HP pētījums: skārienjūtīgām tehnoloģijām ir nākotne

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

HP pētījums: skārienjūtīgām tehnoloģijām ir nākotne

Post no samurajs » 30 Nov 2009, 11:21

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_hp_5.jpg[/imgl]Saskaņā ar informācijas tehnoloģiju ražotāja „Hewlett-Packard” veiktu aptauju, 64 % Nīderlandes iedzīvotāju lieto ierīces ar skārienjūtīgo ekrānu, savukārt, 59 % vēlētos nākotnē iegādāties arvien vairāk ierīces, kas aprīkotas ar skārienjūtīgajām tehnoloģijām.

Pasaules lielākā informācijas tehnoloģiju ražotāja „Hewlett-Packard” veiktā aptaujā par skārienjūtīgo tehnoloģiju popularitāti Nīderlandes iedzīvotāju vidū atklājās, ka gandrīz divas trešdaļas jeb 64 % aptaujāto regulāri lieto ierīces ar skārienjūtīgiem ekrāniem. Vispopulārākās skārienjūtīgo tehnoloģiju ierīces lietotāju vidū ir mobilie telefoni un navigācijas iekārtas (GPS).

[imgr]https://notepad.lv/userpix/28_g11239 ... humb_1.jpg[/imgr]59 % aptaujas dalībnieku vecumā līdz 30 gadiem nākotnē labprāt iegādāsies arī citas ierīces ar skārienjūtīgiem ekrāniem. 40 % aptaujāto apgalvo, ka skārienjūtīgās tehnoloģijas būtiski atvieglo sadzīvi, savukārt jauniešu vidū šāda pārliecība iemantojusi lielāku popularitāti ar 68 % pozitīvu atbilžu.
Skārienjūtīgo tehnoloģiju lietošana ir vienkārša un praktiska – tā apgalvo 68 % aptaujas dalībnieku, savukārt 50 % uzskata, ka drukas iekārtu aprīkošana ar skārienjūtīgo ekrānu ir lieliska un inovatīva ideja.
Š os pētījuma skaitļus HP ieguvis, aptaujājot 500 Nīderlandes iedzīvotāju vecumā no 25 līdz 60 gadiem.

„Hewlett-Packard” sadarbībā ar interneta portālu Notepad.lv veica nelielu online aptauju, lai noskaidrotu skārienjūtīgo tehnoloģiju popularitāti Latvijas lietotāju vidū . Aptaujas rezultāti atklāja, ka 38% iekārtas ar skārienjūtīgiem ekrāniem vērtē kā ērtas un praktiskas un labprāt tādas izvēlētos. 17% respondentu uzskata, ka ar šādu inovāciju vēl nav apraduši, tomēr nākotnē pieļauj iespēju iegādāties kādu ar skārienjūtīgajām tehnoloģijām aprīkotu iekārtu. Visērtāk, pēc lietotāju domām, šo tehnoloģiju lietot ir nelielās funkcionālajās ierīcēs: mobilajos telefonos, navigācijas iekārtās, fotoaparātos, kā arī biroja un sadzīves tehnikā, kas pakļaujas vieglākai ikdienas kopšanai.

Liivi Joasoon, „Hewlett-Packard” Inkjet and Web Solutions produktu mārketinga vadītāja Baltijas valstīs: „„Hewlett-Packard” ir pirmais informācijas tehnoloģiju ražotājs pasaulē, kas ieviesis Photosmart multifunkcionālās drukas iekārtas aprīkotas ar skārienjūtīgajām tehnoloģijām. Jaunākie un labāk aprīkotie skārienjūtīgo tehnoloģiju printeri (HP Photosmart ar skārienjūtīgajiem ekrāniem) piedāvā arī iespēju bez datora starpniecības pieslēgties vairākām interneta vietnēm un izdrukāt fotogrāfijas (piem. www.snapfish.com) vai spēles bērniem. Modernās drukas iekārtas atbalsta arī citas ērtas lietošanas opcijas – bezvadu pieslēgumu klēpjdatoriem ar WiFi vai Bluetooth tīkla palīdzību. Vairs nav nepieciešams ar datoru atrasties blakus drukas iekārtai, cīnoties ar vadiem. Drukāt var no jebkuras atrašanās vietas ēkā - kaut vai noliktavas telpas, ja tur ir iespēja pieslēgties elektrības padevei un Wi-Fi tīklam.”

Avots - HP oficiālā preses relīze
Image

User avatar
Genādijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 546
Pievienojies: 07 Mai 2008, 14:14
Reputācija: 0
Atrodas: Limbaži

Post no Genādijs » 30 Nov 2009, 12:51

nu gala lietotājiem ok jā piekrītu tas ietu uz urrā. Bet darbā es neredzu nekādu iespēju lietot šīs tehnoloģijas :)
Šis ir teksts, kuru varat pievienot visām savām publikācijām. Šim tekstam ir 300 zīmju ierobežojums

User avatar
rasty
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 213
Pievienojies: 16 Nov 2009, 13:31
Reputācija: 0

Post no rasty » 30 Nov 2009, 14:21

gan jau kāda japāņu firmiņa izgudros kko labāku par touchscreen..
Akcija: saki narkotikām nē- mums vēl šņabis nav beidzies!

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”