Remote Desktop

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

feiks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 161
Pievienojies: 25 Mai 2009, 13:52
Reputācija: 0

Remote Desktop

Post no feiks » 26 Nov 2009, 22:45

Vai kaads man, luudzu, neapskaidrotu, kaa taa lieta straadaa? Kas tieshi tiek nosuutiits klientam? Tikai bilde vai es kljuudos? Un otrs jautaajums - vai klienta tiikla administraators redz, kas tieshi tiek dariits vai tikai ka noticis savienojums?
Danke.

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1632
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Reputācija: 1
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 26 Nov 2009, 23:05

Atkarībā kāda programmatūra. Tradicionālās programmas ieraksta visu klaviatūrā nospiesto un ik pa laikam uzņem ekrānšāviņu. Ir redzēti arī tādi, kas tiešaistē attēlo katra datora darīto administrātora datorā.

Snorx
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 358
Pievienojies: 24 Nov 2008, 22:25

Post no Snorx » 26 Nov 2009, 23:13

Ja klientam būs sakarīgs tīkla administrators, tad remote connection bez viņa atļaujas vispār nenotiks, it sevišķi, ja tas notiks kādā iestādē.

feiks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 161
Pievienojies: 25 Mai 2009, 13:52

Post no feiks » 28 Nov 2009, 07:19

nu rdp strādā, jo tiek izmantots iestādes darbībā. Man atliek tikai noņemt "uzskaites serveri" ( ir mums tāds brīnums ) un ielikt savu ip. Mani tas interesē, jo mums apgriezta pieeja netam ( strādā tikai whitelisted lapas ) + tur ir kaut kāda pre-historic polarfox versija, kurai gļuki pēc gļuka, tā ka reizēm pat darbam nepieciešamos resursus nevar izmantot ( vistipiskākais piemērs - > flash animācijas ir nobīdījušās un ir virsū ievades lauciņiem, uz kuriem ar TAB netikt )

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 28 Nov 2009, 08:36

Ja izmanto standarta Windā iebūvēto attālināto pieeju, tad tiek nosūtīts takā ielūgums! Tiek uz datoru transferota klava, pele un no klienta datora uzņem printscrīnus un sūta tos atpakaļ! Ja nemaldos bij arī variācija uzlikt ka transfero skaņu! =]
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

macbeton
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3510
Pievienojies: 01 Nov 2008, 18:43
Reputācija: 1
Atrodas: Libau

Post no macbeton » 19 Dec 2009, 22:23

Nau vienkāršāk paņemt un pieslēgties?
Kamēr atver pārlūku, ieklabina šito te visu... tā laikā sen jau Remote Desktop sesiju var uztaisīt.

Pievienot atbildi

Return to “Windows”