Googlei savs DNS serveru tīkls

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Googlei savs DNS serveru tīkls

Post no samurajs » 04 Dec 2009, 18:10

[imgl]https://notepad.lv/userpix/28_440_1d0d1_1.jpg[/imgl]Kompānija Google ielauzusies vēl vienā interneta lauciņā - atklājusi savu Google Public DNS serveru tīklu. Kā apgalvo kompānijas pārstāvji, tas paātrināšot interneta pārlūkošanu, un sekmēšot drošību. Kā uzskata eksperti - ar to Google iegūs sev papildus ienākumus no reklāmas.

DNS (Domain Name System) serveri radās 1980. gadā un kalpo tam, lai lietotāji varētu ievadīt web lapu adreses pierastajā vārdu formā. Mašīnas savā starpā sazinās ar ciparu adresēm, kas cilvēkam ir neērti. Google uzskata DND sistēmu par "pudeles kakliņu", resp. vājo posmu, kas bremzē interneta pārlūkošanu. Provaideru DNS serveri mēdz būt pārslogoti, kādreiz kāds iziet no ierindas, citi atkal atrodas pārāk tālu (kā rezultātā netiek optimāli maršrutēti dati). Google Public DNS serveri izvietoti visos pasaules reģionos tā, lai konkrēta lietotāja pieprasījums tiktu novirzīts uz tam ģeogrāfiski vistuvāko.
Papildu ātruma pieaugums tiek nodrošināts ar cache, kurā glabāsies dati par populārākajām web-lapām. Būs prethakeru filtrācijas sistēma, kas bloķēs aizdomīgus pieprasījumus.

Sakarā ar jauno sistēmu radušās pamatotas aizdomas par iespējamo spiegošanu un datu vākšanu no Google puses. Kompānija to kategoriski noliedz. Jebkura IP tikšot dzēsta pēc maksimums 48 h, bet informācija par provaideri un atrašanās vietu - pēc 2 nedēļām.
Gaidāms, ka Google varētu ievietot reklāmu atbildēs - kļūdu paziņojumos (piem. Error 404 - serveris nav atrasts). Bet pagaidām to vēl nav.

Kā lietot Google Public DNS?

Interneta iestatījumos ailītē "Primārais DNS serveris" rakstām 8.8.8.8, bet alternatīvais - 8.8.4.4

Lasīt vairāk.
Image

drunk_lizard
Mr. Positivus
Atbildes: 1892
Pievienojies: 19 Mar 2007, 18:09

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 18:26

[q]Sakarā ar jauno sistēmu radušās pamatotas aizdomas par iespējamo spiegošanu un datu vākšanu no Google puses.[/q]
muahahahahahaha
kaada veel radusies? O_O
tikai izcili dauni nesaprot, ka attieciigaa kompaanija ir pati lielaakaa spyware....

un veel, kaapeec bnuutu jaaizmanto kautkaads nafig aizjuuras dns serveris, ja tepat latvijaa ir pieejami publiski servaki. kaut vai latnet....

samurajs, beidz tos google slavinosjos raksteljus cept. tas ir nozjeelojami....

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 04 Dec 2009, 18:29

Es nevienu neslavinu, tikai objektīvi pasniedzu ziņu. Tagad visi vismaz zinās, ka šitāda lieta pastāv.
Vai tad kaut kur stāv rakstīts - davaj, fiksi visi pārslēdzaties! :D
Image

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 18:42

tavi rakstelji par chrome paarluukiem, chrome os, google hvz ko tikai taa vien mudina visus **dritvai kociņ**...
starp citu... tiiri specifisku lietu mekleesjanai tiiklaa ieveerojami labaaks ir yandex, mhhhh

un veel, vai tiesjaam piepildiisies 1984 (po hodu) gada filmaa paredzeetais un tomeer buus skynet tiikls?!

padomaajat, dolbaki, pirms kautko uzticat tiimeklim. DIVREIZ!

vai tiesjaam es vieniigais saskatu to, ka google censjas paarnjemt userkontroli? O_O
nakuja manis apluukotajos resursos araabu valodaa tas meesla googleadds piepis klaat visaadas mob speeliites un piedaavaa septinjas neegjerietes kaa draudzenes no ikskjiles? mhhhh

jei bogu, attopieties cirvji!

Andress
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 567
Pievienojies: 13 Jūl 2009, 15:31

Post no Andress » 04 Dec 2009, 18:52

D_L beware - GEOLOACTE! Thats one brand new shit which determines from what country and what region are you. Yeah, btw its O-source :>
Diemžēl Latvijas IT industrija no ārpasaules atpaliek par vismaz 10+ gadiem. Mentalitāte?

gangstalv
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 194
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 07:19

Post no gangstalv » 04 Dec 2009, 18:58

drunk_lizard wrote:un veel, vai tiesjaam piepildiisies 1984 (po hodu) gada filmaa paredzeetais un tomeer buus skynet tiikls?!
Rekur ir vietējais skynet's :D

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 19:12

Andress wrote:D_L beware - GEOLOACTE!
es nez, tas tev ir smiekliigi? tu veelies lai tevii implantee cjipu, kurs konektee pie apgaismes stabiem?
sunjus jau cjipo, tu vari pieteikties, mhhhh

man tas nemaz neliekas smiekliigi. pirmais etaps - full user control, otrais - full brain control...
patiesiibaa tas arii notiek. neskatiisimies uz banaanvalstinju LATVIJA, paluukosim plasjaakaa meerogaa.
kaut arii - arii sjitajaa suuda stuurii tu tiec kontroleets :> kaut vai atceries sava mobilaa imei, mhhhh

ob1
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2959
Pievienojies: 23 Mar 2009, 22:01
Atrodas: Sigulda

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 19:20

ķirzak, brain control ir jau noticis fakts. 99% jau tiek kontrolēti... arī Tu. Par vēlu cel trauksmi, par vēlu... vilciens jau ir aizgājis...

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 19:25

ob1, manu brainu aizsargaa spirta molekulas, kuras konekteejas briivajiem neironu galiem, mhhhh
ceru, ka tavu arii...
tas, ka sjis ripuliitis ir pelniijis anihilizaaciju, fakts. ripulis ir degradeejies. fakts

ceru, ka juusu kaavinjutursauca, dzjedaju rota? ceru, ka juus aizmirsiisiet par sjii ripulja eksistenci...

nu nav sjii rase pelniijusi turpinaajumu....

Evers
Vecākais lietotājs
Atbildes: 4340
Pievienojies: 11 Feb 2009, 15:13

Post no Evers » 04 Dec 2009, 19:27

Pfff, sākas paranoiskās muļķības par ļauno briesmoni - spiegu vārdā "Google". Pēdējo reizi kad pārbaudīju, google nevienam nevienam neko nebija sliktu izdarījusi vai nofenderējusi kāda cilvēka datus. Pierādās tas, ka ja cilvēki nevar atrast kur piesieties, tad viņi izdomā visādas pļāpas paši.

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 04 Dec 2009, 19:27

drunk_lizard wrote:
Andress wrote:D_L beware - GEOLOACTE!
es nez, tas tev ir smiekliigi? tu veelies lai tevii implantee cjipu, kurs konektee pie apgaismes stabiem?
sunjus jau cjipo, tu vari pieteikties, mhhhh

man tas nemaz neliekas smiekliigi. pirmais etaps - full user control, otrais - full brain control...
patiesiibaa tas arii notiek. neskatiisimies uz banaanvalstinju LATVIJA, paluukosim plasjaakaa meerogaa.
kaut arii - arii sjitajaa suuda stuurii tu tiec kontroleets :> kaut vai atceries sava mobilaa imei, mhhhh

Es gan domaaju ka taas buus kanalizaacijas luukas. Nu ja taa cjiposhana atbrivos pasauli no meerglju bariem sauktiem par mopshiem, slopshiem, faierfokshiem un citiem maziem smerdeljiem es esmu ar mieru lai tur mani cjipo vai whatsoever :>

Pachuksteshu, ka parasti jebkuram lidzeklim tikpat atri tiek izgudrots pretlidzeklis mhh :>
Diemžēl Latvijas IT industrija no ārpasaules atpaliek par vismaz 10+ gadiem. Mentalitāte?

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 19:36

Evers wrote:Pfff, sākas paranoiskās muļķības par ļauno briesmoni - spiegu vārdā "Google". Pēdējo reizi kad pārbaudīju, google nevienam nevienam neko nebija sliktu izdarījusi vai nofenderējusi kāda cilvēka datus.
ohohooo, tu vari paarbaudiit googles datubaazes?! kruts dzjeks....

veelreiz atkaartosjos, man NAV NAKUJ NEPIECIESJAMI googleaddi uz visaam lapaam, kur kaads mudaks ir pierakstiijies uz sjo suslu!!!!
MAN NEVAJAG REDZEET ADDU AR SEPTINJAAM NEEGJERIETEEM NO IKSKJILES!!!!

noijausju, ka tu esi googladds klients, mhhh smadzenju tev nav....

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 19:40

Labs risinājums, ķirzak, spirta molekulu aizsardzības efektivitāti lēšu uz 80-90%. Es arī šobrīd paceļu ekrānu.

Š odien biju vienā starptautiskā konferencē. Cita starpā tika runāts arī par to, ka pacientu dati būs vienotā tīklā un pieejami visā Eiropā. To vairs nevar apstādināt... Tāpat tiek runāts par implantētiem čipiem, lai atpazītu pacientu, kas ir bezfilmā... cēli mērķi, vai ne? Draņķīgākais ir tas, ka esmu tajā visā iekšā...

Vai ir izeja? Ir viena utopiska doma - cilvēkiem ir jākļūst gudrākiem... Bet tad, tīri matemātiski, ir jāapšauj puse cilvēces - ar domu par konstantēm...
Last edited by ob1 on 04 Dec 2009, 19:41, edited 1 time in total.

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 19:40

Andress wrote: Nu ja taa cjiposhana atbrivos pasauli no meerglju bariem sauktiem par mopshiem, slopshiem, faierfokshiem un citiem maziem smerdeljiem es esmu ar mieru lai tur mani cjipo vai whatsoever :>
beerns, suuda kafijas automaats buus speejiigs nolasiit PA GABALU tavu identitaati... ja tu uzskati, ka tas kafijas automaats pasniedzot katru reizi tiesji taadu kapucjino, kaa tu veelies, atsver personas briiviibu, tad piesakies cjiposjanai!

VAI TIESJAAM SJEIT IR TIKAI VEWRGA DVEESELES BEZ DAJEBKAADAS BRIIVAAS GRIBAS UN TIEKSMI UZ IZVEELES BRIIVIIBU??!!

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 04 Dec 2009, 19:45

tie google ads ir daudzkārt jēdzīgāks pasākums par parastajām reklāmām, rādās ar saturu saistīta informācija nevis kautkass kas tevi visticamāk neinteresē.

Visi Googles servisi ir lieliski - pats labākais epasts, bezmaksas blogu serviss, online albumi, youtube, Earth, picasa fotoattēlu rediģētājs ar kuru var paveikt lielas lietas pat galīgs endjūzeris, GTalk, vēl ieies tagad OS lauciņā.

Ja arī spiego, tad tikai labu mērķu vārdā. esmu par!

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 19:52

Evers wrote:Ja arī spiego, tad tikai labu mērķu vārdā. esmu par!
khmmm...
man samurajs aizliedza uzstaadiit diagnozi.
tomeer sjis gadiijums ir iipasjs. citaata autors nav dauns. ameeba!

un sjie ir notepad ezjurnaljugas....
Last edited by drunk_lizard on 04 Dec 2009, 19:53, edited 1 time in total.

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 04 Dec 2009, 19:53

drunk_lizard wrote: beerns, suuda kafijas automaats buus speejiigs nolasiit PA GABALU tavu identitaati... ja tu uzskati, ka tas kafijas automaats pasniedzot katru reizi tiesji taadu kapucjino, kaa tu veelies, atsver personas briiviibu, tad piesakies cjiposjanai!
Tas būtu ērti. Nevajadzetu zimantot kodu kartes, paroles. Chipi ir tik vien kaa RFID :> un mes jau zinam ko var darit ar RF :> vai ne taa?

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 19:57

Vakar tās pašas konferences ietvaros viens džeks (ārsts!!!) no kādas salu valsts lasīja lekciju par pacientu datu aizsardzību. Viņš gari un plaši apsūkāja tēmu, ka katram ārstam, medmāsai, utt, tiek piešķirts pieejas līmenis un neviens nevar piekļūt pacienta datiem, kurus viņš nedrīkst redzēt.

Beigās es uzdevu jautājumu - "Kā jūs kontrolējiet programmētājus un adminus?" Atbilde bija - "Nu viņiem tak arī ir jāielogojās, lai piekļūtu datiem." Es nenoturējos un sāku skaļi smieties...

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 19:58

Andress, redz, es konkreeti zinu uz ko rfid ir speejiigs :> sjii divaisa darbiibas radiuss ir atkariigs TIKAI no baazes terminaalu jaudas :) kaa arii no izmantotaas frekvences....

suuda 1mmx1mm cjipaa ar kontuurinju 2mmx2mm var iesjuut taadu info daudzumu, kaads pat tavos slimaa sunja murgos neraadas.... it seviskji ja bases ir sasleegtas onlaintiiklaa.
davai apklusti... un cjipojies :>

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 19:58

Vai tiešām tikai man un ķirzakam vēl ir saglabājušās smadzenes?

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 04 Dec 2009, 19:59

Eu, beidzat kasiities, labaak pastaastiet ko par izmainjaam. Tie kuri proveeja vai provee servisu.
PIrmajaa briidii apjuku, kad ieraudziihu taadas IP adreses, izproveeju un ierakstiiju. Tieshaam straadaa. Veel gan paaragri man spriest, tikko sakurbuleeju, bet nu visas lapas it kaa straadaa.
Vieniigi manas paardomas, ka shiem taa kaa ir datubaaze par sliktajaam, viirusainajaam lapaam, taa ka taas, iespeejams tiks blokjeetas. PAgaidaam straadaa raiti, dziivos redzees. Dazhas lapas man tieshaam veras daudz raitaak valjaa, nekaa provaidera piedaavaataas.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 20:02

Man paliek bail. Turpinu pacelt ekrānu.

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 04 Dec 2009, 20:02

Redz es tev konkreeti varu pateikt ka tu esi -65^E35 peles intelekta shajaa zinjaa :> Onlaintiikla baaze ir domata maziem anaaliem jefinjiem kas neprot primitivu tikla slapetaju uzbuvet mhh :> Nechipojies, es tikmer pabaudishu priekshrocibas tad kad man tas vajadzees ne kad citiem to sagribeesies :>

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 04 Dec 2009, 20:03

Paldies par oriģinālo diagnozi, esmu pirmais! :D

Ja tā padomā, tad dažās filmās un arī datorspēlēs redzamā utopiskā pasaule nemaz nav tik slikta - tomēr visi ir paēduši, ir miers un kārtība, mazāk noziegumu. Nav liegtas nekaitīgas izklaides, attiecību veidošana. Īsi sakot, futūristisks komunisms. Kā zināms, komunisms pamatā nemaz tik slikts nebija, ideja bija labu labā, tikai nogāja šķībi.
Last edited by Evers on 04 Dec 2009, 20:07, edited 1 time in total.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 20:06

Hmm, ar pusi cilvēces būs par maz. Vismaz 3/4. Vismaz.

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 04 Dec 2009, 20:11

D_L ja nu tev ar to nepietiek, paluuko kur tava individualitaate iekozhas pensionaaru pensijaas, vecaaku pabalstos un citaas visai vitaalaas lietaas :> Taadi mees esam bara dzivnieki - njo vienas savienibas araa, palikaam par idiotiem un otrjaa iekshaa :> pedejai savukart vajadzeja miskasti kur izgazt visus nepoipulaarjos sjudus :>

Tieshi tapec labprat atljautu visu pasauli sazipot vienaa kastee un tad viens lai arii karto :> jo ne vienmer parlamentaaraas 50000 kaapostgalvas ir gudraakas par vienu :>
Last edited by Andress on 04 Dec 2009, 20:13, edited 1 time in total.

Evers
Vecākais lietotājs

Post no Evers » 04 Dec 2009, 20:12

uzliku googles DNSus un tieku vērots no ļaunās acs. Darbojās pagaidām labi. :)

Image

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 20:12

Andress wrote:Redz es tev konkreeti varu pateikt ka tu esi -65^E35 peles intelekta shajaa zinjaa :> Onlaintiikla baaze ir domata maziem anaaliem jefinjiem kas neprot primitivu tikla slapetaju uzbuvet mhh :> Nechipojies, es tikmer pabaudishu priekshrocibas tad kad man tas vajadzees ne kad citiem to sagribeesies :>
aizmirsi noraadiit, ka tavs strebeleejums bija domaats man...
muahhh, man prieks, ka tu esi kautko dzirdeejis par tiikla(frekvencju joslas?) slaapeetaajiem :>
diemzjeel tava izgliitiiba neljauj saprast dazjus sjo slaapeetaaju miinusus....

1kaart - platjoslas slaapeetaajam jaabuut ar 50kaartiigu parsvara izejas jaudu, pie kam efektivitate zuud eksponenciaali atkariibaa no attaaluma :>
2kaart - taadu jeedzienu, kaa selektivitaate, esi dzirdeejis?
3kaart, tu taads gudrs izskaties... piekabini sev pioe pakaljas kapacitatiivo gjeneratoru un staigaa...

ps. tu esi klubinjaa....

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 20:14

aldzja, padodos....
turpini, ja speej :>

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 20:14

Andress, es neteikšu, ka tev ir šizofrēnija. Jo tev nav šizofrēnija. Tu esi vienkārši stulbs.

C'mon. Tauta. Jūs tiešām nesaprotat kas par cik?

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 04 Dec 2009, 20:17

@D_L

Es laikam neskaidrji isteicoss mhhh... Ko es domaaju ir, rfid ir tik jibani viegli likvideet/viltot/slaapeet ka tev pat praataa njenjaaaak. un jaa es shoreiz tieshaam zinu ko runaaju, ne tikai logjiski bet arii praktiski mhhh :>

Ari tu esi klubinjaa. Son of a b***, you just divided by zero, dont ya?

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 04 Dec 2009, 20:18

ob1 wrote:Andress, es neteikšu, ka tev ir šizofrēnija. Jo tev nav šizofrēnija. Tu esi vienkārši stulbs.

Edit: pardon, paarlasijos. shizofrenijas vietaa ludzu paskaidro stulbumu :>
Last edited by Andress on 04 Dec 2009, 20:20, edited 1 time in total.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 20:20

Evers, es nupat sāku lietot heroīnu. Pagaidām sajūtas labas.

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 04 Dec 2009, 20:20

ob1 wrote:Evers, es nupat sāku lietot heroīnu. Pagaidām sajūtas labas.
Paranojisks idiots tu esi. Nu nopietni.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 20:22

Andress wrote:
ob1 wrote:Andress, es neteikšu, ka tev ir šizofrēnija. Jo tev nav šizofrēnija. Tu esi vienkārši stulbs.

Edit: pardon, paarlasijos. shizofrenijas vietaa ludzu paskaidro stulbumu :>
:D

nav ko piebilst.

opā, nokavēju ar citēšanu...

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 04 Dec 2009, 20:24

ob1 wrote: :D

nav ko piebilst.

opā, nokavēju ar citēšanu...
Nee nee meistar, veel kaadu vaardu uz jaunu eeru informaatikaa :>

atvaino ja aizskaaru tavu zilo stbinju, bet paris ali pec darba piekdienas vakaraa ir attaisnojums tam ka monitors parvietojas apmeram 3cm pa x asi :>

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 20:26

Andress, aciim redzot atskjiriibaa no tevis man ir pilniigaa sociaalisma leikos ieguutaa elektronikas inzjiniera specialitaate :> viens no galvenajiem madvotiiviem - na kazjduju hitrij huj v zjopu naidetsja bolt s levoj rezboj :>

tavu suuda gjenjgjeri iizii detektees dajebkura iekaarta un momentaa atsleegs identifikaaciju,m ieruboties trauksmes rezjiimaa... run, baby, run!!!

tev, puiseen, ir mazs prieksjstats par muuslaiku elektronikas iespeejaam :>
Last edited by drunk_lizard on 04 Dec 2009, 20:27, edited 1 time in total.

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 20:26

Andress, paranoja ir mans otrais vārds. Tāpēc, lai, kad tev tiks noteikta kāda diagnoze (piemēram, šizofrēnija), to zinātu tikai tavs ārstējošais ārsts. Hmm, vai arī tu domā, ka šai informācijai būtu jābūt publiski pieejamai?

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 20:28

dajo0sj publisklu pieeju sjizofreenikju datubaazei!!!!

aa, jau ir.. www.draugiem.lv
muhhhaaaa

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 20:30

dzjedai, lets drink immediatly!

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 20:31

Būs jāsazinās ar draugiem.lv administrāciju. Lai šamējie pieliek papildus laukus. Citādi nevar atšķirt kurš ir šizofrēniķis, kurš ir psihopāts, kurš ir vienkārši stulbs...

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 20:32

lizard, shield raised again

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 04 Dec 2009, 20:32

drunk_lizard wrote: tev, puiseen, ir mazs prieksjstats par muuslaiku elektronikas iespeejaam :>
Es saprotu ka esi (neesi ????) vecaas skoljas maleejs bet vai tu tiesham esi tik naivs? :> Ka piemers cilveeku izdomai tev lai kalpoo fakts ka praktiski jebkura pasaulee izgudrotaa signalicaacija ir uzlauzhama, neviens datu kodejums nav 100% drosh, pentagona serveri ir uzlauzhami, arii tavu majas telefonu gan jau kaads noklausaas un tyas viss tikai tapec kkaaaa tkaadam mram X interesee tavu apenju izmeers/kraasa/stils :> Es protams atvainojos ja aizskaaru tavu trauslo skeletu, bet neesi tu gudraakaa ola grozinjaa :> par kuuti nemaz nerunaajot :> varbut manas zinashanas iznhenierzinaatneees nav tik plashas bet es pavisam noteikti varu galvot ka visu kas ir domaats dariit kautko var piespiest darit kautko savaadaak :> keywords ir savaadaak .

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 04 Dec 2009, 20:39

Nu, super! :D

Sākām ar DNS un beidzām ar šizo...

Es gan formulēšu spiegošanas jēdzienu citādi: no šī procesa ir jābaidās tikai tiem, kam ir no kā baidīties. Tiem, kuru sirdsapziņas ir tīras, var šūt čipus **dritvai kociņ**, var smadzeni pieslēgt pie neta, var kaut vai webkameru tualetē uzstādīt. Bet neviens to nedarīs, jo tas nav interesanti.
Bet viens otrs varbūt tiešām skynet ir pelnījis!
Image

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 20:41

Andress. Es arī ieguvu radiotehnikas specialitāti. Arī padomju laikā. (ķirzaks vēl joprojām ņirgājas par Sanda frāzi "lodētājs ar 20 gadu pieredzi"). Radioinženieris nav lodēšana. Tas nozīmē ļoti dziļas zināšanas arī sakaru sistēmās. Tādas zināšanas, ko bez augstākās matemātikas cilvēka prāts nespēj aptvert.

Sākumā implantēs prastus čipus. Pēc tam nāks nākošā paaudze. Teiksim uz korelācijas raidītāja principiem. Un korelācijas raidītāju nevar noslāpēt. NEVAR.

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 04 Dec 2009, 20:43

samurajs wrote:Es gan formulēšu spiegošanas jēdzienu citādi: no šī procesa ir jābaidās tikai tiem, kam ir no kā baidīties.
Image

ob1
Reģistrēts lietotājs

Post no ob1 » 04 Dec 2009, 20:44

Samuraj, visu cieņu. Ziņa kā jau ziņa, it kā nekas sevišķs, paldies par to. Bet ir daži, kas spēj redzēt matricu. Daži...

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 04 Dec 2009, 20:46

Andress: a tu bieži vinnē netā miljonus? :D
Image

Andress
Reģistrēts lietotājs

Post no Andress » 04 Dec 2009, 20:46

ob1 wrote:Andress. Es arī ieguvu radiotehnikas specialitāti. Arī padomju laikā. (ķirzaks vēl joprojām ņirgājas par Sanda frāzi "lodētājs ar 20 gadu pieredzi"). Radioinženieris nav lodēšana. Tas nozīmē ļoti dziļas zināšanas arī sakaru sistēmās. Tādas zināšanas, ko bez augstākās matemātikas cilvēka prāts nespēj aptvert.

Sākumā implantēs prastus čipus. Pēc tam nāks nākošā paaudze. Teiksim uz korelācijas raidītāja principiem. Un korelācijas raidītāju nevar noslāpēt. NEVAR.
tu nevari. Tu arii gov serveros lozhnjaat :, tu nevari uzvilkt bikses par galvu :> TUUUUUU NEVARI !!! :> atslegvardi ir TU NEVARI :> tas nekad nenozime ka kads cits nevar. kads var. kads vienmer var :>

drunk_lizard
Mr. Positivus

Post no drunk_lizard » 04 Dec 2009, 20:47

Andress, tu mani lieki nogurdini pieGdienas vakaraa... tu esi dzirdeejis par hardware kejiem? tu par taadu jeedzienu, kaa "seifs" esi dzirdeejis? tu ap to kasti vari dauziit ar savu klavu liidz vemsjanai, mhhhh
par datu kodeejumiem... tu esi dzirdeejis par taadu bibliograafisko kodu? :> jaa, tas ir hardware:) un ar savu softu pasjol nakuj!
redzot to, ka tava nosjeelojamaa smadzene(muguras) jau ir zombeeta, uzskatu par lieku laika teereesjanu dajebkaadas debates ar tevi...

Pievienot atbildi

Return to “IT ziņas”