freefm.lv sveiciens valsts jubilejaa.

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43
Reputācija: 0

freefm.lv sveiciens valsts jubilejaa.

Post no grisha » 18 Nov 2009, 23:44

Sveiciens visiem no freefm.lv komandas. Pasmadiet, sirdij vieglaak kljuus! Padziediet, buus jautraak!

Luuk, dazhi muusu darbonji meegjinaaja tuvaakajaa apkaartnee uzlabot citiem garastaavokli: http://freefm.lv/lv/photogallery.php?album_id=31

Mees par taisniibu un briiviibu eetera viljnjos.
freefm komanda
freem.lv
freefm.co.uk

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Atrodas: Sigulda

Post no ob1 » 19 Nov 2009, 00:02

nu jā, kaut kādi antenu stutētāju bīda reklāmu uz lavijas valsts jubilejas rēķina. Hmm, lai jau... valsts jau patiesībā vairs neeksistē - var jau drāzt to visos caurumos...

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 19 Nov 2009, 00:59

Zini ob1, ieskrienies. Biju labaakaas domaas par tevi.
Ja tev nav ne jausmas par elektroniku, tad soljo taalaak mezhaa.
Neizteikshos rupji, bet ja nesaproti elktronikjus, kuri meegjina ko izdariit autieshu labaa, tada ej atpakalj uz mezhu.
Shie chalji pljavaa uzceela torni, lai speetu paraidiit par godu sveetkiem. Tas nav kaut kaadu pokemonu "prezidenta" lapas hakeroshana. Tas ir smags darbs. Pameegjini pats uzvilkt 30 metru torni ar visaam atsaiteem.
Un kaada sunja peec uz valsts reekjina? Valsts iedziivotaajiem par godu **dritvai kociņ** (piedod Samuraj).

Tas ir pi*****, kaads meegjina iepriecinaat tautieshus, nee, sunji aprej. Dzirdeeji Siguldaa tieshraidi?

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Atrodas: Sigulda

Post no ob1 » 19 Nov 2009, 01:06

Grisha, es vēl joprojām atceros Tavu palīdzību.

Bet šoreiz Tavs posts bija nevietā. Es pats esmu "elektroniķis", pats esmu stutējis antenas. Bet kāds tam sakars ar valsts svētkiem? Tāds, ka jūs aizsitāt ēteru un paspamojāt?

Preža lapas uzlaušanu vērtēju pozitīvi, ja kas. To vismaz tauta pamanīja. A Tev ir nepieciešams spams, lai Tev pievērstu uzmanību...

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 19 Nov 2009, 06:05

Š trunts par visu, bet mani vairāk interesē - kas tika raidīts? Kādi ieraksti nav saglabājušies?
Image

TokRa
Mrs. Positivus
Atbildes: 893
Pievienojies: 22 Feb 2009, 09:42
Atrodas: Rīga

Post no TokRa » 19 Nov 2009, 09:44

Paldies par apsveikumu, taču mūsu "valsts" to nav pelnījusi. Kauns ir par to un valdību.
Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

Pievienot atbildi

Return to “Cilvēks un Sabiedrība ”