Palielināt savu interneta atrumu? Iespējams.

Moderators: Vecākie lietotāji

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Reputācija: 0
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Palielināt savu interneta atrumu? Iespējams.

Post no foxsk8 » 01 Mar 2007, 19:33

[imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/200 ... 008166.jpg[/imgl]Daudzviet internetā šobrīd ceļo viena interesanta ziņa par interneta savienojuma ātrumu. Mēs visi, saprotams, gribam maksimāli izmantot
sava interneta iespējas t.s. ātrumu.

Tad nu, lūk, Boot.lv raksta, ka WinXP rezervē sev 20% no tava interneta ātruma. Lai no šīs "zagšanas" tiktu vaļā jāizdara
sekojošas lietiņas. Protams, sekas par izmaiņu iznākumu neviens neuzņemas.

* Start/Run un tur ieraksti "gpedit.msc" (bez pēdiņām) un spied "Enter"
* Logā, kurš atveras spied "Administrative Templates", tad "Network" un pēc tam "QoS Packet Scheduler". kad tas izdarīts atver "Limit reservable bandwidth".
* Jaunajā logā "Not Configured" vietā atzīmē "Enebled" un nomaini "Bandwidth limit" uz nulli.

Nu restartē savu datoru un skaties kas noticis ar tavu interneta ātrumu.

Avots Boot.lv
Last edited by foxsk8 on 29 Mai 2007, 10:14, edited 5 times in total.

aldizz
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 27
Pievienojies: 05 Mar 2007, 04:58

hmm..

Post no aldizz » 05 Mar 2007, 05:28

Nez man visu ta izdarot nospiezhot uz administrative templatem paradas ka man tur nekaa iekshaa naf! :O

Taga zinashu ka dzest ara windowsa nevajadzigas lietas! :D taja skaita templates tuir visaadas u.t.t...
Esmu no bedres...
no www.bedre.lv

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 05 Mar 2007, 08:05

Gadas arī ta :)

Aivis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1
Pievienojies: 21 Sep 2007, 15:12
Atrodas: Patreiz Irija

Post no Aivis » 21 Sep 2007, 15:30

Man tasd palidzeja,pateicos.
Patreiz man ir tejkanas zinashanas,tapec jums bus daudz kas man japieod.

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 21 Sep 2007, 21:02

Defaultā šī fīča ir jābūt "not configured" un tad izmaiņas neko nedod - ar speedchecker pārbaudīju . Ja kāds jau iepriekš uzlicis enabled un att.procentus, tas citādi...:)
Image

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 21 Sep 2007, 21:14

Pieminēšu, ka šis ir no best.oo.lv laikiem, notepad.lv pašiem pirmsākumiem. Tiešām, nekas nestrādā. Tas ir neskaitāmas reizes pierādījies, ka palielināšana nestrādā, aizej pie provaidera un atmet pārils latus, vai vēl labāk, ja dzīvo daudzdzīvokļu namā, tad pats kļūsti par provaideri, un nemaksā neko.

zhagis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 186
Pievienojies: 14 Mar 2007, 08:00

Post no zhagis » 22 Sep 2007, 10:21

Š itas ir bullšits un viss!
Pēc pāris dienām nets sāk gļukot!
Lapsēn!Beidz Tautai stāstīt glupības!

Mr.Death
Lietpratējs
Atbildes: 1779
Pievienojies: 17 Apr 2007, 19:13

Post no Mr.Death » 22 Sep 2007, 12:35

Ērtākais veids, ja esi atklājis, ka Tev vajag ātrāku netu ir vienkārši paskatīties izdevīgākos ISP tarifus uz lieliem ātrumiem un aiziet pieteikties. Savukārt metodes ar neta uzlabošanu "kaut ko konfigurējot" labākajā gadījumā labums ir līdzvērtīgs uz ielas atrastai viensantīmu monētai (vairākkārtīgi pārbaudīts)

:rofl:

Faust
E-žurnālists
Atbildes: 318
Pievienojies: 28 Apr 2007, 14:53
Atrodas: Valmiera

Post no Faust » 22 Sep 2007, 15:15

foxsk8 wrote:vai vēl labāk, ja dzīvo daudzdzīvokļu namā, tad pats kļūsti par provaideri, un nemaksā neko.
Dzīvoju daudzīvokļu namā un negribu neko maksāt! Bet pie velna kā pats var kļūt par provaideri?!! :hmz:

shady
Moderators
Atbildes: 5306
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 23 Sep 2007, 11:42

Dev wrote:
foxsk8 wrote:vai vēl labāk, ja dzīvo daudzdzīvokļu namā, tad pats kļūsti par provaideri, un nemaksā neko.
Dzīvoju daudzīvokļu namā un negribu neko maksāt! Bet pie velna kā pats var kļūt par provaideri?!! :hmz:
Nu ne gluži pats sev pa provaideri, bet nodarboties ar interneta tirgošanu/zādzību.
=> Nopērc rūteri.
=> Nokonfigurē to.
=> Pārdod tālāk savu netu citiem. Vai nu pa gaisu ar paroli, vai arī izveido iekšējo tīklu, kur no tava rūtera aizies vadi uz citiem dzīvokļiem.
Rezultātā tas viss notiskies uz taav neta ātruma, bet ja tev ir spēcigs pieslēgums, piemēram, 100mbps, tad katram vari izdalīt piemēram, 10mbps un pietiks nauda ko nomaksāt pa savu netu + vēl kām citam..
Vai nu kā --> Tā ir pretlikumīga rīcība, tāpēc rēkinies ar sodu, ja tevi noķers.
Btw šis ir labs veids kā kooperēties ar kaimiņu. Internetu var ņemt kaut vai pa gaisu {kā jau teicu - ar poroli aizsargātu}. Mans rūteris, piemēram, velk kaut kur uz 300m {cik tas ir reālais un kādi parametri ir citiem - neesmu pētījis} - tā kā..iespēja jau ir. Noteikt to nevar, jo tikpat labi kaimiņš vai tu vari vnk būt neta pieslēdzēja otrs PC vai laptops, kuram izmanto rūteri => reāli neviens tevi nenoķers, bet ja, protams, sāksi tirgot netu visai mājai, tad agri vai vēlu uzrausies.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Faust
E-žurnālists
Atbildes: 318
Pievienojies: 28 Apr 2007, 14:53
Atrodas: Valmiera

Post no Faust » 23 Sep 2007, 15:20

Man galvenais ir, lai pašam ātrs nets. Nav nepieciešamība ar citiem dalīties! :ooo:

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 24 Sep 2007, 09:52

Kapec es citiem nevaru dod savu netu? Atrumu jau es neapšmaucu. Reali man ir uz 3 PC izdalīts. Tad ja nu grib dalīt citiem, tad rūpīgi jāizlasa līgums.

shady
Moderators
Atbildes: 5306
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 24 Sep 2007, 15:18

Fox: Bet tu apšmauc pakalpojumu.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Pievienot atbildi

Return to “Raksti”