. Patiesībā tie rev visi ir sūdi. Ir praksē bijis tikai viens vienīgs izdevies Win XP graizījums, kurā nekas būtisks netrūkst, startējas 10 sekundēs, instalējas 5 minūtēs, un pat LV valodu var pievienot. Tas ir te (diemžēl tikai krieviski):

http://micro-win.com/index.php?newsid=45529
varbūt varētu sīkāk par to (pievienot LV valodu) [pēc instalēcija vai pirms ar nlite vai kā citādi?]

varbūt var pievienot [WindowsXP-KB926139-x86-ENU] lai būtu eng
In vino veritas...

Nettwerk
E-žurnālists
Atbildes: 452
Pievienojies: 12 Nov 2009, 17:44

Post no Nettwerk » 07 Mar 2010, 13:42

richX wrote:emm... nu nesaprotu, vai tiešām tinyXP ir krieviem? es savulaik diskā biju iecepis tinyXP Rev09, man piem ļoti patika. un man vispār tur nekas nebija krievu valodā, only English...
Krievs paliek krievs, shajaa gadiijumaa, kaa ir tups taa paliks tups. Jo krieviem ir mode, ja nav programma krievu valodaa pieejama, tad taa nav programma, tad tas ir mesls. Taa nu tas ir. Man piemeeram kretinee ja man kaads datorservisaa uzliktu Tidy vai kaa saucs to Windows XP un krievu valodaa. Tad peec pilnas programmas atrautos saakot ar licences parkapumiem, liidz vispaar izeediis servisu no turienes.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 07 Mar 2010, 23:40

Š ai gadījumā krievus nav ko vainot, nu ko darīt, ka tiem pieņemts ka visi softi jābūt krieviski? Vāciešiem taču tieši tas pats!
Kā jau augstāk postēju, savulaik salīdzināju uz PII 266 MHz sprāgoņas to TinyXP (Rev.5) un krievu F-class 1.9, un izjutu atšķirību.
Image

Pievienot atbildi

Return to “Windows”