HTC un Dopod prezentē komunikatoru ar mobilo TV

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
reGative
E-žurnālists
Atbildes: 409
Pievienojies: 15 Sep 2009, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: Rīga un pierīga

HTC un Dopod prezentē komunikatoru ar mobilo TV

Post no reGative » 04 Nov 2009, 21:57

[imgl]http://www.bildites.lv/images/u9kw53j9m40jwm04w6bl.jpg[/imgl]Mobilā tīkla operators China Mobile veikusi prezentāciju un 15. novembrī sāks jauna HTC komunikatora ar TD-SCDMA atbalstu tirdzniecību. Taivānas kompānijas Dopod nodaļa savukārt prezentējusi T8388 Qilin modeli - šis ir pirmais HTC telefons ar ķīniešu 3G standarta atbalstu. Jaunums ievērojams ar CMMB mobilās televīzijas signāla uztveršanas iespēju, kuru attīsta China Mobile.

Image

Dopod T8388 Qilin bāzējas uz Windows Mobile 6.5 OS ar TouchFlo 3D interfeisu, aprīkotu ar 5 Mpix kameru, WVGA ekrāna sensoriem, Wi-Fi, GPS, Bluetooth. Aparāta iespējas ir mūsdienīgā līmenī: 256 MB RAM, 512 MB ROM, TI OMAP3430 procesors ar 600 MHz frekvenci.

Image

Kā atzīmē masu mediji, Qilin ir pielāgots Imagio Ķīnas tirgus versijai (to pārdod arī amerikāņu operatoru tīklā Verizon Wireless). Dizains stipri atšķiras.

Image

Avots

User avatar
jauneklis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 129
Pievienojies: 18 Apr 2009, 19:33
Reputācija: 0

Post no jauneklis » 05 Nov 2009, 10:11

Tas tikai pagaidām !
Š is ir pirmais HTC telefons ar ķīniešu 3G standarta atbalstu.

Varēja jau palikt pie HTC HD2
Image

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”